Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Meni je zao igraca i suludo ih je komentarisati dok je ONO trener, a ONO sd, a ONI u upravi. Ja se pitam kako je ONO uopste postalo trener i kako je zajebao toliko klubova i na kraju dosao nas da ukopa. Mrs iz Partizana idiote neopjevani!!!
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Dajte ljudi, igraci ne znaju sta treba da igraju. Sta igra Pantic, sta Djerlek, sta Suma, Zdjelar?
Pa nece oni sami da prave taktiku. Ovo je sada prevrsilo svaku mogucu meru, ne i za stitarca.

On kaze da treba pronaci nacin da se probijaju bunkeri, a mi to ne znamo. Nisam kriv, ne znamo, idemo dalje, uzimam 500 k, za mene vrhunska sezona. Ne citam vesti, ne cujem da neko vice "Dzukicu odlazi", gde ste to culi. Najlakse je promeniti trenera, ajde da napravimo igru, zaista
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Uopšte nisam iznenađen! Prognozirao sam da ćemo posle tri kola biti najmanje 5 poena zaostatka za ciganima, i po svemu sudeći to će se i desiti. Očekujem da izvučemo neki remi protiv Litvanaca. Ligu Evrope nećemo videti!

Miroslav Đukić, trener Partizana... :krsti::pop
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Pre neki dan sam gledao raspored. Nakon prvih osam kola, ne bismo ni u ludilu smeli da mislimo na bilo sta osim 24 boda na kontu. Imamo dosta slabije rivale.
Kad imas jebenog stitarca na celu, bice 4 boda.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Nemamo mi lose igrace, nego onog ko se naziva trenerom... pogledajte na bilo kom sajtu za statistiku broj utakmica i pozicije na kojima su te utakmice odigrane igraca koji su nam sada u klubu a onda gledajte sta igraju u Partizanu... Filip Visnjic bi video da je Suma 10-ka a ne jebeno krilo... da Djerlek nije centralni vezni i td... a ovaj izmislja toplu vodu!!! Ja imam utisak da namerno jebe i nas i igrace na pozicijama na kojima se ne osecaju prirodno i gde ne mogu da daju maksimum, a zna se po cijoj direktivi... opet, posto u Evropi nemamo dodirnih tacaka sa drzavnom miljenicom, mozda i ove godine napravimo nesto...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ako je za utehu on kad zavrsi ovaj ugovor sa nama, zavrsava i trenersku karijeru.
Vise ne moze da zajebe ni one mucene Arape

Nije to za utehu uopste. Da sutra skoci sa drugog sprata Teleoptika, ni to nije za utehu niti je dovoljno.

Ej, degen je trebalo da bude bivsi trener jos proslog Avgusta posle utakmice sa ciganima. Sve posle toga je tesko silovanje od strane Vazure i Ilieva. Sto neko napisa, nama je jedina nada Vucelic i njegov sin (!?), posto ocigledno za razliku od svinjastog koji je upitan Partizanovac i Ike koji je od onoga pobeleo u mozgu, u tom klubu valjda je Vucelic jedini koji je ostao u glavi makar koliko-toliko privrzen toj ideji Partizana, bez obzira na sav nemoral koji je natalozio.

Ovo vise i nije za otkaz. Za otkaz je bilo proslog Avgusta... Ovo sad je vec akutno stanje za amputaciju i terapiju. Godinu i po gledamo degena kako nas pravi maloumnima i nikom nista. Lepo je neko malopre napisao... Jos 15-tak dana i kad pogubi sve ovo sto hoce, onda manje-vise je svejedno da li ce da vodi rekreativno sezonu do kraja jer ionako nema nikakve poente.

Debili iz uprave se stisli za 600k koliko moraju da isplate, a ovamo hebeni Spartak ciganska filijala dobija od njih milion za dva polu-igraca bez ikakvog ucinka.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Dzabe se tjesite direktivama i placanjem ceha za Markovu titulu.

Istina je da nam je igra kurcina debela jer nam je trener stitarski degenerik.

Ivica je u medjuvremenu postao mis jer se izgleda zavukao u neku misiju rupu, suti i gricka nokte iskolacenih ociju.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Nemamo mi lose igrace, nego onog ko se naziva trenerom... pogledajte na bilo kom sajtu za statistiku broj utakmica i pozicije na kojima su te utakmice odigrane igraca koji su nam sada u klubu a onda gledajte sta igraju u Partizanu... Filip Visnjic bi video da je Suma 10-ka a ne jebeno krilo... da Djerlek nije centralni vezni i td... a ovaj izmislja toplu vodu!!! Ja imam utisak da namerno jebe i nas i igrace na pozicijama na kojima se ne osecaju prirodno i gde ne mogu da daju maksimum, a zna se po cijoj direktivi... opet, posto u Evropi nemamo dodirnih tacaka sa drzavnom miljenicom, mozda i ove godine napravimo nesto...

Za igrace se slazem potpuno..tim je toliko istumban da su se totalno pogubili na terenu i cesto ni sami ne znaju gde se nalaze. Pojedini igraci poput Pantica verujem da do samog izlazska na teren ne znaju na kojoj poziciji igraju i sta sve treba da rade na terenu, a sve je to posledica neznalice stitarca.

Nazalost deluje mi da mi evropu (grupnu fazu) necemo videti, daj boze da gresim ali sa ovakvom igrom tesko. Ukoliko se to zaista i desi ovaj kvazi strucnjak ce i otici i ostaviti klub u rasulu pod izgovorom da mu trebaju "veci izazovi" jer taj obraza i casti nema ni malo.
 

SalePFK

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2018
Порука
89
Reaction score
107
Локација
Novi Sad
Али и играчи у првом тиму, превише сличних на једној позицији, на још неким нагомилани, а тамо где смо танки рупа (захвалност дугујемо управи односно СД) ......и када се ту дода Ђукићева стручност без концепта, тактике и грађења тима, прилагођавање играча, 0 мотивације, добијемо ово данас - наставак прошле сезоне. Само нећемо моћи опет да јуримо Куп и да се хвалимо европом као прошле године. Веће су шансе да се изгуби све и да будемо пресрећни другим местом у првенству.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Ne boli me poraz toliko, desava se. Ali bas boli ova igra...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.462
Reaction score
2.237
A ja pomislio da kada ode talicni Djura frizura I njegoza zextra u nas klubu da tece med I mleko, ali zajebo sam se ovo su 100% gori ljudi I veci lopovi. Radio je za svoj djep ali je imalo I za klub I za nove igrace I tadasnji Partizan je nosio brdo radosti I titule. Danasnji predsednik I njegov predhodnik -mesar su totalno zarobili klub a sportski direktor I olos trener su urnisali. Sa koji tim ce klub da nastavi takmicenje pola je povredjeno ceka nas evropska utakmica, bacaj bombe ivice izadji od misje rupe.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Djukicu izvrsi harikiri ( pogledaj na googlu bar kako se to radi)

Jer ima prevod na spanski na wikipediu? Ma dzabe kakve smo mi srece zasrace i to i ostace ziv.

Kakva jebena situacija SNS poltroni u upravi (citaj trio VVV), narkomancina za SP, podguzna muva real pantic u ulogu geblesa, Janicari na jugu, debilcina na klupi.
Sa ovakvim sastavom je samo jedna dilema sta moze Partizan da ocekuje uzasan kraj ili uzas bez kraj.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.462
Reaction score
2.237
Sreca u ovu danasnju nesrecu I bruku je da je nas centarfor dobar I da posle snimke glave nema krvarenje ni povrede ali I dalje ostaje na posmatranje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top