Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Sećate li se da je Stolica odbio da bude trener, jer nisu dozvolili da postavi svoj sistem i promeni "stil" igre.

A onda je došao čovek sa sistemom...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Imam osecaj da bi Stolica pravio cirkus na svakoj konferenciji..
Ne znam.. ne svidja mi se to.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Može Stolica. Bar će imati muda da kaže šta misli, neće ići na pićence sa tvorzanom, a o sistemu i igri nema potrebe ni pričati.

Jel' lepo rekao Marko da je Stolica njegov pravi naslednik, a Uroš da je Đole njegov, ali jbg, neki nisu verovali, Ivica još manje, i dobili smo šta smo dobili... da se ne izražavam.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Partizan zato što tih par sati imam osjećaj da negde pripadam, da je nešto moje!

Ovo sam imao postavljeno pred 6 godina, nista se nije promenilo.. i dalje je sve isto..
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Bravo Spejs.
Samo što je sad skroz drugačija situacija što se tiče navijača. Ne mogu da "pohvatam" šta se dešava, gde su ljudi...podeljenost u frakcije,pa se drže satima nakon derbija,itd itd... A pre deset godina kad odeš da gledaš Partizan znaš da su svi tu zbog njega.
Ta pripadnost o kojoj govoriš, plašim se da je nema više u toj meri kao ranije... Jer da su bar dole na terenu oni koji će da bukvalno samelju protivnika zbog grba... Realno, dole je #51, Suma kog očigledno ne zanima baš srpski fudbal, Tawambe nema a kad je tu širi ruke ako ne dobije loptu, Mesi još da se suprotstavi s nekim sa tribine pa da bude novi Babović... U toj odbrani od početka sezone duva promaja i niko to da reši, da dođe igrač koji će to sa zatvori. Stanje u klubu čisto sranje, na tribini takođe. Uvek je jedino tu bio taj sportski sektor koji izvuče situaciju al sa ovom hemijom možemo samo sa se slikamo. Lično ne osetim pripadnost, više osetim neko građenje prema ćutanju koje se dešava i osetim bes... Mozda sam ja mnogo negativniji čovek nego što sam mislio da jesam... Ali trenutno neka pripadnost ne postoji,jer znaš, pređeš tolike kilometare da bi gledao cigana iz štitara na klupi, mrsomuđenje na terenu, mentalnu ladovinu, frakcije koje se svađaju... Gde je ona borba? Sećam se prošle sezone protiv Javora vodimo 0-2 igrači se raduju posle gola kao da smo u polufinalu LŠ. A onaj gol Kiće Kosovića protiv Napretka, ona akcija u tri pasa, to mi je bio najemotivniji trenutak - tako prosto, lepo, jednostavno, moćno. Pripadnost je kad vidiš šefa u Nišu kako iz kaveza gleda utakmicu, ili protiv Voždovca.
Pravi čovek bi ovu ekipu uspeo da stegne.
Nema ove sezone te pripadnosti, to da smo tu svi zbog Partizana. Kako mi se cini zbog njega su tu navijači, ali na žalost ne baš svi,a što se igrača tiče, takođe ne baš svi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.667
Pa koliko je puta samo djukic rekao da "idemo iz mirnoce da trazimo ovo ili ono"...mogu da zamislim koliko jedan takav beskicmenjak moze da motivise ekipu. Vecina ovih igraca su kod Nikolica grizli protivnika, takticka disciplina je bila vrhunska, a nakon djukiceve mirovne misije su postali vikend igraci koji igraju do prijatnosti bez ikakve svesti o tome koji cilj ima klub kao sto je Partizan....
Može Stolica. Bar će imati muda da kaže šta misli, neće ići na pićence sa tvorzanom, a o sistemu i igri nema potrebe ni pričati.

Jel' lepo rekao Marko da je Stolica njegov pravi naslednik, a Uroš da je Đole njegov, ali jbg, neki nisu verovali, Ivica još manje, i dobili smo šta smo dobili... da se ne izražavam.
Tad se sve prelomilo...nisu ispostovali zelju Nikolica sto znaci da nisu ispostovali nista sto je uradio prosle sezone u Partizanu, njegovo su misljenje okarakterisali kao pogresno i doveli 3x skupljeg i 3x losijeg trenera, a ostalo je isorija. Jos jedan dokaz nepostovanja prema Nikolicu je bio taj sto je imbecil sa "real madrid tv" perfidno rekao da je Djukic isprasio Nikolica i pokazao da je bolji trener nakon sto smo pobedili Videoton 4-0.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Toliko problema, toliko brige da me baš i ne obasjava sunce što se tiče predstojeće sezone. Mnogo otvorenih pitanja, a s vremenom smo baš u cajtnotu. Prva utakmica nam počinje 12. jula, a završava se tamo u decembru. Znači da moramo da počnemo pripreme najmanje 20 dana pre prve utakmice. Nama još sedi na klupi ciganski saboter, ljigava osoba koja čestita titulu najvećem lopovskom klubu ovog našeg univerzuma, a povrh svega toga bezmudaš i klasična neznalica.
Znači da mi moramo prvo njega da oteramo, pa da nam dođe drugi trener, pa da on vidi koji igrači ulaze u njegov "sistem" , inače kako čujem reč "sistem" pritisak mi ode na 300, pa da napravi plan priprema pa tek onda da dovedemo igrače koju su nam potrebni.
Jer ako nam bude Iliev dovodio svoje bombe i svoje kombinacije ala Solomon, možemo slobodno da upišemo sledeću sezonu kao još jedan neuspeh.
E, sad ja iskreno i nisam za Stolicu više sam za Vladu Ivića, nekoliko sam utakmica ispratio dok je trenirao PAOK i veoma sam bio zadovoljan što sam video. Dobro su igrali bila im je ukradena titula, a osvojio je Kup Grčke, što je iskreno velika stvar pored takvog lopovluka. Mislim da je on sada najbolje rešenje jer zna u kakvo blato dolazi, jer dolazi možda iz još većeg blata, iskusniji je za to veliko iskustvo.
Naravno da bih ja voleo da vidim Stanoja, ali, nisam optimista po tom pitanju. Stanoje bi bio veoma dobra inicijalna kapisla za publiku, sigurno bi bilo ponovo po 10-12 hiljada ljudina(gorbara) na tribinama, sigurno bi se vratila toplina svakome pravom Grobaru oko srca, naravno tu ima izuzetaka, kao npr. relanih Grobara ili onih "grobara" kojima je jedan klub iz dalekog Madrida na prvom mestu, pa mu se može da trpi ciganskog sabotera na klupi. Ali, treba biti realan, Stanoje na našu žalost neće postati trener Partizana.
Stvarno ne znam šta da mislim za Stolicu. Prvo mi je izgledao kao veoma ozbiljan trener u Voždovcu, koji je furao svoju taktiku sa mnogo trčanja, malo dodira igrača sa loptom, najviše jedan ili dva. Uvek visoki presing. Voždovac je uvek bio dobro fizički pripremljena ekipa, isto su izgedali i u 20 minuti i u 75 minuti, što se za Partizan ne bi moglo reći.. Ja otkada pratim ovu našu ligu pa naiđem na Voždovac na TV stvarno fizički deluju najbolje u Srbiji. Onda dolazi novosadska kurva, gde je prvo pogazio svoju reč, ali, ajde to i kod nas i nije neki prekršaj već pravilo da ne postoje ljudi od reče. Onda je u novosadskoj kurvi uradio sve pogrešno od Voždovca. Toliko je ukanalio da ni danas ne mogu da izađu iz kanala, a se nadam da neće nikada ni izaći. Po meni se nameće samo jedan zaključak, Ilija Stolica ne zna ili ne može da radi pod pritiskom. Njemu su upali jebote pet-šest narkomana i on je otišao sutra iz kluba. Pa to se dešava jebote i u Engleskoj. Dolazili su "navijači" isopred kuće engleskih trenera da ih teraju. Kako on ima da se nosi sa pritiskom da mora da uđe u Evropu, da mora da tuče ciganku i da je pod stalnim pritiskom da mora da osvoji tofeje. Bojim se da ne desi da on ode posle 10 kola. Posle smo jebali ježa u leđa.
Naravno da je bolje Stolica nego ciganski saboter, al˙ nam je ova sezona biti ili ne biti. Da se ne zavaramo biće pakleno teško ući u ove godine u Le.
Nek´ nam je Bog upomoć.
I da, ko god da nam dođe za trenera, bude li mu ekipu spremao Miša Filipović ni ovaj odozgo nam neće pomoći.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.612
Локација
Beograd
Zašto volimo Partizan, zašto je bar mali deo svakog od nas identifikovan s klubom, zašto čak i kad klub gubi i prosto čak i ne zaslužuje podršku on je ima? Zašto se borimo za njega, trošimo novac, putujemo, svađamo, smrljamo zidove?
Mislim da bi Partizan bio jedan običan klub da nema to što ima. Ima ideal. Taj ideal se verujem vremenom razvijao, srećom u dobrom,lepom,ljudskom smeru, pravednom. "Ma gde bili na tabeli", 1:6 vs Hajduk, a kasnije i "i ako ne budeš opet prvak ti"... "Nek naš san sad bude tvoj" - naš san. San - nestvarno, najveća želja, svetlost. Ideal koji ide uz naš klub jeste ideal ljubavi, podrške, borbe.
Ovi što nisu Topčidera lepša strana imaju skroz drugačiji ideal, razmišljanje. Uz njega kao deca odrastaju i formiraju svoju ličnost. Njihov ideal je,koliko sam ja shvatio, biti uvek prvi jer si najbolji, a ako nisi najbolji moraš i tad da budeš prvi jer imaš bolesnu želju da budeš prvi po svaku cenu. Tako da sto kaze kolega, to da su po svaku cenu hteli titulu znam i ne sumnjam.
Ono što se kosi s Partizanovim idealima, načelima je upravo to prepustanje, manjak borbe. Zašto? Zato što su tu ljudi kojima su pare bitnije od svega. Nemaju a nikad nisu ni imali veze s Partizanom. Da je tu Sale Stanojević, Nikolić Marko... Drugačije bi to bilo ove sezone.
Onda se pitam a gde smo tu mi?
Mi smo u 4 frakcije, dve se bore za tribinu, jedna za zdravu priču, a preostali su oni kojima se povraća od svega.
Odjednom nova frakcija, odjednom Bjeković potpredsednik FSS... Nesto se dešava.
Evo sada priče kako je kapiten opozicija upravi. Ako sklopis kockice da su ovu upravu odbijali i Stanoje i Ivić, a kako ovu upravu brani Pantić u vesniku, dobijaš zanimljivu teoriju.
Onda možda čak i budu neke promene u upravi itd...
Kako, zašto, ne znam. To nije ono što volim,a volimo Partizan i on jeste iznad svih tih marifetluka, krađa, borbe za lovom. On je i iznad nas,mnogo veći. Jer je hvala Bogu njegov ideal, njegov pravac zaista lep. Bolno je što tu nije DV, što u FK i oko FK, a i oko SD nema mnogo pravih ljudi, što se vrte lešinari, ali verujte da će to proći, i borimo se da prođe.
Дивно објашњена разлика између нас и њих!
Да, Партизан је идеал, и као и сваки идеал, тешко га је достигнути...а чак и кад се досегне, не можеш вечно остати у њему, неминовно следи нека промена, па...ајд Јово наново...
Тешко је из ових или из оних разлога ,,опстати,, на тој ,,исправној партијској линији,,... Марко, Станоје и ДВ јесу ту, па онда нису, па неки поново јесу, па нису...
Све је то ствар избора, процене, околности, људи са свим оним врлинама и манама...идеала има, али идеалних људи мало...
Знаш ко је увек ту, људи као Миша Тумбас, онај Крока, неки чланови овог Форума, итд, итд...већи су они Партозановци од многих који су кроз Партизан прошли, они туда само пролазе, ови остају...
...
...
Ta pripadnost o kojoj govoriš, plašim se da je nema više u toj meri kao ranije... Jer da su bar dole na terenu oni koji će da bukvalno samelju protivnika zbog grba... Realno, dole je #51, Suma kog očigledno ne zanima baš srpski fudbal, Tawambe nema a kad je tu širi ruke ako ne dobije loptu, Mesi još da se suprotstavi s nekim sa tribine pa da bude novi Babović... U toj odbrani od početka sezone duva promaja i niko to da reši, da dođe igrač koji će to sa zatvori. Stanje u klubu čisto sranje, na tribini takođe. Uvek je jedino tu bio taj sportski sektor koji izvuče situaciju al sa ovom hemijom možemo samo sa se slikamo. Lično ne osetim pripadnost, više osetim neko građenje prema ćutanju koje se dešava i osetim bes... Mozda sam ja mnogo negativniji čovek nego što sam mislio da jesam... Ali trenutno neka pripadnost ne postoji,jer znaš, pređeš tolike kilometare da bi gledao cigana iz štitara na klupi, mrsomuđenje na terenu, mentalnu ladovinu, frakcije koje se svađaju... Gde je ona borba? Sećam se prošle sezone protiv Javora vodimo 0-2 igrači se raduju posle gola kao da smo u polufinalu LŠ. A onaj gol Kiće Kosovića protiv Napretka, ona akcija u tri pasa, to mi je bio najemotivniji trenutak - tako prosto, lepo, jednostavno, moćno. Pripadnost je kad vidiš šefa u Nišu kako iz kaveza gleda utakmicu, ili protiv Voždovca.
Pravi čovek bi ovu ekipu uspeo da stegne.
Nema ove sezone te pripadnosti, to da smo tu svi zbog Partizana. Kako mi se cini zbog njega su tu navijači, ali na žalost ne baš svi,a što se igrača tiče, takođe ne baš svi.
Млад си човек, али као што видиш, није лако навијати за Партизан...
Шта мислиш, колико ћеш још то моћи да издржиш? Још 10 година, 20, 30, 40, 50? Колике су твоје снаге за то?
Да, прави човек би ово успео да ,,стегне,, али питање је и да ли би то било довољно за трофеје...нисам велики присталица поређења овог или оног, јер су и услови различити...а то шта би било кад би било...нико од нас не може да зна...дакле, неки ,,прави човек,, је ту можда био па се уморио, повукао, отишао, хвала за све, али да се не љубимо, од прошлости се не живи, дај да видимо у чему смо, а ако смо у говнима, дај да видимо како да се одатле вадимо, а ако смо са говнима, д авидимо како да говна отерамо, заменимо нечим (неким) бољим, итд...

Оно што сматрам да није преовлађујући услов за неку победу, или пораз то је потенцирање нечијег ,,циганизма,,...знам да ћу опет да ,,џарнем,, појединце на Форуму, али ја сам човек уметник, али помало и научник, и кад видим да логике нема, вуче ме да то појашњавам, објашњавам и исправљам...као криву Дрину...
Ко сумња у моју припадност Партизану, или мисли да сам благонаклон према Звезди, пре него шта каже, нек поразмисли о мојих непрекидних 43 и мало више година уз Партизан и о томе да сам ја више Партизанових пораза у дербију видео уживо (и с тешком муком их преживео!), него што је неко укупно дербија доживео...
Дакле логика вам греши, није овде ствар о томе ко је ,,циган,, или није, него да ли зна и може или не зна и не може...
Па највећи ,,цигани,, играју у Звезди па су нас одучили од фудбала у прошлом дербију, и Стојке и Милко су били ,,цигани,, па се зна како су решавали дербије (у корист оба клуба)...
Ђукић и Ожеговић нису никакви ,,цигани,, чим им је лепо у Партизану, нити шта намерно саботирају, овај први не зна и губи се, а овај други се труди до максимума али не вреди јер не зна...а и овај први се труди, али и он не зна...
Ту ,,припадност,, оставите ви лепо за вас, навијаче, мада каква је ситуација на трибини...и то постаје упитно...
За играче...шта вам је бре људи, они гледају своје дупе, данас су у Звезди, а могли су бити и у Партизану, а и обрнуто, само да су се ,,коцкице,, тј. новац ,,поклопиле,, - па исти играчи нуде се и нама и њима, итд...
Новица Величковић је драгоцени раритет онога што треба да буде играч Партизана, али ништа не би помогло да победимо Звезду да се његов утицај своди само на подршку са клупе - играч мора да ИГРА за Партизан а навијач да навија...
Ништа не вреди од тога што су Здјелар, Јанковић, Пантић, Тошић искрени и велики Партизановци, ако их је Звездин везни ред у дербију ,,ПОЈЕО,, и нису се видели на терену - ,,Партизановци,, могу да навијају а ИГРАЧИ ИМА ДА ИГРАЈУ - ми смо ,,ЈЕЛИ,, Звезду на терену кад је у нашој вези био неко као Мореира, Евертон, Леонардо, заболе мене да ли су они Партизановци од малих ногу, или су то тек постали кад су у дербију ,,намирисали крв,,!
Јебеш ти то ко је ,,циган,, ко није на папиру, за мене је прави Партизановац онај који скења Звезду у дербију!
А за то другови мораш да имаш и знања и муда и даха, хвала теби на томе што си Партизановац у души и срцу, ако ти је та душа у носу а срце трокира, ти за фудбал ниси...

Наравно, по ко зна који пут ћу бити погрешно схваћен, НЕМАМ ја ништа против да наша деца и Партизановци играју за Партизан, али тврдим да је фудбал за ФУДБАЛЕРЕ не за децу, за ФУДБАЛЕРЕ не за навијаче!!!

Прецењујете и квалитете Ђерлека, Марковића, Јовановића, Ивановиће, Пантића, Тошић има учинак али нема игру ни снаге, Јанковић нема скоро ништа, Сума одлази уз ништа на конту, Тале одлази уз леп учинак...ови што остају (а ко уопште остаје?) НИСУ играчи који могу да буду нека ОСНОВА тима...
Леонардо, Ђурђевић, Евертон, не могу бити замењени (као што и нису) Тошићем-Сумом, Ожеговићем, Здјеларом-Пантићем...нама требају НОВИ Леонардо, Ђурђевић, Евертон, па да уз њих заиграју и неки остали...
А овако...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.748
Reaction score
11.402
Локација
.
Stolicu su valjda otkačili jer je tražio autonomiju u radu tj da ne može danas sutra neki Vazura da mu kaže e ovog izbaci a ubaci ovog i slične stvari. On je valjda imao postignut dogovor sa nama ali je ovima iz uprave ne znam kako iskočio Đukić i on je otpao. Mislim da se razumemo, nemam neko lepo mišljenje o Stolici, generalno ne volim kukumavke koji stalno tako nešto javno kukaju i plaču, nije mi to Partizan. Ali da li bi sad bio neki pomak u odnosu na dripca, sigurno bi. Koliko i da li bi to bilo dovoljno za titulu i ulazak u LE ne znam ali sigurno mu ne bi ekipa ličila na grupu građana koji su došli na turistički izlet.

Ono čega mora biti svestan je sujeta Partizanovog svetog trojstva plus sektaš. Ako im kaže da neće da mu se mešaju u ekipu pa kad dođe neki loš rezultat ovi će ga izminirati najstrašnije.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Postaviti strasilo umesto ciganina, i imace bolji efekat! Bar ce uplasiti nekog...
U ovom trenutku, ne mogu da verujem da ovo pisem, ali cak je i Mojkovacki grof trenercina za ovog na nasoj klupi.
Ipak, ozbiljan klub, najpre bi doveo ozbiljnog trenera, ne bilo koga. Uskoro cemo videti sve, ostane li ganfer na klupi, sledeca sezona ce biti "bolja" od ove, sigurno...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.448
Reaction score
40.990
Локација
Žrnov
Iako formalno nije završena, za mene je praktično govota...

Retko sramotna sezona u poslednjih 15-20 godina... jedina veća sramota je bila ona kad su onog PREVAgRANTA doveli....

Počevši od uprave, SDa, trenera, pojedinih igrača ... :hipnotic:

Samo da što pre prođe i zvanično pa da spašavamo što se spasti može.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Blago tebi, Jasmina, ja kad se setim vise njih, podje mi pena na usta. Drulovic, Kiza, Grant, ni najgorem neprijatelju ne bih pozeleo ovu trojicu. Nije iskljuceno da sam jos nekog zaboravio, evo vec mi nije dobro...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ma da se razumemo, kome je Stolica prvi pik, nije nikom verovatno.
Voleo bih ja Vladu Ivića isto, daj Bože da hoće da dođe, ali mislim da su šanse baš male, između ostalog jer navodno već pregovara sa Izraelcima.
Kad je već takva situacija, daj Stolicu pre nego što iskoči iz naftalina još neki stručnjak, poput ovog fikusa koga držimo na klupi još uvek.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
sudeći po onome što je PR plaćenik istrabunjao u Vesniku, oni traže neko "ime za Evropu a ne trenera za domaću upotrebu ( čitaj, Derbije i titulu)" pa ako ga ne nađu ostaviće ovog trenutnog.. :gaah:
dakle, džaba se nerviramo, oni imaju stav da se ovi podno brda bahate i zatvaraju sve ( kao što i jeste) i da stoga ne vredi bacati pare pokušavajući da se bori sa tim nego sve treba baciti samo na Evropu jer su tamo pare :confused-smiley-013:

da napišem to ovde iako je pre za temu Uprava, rekao je i da je Klub od Evrope ove sezone zaradio 8 mil. € :icon-rolleyes:
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Upravo fk, gonite se svi zajedno u deveti krug pakla, skotovi smrdljivi!
Nek vam drustvo na putu do tog cilja prave svi koji vas bilo kako podrzavaju!
Mrs!!!
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Ukoliko je Stolica prvi pik uprave, to je znak da i dalje nastavljaju sa, u svetu sporta, ne zapamcenom sabotazom...
Ne zato sto je Stolica los trener (a po meni nije kvalitet za Partizan), vec zato sto nece da dovedu "ozbiljnog" trenera...
Cigani su godinama jurili pare iz fss, a sad su utripovali da ce ih uzeti kroz ls....kako god bilo, nastavice sa pljackom u domacem prvenstvu, a protiv toga moze da se bori samo ozbiljan trener...
Ako ga uprava ne dovede, svima je jasno, prodali su FK i podvili rep kao pickice....kosarkaski scenario....tamo covic, ovde terzic...kod nas todoric, silobad, pekovic, vvv i iliev... Sve junaci, sa, zbirno, dva grama mozga, pola grama "onoga izmedju nogu" i pojedinci sa kilometarskim dosijeima.... Sve u svemu, menjajte nesto, seme vam se zatrlo...picke kukavicke...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Mi kao FKP smo osudjeni da delimo sudbinu ove napacene Srbije u smislu da posle svakog vladara(citaj uprave) uvek dodje neko jos gori a nikako bolji. Tako ce i sa trenerom da bude (sem ako ne dodje neko ko je se dokazao kod nas naravno nista od toga) . Vidim jure ''ime'' pa moze ime ako planiraju Magata da naplacuje pas unazad pa da smanje plate za 90%, ne daj boze Bilica ili onog lika iz Betisa ime mu ne znam. Naravno od ovih nema nista ostaje nam samo neko domaci ko ume da pliva po ovom mulju.

Nikolica su najurili ili mu sugerisali da ode na isto mu dodje.
Stanojevica pljuje onaj kvazi novinar navijac govana iz Madrida, znaci nista ni od njega.
Jokan, hahahhah znam nista ni od njega u ovom trenutku.

Ostaje nam samo da molimo boga da ne dodje neki novi Avram PREVAgRANT sto kaze Dzasmin.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Sviđa mi se sada kako svi izlaze sa teorijom o prodanoj titulu a kada sam ja to pisao pre 7 meseci razni formuski bogovi su me natakli na mrtvo ime. Srbija nije država , i iz toga izvucite paralelu kakav je av liga

Ta teorija traje 10 punih godina! Bila je u "Đurino vrijeme" i one povezane titule. Priča je bila posle 2 da treća ne može biti naša 100%, pa posle treće da četvrta ne može biti naša 300%, pa da posle četvrte peta ne može biti naša ne znam šta da se desi...itd
A onda je došla i prošla sezona i ista ta priča, pa zašto ne bi i ove godine.
Ne kažem da nema tih teorija zavjere, jer sam se ja naslušao raznih priča sa svih strana, ali prosto ne želim da vjerujem da Ivica Iliev radi protiv kluba i znam da to ne radi.
Za ove ostale me ne interesuje, jer znam da nisu došli da pomognu Partizanu, nego su samo tu postavljeni. Kao ovi, tako i oni prije njih. Čast izuzecima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top