Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Марко

Početnik
Учлањен(а)
11.02.2018
Порука
36
Reaction score
20
Дерби као реванш против Плзења, пропаст,само је дерби битнији, тако да је ово тешка брука изгубити од овакве звезде, срамота велика.
Очекивао сам више од Ђукића, испуцао је све кредите време је за растанак.
Коменмтарисати играче понаособ, нема смисла.
Пар дана избегавати медије док се прашина не слегне.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.927
Reaction score
13.870
SD i cela uprava iz svog dzepa da isplate onu neznalicu posto on ocigledno sam nece da ode dok ga ne isplate ili dok mu ne istekne ugovor.
Prodali su sve sto vredi i svakog igraca koji je nosio tim dok nam je u medjuvremenu gebels pantic objasnjavao da je to dobro za nas, dok nas je SD ubedjivao da cemo biti jaci zbog toga i dok je debeli gmazura govorio da smo stabilni i da ne moramo nikog da prodajemo.....mrznja je ono sto trenutno osecam.
 
Последња измена:

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
On bi sam odavno otišao. Ili bi ga uprava oterala. Problem je što niko ne sme da pogleda istinu. Već traže izgovore, opravdanja. To rade tolikom merom da čak pomislim da ne lažu. Da oni ustvari veruju u te njihove izgovore. Da ustvari ne vide istinu, već misle da mi navijači nešto umišljamo, da smo mi negativci. Sećam se kad je Pantić prozivao u vesniku navijače zbog transparenta "Bromazepam", mislio sam da je to samo iskoristio da odbrani tu sns upravu tako što će da napadne navijače, a ustvari možda on uopšte to ne shvata.
Možda on ili bilo ko drugi čita ovo što pišem i ne razume me, možda misli odakle ja dolazim, o čemu razmišljam, šta hoću da kažem i da l' sam normalan?
... da l' sam normalan što bodrim ga i protiv Lučanaaaa i zato nemoj, oooooo, brinuti za nas, na sve te stvari mi smo davno navikli, i baš nas briga oooo mi ćemo zauvek trunuti u Humskoj ulici!
Sisaj zvezdo
Ono što se sinoć dešavalo u kavezu pored zapada je strašno, ljudi ostali 2-3 sata nakon utakmice... maltretiranje, bukvalno... kao što se dešavalo i zabranjenima pre par godina
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.254
Reaction score
3.779
Nije Đukić sam sebe doveo i nije sam sebe ostavio na klupi poslije konstantno loših igara i nikakvih naznaka bilo čega dobrog.

Problem je Ivica paljevina.
On sa onakvom glavom mora da leti istog momenta jer sa takvom glavom ne može da vodi ozbiljan posao. Pa on i ona budaletina Pantić su kao braća. Šizofrenija totalna.

Njega treba otjerati, zatim postaviti neko razumno, stabilno, realno biće čiji će prvi potez biti da ispravi Ivičine brljotine, Đukića, Ožegovića...

Da imaju svi oni srama, već sinoć bi povukli poteze, ali to su sve moralni dripci.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Nekad je potrebno da se desi neki "pad" da bi se čovek probudio.
Setite se šta je prethodilo prošlogodišnjem osvajanju titule: ispali smo od Zaglebja.
Tada je Tomić sam dao ostavku, a šta bi bilo da nije?!
Sad imamo Đukića koji NEĆE da podnese ostavku.
Uprava možda ne bi ni Tomića smenila. Možda i bi, ne znamo i neću o tome da govorim.
Ali, tad se desio taj pad, iz toga je usledila istorijska sezona.
Nadam se da će i iz ovog nešto da se promeni, ali ja nemam takav osećaj. Imam osećaj da upravu FK Partizan prosto baš i ne brine sve ovo. I da apsolutno nemaju ni trunku razumevanja za ljude koji obožavaju Partizan. Već će svoja usta "Partizanov vesnik" otvoriti već u sredu i napadati nas da smo negativci i da ne vidimo tu lepotu Đukićevog fudbala, da ne vidimo tu perspektivu, da smo fudbalski nepismeni...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.855
Локација
Beograd
Derbi je takva utakmica da ja čak ponekad imam i snove o njemu pre utakmice...

Verovali ili ne, čak sam koji dan pre sanjao 2:1 za Zvezdu, s tim da je drugi pao iz neke velike daljine u gornje ćoše...ali mislim se, ma dobro, snovi i predosećanja ne moraju baš uvek nešto da znače...
Noć uoči derbija sanjam kao Borjan dolazi nešto do naših igrača, ali nekako crnomanjast, debeo, liči na nekog Ciganina, iza je tribina sa našim navijačima koji mu zvižde, tu ispred neko ružnjikavo svetlo dete šutira loptu, lopta dođe do mene, ja je vratim tom detetu, itd...opet se probudim sa ne tako dobrim utiskom pred derbi...
...i moja želja da ovoga puta idem na Istok, a kupovina karte za Zapad nekako mi je urušila ravnotežu, koju sam imao, recimo posle naše utakmice sa Borcem iz Čačka pa do ovoga što sam ispisao - Zapad umesto Istoka, loši snovi...
Tja...

Nije baš sve u snovima i predviđanjima, samo hoću da kažem koliko nama navijačima derbi ZNAČI, koliko nas on okupira i obuzme PRE derbija, ZA VREME, POSLE...

Jutro posle...osećam se kao posran i popišan, juče sam morao da trpim PONIŽENJE da se vraćam kući među 10 000 Zvezdaša oko mene koji i ne slave toliko, nego se nerviraju što nam nisu dali PET KOMADA!
I ŠTO JE NAJGORE - U PRAVU SU!!!
U PRVOM POLUVREMENU, DA SU HTELI MOGLI SU DA NAS NAPUNE DO VRHA...KAKVO PONIŽENJE, BRUKA I SRAMOTA ZA PARTIZAN...

Ko ih je doveo u Partizan, ZNAMO, ko ih trenira i to ZNAMO, ali ja hoću da umrem ako ne izanaliziram naš ,,srednji,, nazovi vezni red...rak ranu današnjeg Partizana...

- koliko je Zdjelar zamena za Evertona pokazao je juče...Everton ih je kidao, ovaj je bio totalno pogubljen...

- dok ono govance Živković zna fudbala, dok ono govance Radonjić u derbiju pogađa za gol u milimetar, nama je od tih nekadašnjih mladih nada u našem dresu pripao - Pantić, momak koji za zadnjeg veznog nije jer je mlitav za to, za centralnog veznog nije jer je spor i ne zna dovoljno, a i za polušpica isto nije jer njemu se posreći da da gol Borcu iz Čačka, ali na derbiju mu je najviši domet da VRATI loptu Borjanu umesto da je šutne...
NIKAD od njega igrač.

- Ne znam zašto neki misle da #10 nešto zna, ali neće?
Šta on zna? Šta on može? Kad je on to pokazao? Koliko puta?
Njegov krajnji domet je da bude glavni u pikanju fudbala iza zgrade sa komšijama, ako su ga juče gledali neki menadžeri, tražiće nam da papreno doplatimo samo da ga vode negde od nas.
Nadam se što dalje.
I nek ponese dres broj 10 sa sobom za uspomenu, uspeo je da bude iritantniji od Babovića u tom dresu...

- Đerlek je dete koje još uči kako se fudbal igra, mi naravno rado prodajemo decu, pa smo ga stavili ,,u izlog,, ali, kao što rekoh sinoć...pitanje je da li bi mali mogao da uzme mesto u timu i nekome u Teleoptiku, a kamoli da rešava derbi...

- Bambi Tošić može još da pokušava da padne negde u blizini 16m, i ima strašan prekid, za ostalo više nije...svaka čast za taj prekid, ali mora neko i da IGRA na sredini terena...
On više NE MOŽE, Đerlek još NE MOŽE, videli smo sinoć, Pantić NE MOŽE, Zdjelar NE MOŽE? #10 tek NE MOŽE...
Pa ko će?! KO MOŽE???!!!

-
Jevtara je spor, sklon povredama, kako on može da reši derbi ili da poveže igru Partizana?

- Vakulko je ,,kikirez,, od igrača, što ga bar ne dadoše u Teleoptik da vidim da l bar tamo može da uzme mesto u timu?

- Ah, da, ,,doveli smo,, i nekog crnca ,,veznjaka,, ,,treba nam,, da ne odigra ni minut u dresu Partizana? Zaboravih i kako se tačno zove...

- Kića Kosović je pre povrede bio mlitav, kilav igrač, sad mu treba verovatno godinu dana da dostigne bar taj nivo...

- Suma je žestoko preplaćeni ,,kikirez,, koji nije rešio ništa ove godine, mogao bi on da igra u nekom timu gde su snagatori, rmpalije, trkači, fizikalci, pa da on samo ,,pika,, u svojih 20m pred golom, ali u Partizanu takvih nema, pa je i on samo ,,još jedna cigla u zidu,, naše ,,veze,,...
Kojem zidu, to je razvalina...

- Ivanović? Za 500 000 evra? Ha, ha, ha...da se smejem ili da plačem? Pa čovek je eventualno, samo eventualno na nivou ,,vezista,, kojih smo se nekako otarasili, Đuričkovića, Marjanovića... Radin je bar mogao po koju utakmicu da ,,zakrpi,, na beku, ili na zadnjem veznom, ovaj ni to...
Kažite mi ŠTA taj čovek fudbalski ZNA?
Jeste gledali snimak Deca Partizana - one NE ZNA loptu da šutne!!!

- E moj Saša...
Izvini Saša što te trpam u isti tekst sa ovim ,,cverglanima,,...ali realnost i život su neumoljivi...
Znamo svi ko je Saša Ilić, ali ne može se budućnost ni sadašnjost ni sezona u toku bazirati na fudbaleru od 40 godina...

Ivice Ilevu, OVO je tvoja ,,veza,, Partizana koju je sinoć Zvezda rasturila, nadigrala, urnisala, PONIZILA!
A nije ni čudo kad pogledaško kakve ,,fudbalske,, osobine od njih ima - većina ih je mala, kratka i spora, uglavnom fudbalski nemoćna, znači IDEALNO su ,,sklopljeni,, i ,,uklopljeni,, u jednu skladnu celinu - aliza protivnika koji iole zna i može da trči i odigra bar dupli pas...

Đukiću, OVO od sinoć gde su se SPRDALI sa nama celo poluvremeje tvoj ,,rukopis,, igre Partizana?! Koju ti praviš cele sezone?!
Kakvih kurčevih 10 minuta koje smo im ,,poklonili,, - RAZBILI SU NAS!
U drugom poluvremenu su se samo povukli, šta koji kurac da trče kad znaju da smo jalovi i impotentni...
Kažeš nije se igrao fudbal, prekidi, faulovi, pa ŠTA si ti očekivao?
Jeso ti nekad gledao derbi?
Imaš neko predznanje o tome?

Eto ja napisah šta imam jutro posle...
Ali nije mi lakše.

Derbi je utakmica nad svim utakmicama. Poraz u nemu boli 6 meseci - do sledećeg derbija.
Ne znam kako je igračima, treneru, SD-u, upravi, znam kako je meni.

Teško, tužno, ružno...

Vi, NAŠI fudbaleri, možda vama to ne pada tako teško, imaju neki od Vas i drugare u Zvezdi, pa možete da se nađete negde sa njima da se provedete zajedno, da proćaskate, popijete, pojedete...

Samo, što ZA RAZLIKU OD VAS, oni ZNAJU I MOGU DA IGRAJU FUDBAL.
Sinoć su Vam održali čas fudbala. Oni su igrali fudbal, a vi ste bili ,,male mace,,. Oni su bili mačka a vi ste bili miš. Ako to niste primetili dok ste jurili za loptom koju NIKAKO niste mogli da stignete, evo ja vam sad kažem.

Dobro jutro.

Teraj dalje - :napred Partizan

https://www.youtube.com/watch?v=Ffin078ePQ0
 
Последња измена:

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.225
Reaction score
18.968
Локација
U Kinšasi
Eno Sneza Filipovic izdala saopstenje... Stoko grobarska.
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Uvazeni kolega Tomicu, da niste zaboravili da spomenete jednog vama dragog igraca "ozega" ? :)

Znam da ste u prethodnih nekoliko meseci branili jedan stav i inistirali na tome da mu se pruzi sansa, pricali o borbenosti i pozrtvovanju doticnog, da li ovo vase ignorisanje doticne osobe znaci da ste i vi shvatili ono sto ja pricam od trenutka kada se spomenuo njegov dolazak?

Samo pitam...
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Na pocetku sezone sam govorio da cigani imaju koncepcijski bolje sastavljenu ekipu, pa su neki ovde tvrdili kako su smesni i kako cemo ih razbucati.
Nisu oni neka sila, ali problem je sto smo mi ocajni. Inace, otisli su im Kanga, Boaci, nije igrao Savic, Donald usao na kraju, a to su im bili nosioci. I opet se onaj njihov mentol posrao po senjoru.
Oni imaju dva dobra beka, nasi kao da ne postoje. Doveli smo dva leva, a Miletic opet igra. Vule je bivsi fudbaler.
Imaju krila koja to i jesu, brza, prodorna. Ovaj nas tantuz forsira Sumu, Pantica, pa na kraju malog Djerleka po krilu, a od pocetka sezone to ne ide :banghead
O Jankovicu necu trositi reci.
Sa Zdjelarom mora da igra neko tipa Evertona. Ispred njih Pantic/Djerlek. Pojeli su nas na sredini cim nije bilo Evija ili dva zadnja vezna.
Odigra katastrofa prvo poluvreme i ne radi izmene :respect Drugu oko 80. minuta, a trecu pred kraj :respect
Zao mi samo Svete i Djerleka, ali se nadam da ce ih ovo oceliciti.

Razbucali ekipu koja je uzela duplu krunu zahvaljujuci Nikolicu, spiskali pare i napravili kantu koju su cigani juce razbucali totalno.
Senjor i Ivica moraju da idu, jer svakim novim danom nas urusavaju sve vise.
 
Последња измена:

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Kol'ko znam, mi smo zadržali šampionski tim, a vi hejteri, ne znam, manje mračite.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ajde malo da analiziramo igru...
odbrana katastrofalno deluje pocev od oba nasa beka preko celavog miletica.
hajde markovicu da oprostimo na mladost, vidi se da on moze jos dosta da napreduje.
trener koji je bio stoper u fudbalskoj kArijeri, a ne zna da nauci odbranu osnovnom postavljanju nijectrener.
vezni red ocaj zivi svi do jednog.
po meni trebao jevtovic pored sinoc ocajnog zdjelara, a pantic levo umesto djerleka.
djerlek nije smeo da pocne jer fizicki nije dorastao nivou derbija i juce je bio igrac manje, a i to je katastrofalna odluka trenera.
jevtovi je morao da pocne zbog fizikalija i to je bilo jasno svakom ko iole prati fudbal.
jankovic da predje na balet posto fudbaler nije.
juce tavamba katastrofalan, nista pozitivno nije uradio, mi klasnog spica nemamo.
ozegovic dzaba trci kao muva bez glave, sa 10 metara sutira nebu pod oblake, realizacija nula.
posebno me razocarao vulicevic, on profesionalnog fudbala ne moze vise igrati.
krstenu akciju nismo odigrali, pas igra ne postoji, samo drukanje lopte, postavka na terenu ocajna, kondicije i fizicke snage u duelu ni za gram.
cigani nas dezintegrisali u svakom smislu.
djukicu imas li bar malo obraza da odes sam?
znam da nemas djubre cigansko raspalo
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.753
Reaction score
11.463
Локација
.
Ova ekipa Partizana nije tim nego nažalost obična grupa gradjana. Ej bre da ti derbi, pritom derbi koji može da ti donese titulu, odigraš bezidejno, neambiciozno... kao da igraš sa nekim Javorom ili Borcem. Musavi su nas dobili zato što u timu imaju 90% cigana ali onih pravih, isto kao kad smo mi imali Grobarčine u timu pa ih i pobediš i istučeš. Ne znam, mene ne boli toliko činjenica da smo mi izgubili utakmicu nego to što igrali kao pičketine. Pa koliko je ova ekipa bezmuda najbolje pokazuje kraj utakmice gde mučeni Suma se gura i tuče sam sa ciganima dok ostali gledaju.
A za to je glavni krivac veseli Djukić, jebe se njemu što mu je ekipa anemična.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.969
Reaction score
27.329
Ja
Kol'ko znam, mi smo zadržali šampionski tim, a vi hejteri, ne znam, manje mračite.

E vala bas!
Nece da pruze sansu, daju vremena da se uspostavi sistem, pa to ti je. Samo kukaju, klasicni hejteri, narikace, pljuvaci...
A ne vide da je tim sacuvan, sjajno selektiran, fizicki besprekorno spreman, takticki i psihicki savrsen, ne vide u pojavi iz Stitara vrhunskog trenera, vrhunskog SD...o upravi da i ne pricamo...nezahvalnici! :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.855
Локација
Beograd
Uvazeni kolega Tomicu, da niste zaboravili da spomenete jednog vama dragog igraca "ozega" ? :)

Znam da ste u prethodnih nekoliko meseci branili jedan stav i inistirali na tome da mu se pruzi sansa, pricali o borbenosti i pozrtvovanju doticnog, da li ovo vase ignorisanje doticne osobe znaci da ste i vi shvatili ono sto ja pricam od trenutka kada se spomenuo njegov dolazak?

Samo pitam...

Uvaženi kolega,
,,Ožeg,, meni uopšte nije drag igrač kako neki ovde misle ili mi ,,spočitavaju,, ali bez obzira što ovde ,,realan,, znači da si neka budala ili nešto još gore,, UVEK sam za realnost i objektivnost POSLE utakmice...
Pre utakmice možemo da ,,pumpamo,, samopouzdanje, itd, posle utakmice fer je priznati ŠTA se na terenu (jedinom merilu za sve i svakoga) tačno desilo i dogodilo...
Znači znači znači, posle utakmice ću reći da je neko bio dobar ili loš bez obzira da li je rođeni Grobar ili ,,cigan,, ili nije, da li mi je omiljeni igrač ili ga ne podnosim uopšte...
Dakle, Zvezdu npr. ne podnosim uopšte ali REALNO ću reći da su nas sinoć odučili od fudbala, i, da li sam možda nešto slagao time? Da li možda zato odjednom posle celog života uz Partizan sad više volim Zvezdu? NE brate, ali imam smisao da vidim šta je realnost, bolela me ona ili ne...

Ožegović nije nikakav igrač, ali cele sezone JESTE borben i požrtvovan, i sinoć je to bio - na prošlom derbiju je iznudio penal, na ovom iznudio penal i dao gol iz tog penala, za nikakvog igrača to jeste NEŠTO, pitanje je koliko su drugi na terenu nikakvi igrači i ŠTA su sve učinili u ovogodišnjim derbijima za Partizan...
Koliko me pamćenje služi jedina dva gola, dadoše Suma i Ožegović, oba iz penala...
Da ne skrenemo od derbija temu ka Ožegoviću, ja sam mislio kad je došao kod nas da je bolji igrač nego što jeste, i, čini mi se, predvideo sam mu 15+ golova ove sezone, ja ne mogu da sad tražim taj post, možda ga neko nađe?
Ako pogrešno pamtim, i napisao sam nešto drugo (?) nema problema, ispravite me...
Koliko je čovek dao golova do sad sve ukupno, nek neko napiše ako zna, sezona još traje, možda da još neki...možda se čak ne zajebem ni u toj prognozi od 15+...

Ali nije meni problem da promenim stav ako vidim da treba da ga promenim...ali ovde ne vidim...mislim da je Đole još ,,zelen,, za velike utakmice, što ne znači, da je Ožegović superstar, trećeg pravog špica mi i nemamo... (Tavamba je onaj ,,povučeniji,, špic. Tj. više neko ko prima one vazdušne lopte koje non-stop ispucavamo cele sezone na njega.)

Ako mi kažeš da nism pomenuo Ožegovića, jesam, evo ti citat:

...
4. Imate pravo da kritikujete naša dva špica koliko god hoćete, ali mislim da je fer priznati da su i Tavamba i Ožegović u biografiju ipak upisali neku, kakvu-takvu ,,statistiku,, iz derbija, dok su naši ,,vezisti,, miljama daleko od tako nečeg...
...

A u drugom postu ga nisam pomenuo jer sam pisao o VEZNOM REDU, a Ožegović je klasičan špic a ne vezista...

Po meni je vezni red glavni uzrok Partizanove NEMOĆNE igre ove sezone, što naravno ne isključuje i to da odbrana lako prima golove, a napad ih teško daje...
Ipak ,,veza,, je ta ,,kičma,, tima od koje zavisi i nameštanje lopti špicevima, ineka pomoć odbrani...
Mi igru NEMAMO a to ipak ne kreiraju špicevi, bekovi i štoperi...o vezi sam pisao u drugom postu, ne o špicevima, evo citat:

...
Ko ih je doveo u Partizan, ZNAMO, ko ih trenira i to ZNAMO, ali ja hoću da umrem ako ne izanaliziram naš ,,srednji,, nazovi vezni red...rak ranu današnjeg Partizana...

...
 
Последња измена:

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Nije neka bitna informacija, ali Vuletic je juce u toku utakmice izjavio da ovaj tim ne lici ni na sta i da nas ceka rekonstrukcija.

Nadam se da je mislio na #51, Jankovica, Vulicevica i Miletica. Tavamba je uradio dovoljno, ako hoce da ide, treba ga pustiti. Od Tosica se vise ocekivalo, bili smo mi i do sada centar za rehabilitaciju, ali do sada smo manje-vise vracali igrace u zivot, nazalost Tosica nismo uspeli.

Realno je za ocekivati da ce sledece sezone bar 5-6 prvotimaca biti zamenjeno, a ove sezone izgurati tako kako jeste. Djukic je svoje odradio, Ivic je jos uvek bez kluba, tako da 99% njega mozemo ocekivati.

Nadam se da ce sa Djukicem i Iliev spakovati kofere jer je on garantovao za ovaj tim.

Hvala kolega Tomicu na odgovoru, dovoljno je i to da je nikakav igrac, bitno je da ima pomaka i da ste covek koji bar delimicno priznaje gresku.
Takvih pozrtovanih ima koliko hocete, za jedan klub kao sto je Partizan, to nije dovoljno.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.927
Reaction score
13.870
Trener svojim stavom na treninzima i stavom u globalu pravi mentalni sklop igraca, svaki igrac u sebi ima povecu dozu agresije i borbe (to je ono sto svakom treba da bi ispoljio svoj max) ali neki ne mogu to sami od sebe da ispolje kako je Everton mogao npr, Djukic je krivac sto nam je ekipa anemicna, na kraju krajeva kriv je i za mnogo vise od toga, kriv je za selekciju ekipe i to nista manje nego SD i kriv je naravno za cigansku titulu ili je mozda pravilnije reci - zasluzan je za cigansku titulu...on se igra fudbala i to se lose igra fudbala. Ponasa se kao da vodi decu na revijalne fudbalske utakmice, a ne profesionalce u fudbalski rat i ocigledno svakoj utakmici daje isti motivacioni i svaki drugi pristup, nema svest o tome gde se nalazi i sta treba d auradi. Pravog trenera za Partizan je lako uociti bas kao i onog ko nikako ne bi ni smeo proci Humskom ulicom, a kamo li nesto vise. Pravi trener se trpi i pravom treneru se daje podrska cak i kad bas ne ide, pravom treneru se daje mogucnost i vreme da izgradi tim i "trpis gladan" da bi on podigao ekipu na noge, za pravog trenera se ne zale novci i pravi trener se zatvori u kazamat pospe zlatom i ne pusta da izadje.....oni pogresni se najure motkom odmah makar trebao tu istu kolicinu zlata da mu das za to jer na kraju trpljenje takve budale ocigledno mnogo vise kosta. Medjutim, znajuci ko nam sedi u upravi i kakve se njuske oduvek motaju po upravi ne cudi sto su nam godinama, decenijama pobrkani prioriteti....
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.636
Reaction score
8.533
Локација
Македонија
Partizan bez... MUDA

http://mondo.rs/a1097109/Sport/Fudbal/Partizan-Crvena-zvezda-17.-veciti-derbi.html

I opet su crno-beli odigrali užasno kada se to najmanje očekivalo. Bez srca, hrabrosti, bojažljivo, sramno

Podbacile su sve linije tima - od odbrane i to dvojica najiskusnijih - Miroslav Vulićević i štoper Nemanja Miletić, vezni red kao da nije ni postojao (Danilo Pantić se trudio, ali je bila "mala zarada", Marko Janković, Saša Zdjelar je morao da krpi razne rupe...), početničke greške u predaji lopte...

Partizan nije iskoristio nijednu od blagih prednosti koje je imao - dobra forma i ritam, niz od sedam utakmica bez poraza u večitim derbijima. Izgubio je već u svlačionici stadiona Zvezde.

O tome kakva je atmosfera unutar ekipe Partizana svedoče dve situacije. Prva se dogodila uoči utakmice, kada je jedan od fudbalera, u nezvaničnom ćaskanju rekao: "Ako ne budu igrali ti i ti, razbiće nas".

Druga situacija se dogodila u finišu "večitog derbija". Najskuplji fudbaler u istoriji Partizana Sejduba Suma, koji je dobio priliku DVA MINUTA pre kraja, pokačio se sa Mičelom Donaldom. I dok su ostali igrači Crvene zvezde odmah uskočili (uglavnom, da smire strasti), dotle je Suma dobio pomoć samo od Đorđa Ivanovića.

I to nešto govori o stanju u ekipi Partizana.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.535
Reaction score
23.746
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Da l' je moguće da još uvek ne piše "dosta ste vređali đukića i njegovog saborca, kučka mi je sve, sa brojem 51, od sad poeni za vređanje naših" :eek:

Da l' ste sad svesni koliko je to bolesno?

Vređanje "naših", kurac naši!

Dripac from Štitar, ostavka? Ili ko vas jebe glodari kad ste glupi?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.969
Reaction score
27.329
Doktore, samo obrati paznju kojih likova nema na forumu u poslednje vreme, i sve ce biti jasno. Oni koji su cak i onda kad su svi videli koliko je velika prevara od trenera na nasoj klupi, kontrirali, ne nama, vec zdravom razumu. E sad, ili su bili ludi, u sta sumnjam. Ili su ciganske picke, sto je vrlo verovatno.
Juce su slavili, nekih dva sata, a onda...onda su pocrneli...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Utisak jucerasnje utakmice Suma i Ivanovic protiv sest ciganskih igraca a ostali gledaju.

Na ljeto ako Bog da ostajemo bez trenera.

Ostaje nam olupina od ekipe, gdje fale za pocetak dva beka, stoper, krilo, napadac i desetka :D

Povecali smo dug, jer je Vucela digao tepih u kancelariji pa pronasao nesto sto je Djura zaturio ispod.

Da bi usli u LE moramo da dobijemo 4 dvomeca.

Prezivjet ce se sve to, potrosit ce se malo vise para na lijekove za smirenje ali ce se prezivjet.

Zivio Partizan, smrt ciganima! (ciganima sa Rajka i onima u Partizanu)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top