Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
Evo ja onako stručno iz ženskog ugla, da vam kažem :)
Ne znam da li je ovo prvi tim Bordoa, ali meni ovo sasvim pristojno izgleda. Prijatno sam iznenađena. Ne bih komentarisala Ivanovića u ovom javljanju ...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Sramno je ovo sto klub i trener rade sa Ivanovicem i Urosevicem. Ovo ni Javor nije radio, do iznemoglosti ce ih gurati, preko svake mjere. I njih dvojicu treba da bude sramota, vise je postalo ogavno i degutantno. Drugo poluvrijeme mi se i ne gleda. Suma i dalje gubi svaki duel na sredini i na nasoj polovini, mogu misliti u nekom jacem mecu u Evropi, hvatace nas drhtavica zbog njega. Miletic nije za desnog beka, ofanzivno spreman svaku akciju da urnise, jednostavno nema taj kvalitet u i oko protivnickog 16-ca. Na silu se ne moze. Pavlovic dosta kurazan i siguran na lopti. Scekic nevidljiv, moze se i bez njega komotno.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Ivanovic je skandal, molim boga da dodje neki stranac ili Pantic neka igra. Suma i dalje gubi previse lopti, ali to deluje ok. Urosevic dosta los u napadu. Zdjelar i Scekic igraju izvanredno. Deluje mi da Zdjelar napokon igra onako kako se od njega ocekivalo od samog pocetka. Za sada izgleda pristojno :)
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.937
Reaction score
7.347
Локација
Banja Luka
Ivanovic ima dobre predispozicije, da ga cusnes u teretanu jedno 2 god i posaljes na takmičenje u bodibildingu.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Nije ovo uopste lose (do 60og minuta), vidi se neki napredak i čvrstina, ali Djordje Ivanovic.. :pop

Jebote, kakav panj od igraca! Pas ne umije podijeliti, duel dobiti, igrača nadskociti, pretrcati, tehnika 0, fudbalska inteligencija u minusu 1... ne vjerujem da je Goran Zakaric ostao u Beogradu a ovog da su poveli... lik je po svim parametrima igrac za beogradsku zonu
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.521
Reaction score
1.314
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Uzas koliko izbija neznanje iz njega.
Jos na to dodaj bezobrazluk, botovanje.

Ko stoji iza njega? Nemoguce da ga niko nije jos tuzio za one prozivke prema pojedincima iz kk, Terzicu itd...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.254
Reaction score
2.944
Iz aviona se vidi sta nam fali...Dajte tog stranca na krilu ,i jos jednog veznjaka i spica...Ovaj Pantic muka mi je od njegovog glupavog komentarisanja...covek kao one babe kad se ukljice da komentarisu rijaliti..
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Imam rešenje. Iskljucite zvuk.
Uglavnom sve je ovo iznenađujuće solidno za mene. Klinci iz drugog poluvremenu se lepo pokazuju. Ostojić kao nekada. Lepo se trči, pressing svuda po terenu.
Čemu tolika negativnost?
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Klinci pokazali vise! Dovoljno sam mator da ne precutim to!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top