Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
A inače... MRTVI BAMBI je ime novotalasne grupe, tamo negde iz osamdesetih...ja sam tada imao utisak da je ta grupa stvarno i postojala, pa da je tek kasnije u filmu TAJVANSKA KANASTA to ime ,,ustupljeno,, grupi iz filma...
A možda je MRTVI BAMBI ustvari zaista postojao samo na filmu...hmmm... :roll: ...teško da će neko od ove mlađarije na Forumu znati da mi razreši dilemu...
Mrtvi Bambi je ime grupe samo na filmu, to su zapravo EKV.
 

djns

Početnik
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
76
Reaction score
0
Posto mi kod nas nemamo novinare, evo moj skroman doprinos na Terzino saopstenje i prici kako njima neko otima titule.. (P.S. nijednu ozbiljnu utakmicu u nasem prvenstvu im ne sudi nabolji nas sudija Mazic, a kad im sudi-Napredak, vidi se koliko su mocni..) Na slici je trenutak prekrsaja nad Tosicem. Sto se tice odugovlacenja vremena posle toga... jedadn fudbaler Borca je pao bez ikakvog kontakta i izlezavao se tu vise od pola minuta.. sudija mu nije pokazao zuti karton..
 

Прилози

  • pfc.jpg
    pfc.jpg
    20,2 KB · Прегледа: 80

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Juce sam bila toliko besna da sam mogla sve redom da ih zadavim, od prvog do.poslednjeg :mad:

Jbg, fuZbal se igra dok sudija ne odsvira kraj, a inače sudijska nadokanda znači da će se MINIMUM toliko igrati utakmica ...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.998
Da, ali taj dobar trener sa limitiranim igračima evropskog velikana Videotona, od limitiranog trenera, sa limitiranim igračima Partizana je...

Iz nekog razloga mi ova logička premisa štuca, ili meni logika nije jača strana....

Priznajem ja opravdanje lošeg dana, sudbine proklete, fudbal je to i sl... Ipak, mislim da je upravo iz tog razloga neadekvatno povlačiti paralelu koja sugeriše da bi Marko Nikolić da je ostao, sada bio u bodovnoj prednosti nad musavima...

Tako je, da je Marko Nikolic prosle sezone bio trener, mi sigurno ne bismo osvojili duplu krunu. :wink:

Poslednji put cu na tu temu. Svi pamtimo u kom kanalu je bio tim, kada ga je Marko preuzeo prosle sezone. Da nam je tad neko rekao da ce se zavrsiti kako se zavrsilo, malo ko od nas bi rekao da je verovao u takav ishod.
Jeste, bili smo sve veci optimisti kako se sezona blizila kraju, ali u momentu Markovog povratka tesko...Kako je vreme odmicalo, bilo je jasno kao dan, da igramo sve bolje, sigurnije, da traume jos iz Kizininog mandata, koje se vracaju sa "zaista znaci opa opa trenerom", ostaju za nama, i da lagano dobijamo male utakmice, a da u derbijima sve osim pobede smatramo neuspehom.
Ja sad, ovog trenutka kazem da mi sa ovakvom igrom, igracima u ovakvom stanju, i fizickom, i psihickom, i taktickom, sa ovakvim trenerom, nemamo ni gram sansi da dobijemo garagane. Pokaznu vezbu smo imali na zadnjem derbiju, na kojem jesmo osteceni za nedosudjeni penal (gle cuda!), ali na kojem nismo stvorili ni jednu jebenu sansu.
Posle cetiri meseca od pocetka sezone, svaka cast svakom ko ima strpljenja, ali ja ga jebeno nemam. I ne, nisam neki strucnjak, ali kao veliki fudbalski zaljubljenik, i veliki navijac Partizana, vidim da ovo sa djukicem ne vodi nicemu.
Poredjenje sa Markom je bilo na konstataciju da bi dobar trener sa ovim timom, koliko god on bio limitiran, ostvario bolje rezultate, a o igri da ne pricam.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
ne znam za vas ali ja bas volim kada dobijemo na ovaj nacin izgubljeni mec tj. izgubljene bodove jer znam da se oni preko puta kidaju od muke.

Djukic jeste profulao zanat ali da je neko drugi na klupi ovde bi se zadnjih sedmica pisalo kako je ekipa u kurcu ALI pokazuje karakter, kako na zelju i trud ipak dobijamo meceve u zadnjim sekundama itd. (nije bilo davno kada je tako stvarno bilo a igrali nismo nista bolje od sada).

Kazem samo,... cisto da se situacija i cela tema ne okrece...


Da igramo uzas, igramo. Tu se sigurno svi slazemo na forumu. Ja licno mislim da neki novi trener u ovom trenutku nebi nista promenio nego bi onda nase pobede dobile "sminku" i ovde bi se pisalo pozitivnije jer Djukic nije tu pa je pobeda lepsa iako nam je igra i dalje u kurcu.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Vise volim da spakujemo 5 u prvom poluvremenu.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.227
Локација
ante portas
Prvenstvo je posteno samo kad Partizan izgubi ili odigra nereseno.
Ne vidim da su revnitelji postenja pisali saopstenja kada su se desavale lakrdije na ostalim mecevima super lige ili kada je Partizan bio ostecen.
Govna treba lepo zatarabiti na nasem stadionu i usrati im se u zivote.
Nadam se da ce to prvi uciniti Borisov,mnogo su se digli i previse.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Jbg, fuZbal se igra dok sudija ne odsvira kraj, a inače sudijska nadokanda znači da će se MINIMUM toliko igrati utakmica ...

Ta deo ciganske propagandne mašinerije mi najviše ide na kurac. Na stranu što su se oni valjali bar 2 minuta u nadoknadi, taj faul iz kojeg je postignut gol je sviran na 94:58. Znači još nije bilo isteklo ni tih 5 minuta. To što su se oni valjali po kaznenom još minut posle faula nije naš problem. Šta je trebalo, posle minut i po valjanja da kaže "e, šalio sam se, ipak ne možete da izvedete slobodnjak"? Ne kapiram, sačekao je da se sve sredi, pustio da izvedemo slobodnjak (logično, šta je drugo mogao) i gol je dat iz direktnog udarca...u čemu je problem?
Jebem im baš mater cigansku smrdljivu i ćoravu.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Sve one ćortane što se pitaju jel dozvoljeno da se utakmica toliko produži spustiti na zemlju doktorovim golom gurbetima u 94. ili ono bi u 95.?

Mislim da je 135. derbi u pitanju.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
tipicna ciganska posla. pa samo radi 6 izmena sudija mora da produzi 3min. utakmicu. Uz to se samo onaj mateus crnja valjao 3 puta po minut kao grc ga hvata plus jos onaj kod slobodnjaka sto pada bez ikakvog razloga.

opet ponavljam, uzivao sam u golu i karanju ciganske masinerije...
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
I ja sam bio nervozan posle utakmice zbog lose igre i mucenja,al mi cigansko saopstenje vratilo osmeh na lice:D
 

Milorad

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
53
Reaction score
67
Jedina dobra stvar u ovoj prici je sto su cigani pocrkali od muke.
Nova 3 boda znace ostanak Djukica na klupi i produzavanje agonije.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.420
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
23130928_10155131346301647_1639159209843255649_n.jpg
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
mora da je do mog kompa, ali ja ne vidim fotku koju je MAestro postavio ...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.998
Ja vidim!:D

Udjite na partizan net tviter, i kasce vam se samo.:D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.998
Jel ovo neka nagradna igra? :D :D :D
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Hvala, sad je ok.

Oplenac, jeste, i ti nisi pobedio :D


Nego jel moze neko da slika trenutak kada Tosic i onaj debil skacu kod tog faula u 95min?
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top