Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Mislim da smo dobro odigrali, da smo bili bolji tim, mada je Mirkovic igrao ziheraski drugo poluvreme i to nam se obilo o glavu. Stojke odlican, celavi Miletic medju najboljima, Valijente siguran, bez kiksa. Mali Pavlovic solidan, bio uplasen u prvom poluvremenu, umalo da dobije drugi zuti, kod gola Pavkova morao da ide u blok suta. Ima potencijal, ali vi ga ovde napraviste novim Nestom. Aman, ljudi. Miletic sa kosom po meni dobar, citav vezni red borben, ali bez kreacije, Nikolic srcan, svaka cast, Rikardo ih provozao nekoliko puta.
Sve u svemu, nije lose. Onaj mandov Pavkov dade gol, njega sam se i plasio, Boacija boli kita za kurvu. Oni od ozbiljnih igraca imaju samo Marina, koji je za ovu ligu odlican, ostali ravni qrcu.

I poruka za nase vrle strucnjake u mladjim kategorijama, napravite nesto drugo osim stopera, dajte iz nase skole kreativca, dajte golgetera, jebali vas stoperi !!!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.159
Reaction score
14.459
Локација
Brdo Banovo
Samo da pozdravim Vazuru, debele pedere i bivseg fudbalera Partizana, Iliev Ivicu.
Divim vam se do imbecilnosti, sta uradiste s klubom za dve, tri sezone. Sta uradiste a zivi ste!
Vecaras bi u rupi Leonardo postigao dva do 60.og minuta
Veceras bi Jankovic ( ej, Jankovic) bio disk dzokej za ono sto smo imali na terenu. Jahanje u besmisao. Izvesti momke koji ce se eto samo boriti do granica izdrzljivosti a koji nisu napravili ni jednu akciju za 90+.
Sada smo time nazalost i zadovoljni, ponamestali par cigancica na laktove i kolena..a sto sutnuli nismo, nema veza.
Dakle, Vazura, Vucelicu, Ileve, hrabri ste, bas hrabri.
UPRAVA NAPOLJE, SADA, ODMAH!

Tribine...kakav smo Istok izgubili...dusa boli
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Mileticu nadam se da nikad vise neces igrat, bezmudo stvorenje.
Razmijem da neko ne podnosi Miletića, da se grozi njegove igre, ali da poslije jedne njegove odlične partije u derbiju, neko napiše da je bezmudo stvorenje, to ne mogu shvatiti. Da, takođe dobijaš i ban na 7 dana zbog vrijeđanja igrača Partizana.
Ukupno 2 shuta u okvir gola.Jedna je uhsla.U drugom poluvremenu smo branili 1-0,nismo ni pokushali neshto ozbiljnije,nismo shutnuli na gol.Ako je neko zadovoljan ovom igrom-onda dobro,ja nisam.Imash -15 boda,shansu da odigrash utakmicu koja je njima nebitna,a za nas bitna-i mi odigramo ono shto smo odigrali.Zhalosno.Da su bar neka jaka ekipa...ali ovi cigojneri su mizerni.Onaj sudija smrdljivi nas je unishtio,seckao igru,dozvolio im da lezhe kao zhene,da OPET padaju kao epileptichari u shesnaesetniku(izvinjavam se epilepticharima),sve sumnjive lopte je davao njima...Da smo bili borbeni-jesmo,ali nije sve u borbenosti i zhelji.Ako je Mirkovicu ovo bio neki ispit-pao je.Nervozan je,borben je,srchan je,VOLI Partizan ali takav sam i ja pa nisam trener Partizana.Ova sezona je otishla u qrac,verovatno ce i sledeca...
PS Nashi navijachi su posebna pricha.Ako sam dobro video,mi imamo 4 frakcije navijacha.Plus ljudi koji su bili na Istoku.Ali i to je malo.Nama treba bar 10-11 frakcija,a idealno bi bilo da svaki Grobar bude sam svoja frakcija.Kada dolazimo na stadion da u jednom autu bude bar 3-4 frakcije koje se raspravljaju izmedju sebe...dok nas Sultan na vlasti zajebava i smeje nam se.
Kako god...NUSKNVP.
Kolega, molim te da ako nemaš mogućnost za slova sa kvačicama, koristiš "ošišana", bez tih sh, ch, zh i bez qrac umjesto kurac. Hvala ti.
Pavlovic ni B od Blekija. Lose procene lopte, los u duelu...al svaka mu cast na mudima. Nadam se da moze vise.
Naprotiv, mislim da je imao dosta dobrih procjena, uz to koristi i mozak.

Ofsajd prilikom šanse Bena je bio. Ne treba da se ciganišemo i da ne tvrdimo da nisu oštećeni za dobru šansu koja, da se nije oglasio sudija, mogla da bude gol.
 
  • Like
Reactions: ZM

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Strahinja Pavlović, zvani Strah! Majstore!
Znao sam da će Batica da stegne ovu ekipu, a čini se da je to odlično uradio, jer to smo mogli videti potezom Nemanje Nikolića koji zbog ovog postaje jedan od omiljenih kod navijača Partizana.
Batica je doktor za ovog prekoputa sebe, u svakom smislu.
Jedino što mislim da je Bata pogrešio, i da nas je to koštalo pobede jeste to što nije napravio izmene na vreme. Videlo se da ekipa pada, a onda realno bolje Zdjelar umoran nego prazan deo terena - jer za njega zamenu nemamo. Pa bukvalno je možda najlogicniji potez - osveženje ekipe i bilo preći na 3-5-2/5-3-2... Bukvalno bez igrača. Mene čudi što nije bio Smiljanić, mislim da bi mogao da zatvori to baš danas kad je trebalo. Čudi me i Saleta što nije bilo, on bi ovo samo tako povezao.
Što se tiče igre Partizana danas u fazi napada, mislim da se nema sta pametno reći. Na žalost, imam utisak da su se igrači par puta uplašili da sutnu ili dodaju, kao da su imali strah od uspeha ili kako vec to da nazovem... Zakarić, da je bio onaj ko protiv Bešiktaša...da je Kosović onde samo bio za sekund brži... Ne znam... Vidi se da fali kreator. A danas se videlo da nešto baš fali, ustvari, ta uplašenost. Znam da nije baš uplašenost, ali ne znam koju reč da iskoristim. Mislim da je Tošić morao na teren, on bi ovo povezao. A i osvežio.
Hm... Cigani toliko loši - ustvari, Partizan dobar u odbrani...i onda zamislim da su u napadu Kleo ili Tejgo, sa Moreirom iza, ili Vukićem...možda Leonardom... Ovo bi se ladno dobilo...
Mogli smo i ovako da dobijemo, a eto, onaj šut im je sad prošo... Ono se ne viđa često.
Krivci što nismo dobili, pa neizvršene izmene (nemamo dugu klupu (znači nije tu kriv Bata)), taj neki strah u napadu... Podeljenost navijača... I pored svega mogli smo da pobedimo. Ha...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.941
Reaction score
26.889
Nismo pobedili, nisam zadovoljan.
Lakat ciganinu u facu i davljenje ciganskog skota uvek pozdravljam. Nije pametno, moglo nas je kostati crvenog, ali je uvek lepo videti kad ciganinu razbijes labrnju.
Sacayak, sta su oni osteceni?! Za dva nedosudjena penala?!
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Kurtoni iz septičke jame ne mogu da dobiju nikad lošiji Partizan, uprkos svim milionima i kamionima koje su srokali u pojačanja. U poslednjih 10 utakmica dobili su nas samo jednom, što samo govori o kakvim pičkicama se radi. Jebe ih što muda ne mogu da kupe. Čak im ni šef ne može kupiti to.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.882
Reaction score
11.017
Остаје жал за испуштеном победом, јер смо већи део меча ми контролисали упркос до монструозности безобразном навлачењу Грујића за цигане. Толико неуједначен критеријум одавно нисам видео. На самом стадиону нисам приметио, али сам управо погледао Николићев лакат и мајстроре, капа доле за то! Како га је лепо одвалио, ево осмех ми се и даље не скида са лица.

Драго ми је да су момци ушли наложено у утакмицу и да су пребили срБске галактикосе. Могли смо и до победе, са друге стране, остали смо опет непоражени у септичкој јами у којој се скупља највећи талог и шљам српског рода. Овај транспарент Партизановаца је сјајан!

У принципу, биће још један дерби до краја сезоне и ту треба ићи поново на победу/пребијање. Од титуле сам се опростио, а како ми рекоше у клубу, све раде да ни куп не освојимо, како преко намештања жреба, тако преко форсирања Радничког, тако да ми остаје да се надам да ће ова управа да своје заврши на лето и да ће неки други људи да се поставе који ће бар мало да врате Партизан на нормалан пут.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Mirković je odlično spremio igrače za derbi i sad i jesenas. Nije ziheraš jer nema poštene zamjene. Nismo se svjesno povukli poslije 60. minute, nego smo pali fizički. Mislim da je svjesno ulazio u ova dva derbija znajući da ćemo pasti kad tad. Stanojević je radio suprotno npr. On je čekao da cigani padnu.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.941
Reaction score
26.889
Ako niste znali, ganima je ponisten "cist" gol, a mi smo postigli "neregulatan" gol. Po mrkeli... Na proslom derbiju njihov gol je bio "regularan", kao i onomad kad je lopta vracena iz gol auta... Jebem ti mater ciganski gade odvratni!
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Kad se pogleda kakvi su timovi Partizana i kakva imena izlazila na megdan ciganima u rupi i kako su prolazili, kakav su pristup imali i sta smo sve morali da gledamo - ovo veceras je bio spektakl. Da gledam svojim ocima kako nasi polufudbaleri odvaljuju nabedjena ciganska go......a iz Lige Sampiona, pa to je vrhunac estetskog uzivanja. Kvalitet nemamo (osim u tragovima), kondiciju nemamo, ali ako nista igraci su pokazali da nisu pi.....e i da na ovu generaciju nasih igraca cela ova ciganska histerija i halabuka raspale septicke jame ne utice ama bas ni malo.

Gledam ljude oko mene na tribini, slusam sta pricaju i pored standardne slasne mrznje prema svemu ciganskom na njihovom bunjistu, preovladava misljenje da smo dali svoj maksimum. Nismo postigli drugi gol, ali ovaj lakat Nikolica mi je podjednako drag. Svaka cast majstore!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.283
Reaction score
18.384
Локација
Kej Republika
Uz nešto bolju fizičku spremu i bar 2 krštena igrača na klupi, bilo bi laganih 0:2.
Za prvi deo rečenice "zaslužan" je primarijus Miša 60ti minut Filipović. A za drugi zna se, smrdljiva uprava.
Batici i momcima kapa dole za današnje izdanje. Nemamo kvalitet, fali nam bar 5 igrača, al bar imaju neka muda. Da lome koske mandovima.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Koja je to retardiranost, svi ovi ciganski mediji i razni buđavi cigani pišu o "poništenom golu", on je poništen al' u mom kurcu.

Sudija je prekino igru ranije, i jedino što je tu neregularno je to što onaj nije dobio žuti karton zbog šuta posle sudijskog zvižduka.

Jebo im pas mater.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top