Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Stvarno je nebitno ko od igrača je na terenu i koji trener je na klupi. Zar još uvek nije jasno to. Najbitnije u ovom trenutku je da ovaj ološ koji vodi klub ode u najkraćem mogućem roku.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Naravno da je bitno. Ne igra uprava, niti je ikad igrala, igrači igraju. Od sposobnosti igrača i trenera zavisi rezultat. Ne igramo protiv Juventusa i Mančester Sitija svaku utakmicu, nego protiv JSL ligaša. Imamo jedan od slabijih timova u prethodnih 10 godina, ali imali smo i Kojić-Luka tandem pa nismo kiksali kao ove sezone, naprotiv. Naravno da je uprava kriva, ali nije ni PSD uprava bila najbolja na svijetu, pa smo igrali F4. Hoću reći da, koliko god uprava bila loša i saboterska, a uvijek nam je takva, sportski sektor se mora izdići iznad toga i dati svoj maksimum.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Zajebana je situacija i pravi iskreni dobronamerni navijači Partizana sad treba da na svaki način podržavaju ovaj klub koga kriza itekako drma...

Gorane, nas klub ne drma kriza, ona klasicna kakva se desava svakom klubu na svetu u jednom trenutku.
Nas klub, na zalost, itekako drma okupaciona uprava sa svim svojim satelitima (navijaci, novinari, fudbalski radnici, legende kluba), uz pokroviteljstvo onih koji su ih tu i postavili.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.599
Локација
Beograd
Pa i ja kad sam rekao ,,kriza,, nisam mislio na jednu ili dve pojave (recimo gubljenje bodova, slaba igra ili nešto slično) nego na SVEOBUHVATNU krizu - koja je zahvatila skoro pa sve...
Kažem ,,skoro,, zato što i dalje ima ljudi koji iskreno vole Partizan - gde god da su.
A moje ,,obraćanje,, upućeno navijačima je bilo izazvano time što je dobar deo njih sa Istoka od kako je Kosati Levi Miletić izbacio loptu u aut, dok se ono protivničko govedo valjalo po terenu, posle do kraja utakmice zviždao našem Mileti kad god primi loptu...
E baš su našli ,,pravog krivca,, za sve što nam se dešava! :icon-rolleyes:
,,Đavo je odneo šalu,, i nije sad vreme za ,,merenje detalja,, i ,,cinculiranje,, - ko je kiksnuo, ko je izbacio loptu u aut, ko se loše postavio, loše centrirao - podrška igračima pa makar gubili sve do kraja sezone, i to je ono najmanje što možemo svi da učinimo.
A ako neko može da učini više od toga - super - nek učini.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas
Dakle činjenice su sledeće.
Klub je bankrot to je verujem svima jasno .
Igrače selektivno plaćaju , odnosno pojedine plaćaju tu mislim na strance ako ih uopšte i plaćaju , a ostale uopšte ne plaćaju tj. većinu.
Zato su Enakea poslali u Rumuniju jer stranci neće da volontiraju.
Zato verovatno i Musa ne igra .
Tošić neće da igra isto zbog toga odnosno igra kad hoće.
Izazvali su podelu u igračkom kadru tako da je sve to dovelo do ovakvog epskog raspada kakav dugo nije viđen u istoriji našeg fudbalskog kluba.
Na sve to Vučelić javno stavlja i etiketira igrače kao jedine i odgovorne krivce.
Tako da kao logičnu posledicu imamo tihi bojkot dela igrača na terenu jer neće ljudi da ih niko jebe da prostite u zdrav mozak.
Baš da vidim tog trenera koji će da motiviše igrače da volontiraju.
Ne zaboravimo da je od dolaska Vazure uvedena sramna praksa da igrači koji odlaze opraštaju dugove. Zadnji je to uradio Mesko Janković kada se Iliev na pripremama divio tom činu.
Nema nam spasa ako ova bulumenta koliko hitno ne ode iz kluba.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
Naravno da je bitno. Ne igra uprava, niti je ikad igrala, igrači igraju. Od sposobnosti igrača i trenera zavisi rezultat. Ne igramo protiv Juventusa i Mančester Sitija svaku utakmicu, nego protiv JSL ligaša. Imamo jedan od slabijih timova u prethodnih 10 godina, ali imali smo i Kojić-Luka tandem pa nismo kiksali kao ove sezone, naprotiv. Naravno da je uprava kriva, ali nije ni PSD uprava bila najbolja na svijetu, pa smo igrali F4. Hoću reći da, koliko god uprava bila loša i saboterska, a uvijek nam je takva, sportski sektor se mora izdići iznad toga i dati svoj maksimum.

Uprava da je posle Djurevića, Leonarda, Milenkovića, Evrope dovela 5 dobrih i proverenih fudbalera i pravog trenera ne bismo sad gledali ovo.
Umesto toga doveli su Ivanovića, Nikolića, Solomona, Sumu, Uroševića i slične, pokazali svoj kompleks jer su bili ubeđeni da je Djukić trener i nisu hteli da ga smene, razjebali sve i napravili tim koji realno ne vredi ni 20 miliona.
A kada takav tim kao Kojić-Luka napravi rezultat, naravno uprava preuzima odgovornost. Kada ne, igrači i stručni štab se ne zalažu. I tako stalno u začaranom krugu dok negde ne popusti. I treba nam, moralo je nekad do ovoga doći.
Najnebitnija je informacija u ovom trenutku ko igra za Partizan i ko je trener.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Šta je sad kriv Lazetić?
Trebalo je u jednoj utakmici da pokaže šta zna i preporodi tim? Sa decom od 17 i 19 godina, Miletićem LB, Tošićem rekonvalescentom večitim, itd...

Sta je kriv!? Kriv je isto koliko i Bata Mirkovic, Gordan Petric, Ivan Tomic, Zoran Milinkovic, Goran Stevanovic, Ljubinko Drulovic. Onog ciganina sa razlogom ne pominjem, kao i Vermezovica koji uz sve ± koje ima - je ipak bivsi trener. Cela plejada gore nabrojanih - su treneri u pokusaju, ispod svakog minimuma pristojnosti i (trenerskog) znanja.

Njihova krivica je utoliko veca, sto tvrde da vole i zive za Partizan, ali opet potpuno svesni svog neznanja, bez trunke ustrucavanja prihvataju da profesionalno obavljaju ulogu trenera prvog tima, iako im status, iskustvo, znanje i sve ostalo jedva odgovara za CV naseg rezervnog tima iz trece lige. Ali ne, oni bez imalo srama (i verujem sa dobrom namerom) stavljaju licni interes ispred interesa Partizana. Verovatno pouceni primerom Aleksandra Stanojevica i onoga sto je uspeo da naplati nakon sto je postao i bio trener Partizana.

Sustinski problem u ovoj prici nisu pobrojani, vec cinjenica da u redu ceka minimum jos 10 - 15 slicnih trenerskih mediokriteta sa namerom da popune sopstveni CV i da na to mesto (za)sednu bez ikakvih kvalifikacija. To je najveca tragedija ovog Partizana.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
@mrzim_sve
A jel' trebalo da i oni odbiju da budu treneri?

Nas Marko Nikolić glat odbije jer mu je bolje u jebenom MOL Vidiju... kog mi normalnog trenera da dovedemo u situaciji kakva je poslednjih godina, sa ovakvom upravom?
Kog smo mi afirmisanog trenera doveli unazad 20 godina? Mateus, Reber, Grant, Đukić (u drugom mandatu), mislim da je to to. Za trojicu od njih četvorice bolje da nisu ni dolazili.
Dok su rezultate pravili Jokan, Stanoje i Nikolić, bez CV-a pre Partizana, poslednji i nekako u našoj ligi, prva dvojica ništa u CV-u.

Riba smrdi od glave, uvek, zato nema smisla kriviti ljude koji su pokušali nešto da urade, nisu savršeni, nisu trenerčine, ali su bar nešto pokušali, dok su ih minirali, svesno ili nesvesno, u svim segmentima.

I posle kao "da im se da sloboda u radu", kakva sloboda i mir kad im igrači ne primaju plate i kad ih klub ne štiti ama baš nikako, naprotiv, vučelić jede govna i pere se od odgovornosti preko njih.
Nebitno je koga imamo od igrača i ko je trener, bolju ekipu očigledno nismo mogli da napravimo, ili neki nisu bili sposobni (Ivica), ravnopravno suđenje nisu mogli da obezbede, zato uprava mora da ode da bismo pričali o stvarima na terenu. Ovako nema smisla.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Izvinjavam se moja greska,pomesao sam ga sa onim bratom Nikolom, u pravu ste.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Riba smrdi od glave, uvek, zato nema smisla kriviti ljude koji su pokušali nešto da urade, nisu savršeni, nisu trenerčine, ali su bar nešto pokušali, dok su ih minirali, svesno ili nesvesno, u svim segmentima.

Nemoj da se ljutis i da ovo shvatis pogresno, posto manje-vise ja ovu "diskusiju" imam sam sa sobom, ali ovo sto si napisao je totalna budalastina. Vrlo je jednostavna premisa - ili znas ili ne znas.

Ok je sto su oni mislili da "znaju", ali to cinjenje "usluge", u fazonu, eto niko nece pa daj ja da pokusam - pa to je presmesno! Taj isti Ivan Tomic nije hteo da dodje u pola sezone kad je isto tonulo, nego je bio u fazonu - ajde se vi lepo napatite koji mesec, pa cu ja da porazmislim. Upravo zbog takvog stava - ja ozbiljno sumnjam u partizanstinu bilo koga od njih. Kao sto rekoh, njihova krivica postoji, ali je daleko veca krivica onih koji se tu kao pitaju nesto i koji dolaze sa takvim idejama!? Cuj, Dragan Ciric (inace moj omiljeni igrac uz Saleta), da bude sportski direktor!? Lik je paradigma promasene karijere iako je po talentu bio skoro u rangu Mijatovica. Od tih par "ozbiljnih" sezona kada se hteo baviti fudbalom, nakon toga je uspesan preduzetnik u sferi ugostiteljstva... I sad, bivsi trener i potpredsednik kluba (!?) u egzilu se setio nakon jedne "cajanke" sa Snezanom da bi mogao da ima produzeni uticaj u Klubu dok je na sluzbenom putu, tako sto bi nam uvalio svog SD-a i to za platu od 10.000 EUR mesecno. Mislim, pobogu ljudi!? Znamo da u Partizanu ima love, znamo da verovatno ispadnes degen ako svi oko tebe uzimaju sakom i kapom, a ti se kao neckas, ali kad se vec uhvatis u kolo (citaj: Bata Mirkovic), onda me mani partizanstine i grobarstva i budi bloody placenik iz Holandije koji radi svoj posao profesionalno.

Taj isti Marko Nikolic, nijedan jedini put nije naglasavao stvoj status, svoje navijacko opredeljenje, apsolutno svako takvo pitanje se zavrsavalo paradigmom - ja sam profesionalac. Cak i da nije bio navijac Partizana, nakon osvojene duple krune i naseg kortea od Stadiona do Terazija, taj isti "suzdrzani" Marko Nikolic je uzeo megafon i poveo navijacku pesmu. Ovako sa distance kad gledam, mi ozbiljni ljudi ali egzaltirani i u ekstazi kaskamo za autobusom i u transu pevamo sa njim. Po meni je to 100% veca partizanstina, dokazana u delu, iskovana u krvi i znoju i u direktnom sudaru sa tim istim ciganima i sudijama - nego sve ovo busanje nasih legendi i nase oprastanje i gledanje kroz prste.

I posle kao "da im se da sloboda u radu", kakva sloboda i mir kad im igrači ne primaju plate i kad ih klub ne štiti ama baš nikako, naprotiv, vučelić jede govna i pere se od odgovornosti preko njih.

Nebitno je koga imamo od igrača i ko je trener, bolju ekipu očigledno nismo mogli da napravimo, ili neki nisu bili sposobni (Ivica), ravnopravno suđenje nisu mogli da obezbede, zato uprava mora da ode da bismo pričali o stvarima na terenu. Ovako nema smisla.

Ovo je alibi u rangu Jurgen Roeber-a, koji kad je odlazio je tvrdio da mi ne bi bili ni treci u sezoni, da njega nije bilo... Mislim, eto nek me neko ubedi da Radnicki, Vozdovac i Spartak imaju bolji tim od naseg, da smo imali nekada bolje sudjenje ili da cigani nisu krali otvoreno!? Pa smo opet pravili rezultate, imali ratnicku igru, osvajali trofeje i igrali Evropu.

Summa summarum - nerad, bezobrazluk, nepotizam, lopovluk, alibi, podanistvo i pre svega NEZNANJE! To su nase legende, nasa Uprava i svi oni na kamari su veci kancer od razjedinjenih navijaca. @LazarP , gorece Bruxelles jednog dana, ali tek kad nam trener bude Nemac, a sportski direktor Holandjanin i kada budemo preorali JNA i prestali da verujemo u zabludu La Masia-e.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Za dosta stvari se slažem sa tobom, ali zamisli situaciju da nije hteo Bata da bude trener, pa neće Petrić, i onda bi debili doveli Radovana Ćurčića ili Stolicu (o kome nemam loše mišljenje kao treneru, ali ne mislim da bi bilo mnogo drugačije).
Lazetića ne računam, morao je neko da nasledi ekipu privremeno nakon odlaska ove dvojice.
Neće niko normalan da dođe u ovakav klub!

Jbg, nikad nije bilo savršeno, ali ove sezone je nikad gora situacija, u tom Radničkom sigurno ne kasne plate po 7-8 meseci, tim ima i glavu i rep, a pobedili su nas iz te jedne šanse posle kiksa 17-godišnjeg deteta.
Nama Đerlek mora da igra svaku drugu utakmicu, forsira se, na silu, a u Radničkom realno ne bi mogao da igra. I to jedino zameram Bati.
Na stranu suđenje koje imaju, koje sam pominjao, i sklanjalice i sve što se radi, naravno da je taj njihov niz nerealan skroz.

I kad je takva negativna energija oko kluba i u ekipi, kad tako radiš, tako ti se i vraća, primiš gol, ili dođe neki Spartak i otrese te na gluposti, a 10 dana pre toga si igrao muški i egal sa onim galaktikosima, da ne pričam za prethodni derbi.

Da sumiram - pravili su rezultate igrači i sportski sektor, nekad i nerealne u odnosu na sve oko njih (Marko i dupla kruna), ali nikada ovakvo sranje nije bilo u klubu, ovakav raspad, nikad, siguran sam.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Sprdaju se sa nasim klubom ko stigne evo sada i neka prvo razredna zajebancija ide po pisanim medijima navodno Kolarov stize u Partizan!
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Sprdaju se sa nasim klubom ko stigne evo sada i neka prvo razredna zajebancija ide po pisanim medijima navodno Kolarov stize u Partizan!


Prvorazedna zajebancija sigurno nije, jer je nisu pisali nasi raspali portali nego je ipak pisao 'Gazzetta dello sport'.

Vjerovatno je ova nasa stoka iz uprave kontaktirala Kolarova pa su ovi mediji iz italije saznali i odmah napravili vijest od toga da prelazi kod nas.

Koliko bi mi bilo drago da predje Kolarov kod nas.. Ali u ovakvom rasulu da dolazi bolje ipak NE.

Jebem im majku sto su nam od kluba napravili. Zgadili su mi da gledam utakmice.

Kimijeva ekipa da krene u opasnu ofanzivu na upravu inace da se ne pojavljuju vise na stadion..jer koja im je svrha onda. Idite na jug isti ste kao i oni!

Zanima me da li neko sa foruma odavde ide na jug? I koji su razlozi da ide na tu tribinu a ne npr na zapad ili istok? Derbi ne racunam...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Kolarov je ciganin i ne mogu da ga zamislim u crno-belom dresu. Daj da napravimo mi novog Kolarova u omladinskoj skoli, dovesti ga necemo. Isti nam dan stavili tekmu protiv Krusevca tamo i polufinale ABA lige gde smo domacini, nadam se da cemo pomeriti to.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kolarov je pomogao u slučaju Ljajićevog agenta Serđa Bertija tako da mu hvala. On je vrhunski profesionalac, bio bih prezadovoljan ako bude došao mada to je sad teško.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
Zanima me da li neko sa foruma odavde ide na jug? I koji su razlozi da ide na tu tribinu a ne npr na zapad ili istok? Derbi ne racunam...

Ja za skoro godinu dana pisanja i 2 godine aktivnog praćenja sam dobio sliku da takvih ovde nema. Možda 2-3 koji su kampanjski pisali na jednoj temi o navijačima i to je to.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top