Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH
U vezi ove kuknjave ciganskog ološa po imenu zvezdan o ograničenju broja stranaca , da napravim mali pregled Partizanovih stranaca od 2010-te godine kada je čini mi se uvedeno ovo pravilo.Pravilo je uvedeno u jeku naše dominacije i podsetiću da smo igrali 8 uzastopnih sezona u kvalifikacijama za LŠ, odnosno od 2010-2015, 6 sezona. Niti jedan naš trener u tom periodu počev od Stanojevića pa Vermezovića, Rašovića, Marka Nikolića sve do Kize i Drulovića nije imao ni izbliza neke slatke muke oko sastava tima, to znači da nisu imali previše viška stranaca u timu, zbog povreda a i zbog promašaja od igrača.
2010. godina- kad smo ušli u LŠ- u kvalifikacijama za LŠ (trojica ):Moreira, Kleo, Kizito(ne previše upotrebljiv) a za LŠ pridodati Medo i Boya.
2011.proleće -Medo,Tejgo standardni a Adija i Kizito (bez učinka)
2011.jesen-u jednom momentu 6 stranaca(rekord) ali: Medo, Eduardo, Ivanov igraju a povratnik Diarra(rovit) Anderson Markeš(odigrao 1 prvenstveni meč uz jedan gol, celu sezonu povređen) Manga( uglavnom van protokola sve do samog finiša prvenstva u proleće).Ostajemo na proleće ubrzo i bez Eduarda.
2012. jesen-3 stranca -Medo, Ivanov i Zabija a u proleće 2013. samo dvojica, Ivanov i Eliomar.
2013- jesen-Ivanov posle Ludogoreca odlazi, Djemba i Fofana (koji potpisuje tek posle eliminacije od Tuna( dakle dvojica) a 2014.proleće 1 stranac Fofana i to bolestan pa povredjen, igra samo 1 utakmicu protiv Čuke-poslednje kolo.Praktično celu polusezonu igramo bez stranca ne u 11, nego u čitavom igračkom pogonu .
2014.jesen-dvojica i to jedino Branko Ilić igra a Fofana daje neke golove ali Ćelavi ga mrzi :D ima slabu minutažu
2015.proleće-3 stranca -B.Ilić,Balažic ,Bandalovski
sezona 2015-2016 uvodi se pravilo 4 stranca +2 iz zemalja ex yu-na jesen je situacija sa stancima: Bandalovski, Božinov, Abubakar,Fabricio +slovenac Balažic dakle 4+1.Na proleće 2016 imamo čak 5+1 u jednom momentu :Bandalovski, Božinov, Everton, Gogua a povratnik Fofana(igra jedan meč) a Balažic još od novembra 2015.-van stroja bez povrede.
Tek nakon što su cigani nakon 9 godina izborili kvalifikacije za LŠ, uvodi se pravilo u leto 2016. od 6 stranaca.Znamo kako su završili kvalifikacije.
Mi u sezoni 2016-17 imamo situaciju- na jesen 5 stranaca: Everton, Gogua, Balažic, ,Božinov, Leonardo a na proleće 4, Everton, Leonardo, Tawamba i El Monir.
2017. našom duplom krunom i ponovnim učešćem u kvalifikacijkama za LŠ ponovo se smanjuje kvota na samo 4 strana igrača. Slučajno, zar ne.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Imao bih nesto da dodam za Zdjelara.
Toliko mi je isao na zivce u nekoliko utakmica, TSC, AZ... Nedopustivo je da oba zadnja vezna jure igrace po strani, i centrala ostane prazna, od toga mi se digne kosa na glavi. To nam se protiv AZ-a desilo par puta, gde stoperi ostaju sami, a ispred njih livada.

Posle derbija, i onog snimka gde place ko kisa, vidi se koliko je decku stalo. Kupio me za neko vreme, jebo centralu i stopere.

:respect
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.511
Reaction score
23.407
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
- Golmanova neprikosnoveost nije povređena. Igrač nije išao uznazad ili recimo, licem bio okrenut ka golmanu. Da jeste, bio bi prekršaj. Ovako, što već kazah, lopta je išla prema Žanderu, on je prvi igrao, iza njegovih leđa se našao Stojković, loše procenio let lopte, okasnio s intervencijom i sudario se s rivalom. I, ako bismo terali mak na konac, načinio prekršaj - zaključio je Đurović.

Ja lepo rekoh juče da je i penal bio :confused-smiley-013:
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Slede dva gosrovanja koja trebamo dobiti. Igraci i strucni stab znaju sta treba raditi. Navijaci ko god moze nak ode u Ivanjicu i Nis da se pruzi podrska ekipi, kao da je odlucujuca za titulu, zasluzili su.
Ja bih se osvrnuo na ljude koji vode Partizan, da se mnogo vise potrude kako bi Partizanu obezbedili postena sudjenja i ravnopravne uslove takmicenja, kako na nasim utakmicama tako i na ciganskim, bez sklanjalica cigankih filijala i sudijskog guranja. Da se reaguje pre nego sto se kradje dogode a ne posle saopstenjima na koje oni i ne obracaju paznju. Da Vucelic ne smiruje situaciju posle njihovih kradja kao protiv Indjije i kaze da kao to nije do Zvezde i da su to sudidke greske. Nisu ono sudiske greske, ono je sudiska namera da bi Zvezda pobedila i to sve potice iz Zvezde. A valjda ima i uticaja u Novostima da kaze istinu...
Ljudi koji vode Partizan treba da shvate da je Partizan institucija ove zenlje, bez obzira sta zvezdaska javnost zeli i misli o tome i da su oni duzni da brane i odbrane Partizan, a ne samo da gledaju ili da se mediski prepucavaju i nista konkretno da urade. Partizan uvek mora da se bori za titulu i uvek da ima takve ualove kako bi se ravnopravno borio za titulu.
Ove godine je Partizan najbolja ekipa u Srbiji. Pobedom i igrom u derbiju mi smo dobro ranili zlu azdaju sa one strane brda. Da bi je definitivno pobeduli moraju svi u i oko kluba da urade sta je potrebno. Igraci i strucni stab znaju sta treba raditi. Navijaci da dolaze u velikom broju na tribine i pruzaju podrsku ekipi. Ali i ljudi koji vode klub moraju da obezbede ravnopravno sudjenje i nama i konkurentima a i da se sprece ciganske sklanjalice.
Bapred Paerizan do nove titule!!!
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Cuj penal... to se ne dovodi u pitanje, nego da vidimo da li je crveni trebalo da dobije...
ciganska posla
Od njih nikad nista normalno, gazi goveda uvek kad mozes, bez milosti, do kraja.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ja bih ovako da se priznao gol i da se potom dosudio penal, a da terzić po svom sudijskom uverenju pokaže ili žuti ili crveni a da sve to iskomentariše mrakić. Mislim da je to najpoštenije.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Sledece dve utakmice su neverovatno vazne, moramo da odrzavamo pritisak na ciganima kao sa Markom, nemam mesta vise ni jednom kiksu, ali izgledalo bi kao Partizan da odmah posle derbije kiksne glupo i prospe nepotrebno bodove, tako se nadam da cemo uci maximalno pozrtvovano da im svima jebemo majku
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ide Javor najodvratniji skraceni teren u Srbiji,ja sam na menadzeru sa Partizanom tamo ostavio bodova i bodova. Setio sam se da je njima Ivan Obradovic jedino dao gol(cini mi se) i eto sutra nek im ga da Urosevic i super. Video sam da je neki forumas napisao da je Uroseviceva forma direktan proizvod dobre fizicke spreme i ja mislim da je to pogodak u centar,decko je diskretan heroj.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Da FSS malo promeni pravila pa sledeci put da se zvezdi prizna gol a ujedno dosudi i penal kao u kosarci, kos i dodatno bacanje.

Inace jasan je i penal protiv Indjije. Jeste faul na 18m ali igracu zvezde jzletela zvaka iz usta i pala 2m u sesnaest, a zvaka je u trenutku prekrsaja deo igraca (i ako se nije videlo sa tribina i pored TV ekrana,sudija je bio blizu i odlicno videoI. Inace zato se i WAR ne uvodi jer se to nemoze WARom uociti ali ostrum oku nasih sudija to ne moze promaci.
Tako recimo desavace se u narednim utaknicana da igrac zvezde bude fauliran oko centra, a zvaka odlet i padne u sesnaest metara i to je penal, inace daljina leta zvake odredjuje i intezitet faula, sto dalje leti faul je bio ostriji pa se moze primeniti i mera iskljucenja.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.997
Da je posteno, kao sto nije, mi bi imali sada pet bodova vise od njih.
Poraz protiv Indjije bi im bio neminovan, i iz Subotice bi se vratili sa remijem. Mada, da citiram uvazenog sudijskog komentatora Djurovica, kad bi terali mak na konac, oni ne bi dosli do pobede ni u Novom Sadu, da protivnik nije bila njihova dronfulja manjeg publiciteta, a pobedu ne bi videli i na jos nekim mecevima. Pitanje je da li bi uopste imali pobedu u dosadasnjem delu sezone...

Elem, sutra je Ivanjica, igra Partizan, igraju nase Grobarcine, valja nastaviti sa pobedama.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.637
Локација
Zemun
Sutra je jako bitna utakmica. MOramo materijalizovati pobedu nad gurbetima i nastaviti niz.
U medjuvremenu, naleteh na jako interesantno štivo. Nije da nismo znali, i nije da je to sve, ali lepa retrospektiva:
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.779
Reaction score
19.523
Локација
Nickname
Facijalna ekspresija Vladimira Stojkovića u trenutku dok mu Žander laktom pomera plućna krila bila je takva da je zvezda oštećena za penal.

Svako ko može sutra u Ivanjicu. Ako nema mesta na tribinama imaće na terasama lokalnih zgrada. Ako ne bude ni tamo, tu su okolna brda sa dobrim pogledom.
Partizan je neverovatan tim!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.398
Reaction score
37.934
Ovu priliku moramo da iskoristimo. Svi kao jedan, mi i svlačionica, nemamo nikoga više. Oni da nastave da se bore do poslednje kapi krvi i znoja, mi da im čuvamo leđa pa šta bude.

U Ivanjici smo uvek imali domaći teren, protivnik često nezgodan, ali podrška nije izostajala do sada pa ne sme ni sutra izostati. :napred-partizan:
 

vasoo

Grobar
Учлањен(а)
10.08.2018
Порука
240
Reaction score
354
Локација
i svakog novog dana
cestitam momcima za ovakva muda na derbi..ko nije bio dosta je propustio..
sjutra jako od starta ! NAPRED PARTIZAN
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Momci su im pokazali muda,i raskrinkali ovu krimogenu organizaciju.Mileticu pokusavaju da pripisu da je udario samar Borjanu da bi mogli da ga suspenduju.Moramo biti vise uz nas klub i vise verovati u njega mislim da posle one Markove ekipe koja je uzela duuplu krunu,konacno imamo igru i zna se hijerarhija u timu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top