Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
nek dobijem poene al je ovo jebanje u zdrav mozak, mrs mamu vam jebem u picku
 

vasoo

Grobar
Учлањен(а)
10.08.2018
Порука
240
Reaction score
354
Локација
i svakog novog dana
veli komentator jedna os duzih utakmica u ling long ligi..masakar..
asano je ispuca sve kredite ja mislim..
da smo igrali jos 200m ne bi dobili..jbg los dan..poraz u bas grdno vrijeme..
ali idemo dalje
NAPRED PARTIZAN!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Ako je Natho ozbiljnije povredjen da se izljubimo...

Al da napravis onakve dve greske... gospode boze... ispizdeo sam najstrasnije
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
Dešava se svima. Jedino kurva degenerična ne može da izgubi, osim kad dođe kod nas na klanje.

Idemo dalje, 4 boda je razlika, nije strašno. Samo da prestanemo sa eksperimentalnim postavama i biće dobro. Podrška igračima i Savu!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
U ovakvim uslovima, s ovakvim prelaznim rokom na kritičnim pozicijama, nakon evropske utakmice i svega što se desilo, bolje nije moglo.

Svi osim Save, igrača i ljudi sa foruma nek se nose u pizdu materinu. Imamo trojanske konje u upravi i uslove u kojima je faktički nemoguće BORITI SE za prvo mesto, a kamoli ga osvojiti.

Bravo za Kalabu od početka do kraja. Bravo i za Lazara i Natha zbog želje da motivišu ekipu i preuzmu odgovornost.

Crkni od pakosti, iskompleksirani usnati moronu.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Titulu nismo izgubili sada titulu smo izgubili pre pocetka prvenstva jer tako mora. Nije problem sto smo kiksnuli, svi veliki klubovi kiksaju u evropskim ligama i to je jednostavno tako. Ali, ima jedan klub koji ne moze da kiksne, koji ima svoja i samo svoja pravila i mi sa njima u ovakvoj ligi i u ovakvoj drzavi ne mozemo da se borimo koliko god to zeleli i pokusavali ali - NE MOZEMO. Puna podrska Savi i igracima Partizana. JA IM NISTA NE ZAMERAM.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Dođu tako neka vremena kada pamet zaćuti a fukara se obogati...

Jbga mali, teraj dalje a i svi mi za tobom...
Da krenemo od nas i onoga sto smo ili nismo odigrali pa onda od svih spoljnih faktora, boriti se i dalje i dati sve od sebe do nekih boljih vremena kada ćemo biti ponosni što nismo prodali dupe pederu...

NAPRED SAVO, NAPRED MOMCI, NAPRED PARTIZANE!!!
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.104
Reaction score
5.105
Локација
vezenemam
Sve čestitke Voždovcu!
Mogu im samo poželeti ovakvu igru, i ovakvo suđenje i u Septičkoj.

Što se nas tiče, ovo je Savov poraz.
Neupotrebljivost Uroševića na desnom beku, prevazilazi samo indolentnost Tošića na krilu, a njihovo uparivanje je katastrofa, što se dalo videti. Asano nije špic, i guranje njega i malog Stevanovića u sredinu, uz ostavljanje Markovića/Tošića na krilima (bez "mešanja" pozicija u toku igre) je loš potez. Pokazalo se da je Sadik jedini igrač koji nema pravu zamenu u ovom timu.
Pavlović jedina svetla tačka, bravo mali!

Loš dan, još jedan, šta je tu je, moramo dalje!
Nek crknu cigani, napred Partizan!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top