Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Svakako zelim da pohvalim Savu i njegov strucni stab koji je najiskrenije od ovih igraca napravio tim. Svaki igrac je spreman da pruzi poslednji atom snage i da podredi svoju minutazu ili ucinak zbog rezultata bez pogovora. Samo da napomenem i narednu utakmicu u cetvrtak i da najiskrenije ne bih zeleo da budem u Savinoj kozi jer je iskreno teska odluka ko zasluzuje da bude starter i da ako u svaki mec udju igraci spremni da takoreci poginu na terenu za pobedu od pocetka mi ne bi trebali da imamo problema (citaj TSC).

Ovo podebljano je kljucno. Mislim da su napravili takvu atmosferu u ekipi da se i ne gleda ko je u "prvih 11" posto to jednostavno ne postoji. Igraju oni trenutno najspremniji i oni koji odgovaraju taktici za taj mec. Nema nezadovoljnih.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
On ce biti otkupljen samo ako mu Vazura i Iliev i ta menadzerska svita pronadje klub koji ce ga kupiti od Partizana, kako bi zaradili na toj razlici. Moze Sadik djecu da pravi u Kokeza ligi, ali klubovi sa zapada gledaju kako ce odigrati meceve u LE.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Садик ме подсјећа на другара из дјетињства висок а смотан као сајла. Како голове даје ни сам не зна, када крене да се спотиче пола противничке одбране избаца. Али брате и трчи и труди се и за то скидање капе.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Kada gledam tvoju igru,
Uvek osetim vedrinu,
Koju nosi silna noc.
Živeti za našu boju,
Doživeti tu silinu,
Koju nam je dala noc.

I kada nas sreca napusti,
Mi znamo da smo najbolji,
I kada nam bude teško,
Sve do kraja mog života,
Od tebe necu poc'.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.107
Reaction score
5.113
Локација
vezenemam
Ne znam da li je baš lično njegova "obrada" ("stara" je nekoliko godina), a inače u pitanju je prerada legendarne pesme "Deni"(Cod).
Rima i treba da bude malo slobodnija, kao što se i mi lagano oslobađamo okova:D

edit. zakasnih sekund
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Stara je to pesma drugari, nego me ta neka emocija obuzela u trenutku pa sam brzinski ispisao... Lako je danas voleti nas Partizan kad igra dobro, kad pobedjuje, melje...

Volimo ga, bodrimo ga, zauvek!!!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sadik je nestabilan na nogama, a kamol u nekom kontaktu koji se ostvari pri skok igri. On mase rukama kako bi odrzao ravnotezu a cesto pogodi nekog u facu i dobije karton, svaki stoper ga oduva pa krene da padne na nos. Ima dobre kretnje, zna solidno i da odigra. Nekad hoce sve sam, nekad izbori penal nekad izgubi loptu jbg. Njegova mana je sut koji nema, igra glavom koju nema. Onda je logicno i da mu je realizacija prelosa. Vjerujem da se sa njima radi, i da mu je sugerisano da neke stvari promjeni. Sto se tice fizikalija, ako nabaci masu postace spor, kako god mora da ojaca noge. Kad to sredi to ce sve izgledati manje teatralno, imace bolji sut......
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Naš Partizan je od 22-og do 28-og septembra odigrao 3 prvenstvene utakmice, 3 jake provere pred gostovanje Astani u drugom kolu Lige Evrope. U tih par dana Partizan nije samo igrao, ON SE IGRAO sa protivnicima. Derbi, Javor i na kraju napredni Radnički koji predvodi Kosanović, čovek koji je znao da nam pravi probleme sa svim timovima koje je vodio. Da nas je neko pre deset dana pitao šta očekujemo od ovih utakmica naravno da bismo svi grobarski bili složni i upisali bismo sve tri pobede s tim što bismo očekivali težak derbi, mučenje u Nišu i lak posao u Ivanjici jer je to ˝naša filijala uvek bila˝, kako to garavi vole da kažu. Ali bi baš suprotno. Ispade da nas je najviše namučio ˝naš˝ Javor, Nišlije nešto pokazaše dok je ˝zvezdasrbijanikadjugoslavija˝ ostala zaglavljena u onom autobusu u svom kaznenom prostoru. Navikli ljudi da su u rupi pa iskopaše sebi rov na JNA i tu ostadoše celu utakmicu.

Zbog zgusnutog rasporeda trener Savo Milošević je bio prinuđen da rotira neke igrače u Ivanjici. Sa ekipom nisu putovali Pavlović, Natho i Tošić, vrlo bitni igrači za igru Partizana. Da li je njihov izostanak uticao na kuražniju igru Javora ili su ljudi jednostavno želeli da igraju fudbal za razliku od našeg večitog rivala par dana ranije, kako god, Javor se pokazao kao jedna jako neugodna ekipa. Kako će igrati protiv drugih me ne interesuje ali mi je drago što su onako odigrali protiv nas iz više razloga. Prvo, da našima pokažu da nisu sve ekipe bezidejne i bez šansi u našoj ligi, drugo da se odbrana malo trgne jer par utakmica pre ove gotovo da nisu imali posla naši odbrambeni igrači, onda da Stojković malo uđe u formu, da oseti protivnika za razliku od derbija gde može da oseti samo udarac u telo koji je po novim nepisanim pravilima FSS sasvim legitiman i dozvoljen, a onda na kraju i da se naši napadači malo pomuče da dođemo do 3 boda. Pre utakmice u Ivanjici naš Partizan je dozvolio UKUPNO 9 šuteva u okvir gola Stojkovića a sam Javor je to učinio čak 7 puta što je priličan broj ˝za našu filijalu˝. Pobedili smo 2:0, sjajnim golovima Lazara Markovića, sa dve asistencije Sume. Lazar je zasluženo poneo epitet igrača utakmice, što zbog individualnog kvaliteta što zbog saradnje sa Sumom ali pored njih dvojice treba posebno pomenuti Vladimira Stojkovića koji je bio odličan jer kao što rekoh Javor se pokazao kao ozbiljan i tvrd protivnik, što je oduvek i bio ako ne verujete u bajke iz izdavačke kuće ˝Avalica˝.

Posle kratkog odmora dođe gostovanje vicešampionu u Nišu. Ovo vicešampion zvuči moćno, misliš da je to ipak TIM ali na terenu pokazaše sve ono što se znalo i prošle godine, da je to jedna naduvana ekipa, surovo forsirana što od gradskog što od strane državno-naprednog vrha! Pomenuo sam na početku da ih predvodi Kosanović koji je znao da nas pročita i saseče na pobedničkom putu ali ovo je neki drugi Partizan kome država i vinjak brigada ne mogu ništa! Da, jeste neki drugi Partizan ali to je onaj Partizan koji treba da bude, koji je svoju istoriju pisao lepršavim, napadačkim stilom igre, to je onaj Partizan koji želimo i koji nas sve ponovo zove na JNA! Savo Milošević je lepo rekao da od njega i igrača zavisi koliko će nas biti na tribini, da od njih zavisi i da oni utiču na naše poverenje. Ko ne želi da gleda ovaj Partizan koji u sred Niša postigne 4 gola? Ko ne želi da gleda Sumine bravure, lomljenje kičme odbrani, golove i asistencije? Ko ne želi da gleda kako Sadiq svojim potezima dovodi do ludila sve na terenu, tribini i pa i one pored TV-a? Jednostavno, KO NE ŽELI DA GLEDA OVAKAV PARTIZAN!? Ovaj Partizan ima nešto što nam je nedostajalo i što nas krasi od početka ove sezone. Ovaj Partizan ne odustaje i ne pada kada ima negativan rezultat. Pokazali smo to više puta ove sezone pa smo posle par utakmica pauze rešili ponovo da se dižemo posle lošeg starta. Radnički je poveo iz penala iako smo bar dva gola morali postići pre toga. Sadiq, Sadiq, šta nam radiš? Sadiq, Sadiq, kako te ne voleti? :)
I reši Sadiq ovu utakmicu. Soloprodorom i driblinzima je iznudio penal koji je Natho rešio lagano za 1:1. A onda Suma stavlja oznaku na TV 18+ i kreće da ˝pravi decu˝ u Nišu. Prvo upisuje asistenciju za Sadiq-a za prekret još u prvom poluvremenu a onda u nastavku dodaje gas! Sjajan soloprodor kojim je izbacio 5 igrača Radničkog krunisao je pogotkom! A onda je još jednom asistencijom za prvog špica ove ekipe upisao sebe kao igrača utakmice i zapušio usta kritičarima, kojih nažalost još ima ali će i njima uskoro Suma izmamiti osmeh na lice. Velike zasluge za Sumine igre idu na dušu Miloševiću i njegovom stručnom štabu. Suma je priznao da mu znači poverenje trenera i to što pričaju, što mu je pružio podršku i što mu je DOZVOLIO DA IGRA FUDBAL! Suma je lider ovog tima kome je potrebno što pre ponuditi novi ugovor da ga ne bismo izgubili sada kada konačno vidimo od njega ono što se pričalo da poseduje kada je dolazio. A prethodne njegove sezone neka idu na dušu onima pre Save. Milošević je želeo špica Rome, dobio ga je i gura ga. Sadiq je prvi centarfor Partizana koji već sada ima najbolju sezonu karijere, a tek smo počeli. Savo mu veruje, mi smo i dalje skeptični. Možda je vreme da mu i mi pružimo poverenje i podršku jer sa ova dva gola je to zaslužio, zar ne? Zapravo, ceo tim je zaslužio poverenje jer oni igraju sami protiv svih, protiv cele države!

Sledi teško gostovanje u Ligi Evrope protiv Astane koja je sve samo ne autsajder naše grupe. Možda nemaju ime, možda nemaju istoriju ali itekako igraju fudbal.
Svim srcem uz crno-bele jer...

SMRT FAŠIZMU, ŽIVEO PARTIZAN!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
@ Laze: Lepo je to, samo nije realno... Daleko smo od toga da od svakoga u ovoj ligi budemo bolji za 3 gola, dok neki igraju po dve takmičarske utakmice u ligi godišnje...

Nismo bas toliko daleko od toga samo da neko pocne zabija redovno golove da se krene samopouzdanje igracima. Prvi uslov je da naguze cergarsku drolju u nedelju pa onda preguraju Javor i usrani radnicki. Uzmemo li 9 bodova u ova 3 meca ima da bude svasta.


Kolega @Илић-Капитен kako se sada osecas :D Rekao sam ima da bude svasta ako uzmemo 9 bodova ali cirkuz je poceo odma cim smo naguzili cigane :D
Teraj dalje Partizane samo utakmicu po utakmicu a cigani nek nas sanjaju svako vece jer cemo opet jako da ih karamo :napred-partizan:
 

Alexander Stonsky

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
5
Reaction score
1
Локација
Proćida
Zanima me zna li neko je li u prodaji Partizanov golmanski dres, i može li negde Stojketov da se nađe od ove sezone. Koliko sam gledao po internetu i nigde nisam našao, pa mi ostalo još samo ovde da pitam ako zna neko.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
Pogadja on, to se ne može osporiti ali... ne znam, smatram da imam neko znanje o fudbalu i ono mi ne dozvoljava da kažem ista pozitivno o njemu :)

Kreće se dobro, ume da zadrži loptu i prosledi, ali mnogo češće nabije glavu u muda i ne vidi nikog, suviše često kasni sa dodavanjima ili ih uopšte ne odigra.
Šta reći o skok igri i postavljanju za skok, čovek nabija laktove u grlo, zbog čega je već nakupio gomilu kartona. Njegovi pokreti u skoku liče na moj pokusaj kopiranja Dragutina Topića... to je neobjašnjivo, jednu nogu digne gore i napred, a obe ruke razmakne u stranu :D

Svejedno, nek tera ovako, nek daje golove kakve takve, sako nek daje, ali se nadam da nikom ni u ludilu neće pasti da ga otkupi od rome, jer ovakav igrač ne zaslužuje da bude u Partizanu, bez obzira što će na svom kontu imati solidan broj golova, jer imamo takvu ofanzivnu liniju koja ce mu pakovati šanse čak i nakon što promaši 3 čista gola.
Mnogo ce nam više živaca odneti nego što će sreće doneti, jer sa Jsl boranijom može da promasuje i ubode nešto ali u Evropi nema toliko luksuza!

polako sa otpisivanjem sadika. nisam ni ja odusevljen takvim profilom igraca(ono ustvari nema nigde :D), niti onim sto je do sada prikazao. medjutim, sa jednim takvim tipusom(copyright bard ziva) nisi nikada nacisto. moze biti da do kraja sezone zabode jos dvadesetak komata, a mozda totalno zatrokira i pogodi jos samo par puta. verujem da savo moze izvuci maksimum iz njega.
zaista, slozicu se sa vecinom, da ne pamtim da smo nekada imali lobanju poput njega. najupecatljivi segment mi je njegova lezernost, koja gravitira ka kurcobolji: nit' se smori kad promasi cist zicer, a nema ni euforije i neke lude proslave kad zabije gol. vrlo visok, smotan, dribling k'o bombon, brzina prisutna, igra glavom neprisutna, krece se kao zmaj, sutira kao ruki u balon terminu...partizanovac od glave do pete:šal
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.184
Reaction score
18.500
Локација
U Kinšasi
Predlazem da se na naslovnu umesto ovog KKP klipa postavi onaj gif sto je neki strucnjak montirao Sadikovu glavu na zirafu. Posto je covek centralna tema svakog kola.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Sto smo ti mi Partizanovci slabi na tamnopute igrace.Da je Umar beo ne bi ovolika histerija bila zanjim.Stvarno jebote zamislite ovakvog Umara beo,krakat,osmeh ko da je duvao neostik i oci ko na ekseru.E.R.O.T.I.C.A.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top