Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
oqBpxs0.jpg

"Igrao sam i ja fudbal pa kad te sudija potkrada das gas i pobedis"

Zato danas da damo gas jer alternativu nemamo. Ajmo crno-beli !!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.786
Svaka pobeda je uspeh za ovaj tim sa 1 napadacem.
Ti da cekas od jednog na terenu da da gol je apsolutno neozbiljno. Protivnik samo uhapsi napadaca i kjao.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Termin je da sugaviji ne moze biti, a sudija da musaviji ne moze biti. Na nama je da ih operemo. Postava je ofanzivna i nadam se da ovo bude dobra pobjeda. Ajmo crno-beli!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Иначе, чуо сам да ће Партизан у следећу суботу доћи да игра пријатељску утакмицу са ФК Полетом из Сивца (то је село до мог) поводом обележавања 90 година постојања клуба па чисто да вас информишем.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Da iskoristim priliku dok ne pocne utakmica da nam pozelim nova 3 boda. Svidja mi se start sa 2 spica...:napred-partizan:
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Kasnim ali ima li neki link
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Честитке Бати и момцима, одлична утакмица данас!
Боља од било које џукелине, игра нам коначно има главу и реп.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Posle dužeg vremena utakmica za koju po igri znaš da dobijaš.Može mnogo bolje ali ovo i ono sa početka prvenstva ko nebo i zemlja.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Cestitke na rezultatu, napokon vise od jednog gola ali se nadam da cemo kupiti nekog kreativnog na sredini jer ja Pantica i Djerleka tesko, bas tesko gledam.
Celavi ih je otvorio na vrijeme zato je bilo ovako takoreci lagano. Zakaric dao 2 gola svaka mu cast ali ni jedan prodor niti trk od njega nisam vidio. Drago mi je posebno radi Bate i da dodam da govno od sudije nije sviralo cist penal nad Ricardom koji je udaren po nozi s ledja. Ladno covjek pokazao cisto oduzimanje.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.453
Локација
Македонија
Cestite momcima i strucnom stabu na danasnju pobedu. Danas smo bili odlicni vidi se pomak, igra se brze prvi dodir pa odma pas bez previse zadrzavanje lopte. Dali smo 4 mogli smo jos toliko. Pantic i Rikardo su imali prilike pa trenutke kada su u drugom poluvremenu bili sebicni Nikolic i Djerlek umesto da dodaju oni zabrljali. Drago mi zbog gola Ivanovica nadam se da ce i on da podigne svoju formu jer smo videli na kraju prosle sezone da moze da da solidan doprinos.
To sto smo pobedili 4-0 ne znaci da cu da zaboravim da nas ona govnjiva ciganstura u ulozi sudije pokrala za cist penal. Majku vam jebem svima ko ste na ovaj ili onaj nacin nastetili Partizanu. Da nisu nas sudije ovoliko krali u svaki mec bodovni zaostatak zad onih ciganskih galaktikosa (ma kakvi galaktikosi to su kurtonckine obicne) bio bi najvise 2 boda.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Dosta dobro je ovo bilo !!! Krenuli smo, valjda ce se ciganija negde okliznuti, ali bojim se da su vecinu utakmica zatvorili...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.296
Локација
Kej Republika
Konačno lepo i za oko. Lagana pobeda, svaka da nam je ovakva!
Teramo dalje. Disi garavoj kurvi za vrat!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Tako treba...das gas i pobedis, a sudija blene kao tele od nemoci da bilo sta promeni !! Bato ne usporavaj, Parni valjak neka melje !

 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.450
Reaction score
4.802
Razumem da ima limitiran tim, ali ne razumem da u domaćoj ligi ne igraš svaku utakmicu sa dva napadača. Svi timovi protiv nas igraju bunker, šta će ti onda pet igrača na sredini, a nijedan nije virtouz. Svaku utakmicu smo dobijali tek po ulasku drugog napadača, ali eto, ni to nije dovoljna škola, nastavlja se sa istom greškom iz utakmice u utakmicu.

Ovo sam napisao nakon prošle utakmice... kao da me je Bata poslušao... ovo je formacija koju bih uvek voleo da gledam u domaćoj ligi - dva napadača, onda se ne bi mučili i ne bi zavisili od jednog kiksa ili jedne odluke sudije...
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Bez dileme, najbolja Batina utkamica do sad. Bukvalno, nemam zamerke ni za jednog igraca. Kao sto kolega gore rece, moramo da igramo sa dva napadaca. Valjda ce od sad Urosevic na levog beka, dosta smo trpeli Miletica. Mnogo ovo lici na ono Markovu sezonu, gde smo bukvalno svaki tim nadigrali. Posle ko zna koliko vremena, nemam zamerke. Dosta sve ovo fino deluje, idemo dalje!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top