Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.757
Prerano otpisujemo Sumu. Tacno je da za sad nije bas ispunio ocekivanja ali daleko od toga da nije nista pokazao pa da nemamo nikakav materijal da je on igrac za nas. Uostalom ko je uopste od igraca ispunio ocekivanja? Cak su i Everton i Ostoja imali svoje mracne trenutke na pocetku sezone, a kamo li ostali....
Ja verujem da ce ekipa da se podigne i zaigra kako ume jer mozemo daleko bolje ali nisma siguran da ce to da se desi na vreme jer mi se cini da smo blizi tome da zakasnimo i propustimo zadnji voz....
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
771
Reaction score
2.883
Локација
Banja Luka
I ja sam misljenja da ce Suma proraditi,sjetimo se Leonarda i njegovih prvih utakmica u Partizanu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.806
Reaction score
29.781
Локација
Beograd
Nije problem sačekati jednog igrača da proradi, nego je problem što ni ovi ostali još nisu proradili - i onda nema ko da vuče valjak u pravom smeru na početku sezone - a tad se lomi SVE oko Evrope...

Jebiga, niko od nas nije kriv što sezona za evropsku ,,buraniju,, kao što smo mi počinje usred leta i što već tada moraš da si u punoj formi, ako ti je do Evrope...
A ako već to sve znaš godinu dana unapred onda moraš i da na vreme imaš spreman tim, trenera i dovoljno mozga za sve što te čeka po najvećoj fudbalskoj vrućinštini...a mi...čekaj Lea da dođe, čekaj Sumu da dođe, čekaj Lea da ode, čekaj Sumu da proradi...
Pa, dobro, stalno nekog i nešto čekamo, ali ko će da igra fudbal dok mi čekamo?!
Za neki dan POSLEDNJA utakmica kvalifikacija za Evropu, a nama forma na nuli...ulaze ,,momci,, od 39 i 19 godina da ,,vade stvar,, - toliko o prvotimcima i njihovoj formi, kad ih ova dvojica menjaju da se tako pokuša nešto, jer smo od prvotimaca prethodno dobili - ništa.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Nemoj da se ljutis, ali ovo sto pises je nenormalno. Jbt. pocetak sezone, pola ekipe ti u kanalu, maltene nemas nikoga ko je u nekoj formi, golman dosao, a nije branio od Februara, imas novi par stopera koji su do sada odigrali dve utakmice zajedno, imas Sumu koji nema veze sa zivotom i kome navodno trebaju utakmice i uigravanje sa timom i na sve to, igrala bi se utakmica u faking Beogradu!?

Pa h*bem mu misha, koji k.... su oni profesionalci i primaju platu!? Za ono od juce treba da trce krugove oko terena i pimpuju loptu pride. Ej, cigani nece da igraju protiv Borca koji je poslednji na tabeli jerbo im se ne ide na put u Cacak, a dobili bi ih glat, a mi odlazemo utakmicu gde bi mogli makar da se pribrizimo nekoj igri o kojoj se ovde prica!?

Ciganski potez... Nikako ne volim to. Tako je i Kiza Milinkovic poceo da bira protivnike u Avgustu, pa nas je ukanalio.

Ma ne ljutim se, taman posla. Pa ne mozemo svi da se slazemo, koja je onda poenta diskusije :D

Fudbal je dosta cudna igra gde nije bas sve tako kao recimo na FM-u. Das pare, dovedes igrace i pobedjujes. Na stranu to sto mi ne dajemo pare. Ja sam nekako uvek razdvajao sportski sektor od uprave u nasem klubu i koliko god pljuvao upravu i razne pijavice koji sisaju sve iz Partizana toliko sam branio sportski sektor. Ova ekipa je u kanalu zbog sledecih stvari:
-Djukiceva mantra “Mi smo Partizan” “Hocu samo u LS” “LE je takmicenje za gubitnike”
-Medijsko forsiranje cigana kao da su Barselona a mi gubitnici koji nisu prosli 5 puta skuplji i jaci tim a pritom su momci odigrali iznad svog proseka
-Prodaja kljucnih igraca i dovodjenje trenutno neadekvatnih zamena
Imate milion primeraka u svetskom fudbalu gde klubovi ili zadrze ekipu ili se pojacaju dosta dobro i naprave gori rezultat nego prosle sezone. Zasto je to tako? Pa jbg igraju zivi ljudi a ne roboti.

Mi kad udjemo u LE pasce ogroman pritisak sa ovih momaka. Ne smem ni da zamislim scenario gde igramo nereseno ili gubimo od Napretka i idemo u Madjarsku a videli smo da u poslednjih nekoliko utakmica ne licimo bas na ekipu koja igra fudbal.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Kada su cigani odlozili utakmicu, ovde se kukalo zato što mi ne preuzimamo ništa u vezi toga.

Ovo je samo dokaz da se narodu nikako ne može ugoditi.
Kako god okreneš ne valja. Da smo igrali i kiksali bilo bi zašto nismo odložili kao cigani, da smo igrali i dobili, pa kiksali protiv Videotona bilo bi eto nismo odložili i tako u krug.
Poptuno nebulozno oko čega se ovdje raspravlja. Pa normalno je da ćeš da odložiš utakmicu pred meč SEZONE. U svakom slučaju ovaj meč može mnogo toga da promijeni i ovo je jedna potpuno razumna odluka kako se god pogleda.
Nije samo umor važan, nego i "glava". Treba da igraš meč u SL, a u glavama igrača samo Videoton.
Nije isto odložiti utakmicu pred ovakav meč i odložiti utakmicu u SL pred 2,3,4,5 ili 6. kolo u grupnoj fazi. To ne može da se poredi.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Suma ce proraditi kad se bude vratio na prirodnu poziciju a to je iza napadaca (AMF).
Samo sto Djukic to ne moze da prihvati jer mu je receno da je Suma prirodna zamena za Leonarda. :prekrsti
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.055
Reaction score
26.270
Локација
ante portas
Suma po prikazanom ne bi smeo da prismrdi Teleoptiku kamoli Partizanu.
Onakav stav na terenu ukazuje ili na totalnu nezainteresovanost i nonsalanciju ili najveću prevaru i zajeb u istoriji prelaznog roka.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Hajde jednu jebenu utakmicu da odigra na svojoj poziciji, pa da mu sudite!

Neverovatno :pop

Da smo ga prepustili kurvi , tamo bi već dao 4-5 golova.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.806
Reaction score
29.781
Локација
Beograd
Kad je bilo protiv Mačve bio sam na nekoj svadbi, protiv Videotona bez publike, protiv Napretka odloženo...nešto mi se ne da da sam u mojoj drugoj kući baš onoliko koliko sam mislio da ću letos biti...
Izgleda da mi Onaj Odozgo kaže, matori, jesi na odmoru, jesi, e pa onda odmori bar nekad i od tog Partizana...

Odlaganje utakmice...pa...ako ništa drugo, bar da pokažemo ,,ciganima,, da ne mogu samo oni da ne/igraju kad god im se ćefne, nego da to možemo i mi...

Nego...znate...svašta mogu da podnesem...jeste, nadam se uvek najboljem, ali nisam baš toliko glup pa da ne znam da se ponekad može desiti i najgore...
Dakle, podneo bih i da očajno igramo, i da ne uđemo u Evropu, i da katastrofalno izgubimo derbi, i da ispadnemo iz lige, SAMO NE BIH PODNEO da se igrač Partizana JAVNO u medijima hvali kako je UKRAO gol Krasnodaru i sudiji, nagovarajući golmana da ispuca loptu pre nego što sudija shvati...

A i golmanov potez da odmah ispuca tu loptu izvađenu iz čistog gola, u srpskim ,,ciganskim,, medijima veliča se kao snalažljivost...

Srbijo, zemlji i majko, gde nestade neki minimum tvoje časti i poštenja? :prekrsti
'Ajde ako kradete, lopovi ste uvek i bili i ostali, ali zar je došlo i do toga da to toliko već predstavljate kao vrlinu...i da javnost nagovarate da to prihvati...

NISMO ISTI!
Partizane, sve, sve, ali čuvaj ČAST i OBRAZ!

Nema utakmice sa Napretkom, ali zato SVI posle u ,,rupu,, na nastupajući derbi! Nek igramo kako igramo, nek rezultat bude koji bude ali SVI moramo da dođemo i pokažemo da i dalje ovde, u Zemlji Srbiji i Regionu, Evropi, Svetu još uvek ima nekih koji su protiv devize: laži, kradi, otimaj...

:D: SMRT FAŠIZMU - ŽIVEO PARTIZAN!!! :D:

https://www.youtube.com/watch?v=QtyopsstOOA
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
I ja sam misljenja da ce Suma proraditi,sjetimo se Leonarda i njegovih prvih utakmica u Partizanu.

Evo ja se secam vrlo dobro... Spartak u Novom Sadu, prvi kontakt sa loptom, dribla sam sebe oko ose i pada na du. Smeju mu se seljani koji su se dovukli na Zapad Karadjordja. Ica iglica, hoce da umre od muke. Pozeleneo...

Par minuta posle toga, zavukao golcinu iz kolena, van 16 koju niko nije ni video na terenu, niti ocekivao. Ica u delirijumu leti tri reda u lozi i napusava Zapad sa cuvenom izjavom "To je moj igrac!" Iako smo izgubili, retardiranom greskom Evertona, Leonardo je usao sa nestvarnom zeljom da preore teren i uradi nesto.

Utakmica se igrala 20.08., tacno pre godinu dana. Znaci, od danas, za 365 dana, treba da sudimo Sumi na osnovu toga da li ce doneti duplu krunu, 25+ golova i jos toliko asistencija + 4 miliona isplacenih u jednoj transi.

Kako god, igrao na svojoj ili tudjoj poziciji, Suma deluje kao mali fudbaler (bez sarkazma :)) koji pojma nema gde je dosao i sta se ocekuje od njega. Te fore sa pozicijom su smejurija i alibi prica. Na kojoj poziciji igra Sale Ilic? Ceo zivot je igrao ofanzivnog veznog, pa se nikada nije bunio kad ga ubace da krpi celu levu stranu.

Ovo sto je odigrao protiv Vojvodine i Videotona, jednostavno me je dodatno ubedilo da je on 3 klase iznad svakog hebe*og fudbalera iz prvog tima. U ovim godinama i sa ovim fizikalijama. Zapravo, on je BOG fudbala za sve njih. Nikada necu prezaliti sto nije napravio karijeru kao jedan Luka Modric, a bolji je fudbaler od njega. Svejedno, privilegija je gledati ga uzivo! Ovaj novi trener, ako ima zelju da prodje Videoton, Sale mora da igra od prvog minuta, a Suma da bude na klupi.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Iskreno vjerujem da će Suma da proradi i da neće biti Partizanov Darko Miličić :)

...samo sa aspekta očekivanja, doduše, sumnjam da može da cuga kao on :D
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Citam kako Alen ponovo ide na operaciju. Bas nema srece.
Bez njega mi u timu imamo JEDNOG!! krilnog igraca. Jankovica. Solomon je spic, koji moze da odigra levo. Doduse, rekose da moze i Cirko na stopera, kad ono...
Jebeni genijalci Ivica i Djukic.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
http://www.mozzartsport.com/vesti/alen-stevanovic-mora-na-operaciju/175932

Ален Стевановић, повређен још од утакмице против Црвене з. у марту месецу, и даље ће бити ван терена. Значи, већ 6 месеци паузе, и даље се не зна када ће на терен.

Зашто ово пишем: Целокупна, усрана, јадна и бедна Србијица се дигла на ноге када је цигански играч повређен на 6 недеља! Не 6 месеци, већ 6 недеља. Није било јебеног средства информисања где то није могло да се прочита, како је Дринчић за шаку рубаља намерно повредио циганског играча. Лично је министар здравства Србијице био на челу комисије која је третирала циганског играча и послали су га у Катар (тај пут је смањио цигански дуг за 2 милиона евра). На утакмици против Радника су имали неки транспарент подршке за тог играча, а једном играчу Радника су покидали лигаменте на терену, у мирној, намештеној утакмици.

Ако је и било сумње, више је нема. Овом јебеном брлогу од Србијице нема спаса. Заслужујемо и председника, и његов лични цигански клуб, и сву осталу неписмену булументу која јаше Србијицу.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Ja se divim svim Partizanovcima koji danas zive u Srbiji i koji, kao gradjani, svakodnevno moraju da se povinuju sistemu koji uspostavlja jedna bolesna vlast koja sistematski unistava Partizan na svim nivoima. Ne znam kako bih se snasao u takvim okolnostima.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.806
Reaction score
29.781
Локација
Beograd
@Zeljko - pa i ne snalazimo se...
@Akiopaki - eh, pa Alen je iz Partizana, ne iz Zvezde...joj razlike...drastićne.

@Mokoena - Pitanje je i koliko je Janković krilo...? Koliko vremena provodi na krilu, šta konkretizuje kad je na krilu...? Kakav mu je odatle centaršut, proboj, 1 na 1...?

Meni on najviše liči na dete koje dobije dres Barselone sa brojem 10, i onda trči u parku, pika loptu i kaže, vidi tata, ja sam Mesi...
Eeehhh...od dečijih snova do realnosti...dalek je put...
Dečko ima nečeg fudbalskog u sebi, ali za 90 minuta utakmice, jedno 85 minuta to ama baš ničemu ne služi...

A sad malo (duže) teorije fudbala:

Ja uopšte ne volim priče o formacijama 4-4-2, 4-3-3, 4-2-3-1...sve to služi samo da igrači tako stanu na teren PRE početka utakmice...
Budala je onaj ko celu utakmicu ne mrdne sa svog dela terena, još veća je budala onaj ko ne shvata da je fudbal svoju LOGIKU iskristalisao još pre 100 godina i da onaj ko ,,izmišlja toplu vodu,, samo od svoje ekipa pravi nešto nakazno...
A koja je to logika?
Logika da ima 11 igrača na terenu, znači ODAVNO uspostavljen jedan optimalan broj da pokrije toliki prostor, i da svaki od tih igrača ima svoj lični osnovni prostor i svoj lični osnovni zadatak (a lepo je ako pripomogne i nekom drugom zadatku)...da bi sve to funkcionisalo kako treba...
Da u tih 11 imaš golmana, odbranu, vezu, napad, bekove, štopere, krila, centarfora...uprkos tome što se nešto ponekad i može modifikovati, pa valjda SVI vidimo koliko je MUČNO, kada ti jedna ili više pozicija u igračkom kadru (i na terenu) FALE!!!

Ja volim da koristim ,,klasične,, fudbalske brojeve od 1 do 11 - tu se znalo ko je šta, ovi sad fudbaleri vole da nose brojeve do 99, ali ničemu to ne služi, ako već ne znaju da igraju fudbal...
A mnogi ne znaju.

Dakle, pišem o stvarima koje bi trebale SVIMA da su jasne, jer su OSNOVNE u fudbalu, a koliko su jasne našima u Partizanu, prosudite sami...
Ali, čini mi se da moramo da počnemo baš odatle, od početka i od osnova - jer ih - NEMAMO!

Odbrana (ovde je doduše, da kažemo o.k.):

Dolaskom odličnog golmana, uspostavili smo konačno pozadi sve ono što je NORMALNO...

1. golman koji će da brani, komaduje - a Stojke pomaže i napadima tima, jer zna da rukom ili nogom tačno pošalje loptu igraču napred...
2. i 3. desni i levi bek, kakvi su takvi su, naši su, njihovo je da zatvaraju svoju stranu, te po mogućnosti probiju protivničku - ko kaže da je beku zabranjeno da postigne i gol?! Vule se jedini bio našao u nekoj povoljnoj prilici za 90 minuta Videotona, ali...nije pogodio...
Munira bih svakako rotirao sa Miletom, bar u nekim utakmicama...stvarno bi više mogao da probije napred...
5. i 6. dva štopera, Ćela i Ostoja solidni, naravno, iako tu nema više baš klasične podele na libera i štopera, i dalje je sasvim mudro i logično da kad se jedan rve sa protivničkim špicem, drugi iza pazi na korekciju...
A ako se ukaže prilika ni štoperu nije zabranjeno da povuče loptu u prazan prostor protivnika (Bekenbauer to radio pre 40 -45 godina!!!), samo ne sme da je proda...
Obavezno je i da štoperi idu na prekid u protivničkih 16m, ali taj prekid nam uglavnom baš kilavo ide...
Sve u svemu, mi smo našu odbranu ipak uspostavili kao neku NORMALNU i LOGIČNU - ZNA se šta ko igra i koji je čiji zadatak...i onaj osnovni (šta brane pozadi), i onaj dopunski (da pomognu i napred)...

E, sad, dolazimo do veze i napada, a u napadu puno ,,škripi,,...

Igrač br.4. - to vam je zadnji vezni, i zna se šta taj radi, ,,hapsi,, protivničku sredinu, uzima loptu od odbrane, daje je napred - ako ima toliko snage i da se priključi napadu, šutne i da gol, još lepše (primer, Evrtonova šok-bomba u 90.-om minutu derbija)...
Dakle, neko kao zdrav i raspoložen Everton u pravoj formi je odlično rešenje za tu ,,četvorku,,...kad je povređen, krpimo se sa onim što imamo (Radin, Jevta, eventualno Kića)...

E, sad, ovo napred...tu se baš i ne zna ko je šta, šta ko igra, itd...a zašto...?

Paaa, dolazimo do broja 8. - to je nekad bila ,,desna polutka,, igrač koji je malkice povučeniji od leve polutke, ali zato priličan graditelj igre, neko ko ima snage da pomogne i defanzivi, ali da celu utakmicu gradi i ofanzivu...naravno i da da gol, ako može - danas bi to mogao biti neki centralni vezni, ALI - ako ,,osmicu,, ,,potrošimo,, na još jednog zadnjeg veznog, koji će samo da krlja i rilja pozadi (a ne zna da pomogne i napred), e onda nam je napad u velikom problemu...kao što i jeste...jer NEMA tog cntralnog veznog.
A KO je kod nas ,,osmica,,?!
Jevtović je spor i slab napred za tako nešto, Kića slab pozadi za tako nešto, plus sad i povređen, Radin kratak i nedovoljno tehnički majstor za to, Tavamba previše krupan da bi mogao sa loptom da baš veze napred-nazad svih 90 minuta...
Možda bi Janković mogao da bude ,,osmica,, on voli da učestvuje u igri, voli loptu, ima i snage...ali previše pada, previše lopti vuče i gubi, previše se troši na ništa, u defanzivi je mlak...
Nama BRE na ovoj poziciji treba neka zverina od igrača, jak, snažan, fizički pripremljen, tehnički odličan...nešto slično onome što je Kanga u Zvezdi - A ŠTO MI NEMAMO!

Dakle, ovako - može se ,,osmica,, dati i još jednom zadnjem veznom, gde dobijamo ,,pozadi,, i ,,zatvaramo,, - ali zato mnogo gubimo ,,napred,, - ali samo pod uslovom da ,,desetka,, bude graditelj igre, da povezuje odbranu i napad, da deli lopte, asistira, poentira...kao što je to nekada radio Veliki Doktor Mo. :respect
A naš br. 10. Sejdo Sima Strahota Suma, trenutno jedva sebe drži na nogama tokom utakmice, a kamoli da drži ceo naš tim u igri...i da bude plejmejker...
Dača Pantić je takođe mnoooogo daleko od moći za ovaj zadatak, a Saša Ilić daleko od svojih najboljih fudbalskih godina...
Fizičke mogućnosti ovih naših ,,desetki,, su takve da jedino mogu da budu neki polu-špic, ili da igraju iza napadača, da ČEKAJU da im neko otpozadi DONESE loptu, pa da oni svojim ,,magičnim,, pasom, ili sopstevnom kreacijom, eventualno preciznim šutom, načnu protivnika...
Dakle po meni je OVDE najveći problem, nemaš zverinu na ,,osmici,, da bi ,,desetka,, mogla da se šetka i čeka da joj neko donese loptu, a nemaš ni ,,desetku,, koja može da igra uspešno svih 90 minuta (ovi naši ne mogu ni 15!!!) u oba pravca...pa da je onda manje važno što ti ,,osmica,, nije zverina (nego, recimo Kića Kosović), ili ti je to samo jedan sporać a la Jevtović...

Lepo nam reče naš bivši igrač Marko Šćepoteli...Partizanu FALI 2-3 igrača pa da bi ličio na nešto...

I, ostaju igrači br. 7, 9, i 11...
Desno krilo, levo krilo, centarfor...Uroš je ,,devetka,, centarfor, tu nema dileme, dečko je rođeni golgeter, ali mnogo malu pomoć ima od bilo koga...
Na krilima...Janković, Đuričković, Suma svakako nije to...niko ne zna kakav je Car Solomon i na kojoj poziciji može da igra...

Ako neko voli da čita moj post do kraja, da rezimiram...

Napred se i može igrati bez neke klasične pozicije, ali AKO su ti ove druge tako kvalitetne da to pokriju...na primer, možeš da ,,nabudžiš,, dva centarfora, pa da bunariš na njih (znači, umesto jednog krila taj ,,drugi,, centarfor), ali za to ,,bunarenje,, treba odličan centaršut (a ovi što su nam u prvih 11 to vrlo retko uspeju)...

Dakle, po meni je naš osnovni problem što se napred NE ZNA baš tačno za sve pozicije šta ko igra i što NEMAMO igrače odgovarajućeg kvaliteta za određene pozicije...

Gurneš Tavambu na neko ,,krilo,, ili ,,osmicu,, i onda mu non-stop šalješ loptu na glavu, a on nema kome da je spusti...koja je to igra? Otkud krilo ili ,,osmica,, celu utakmicu treba da igraju glavomet?
Zna se šta radi krilo, šta ,,osmica,,...krilo probija po boku, ,,osmica,, radi u ,,vezi,, - kako to uraditi glavom?

Koliko god da svi naši igrači NEMAJU kvalitet koji je potreban Partizanu, napad mora da ima ,,glavu i rep,, i da se zna, šta ko igra!

Dakle, gospodine Đukiću, centarfora (Đurđević) imaš, ,,desetku,, (Suma, Ilić, Pantić) koja fizički nije spremna ali zna sa loptom imaš, izaberi hoće li ti u napadu biti oba krila i levo i desno (Janković, Đuričković, možda zaista i Munir, Car Solomon, Tavamba), ili eventualno sa dva centarfora a bez jednog klasičnog krila (drugi da bude Đole, Tavamba, Car Solomon), napravi, stvori tu ,,osmicu,, (Mesko, Tavamba, Marjanović, Kića) - uostalom, prelazni rok još traje, Ivice, ako na vreme nisi sve uradio (a nisi) izvoli na popravni...

Sumu na ,,aparate,, da pod hitno postane centralni vezni, ili, ako si već kupio ,,desetku,, koja nije i nikad neće biti plej (ili vremenom to stvarno može da postane???), onda kupuj ,,osmicu,, da bude centralni vezni...i neko krilo...
Uostalom, ako Marko Šćepović vidi i JAVNO kaže šta nam fali, valjda i ti to vidiš?
Ili pitaj Šćepotelija, ako ne vidiš...on je video...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Обзиром да смо у дефициту са бочним играчима, а тешко је веровати да ће Ивица и управа то да санирају, размишљам што не би вратили у први тим малог Вељка Бирманчевића. Не знам у каквој је форми сада и да ли је физички нешто ојачао и колико је спреман, али може да игра по оба крила и могао би постати страшан играч.
Не мора за Европу, али за домаће првенство би добро чинило и њему и клубу да проигра. Одлична техника и фудбалска интелигенција, па и да се доведе неки јачи играч на тој позицији мислим да је ово добар тренутак за њега.
Кренуо је оно прошле сезоне да га убацује Томић, а њему треба веровати, доказао је да уме да препозна доброг играча.
Тим пре што ми генерално имамо и врло мршаву клупу. Кад се и скрпи некако та прва постава око које мање - више сви можемо да се сложимо, нема јаких измена на клупи, сем Капитена, нема џокера, нема поузданих измена, а на неким позицијама, нема одговарајућих измена уопште.
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
http://www.mozzartsport.com/vesti/alen-stevanovic-mora-na-operaciju/175932

Ален Стевановић, повређен још од утакмице против Црвене з. у марту месецу, и даље ће бити ван терена. Значи, већ 6 месеци паузе, и даље се не зна када ће на терен.

Зашто ово пишем: Целокупна, усрана, јадна и бедна Србијица се дигла на ноге када је цигански играч повређен на 6 недеља! Не 6 месеци, већ 6 недеља. Није било јебеног средства информисања где то није могло да се прочита, како је Дринчић за шаку рубаља намерно повредио циганског играча. Лично је министар здравства Србијице био на челу комисије која је третирала циганског играча и послали су га у Катар (тај пут је смањио цигански дуг за 2 милиона евра). На утакмици против Радника су имали неки транспарент подршке за тог играча, а једном играчу Радника су покидали лигаменте на терену, у мирној, намештеној утакмици.

Ако је и било сумње, више је нема. Овом јебеном брлогу од Србијице нема спаса. Заслужујемо и председника, и његов лични цигански клуб, и сву осталу неписмену булументу која јаше Србијицу.

Strašno gde mi živimo i koji je to vid bezobrazluka. Da li neko može da izvuče snimak starta nad Alenom kada se on povredio, koliko se sećam to se desilo na derbiju na Marakani i za taj start nije ni pokazan žuri karton a videlo sa da igrač nije išao na loptu?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.951
Reaction score
7.970
Na derbiju Gde?!
Upao si u ganolovku.

Alen Stevanovic u FKP od starta je bilo menadzerska kombinacija. Ne mrzim coveka, samo sto nnegov dolazak nije stvar sistema, rada skaut sluzbe u koordinaciji sa strukom i sl.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top