Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Bravo, uspjeli ste da pročitate naslov...

Пре него што си бацио сјајну форицу могао си управо ти да прочиташ цео текст. Али пошто те је мрзело, ево цитираћу ти део где је то и изречено:
Eventualne primedbe o dodatnim troškovima takve odluke bi delovale licemerno u poređenju sa činjenicom da bi prvi put dobili potpuno regularno takmičenje i ukinuli percepciju javnosti da fudbalske sudije sistematski sude protiv manjih klubova, a u intetresu dva naša najveća kluba.
Ако си и даље сумњичав, имаш и слику саопштења са све потписом свиње.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Auu kakav intervju Stojkovića :respect:respect
http://mondo.rs/a1155100/Sport/Fudbal/Vladimir-Stojkovic-MONDO-intervju.html

Da li mislite da će se nešto promeniti u novoj sezoni?

"Videćemo. Mi ćemo se boriti dokle kod nam bude dozvoljeno da se egal borimo. Ne želim ničije uspehe da umanjim ali postoji statistika gde je Real sa Nišave bolji od Reala iz Madrida."

Ljubitelji fudbala, kojima su već dosadili Partizan i Crvena zvezda na vrhu, uvek su želeli da se pojavi neko treći ko će "večitima" pomrsiti račune. Dobili smo Radnički. Vaše mišljenje o uspesima Nišlija?

"Što bi rekao šef Bata - nemam šta više da kažem. Šta reći? To je stvarno fenomen. Za njih je španska liga, da igraju sa Realom i Barsom. Zaslužili su to. Preživeli smo Obilić, preživećemo i Radnički."
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Kako će sad da se popali bagra, hohoho.
Istina ih boli najviše.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.843
Odlican intervju, samo sto je trebalo da ga da neko iz uprave, i to odavno.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
I ja sam to prvo pomislio. Da ce zbog svega izrecenog u ovog intervjua da dobije sut kartu sa objasnjenem da je stigla ponuda koju nisu mogli da je odbiju.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Brate to stoji, ali se vidi iz aviona da nameštaju i jedni i drugi (msm radnički i zvezda)
Mi imamo krš tim, jedan od najgorih u poslednjoj deceniji.. To svakako nije opravdanje za ovaj cirkus od lige.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top