Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.321
Reaction score
37.458
Dao je Pandurović takođe iz penala u sezoni 1993-94 kada smo uzeli duplu krunu.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Гол из пенала, и то на 20. вечитом дербију (1:0) 2. јуна 1957. дао је и наш тадашњи голман Славко Стојановић...

Partizan-1957-Kup.jpg



... до данас је остао једини голман стрелац у дерби сусретима...

 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Zar se nisu u jednoj sezoni, ne sećam se tačno kojoj, svi registrovani igrači Partizana upisali u listu strelaca, računajući i sva tri golmana?

Btw. može li se negde na internetu naći rezultati svih utakmica lige po sezonama, recimo za zadnjih 25-30 godina?
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
pa dobar je bio protiv rada a taman Celavom treba mali odmor
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Nadam se da nisu neozbiljno shvatili utakmicu sutra. Niko se nece sam pobjediti i zato sutra pobjediti i na miru otici na odmor, a onda jos jace!
 

Sagittarius

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
7
Reaction score
36
Локација
Sunce iznad Humske ulice
Pozdrav svima! Osetio sam potrebu da se obratim tek u ovom trenutku, iako konstantno pratim forum....
Prva utakmica koju sam gledao na JNA bila je u poslednjem kolu 1985/86. protiv Dinama iz Vinkovaca 5-0. Od tada "uzivo" pratim Partizan. Ali i pre toga sve oko mene i u meni je crno - belo (od 1982/83, secam se i nekog poraza u kupu od cigana 2-0, pratio na tranzistoru). Devedesete su bile vreme kada sam konstantno bio na juznoj tribini, a 2010. kad sam prvi put vodio klinca na Hram. Odavno nisam otisao iz raznoraznih razloga (izuzatak je Olimpijakos), ali sutra je vreme da se opet pojavim na svetom mestu i opet povedem sina.

Savo i momci su to zasluzili. Stvari se odvijaju pozitivno na opste zadovoljstvo. Mozemo i moramo jos bolje. Kockice se slazu.
I zato sutra moramo da ih podrzimo. Idemo dalje.

Samo tebi verni, samo tebi odani!!!
 

cifra

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
111
Reaction score
66
Dobar si Sagitarijuse ja prvu uzivo gledao na Kosevu 19 .juna 1977. protiv Sarajeva 1:0 za nas strijelac Pavle Grubjesic. Za mladje forumase, ovo sto danas gledamo nekad je bilo sasvim normalno, mozda nismo pobjedjivali uvijek ali smo zato uvijek igrali napadacki na gol vise.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.565
Локација
Beograd
Tako je, ovo što danas gledamo, nekada je bilo sasvim normalno - danas se svi iščuđavaju što imamo fudbalera kao Bibras Natho koji zna da doda loptu na vreme i pošalje precizan pas, a nekada se podrazumevalo da igrač (u ,,vezi,,) koji to ne zna, ne može ni da bude u Partizanu...

Igrali smo napadački i na gol više i pored svih ostalih uslova koji su tada postojali, TO je bio jedan od glavnijih što smo punili stadione po celoj bivšoj zemlji...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
- U poslednjih 9 meceva na nasem stadionu protiv Vozdovca skor je sledeci:

7 pobeda, 1 remi ( onaj mec iz 2015-te 3:3 ), 1 poraz ( 2017-te 1:3)

Zanimljivo je da kad igramo kuci sa Vozdovcem skoro uvek bude golova u kladionicarskom zargonu (3 +), pobedjivali smo sa 5:0, 4:0 /dva puta/, 3:0, 2:0, 2:1 /dva puta/...

- Ogromno upozorenje cisto iz statistickih razloga je ucinak u poslednjih 5 medjusobnih meceva sa Vozdovcem koji glasi:

5 meceva, 2 pobede ( 0:1 tamo i 4:0 kod nas ) i cak 3 poraza ( kod nas 1:3, tamo 2:1 i 1:0 u poslednja dva meca na "krovu" )

* Ovaj tim je drugaciji, to nam je svima jasno, ali treba svakako ozbiljno pristupiti utakmici i dobiti ovo kako bi ostali u trci za titulu.

Ajmo crno-beli !!!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Partizan će protiv Voždovca najverovatnije nastupiti u sledećem sastavu: Stojković – Pešukić, Ostojić, Pavlović, Urošević – Šćekić, Natho – Tošić, Suma, Marković – Asano. Navodi mozzart sport.

Tošić, Suma i Marković je triling kome se nadam da kad se Markec vrati u formu igra od početka svih bitnih utakmica. Dati gol odmah u prvom poluvremenu i rešiti dilemu.

U drugom poluvremenu očekujem Fiću umesto Bambija, Lakija umesto Natka i Gigića umesto Asana ako otvorimo dobro utakmicu i rešimo je na vreme. Ajmo crno beli!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top