Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Ne znam drugari, pricajte vi neki sta hocete, ali Sadik nikog ne ostavlja ravnodusnim! Najcesce u pozitivnom smislu. Ne prodje niti jedna utakmica da me bar nekoliko puta zestoko ne nasmeje, sto padanjem, sto saplitanjem, sto proklizavanjem...sto samarom igracu koji ga cuva (slucajno jer rukama radi kao da ce da poleti)...
Realno, situacije u kojima se on nadje u sansama su sanse barem 40 posto zato sto on prepozna situaciju i utrcava kad treba! Pa pogledajte sta je prethodilo sansama koje je promasio i koje je pretvorio u golove! U 90 posto slucajeva se fantasticno razumeo i slagao sa onim ko mu je loptu dodao. (Natho, Tosic, Zdjelar, Suma...).
On je toliko interesantan igrac da ja ne znam kako drugacije objasniti sto mu oprastam sve one promasene sanse!
I za kraj jedan komentar komentatora sa Arene u jednoj od utakmica u vezi Sadika:
''Sadik prima loptu, Sadik, Sadik, Sadik i evo, Sadik je DONEO loptu Tosicu! Ne, nisam pogresio - DONEO a ne dodao''
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Kad se pominje Sadiq, moram da kažem da skidam kapu Savi Miloševiću. Posle Ivanjice i onog ˝prijema˝ na grudi na centaršut Markovića ja da sam trener jebo mater ako ne bih uzeo neki kamen i utrčao na teren da ga gađam. Ali Savo mu veruje, pruža mu šansu i dalje i on posle toga strpa dva komada u Nišu.
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Lepo je ovih dana biti partizanovac....
Neverovatno je koliko su se stvari promenule u zadnjih godinu dve.
U ne tako davnoj proslosti svaku utakmicu sam cekao sa strepnjom i nesigurnoscu sto se tice rezultata, plus nerviranje zbog lose igre, losih izmena, lose postavke, pa kondicija koja je bila jedva dovoljne za 60-tak minuta... itd.
Sada imamo tim koji gazi, igra lepo za oko, raznovrsno, tim koji ima karakter i fizionomiju, i ne staje 90 minuta.
Postoji dobra hemija i kohezija, kako medju igracima, tako i sto se tice strucnog staba.
Pri svemu tome cak i ako imamo protuvu za sudiju kao sto je siroki bio na zadnjoj utakmici, ni on nije mogao da nam naudi.
Doslo je vreme za naplatu dugove iz zadnje dve sezone, i zasad ide dobro, ali jos imamo duznika na listi.
Pesimisti mogu nastavak da preskoce......
Nakon pobede protiv Astane otvara nam se (uz malo srece) realan put da zavrsimo kao prvi u grupi.
Ni MU nije bauk, tu mozemo do 4 boda 1 u Beogradu i 3 kod njih (ili obrnuto).
Posto nasi ne igraju svi u punoj formi, moguce je da se forma tempira za dve odlucujuce utakmice sa englezima.
Ne bih imao nista protiv, da u ta dve susreta odluku donesu Sadik i Asano....
Idu nam bolji dani, gde cemo uzivati u igri koju nasi igraci prezentiraju, i rezultatima koji postizu.
Nebo je granica....
:napred-partizan:
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Zanima me zna li neko je li u prodaji Partizanov golmanski dres, i može li negde Stojketov da se nađe od ove sezone. Koliko sam gledao po internetu i nigde nisam našao, pa mi ostalo još samo ovde da pitam ako zna neko.
Плашим се да наш клупски ''маркетинг'' још није дошао да спознаје да навијачи могу бити заинтересовани за дрес голмана. Не само у фудбалу... Пре нешто више од годину и по дана питао сам на фб страници Partizan_dresovi https://www.facebook.com/kupi.dres.partizana/ за овај дрес голмана рукометаша Партизана, али нису их имали у понуди...

27655111_390920114668887_6902103439581424013_n.jpg
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.743
Reaction score
29.579
Локација
Beograd
Au, sunce ti, ja pobegao sa jedne od tema o dizajnu, modi, majicama i dresovima ovde na fudbal, kad ono i ovde o dresu...i to rukometnom...
Đede Vuče, pa Bilja manekenka Siti je ,,mala maca,, za tebe što se modnih detalja tiče...
Pa ništa onda, ako nema u prodaji, a nema, jedino da postaneš rukometni goman Partizana, em dobijemo na ,,iskustvu,, u ekipi, em ti tako dobiješ i golmanski dres... :D
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Liverpool scouted new Serbian talent days before he signed new deal

Вест од пре 5 дана. Ливерпул скаутирао Фићу Стевановића. Кажу да ће вероватно покушати да га доведу кад напуни 18 година, тј. кад ФИФА правила то дозволе. Надам се да га управа неће продати на прву понуду.
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Да. Против Вождовца 6.10, па тек 16.10 куп против Водојаже, 19.10 Лучани, 24.10 Јунајтед.
 

1926

Početnik
Учлањен(а)
14.08.2018
Порука
15
Reaction score
7
Локација
Srbija
Protiv vodojaze 9.10 u 15h u grosnici
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Како може 9, кад је тада већ увелико почела репрезентативна пауза?

Једино да играмо без репрезентативаца.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.751
Daj nemojmo i mi ovde postavljati vesti ciganskih portala o odlascima, transferima, interesovanju stranih klubova za nase maloletne pa cak i punoletna igrace, i to sve u periodu kad satiremo sve sto se nadje sa druge strane terena.
Nemojte ucestvovati u bednim pokusajima ciganski smrdljivaca, destabilizacije pojedinaca i celog tima.
Kako nigde, ali bukvalno nigde nema vesti o interesovanju za njihove igrace, vec samo nase!?
Jeste da su to vesti vezane za Partizan, ali treba napraviti razliku izmedju vesti i proturanja guscijeg jaja.
Fica Stevanovic ce jos dugo u dresu najdrazeg kluba razvaljivati i cigansku kurvu, i njene satelite, i sve po evropi.
Evo vam kurac cigani, patite i plasite se, imate i zbog cega.
NUSKNVP
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top