Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.768
Локација
Beograd
Izvinjavam se što sam pomislio da Partizan možda neće postaviti KZŠ Đukića na sajt jer ,,nije zgodno,, da se čuje kako trener psuje, jer, KZŠ je odavno postavljena tamo gde treba...

...A za Stolicu sam i ja isto pomislio kao i kolega Bonaventura...da Ilija S. ima specijalni grobarski zadatak da uradi Zvezdi sa Vojvodinom ono isto što im je uradio prošle sezone sa Voždovcem... :D
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Koliko god to ne dolicilo treneru FK Partizan, uzivanje je gledati i slusati kad se neko kvazi-novinarima (isprdak nenormalnog drustvenog sistema u zadnjih 20ak godina) obraca sa "dripci".
Drugo, covjek je javno rekao da mu se niko iz uprave nije obratio po pitanju buduce saradnje kao i to da prica o klauzuli nije tacna. Upravo, izvoli demantuj...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Djukic jebe upravu jer ga se ne mogu resiti bez da ga isplate a ujedno Djukic jebe i nas sa njegovom igrom na terenu. Samim tim je u ovoj igri jedini Djukic taj koji jebe i koji sam odlucuje o njegovoj sudbini.

Lepo si ovo srocio nema sta. Eto dokle nas je dovela nasa sjajna uprava! A nestvarno je kako su uvek ekspeditivni bili (generalizovano sve uprave) da otpuste partizanovce koji su nas trenirali. Da je neki drugi klub pa da se covek seiri nad time kako ih voza ovaj nesrecnik od trenera!? Do danas je za mene bio cigan, ali ocigledno da je lik stvarno nesrecan... Ej Stitar ili kako se zove ovo selo, jbt!?

Nisu evropski fudbalski krem ali su za dve svetlosne godine ispred nas, u igračkom a i organizacionom smislu, ma u svakom smislu. To sto mi volimo Partizan ne znaci da pripadamo evropskom kremu. Naše vajne uprave u poslednjih 20-30 godina, treba da bude sramota sto nismo krem Evrope! Mi smo sad ubacili ove kapije, toaleti usrani i upisani, svaku drugu utakmicu napravimo sranje na tribini, protiv Arsenala, LŠ, nama ne rade reflektori, pa o čemu da pričamo!? Mi ne zaslužujemo Evropu dok se potpuno ne sredimo a to nećemo nikada uraditi dok se pare iz kluba izvlace za stranke (SNS i SPS), dok su poslušnici na pozicijama koje su bitne.

Apsolutno si u pravu! To sam pisao i posle Kiev-a. Mi i Dinamo smo dva univerzuma, u kome su oni klub koji nas dobije sa bolesnom gol razlikom a novinari i navijaci nezadovoljni sa trenerom jer oni traze LS nivo, a ne ove seljacke timove poput Partizana. Stadion, shop, organizacija utakmice, drugi svet.

Ali ono sto je najtuznije je sto smo se mi ovde zamlacivali (prvi ja) sa Viktorijom. Nominalno jesu osrednji klub, ali nakon onoga sto sam video, bilo me je sramota svakog reda koji sam napisao... Nisam imao nesto previse volje da pisem o tome, jer im kao i svim klubovima koji nas izbace zelim da se ugase, ali odgovorno tvrdim - mi da imamo 60% organizacije kao taj klub, mi bi igrali 1/4 nekog evropskog takmicenja svake godine. Bez ikakve dileme. Hebeni Cesi imaju apsolutno sve sto mi nemamo, a nemaju talenta nikakvog, ni milionske transfere igraca...

Ali stadion kao iz bajke, atmosfera oko stadiona, sadrzaji, program, rekviziti, hrana, organizovane ture za navijace, besplatne ulaznice za decu sa poklonima, VIP deo i sve ostalo.

Mi smo seljacki klub, a uz to smo i prokleti, ali eto ne bira covek zivotnu strast...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Istine radi mi i Česi ne bi smeli da se stavljamo u istu rečenicu . Koliko znam češka ima jednu od najuređenijih privreda u Evropi uz najveću stopu rasta iste. Ako na to dodamo stopu realne nezaposlenosti od samo 3% ne čudi to što pišeš .. nemoj da se zezamo , naš klub neće ni za 80godina biti na nivou Plzena
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
da nije pomenuo 500 puta da Partizan zivi od pobeda, nikad ne bih ni pomislio da su pobede jako bitne za nas, jer u ovom slucaju mi moramo da jurisamo na pobede, jer pobede su nam jako bitne i od njih nam zavisi bodovna razlika, pogotovo kad se ima u vidu da su nam sada pobede preko potrebne, posto Lazni trener nema druge nego da ostvaruje pobede, znaci, pobede, znaci litre i litre pobeda dnevno, jer pobeda je pobeda, pobeda je mama....
 
Последња измена:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Moram off topic. Jedino selo od Sapca do Loznice u kojem nema saobracajnog znaka za naseljeno mesto :D

Znači ja prolazim kroz njegovo selo, a da to i ne znam :D

Meni je moj pokojni deda rekao, još dok sam bio sasvim dite malo, da su Mačvani najgori ljudi i da s njima ništa ne poslujem :buhaha

Šalim se naravno, ne zamerite.



E da, mi smo seljački klub, a najorganizovaniji smo u Srbiji.
Kod nas se fudbal igra na njivi, ne na travi, UEFA bi trebalo da nas prebaci u neku drugu sportsku kategoriju.

Uđemo tako nekad u tu Evropu, pa se zanesemo, ali mislim da više nećemo.

Jel ne može barem taj stadion naš da se okreči, uradi fasada???
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
DV je "ŠTIPAO" sudiju, DV je "SKIDAO SAKO", DV je "DAVIO" igrače, DV je ovo i ono... I DAN DANAS se to provlači s vremena na vreme po medijima!!!
Iliev ih na onaj način UĆUTKUJE, JEDNA REČ U VEZI TOGA NIKADA NIJE NAPISANA!
Đukić im kaže da su DRIPCI, SVI MEDIJI NAKON KONFERENCIJE ĆUTE!
Saberite 2 i 2.
Zna se iz čije kuhinje dolazi taj recept. Ko sme da im PODVNIKNE a oni da NE POSTAVE NI JEDNO PITANJE!!!
Čiji su ti novinari? Moja pretpostavka je da je nečija mala direktiva da se okanu Đukića...
Jer, na osnovu čega ih toliko vređa DV "štipanje" sudija i skidanje sakoa, a ne vređa ih kad im neko u lice kaže da su dripci?!
Ne, samo saberite 2 i 2.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Lijepo je Gazda, ili ko sastavio tekst na sajtu. Sustina je da su mislili, ocigledno Vucelic, posto je stalno pominjao komunisticke fazone da se na ovaj nacin "natjera" da sam da ostavku (tekstovi kao onaj gdje se kaze da nije ponudio ostavku, da ima klauzulu, da se traze novi treneri), a ovaj je, na opste iznenadjenje vjerujem svih nas, rijesio da se ne da. Ocigledno i po cijenu "batinasa" jer je vise puta ponovio da je to Partizan i da zna sta ga ceka.

Da li je to sto je bezobrazan i sve nas pravi blesavima ili jer je stvarno ubjedjen u to sto prica, ne znam, ali se nadam, kad je vec ostao, da ce tu drcnost prenijeti i na igrace i da podignu nivo igre i efikasnosti.

Moj savjet mu je da se ugleda na Gatuza. Montela je vodio Milan solidno i na pripreme poveo jednog momka koji se zove Kutrone i koji je redovno davao golove na tim utakmicama. Onda je pocelo prvenstvo i taj momak sansu nije ni dobijao a ostali se nisu pokazali dobrima. Dosao Gatuzo i lijepo nagradio da igra onaj koji je trenutno u formi a ne onaj ili oni koji su vise placeni.

Meni je vrh ovo saopštenje, gde mu je uprava dala punu podršku... :wink: :D

A ovo je dosad znacilo da je vec bivsi, ali mislim da i to spada u onu njegovu pricu da nije glup i da zna sta mu porucuju, samo sto jednostavno ne zeli da ide...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Meni je i dalje neverovatno da vecina vas ovde nije odgledala intervju i komentarise prenesene informacije iz zute stampe.

Djukic je rekao ako uprava hoce da raskine ugovor sa njim neka dodju i kazu i to ce se zavrsiti za 20'.

Da mu niko nikad nije ponudio raskid ugovora iz sportskog sektora.

Da mu nije ni iz Uprave neko to ponudio.

Demantovao je da mu je i ugovor 600.000e.

Kad su mu novinari rekli da se nadaju da on razume da tu pricu nisu novinari seli i izmislili on je rekao da zna to vrlo dobro i da je to stari oprobani komunisticki sistem gde ces sve okrenuti protiv jednog coveka tako sto ces mu zalepiti veliku cifru na ledja.

Rekao je da sampiona Srbije ne odredjuju fudbalski nego neki drugi faktori.

Njemu te pare sleduju po ugovoru i ne vidim zasto bi on njih prastao ovim gmazovima iz Uprave, jer ionako te pare ne ostaju Partizanu. (ovo ja kazem, a ne on)


Inace, Ivic je prema grckim medijama u BG na pregovorima.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Tako je Tomic11.

Upravo to je ovde najgore. Svi skoro pricaju kako su svi mediji ciganski a ovde 98% veruju tim medijima i po tome osudjuju sve redom pa i tog Djukica sta je rekao a sta uopste nije rekao.

Meni je to gore nego 100 ciganskih uprava. Na jednoj strani glumis nesto a na drugoj vec pokazes da nisi taj koga glumis.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Daj bar danas protiv Rada da vidim neku igru i želju, i kod igrača i kod trenera.

Sve mogu da razumijem, ali trenera bez žara i igrače sa odsustvom želje ne mogu. Previše su prosuli i zasrali, da bi mogli i dalje po svome.

Trznite se malo sami između sebe, kad nemate trenera da to učini. Učinite da vas neko poštuje.
Pokažite želju i zalaganje i niko vam ništa neće zamjeriti.

Sve drugo vodi u nastavak agonije.

:napred Partizan
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.768
Локација
Beograd
Кад мачке нема, мишеви коло воде...

Али не мислим овде да дискутујем ко је кога назвао мишем, а ко кога глодаром, него да размотрим чињеницу, да Ђукић и играчи врло добро знају да ће он бити смењен, питање је само кад...
Какве везе има мачка с тим? Ево овакве:

Ако се зна да је тренер (мачка) још увек ту, али практично као већ одређен за ,,одстрел,, да ли ће играчи (мишеви) имати довољно (страхо)поштовања па да слушају било шта што им Сињор Бивши поручи, па и својски запети да оно што раде на терену коначно заличи на нешто, па шта год им Бивша Мачка рекао или не рекао? Или неће?

Остаје могућност да им буде жао свог другара тренера у одласку, па да пожеле да покажу како и под његовом ,,палицом,, може да се оствари нека убедљива победа, а остаје и могућност да они једноставно, све и кад хоће, све и кад дају 100% својих могућности НЕ МОГУ боље од овога што смо у прилици да гледамо...

Засад изгледа да је Ђука ту до краја сезоне, па да ће га онда заменити Ивић, али...никад се не зна, фудбал је то, а Србија је ово...ко зна шта све може да се деси, и преокрене, у следећој секунди...

Управа му није тражила оставку, али зато преговара са другим тренерима, Биља спремна да га загрли, али човек кућни тип, ожењен човек, жена му има оклагију, Вучелић једно мисли, друго говори, треће ради, а има при руци још бар 5 различитих варијанти да извади кад му која затреба, при том је президенте Партизана а глодур Новости које тај исти Партизан повремено опиче...
Луд збуњеног некад јебаво, али ово је више мешавина ријалитија и шпанско-српске ,,сапунице,, само колико год ,,сапунице,, ту било, нико изгледа није баш сасвим чист...

Неће ни данас бити публике на ЈНА, па да се бар мало поделимо на ,,буљуке,, а и ,,јагањци,, са Форума су ,,утихнули,, па немам с ким ни поштено да се исвађам пре утакмице... :roll: ...

...Шалим се, није ми до свађе...то ја мало ,,боцкам,, да вас тргнем ове спортске среде, јбг, игра Партизан, а то је клуб за који сви навијамо, који пратимо, уз кога смо и кад добија...и кад не добија...

Ух...Плзен овде, Плзен тамо, Лучани тамо, и Ниш тамо, и Земун и Рад на ЈНА, јеботе 6 утакмица, овог пролећа, а ја био само на једној јединој, и то килав од прележаног грипа...

Хоће ли коначно доћи дан да уживо могу да гледам Партизан...?

Хоће ли доћи дан да ови наши 60-килаши на терену престану да килаве и мрсе а почну да брзају, играју и голове давају...? Хоће ли доћи дан да бар преко ТВ-а коначно видимо како побеђујемо и то без неког великог мучења лопте, саиграча и ТВ гледалаца...?

Да једном коначно кажемо, дош'о је и тај дан... :napred Partizan :napred Partizan

https://www.youtube.com/watch?v=hd1OJNbcfKg
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ko zaboravi svoju prošlost, priziva je da se ponovi!

Uopšte ne krivim Đukića za bilo šta. Meni je sve bilo jasno od prvog dana, i da budem iskren iznenađen sam da smo prezimili u evropi, ali već sam rekao zašto se to desilo i da to nema veze sa Đukićem.

U domaćoj njiva ligi igramo baš onako kako sam i očekivao, destruktivno... sami sebi redovno pucamo u koleno.

Đukić radi samo ono što najbolje zna, ali to "najbolje" očigledno nije dovoljno da bi mi uzeli titulu. Opet, ne krivim ga zbog toga, kao što nisam krivio ni Rebera ili Granta, nego ove što su ih doveli u Partizan, i navijačima servirali govna kao da su torte od 200 jaja!

Zna se veoma dobro ko su glavni krivci za sve negativno što se dešava u klubu! Prošle godine sam pohvalio upravu, jer su napravili dosta dobrih poteza, ali ove godine su zasrali sve što su mogli. Zašto su zasrali... verujem da vam je jasno "zašto"!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.028
Protiv trenera negodujemo ne samo zbog rezultata, i izjava koje daje nakon utakmica, nacina na koji igramo, kako izgledamo na terenu, vec i zato sto i nakon ove konferencije za medije on nema nameru da podnese ostavku, kao moralni cin, bar da je ponudi, vec je u fazonu da ima on snage da izvuce Partizan iz ove krize! Najjaci samo ostaju, nikad se ne predaju...
Oko uprave, mislim da ovde imamo skoro svi isto misljenje. Kritika trenera nikako nije odbrana uprave. Ni u ludilu! Krivica je i na treneru i na upravi, a u kojem ce procentu podeliti tu krivicu, nebitno. U upravu svrstavam i SD.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Danas Rad mozemo pobijediti samo ako oni ne budu htjeli trcati. Kakav imperativ imaju igraci sada da se bore za rezultat kad to nisu imali na pocetku sezone i egala u bodovima sa ciganima?
Oni znaju da je titula otisla a nesto sumnjam da ce da trce za Djukica, nisu ga postovali ocigledno od pocetka. Mislim da se agonija danas nastavlja.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
88 Stojković Vladimir
2 Cucin Luka
73 Miletić (R) Nemanja
23 Ostojić Bojan
26 Miletić (G) Nemanja
16 Zdjelar Saša
22 Ilić Saša
7 Tošić Zoran
10 Janković Marko
51 Ožegović Ognjen
3 Tavamba Leandre

Sale Ilić :)
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Kad je tesko, daj saleta da vadi kestenje.
Svidja mi se sto igra Cucin opet, nek stice iskustvo, bar da dobijemo desnog beka. Mogo bi i Djerlek da dobije sansu. Kao mi sad imamo nesto da izgubimo
 

bmiljkovic

Grobar
Учлањен(а)
29.10.2006
Порука
208
Reaction score
10
Локација
Nis
Oterati znaci trenera i osvojiti kup, u prvenstvu je sve gotovo. Oterati ga treba prvenstveno da se ne bi blamirali jos i protiv smradova iz rupe. Nadam se da u tim Stitarima ima nekakvo poljance i fudbalski klub kojem treba prekaljen i iskusan strucnjak koji se posle svetske odiseje vraca svojim korenima.

Na kraju sezone kada Suma napusti drzavu, zabraniti mu da ponovo sleti na aerodrom NT, Tosica "lepo zamoiliti" da raskine ugovor i onda sve iz pocetka. Ali ako ce taj pocetak biti sa onim sto lupa za stolom i garantuje za decka, onda do qrca..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top