Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
30.01.2012
Порука
274
Reaction score
277
Локација
Pretty Shitty City-BN
Drugovi forumasi nemojte da zaboravite da nam se koliko vec prekljuce trener hvalio kako je "partijao" do 6 ujutro a ustao u 7 a portparolu Superhiku koji ga je intervjuisao je stajala pegla u grlu i malo je falilo da proslavi prolece u evropi sa mlazom miksa viskija i cevapa po kameri PartizanTVa. I onda neko misli kako smo mi "ozbiljan" klub sa nekim tamo renomeom. Malo su popili da ih neufati meza.

Mogu samo da mislim na sta su licili igraci u petak/subotu... I onda se cudimo gde nam je energija i zasto ne odgovaramo na ovu tucu koju je protivnik poceo danas na nasem stadionu. Imali su duplo vise faulova od nas a reakcije nigde. Klupa tanka, neuigrana, sa nekim tamo strancima sumnjivog kvaliteta.

Proslo je vreme fudbalskih boema kao sto je bio Cava, pili i igrali, ovo danas sve neki mekusci...
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.514
Reaction score
4.764
Локација
Na vještičinoj sisi
I molim vas bez price o sistemu i vremenu. Stanoje i Celavi su od razbijene bande u nekoliko kola stvorili kaznene ekspedicije. Ko zna zna, a ko ne zna nikad nece naucit.
Titulu vjerovatno necemo osvojiti, a bice sezona toplo-hladno. Super za polemiku na forumu.
 
Последња измена:

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Cim nema Jevtovica i Miletica sve se to raspalo...ne ide pa ne ide...Mi smo Partizan! Doduse na -6 sa jako jebenom rasporedom u sledecim kolima al cuj imamo sistem ;)
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Да сам срео вечерас, на повратку из Хумске директора Ивицу, сигурно би за мене помислио да сам неки покисли или промрзли миш.
Ово прво јер је било влажно и хладно, а ово друго јер се каним да одапнем критику којом ћу показати да сам мрзитељ Партизана, а можда добијем и досије.
У коментару који је претходио мечу написао сам да се одушевљење четвртком, завршава у пре подневним часовима недеље, одлаже се у трофејну салу и креће се на посао као да се ништа није догодило.
Та накана да у недоглед експлоатишемо велики успех и сисамо сокове од четвртка, са рукама испод главе и ногама подигнутим на столицу је чак и без цигана и њиховог апарата унапред осуђена на неуспех.
Неће бити то што неко спомиње да су Ивица и Мирослав неко вече били мега - цареви, а вечерас немачи појма, мада су Мирослављев систем и Ивицин скаутинг несумњиво показали оно најбоље из свог репертоара, него смо у четвртак јако, свакако више од противника желели победу и у тој жељи и стигли до циља, а вечерас нам је до тога било стало као до лањског снега. Или барем ни прићи вољном моменту којим је располагала циганска ергела из Суботице.
Ко је крив што је тако? Неко би рекао то што наши играчи немају прилику да се к'о људи одморе недељу - две дана након напора којима су били изложени, немогућност да се емотивно и духовно воздигну, након што су дотакли небеске висине и сходно законима физике пали доле под утицајем гравитационе силе, или систем није припремио играче на пренапорних две утакмице недељно, од којих је већина са полуаматерским групама сељана, систем нема начина да мотивише играче да у сваком такмичењу дају све од себе и систем не поседује играче који би могли одговорити захтевима система, чак и кад су скромни сељани из Србије у питању?
Не бих давао одговоре, јер нисам био професионални фудбалер, па не могу да докучим сву комплексност истог, мада можда и не треба уопште потезати сву ту причу и полемику пошто судије раде све то што судије овде обично раде, цигани су осуђени на титулу, а ми да је не видимо, па за чије бабе здравље јурцати по пасјем времену или свађати се по форумима?
Уз то и нормално је да се ту и тамо киксне.
Е миша му оног покислог, смрзнутог....
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Видим да се људи теше тиме да све и даље зависи од нас, ако добијемо све до краја, прваци смо. И ја бих био најсрећнији да добијемо преосталих 19 утакмица (12+7), али са оваквом игром ми идемо на још већи минус пре дербија, тако да нам никаква подела бодова након 30-ог кола неће помоћи. Ђукић не зна где бије, какав црни систем, какве пичке материне, прокоцкао је већ 9 бодова на Јна.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ja od ove sezone očekujem samo pobede u derbijima, ostalo me ne zanima.
Može kup, ako je finale sa ciganima.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Šta je tu je,nije mi lako ali nisam ni posebno nešto besan,da ih pljujem neću,sve je ovo nornmalno za jednu ovakvu ligu.Jedino što ne bih više čekao proleće da mi Suma i Solomon pokažu svoje majstorije,dovoljno sam video,nema tu leba,sve mogu da razumem ali bezmudost i bezvoljnost ne.Jednostavno kad bi se merila statistika trčanje-šetnja ovaj prvi bi u rubrici šetnja imao 70%.Čoveka boli k..ac jednostavno.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Au sunce mu jebem više i taj sistem! Nije rekao da je sistem napravljen i da je to to! Sistem se i dalje pravi da bi sve išlo po automatizmu! Ko je napravio sistem za 4/5 meseci!? Ne postoji čovek, ne u sportu već uopšte! Sistem se pravi i sistem se stalno održava i usavršava! Sistem = mehanizam! Kad se nešto sjebe unutar mehanizma ceo sistem staje, zato svi moraju da rade na sistemu, ne Djukic, ne Iliev, ne kojekakve picke materine, već SVI! I mi smo deo tog sistema! Svi treba da radimo za dobro Partizana, svi, i mi kad smo ovde a i na tribini!

Najgori narod na svetu smo! Ne znamo da cenimo to sto imamo i to sto postignemo već smo zajedljivi i sujetni do srži!
 

bokishoni

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2015
Порука
129
Reaction score
21
Sve zavisi od Kelna, valjda ce da se vrate one stative i cigansko sranje tamo. Od te utakmice zavisi nastavak sezone njima, a samim tim i nama.. tako je kako je,bitno je samo da ovih -6 ne preraste u -10.. a kako je krenulo najebali smo sa rasporedom koji imamo..
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ne bih se bunio da nasa igra nalikuje Spartakovoj, ali to je za nas naucna fantastika izgleda.

Koliko me secanje sluzi, "najbolji sportski direktor u galaksiji" i pajtas mu lazni novinar, vode borbu protiv miseva i kazu da ne moze i jedno i drugo. Tako da, eto jedan Jokan je pobedjivao, ali je pljuvan jer nije imao igru, ali zato novi trener jer zapravo najbolji srpski trener u rangu recimo ciganskog govcheta Muslina, i svejedno, ne mora da igra lepo. A tamo neki Hajdini, haponezi, Torbice, kombinuju kao spanska ekipa...

I na kraju, mi se uzdamo u pobedu protiv cigana na zaledjenom JNA, u utakmici u kojoj mi mozemo da izgubimo sve... Kako god, da li ima neko objasnjenje za izgubljene 4 (!?) utakmice na JNA? Bilo ko? Od ovih fudbalskih strucnjaka...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Da li bi proglasili Kizu Milinkovica dobrim trenerom da je ostao trener i za poslednju utakmicu u LE i da smo izgubili 1:2 od Augzburga i prosli dalje?

Igra nam je ocajna cele sezone, sa pojedinim bljeskovima u LE, od prvog kola protiv Macve mi nismo nikog nadigrali u domacem prvenstvu! A kad ekipa u kontinuitetu igra ocajno jasno je ko je krivac!

P.S. Niko ne komentarise izostanak Ozegovica iz protokola kao jedinog pravog spica u ekipi trenutno? Zna li se razlog ili je to samo jos jedna genijalna Djukiceva odluka?
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.402
Reaction score
3.272
Локација
Tamo gde su Grobari
Nema se šta zameriti momcima. Delovali smo mnogo bolje nego u ostalim Jsl - utakmicama.
Ovo je bilo odlično za utakmicu posle evrope. A znamo svi kakva je utakmica bila. Ovo nije ništa neobično, šteta samo što igramo premijer ligu. Moramo se opet protiv ološa vaditi...jedva čekam!
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Evo ti jedno kratko objasnjenje - nema Djurdjevica i nema Leonarda, a ni Milenkovica.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Au sunce mu jebem više i taj sistem! Nije rekao da je sistem napravljen i da je to to! Sistem se i dalje pravi da bi sve išlo po automatizmu! Ko je napravio sistem za 4/5 meseci!? Ne postoji čovek, ne u sportu već uopšte! Sistem se pravi i sistem se stalno održava i usavršava! Sistem = mehanizam! Kad se nešto sjebe unutar mehanizma ceo sistem staje, zato svi moraju da rade na sistemu, ne Djukic, ne Iliev, ne kojekakve picke materine, već SVI! I mi smo deo tog sistema! Svi treba da radimo za dobro Partizana, svi, i mi kad smo ovde a i na tribini!

Najgori narod na svetu smo! Ne znamo da cenimo to sto imamo i to sto postignemo već smo zajedljivi i sujetni do srži!

Па добро, сачекаћемо три године, толико је ваљда уговор и видети да ли је систем васпостављен.
Не знам на шта мислиш да треба да урадим(о). Оно што бих сам могао учинити јесте да дођем на утакмицу и подржим клуб и то сам учинио.
Ценити оно што смо постигли значи не дозволити да грам гована поквари сто килограма меда.
У четвртак смо намузли пуну теглу меда да је милина погледати. Вечерас смо, да будем пристојан, пљуцнули у њу и показали менталитет који не иде барабар са том теглом.
Можемо да се задовољно трљамо по трбуху до краја сезоне и да потегнемо из тегле сваки пут кад се догоди горак укус у устима, али ћемо и то на послетку полизати и шта после?
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.402
Reaction score
3.272
Локација
Tamo gde su Grobari
Niko ne kaže da je Đukić velemajstorski trener. Nije izgubio od augsburga 1:2 nego je samo POBEDIO YOUNG BOYS 2:1. Kakvo poređenje jbte. Kako ne primećujete kako ispadate smešni (mnogo blaga reč)?
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Па добро, сачекаћемо три године, толико је ваљда уговор и видети да ли је систем васпостављен.
Не знам на шта мислиш да треба да урадим(о). Оно што бих сам могао учинити јесте да дођем на утакмицу и подржим клуб и то сам учинио.
Ценити оно што смо постигли значи не дозволити да грам гована поквари сто килограма меда.
У четвртак смо намузли пуну теглу меда да је милина погледати. Вечерас смо, да будем пристојан, пљуцнули у њу и показали менталитет који не иде барабар са том теглом.
Можемо да се задовољно трљамо по трбуху до краја сезоне и да потегнемо из тегле сваки пут кад се догоди горак укус у устима, али ћемо и то на послетку полизати и шта после?

Koliko je Vujoševiću trebalo godina da uspostavi svoj sistem i da ga svi mi prihvatimo?
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Vujošević dok je pravio sistem, bio je šampion Srbije svake godine.

Jebote, hoćete da ubedite nekoga da je normalno da na svom stadionu ne pobedimo ekipu koja je 20x jeftinija od naše? I to koji put ove sezone ne pobeđujemo na JNA? 4.?
 
Последња измена:

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.512
Reaction score
23.434
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Pa ti stvarno President misliš da će Đukić ostati ovde da pravi sistem, s lopovima u upravi i psihom na vlasti? Ili da neće potrčati za boljom ponudom?

Neće ni pola tog mandata od tri godine odraditi, e zato je priča o sistemu, kurac.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top