Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Игра наша у првом полувремену ме нервирала, али тактички савршена и на крају двије бомбе. Тошић и Сума су играчи за 20-30 минута игре ту могу заиста много пружити. Морам похвалити Фићу Стевановић са 16 година да уђеш онако у меч заиста свака част. Здјелар све похапсио на средини. А сада ВВВ нека се правдају.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.848
Da nece da analizira i sut Sume?! Ne bi smeo uopste da sutira ka golu zvezde, to se u ovoj ligi ne radi, takva su pravila.
Kakav divan osecaj, sad nek se igraju ping ponga...
Savo, svaka cast. Suma i Tosic, i svi momci, bravo!!!

Jedva cekam sutra na posao, ako ih budem video dvojicu ili trojicu, premija. Posle poraza se bukvalno uvlace u rupe, moc navike.
Javljajte ovde svoja sutrasnja iskustva, uvek ih je lepo videti posle derbija koji izgube. Gledaju te onako, kao dete roditelje kad nesto zasere. Neprocenjivo! :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.731
Ako sudijska komisija ne uradi ništa, FSS da poništi utakmicu. Tri su razloga:

  • Domaćin nije dozvolio gostima da pogledaju gol, kamo li da šutnu na njega.
  • Borjanu je žena kurva, ostala sama kod kuće pa nije mogao da se fokusira na igru.
  • Pavkov je ružan kao lopov.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Jedino pravedno: Titula u ovoj ling-long-ligi mora preko Play-offa da se dodeljuje, posto znamo sta sledi na njihovim tekmama sa njivaligasima: Sklanjalice, Zvezdanesterci, pritisci, namestaljke...a to im nista ne bi znacilo ako moraju igrati finale sa nama za titulu
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Upravo sam se vratio sa JNA, razmontirali smo ih...samo detalj za ljude koji nisu bili, kad je Suma dao gol kao da je bomba eksplodirala, masa se toliko zanela na istoku da je neko uspeo da me izuje, i dva minuta sam rovario dok nisam nasao patiku. Jos jednom se pokazalo da je Aleksandar Šćekić ovde dosta podcenjen igrac, za derbi kao stvoren, po obicaju ih je tukao i kako smo navikli zvezdina 7 zvezda mu je sedela u dzepu celu utakmicu. Pohvale i za Urosevica opet je covek preorao i zatvrarao sve pozadi. Toliko za sad, kad se smiri glava bice bolja analiza
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.731
@Zex
Ma titulu im dati dekretom na 99 godina, da se mukice ne stresiraju. A mi ćemo i sa i bez pehara da ih trpamo.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Наметнуо сам себи неки као егзил са ЈНА, нисам ишао уопште прошле сезоне, осим када се Сале Илић опраштао. Ове сам ишао на Малатију, на АЗ ишли синови (јбг., не могу да прођем као 14-годишњак) и ово сам вечерас дуго чекао. Скоро два месеца. Узео карте, нисам хтео нешто да ширим еуфорију или много причам - али сам осећао да ово добијамо.

Фудбал је игра која зна и да награди онога ко је поштен према лопти. Ми смо АЗ требали да добијемо 4:1, Бајерн она говна требао да разјебе 7:0. Не може срећа стално да буде на курвиној страни, мора мало и фудбал да дође до изражаја.

Није било лако пробити цигански бункер, чак се и Бајерн дуго мучио са њиховим препознатљивим циганским бункером. И вечерас су изашли очекивано, са 5 играча позади и два задња везна. Да пробају да чувају 0:0, а судија у нападу шта уради. Ми паметни, стрпљиви, борбенији. После победе над Шахтјором 2009., ово је клуб са убедљиво највећим буџетом који је Партизан победио.

Где је кључ наше победе? Па да ли би неко мењао Фићу Стевановића за "хало, сине" Вукановића? Или преко границе бола борбеног Урошевића за најбољег циганског играча вечерас, 18-цу левог бека? Или Страхињу Павловића за "перпсективног" 29-годишњег Гобељића? Или Стојкета, који је био циган, за Борјана који је био Гробар? Па не бих мењао ни смотаног Садика за безобразног Боаћија или Павкова кога псује читав цигански клуб, од портира - до газде, што није хтео да иде у Кину да седи 6 месеци у хотелу, на исту комбинацију што је ишао Боаћи.

Уживајте вечерас и сутра, и опет када будемо играли са овима што ни на гол нису шутнули за цело вече.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top