Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.783
Reaction score
29.700
Локација
Beograd
Да ли је могуће да се данас, бар делимично, враћам у доба мог детињства и младости, када су ТВ-преноси утакмица Партизана били реткост?
Па смо се онда ,,довијали,, на разне да сазнамо који је резултат неке ,,удаљене и мале,, утакмице, чекали вечерње ТВ емисије, у којима ће можда нешто да нам кажу и о Партизану (па нису), ујутру ишли да купимо новине да видимо да ли су стигли преко ноћи да одштампају нешто...итд...
Збиља, зар стварно нема ТВ-преноса наше данашње утакмице? Неког снимка? Нешто преко и путем интернета?
Па имали смо (додуше лоше и са прекидима) интернет преносе утакмица са припрема, има ли чега данас?

О.К. данас су комуникације на потпуно другачијем нивоу од седамдесетих и осамдесетих прошлог века, и резултат утакмице ће свакако врло брзо стизати до нас, али...ако већ нема ТВ-преноса, постоји ли бар стари добри радио-пренос данашње утакмице?! (као прилика да млађи навијачи Партизана (испод 45 година) искусе како је то пратити Партизан са звуком, али и ,,без слике,,...)

Зна ли ико ишта?
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.866
Локација
underground
Po mom misljenju,jedini nacin za prenos je,da ovu cigansku kamarilu najure sa Jarinja,pa da arenasport svrati u povratku u Kragujevac.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
За данашњи меч против Водојаже журнал најављује следећи састав:

Погледајте прилог 7057

Прилика за Лазара да одигра целих 90 минута. Буквално нема никога из прве поставе. Чак најављују да ни Стојке неће бити на голу. Очекујем лагану победу али и да видимо од кога се може очекивати озбиљанији ангажман у наставку сезоне.

Sve razumijem ali igranje Ivanovica i Smiljanica NE.
I jedan i drugi su pokazali da nemaju kvalitet za Partizan, pa zar nije bolje jos dva omladinca ubaciti, od kojih ce mozda nekada nesto i biti za razliku od ove dvojice.
Ostalo sve ok.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.371
Reaction score
37.752
Možda imaju kvalitet za Vodojažu pa da ih stavimo u izlog pred potencijalnim budućim poslodavcima, a omladincima čuvati noge za neke bitnije utakmice. :D
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.237
Dali je ova informacija istinita ili lazna, navodno Partizan prodao Filipa Stevanovica za 21.000.000 evra, a cisto za Rartizan ide 16 miliona evra. Ako je ovo istina ima uprava kluba da mrsi brk jos jedan mandat.
 

Krcko

Početnik
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
38
Reaction score
26
Локација
Bijeljina
Za sta nam sluzi YT kanal tj Partizan TV ? Jebem ti, danas kada ti treba samo dobar net i kamera da se prenosi utakmica, kako tako, mi ni to nemamo.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Radio prenos je obeležio moje početke praćenja utakmica Partizana. Trebalo bi da se vrate radio prenosi, mnogo dobra stvar. Skoro sam se našao na nekome mestu gde nisam imao ni interneta(nema dometa) ni tv pa sam bio prinuđen da kretanje rezultata radnički Partizan pratim na radio BG prvi program u emisiji vreme sporta i razonode. Ne znam za vas mlađe, nisam ni ja nešto mator (38god), ali radio prenosi su za mene carski
 

Mr Cempi

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
48
Reaction score
35
Локација
Kragujevac
Evo ja sam iz Kragujevca i idem danas u Grosnicu, ali mi nije jasno kako ce tamo sve frakcije da raspodele u onoj selendri, gde nema ni tribina skoro. Mislom da moze neko dobro sranje da ispadne, ako ova nesposobna policija ne reaguje.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Ne nasedajte na ciganske spinove kojima hoce da skrenu paznju sa njihovih kradja i namestaljki. A ujedno i blizi se utakmica sa Mancesterom pa kao i uvek pred nase velike utakmice pisu o prodaji nekog od nasih igraca sa ciljim remecenja atmosfere, kao i uvek sto rade.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Radio prenos je obeležio moje početke praćenja utakmica Partizana. Trebalo bi da se vrate radio prenosi, mnogo dobra stvar. Skoro sam se našao na nekome mestu gde nisam imao ni interneta(nema dometa) ni tv pa sam bio prinuđen da kretanje rezultata radnički Partizan pratim na radio BG prvi program u emisiji vreme sporta i razonode. Ne znam za vas mlađe, nisam ni ja nešto mator (38god), ali radio prenosi su za mene carski
To bi bila strasna stvar ali recimo da kad ima utakmica na tv onda da se radio prenos podesi tako sto bi se uskladio sa momentom desavanja na terenu da zvuk ne zuri ili ne kasni pa kad neko ne moze da dodje na stadion, onda pusti tv, iskljuci ciganskog komentatora i upali radio. Ne bi kostalo nista bar da se proba, a moglo bi da donese neku novu-staru dimenziju. Radio Partizan - prenos utakmica, partizanove pesme, vesti u vezi svih sportskih drustava i dogadjaja oko istih itd.... Ova utakmica danas je bila savrsena prilika da se tako nesto isproba i da se vidi reakcija ljudi na to...steta sto nemamo marketing (mozda je ovo vise za temu "uprava i marketing").
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Radio prenos je obeležio moje početke praćenja utakmica Partizana. Trebalo bi da se vrate radio prenosi, mnogo dobra stvar. Skoro sam se našao na nekome mestu gde nisam imao ni interneta(nema dometa) ni tv pa sam bio prinuđen da kretanje rezultata radnički Partizan pratim na radio BG prvi program u emisiji vreme sporta i razonode. Ne znam za vas mlađe, nisam ni ja nešto mator (38god), ali radio prenosi su za mene carski
Obelezio je i moje iako sam mladji, ali toga vise nema. Koliko znam, izbacili su kombinovane radio prenose zbog toga sto TV prenosi odredjuju satnicu i utakmice se igraju u nekoliko termina. Valjda ne vide smisao da prenose 2-3 utakmice kombinovano. Mada, veci problem je entuzijazam ljudi koji tamo rade. Vidim da prenose jedino utakmice reprezentacije i derbije, a od reportera su ostali Radicevic, Bigovic i Nikolic. Mislim da su svi cigani, bar za ovog poslednjeg sam mislio da nije do poslednjeg derbija kada je na kraju rekao da smo pobedili jer cigani nisu igrali na svom nivou... Ko zna, mozda je i neki realan "Grobar"... Tako da, sve i da se vrate redovni radio prenosi ne verujem da bi bilo ko od nas ovde uzivao u tim sumornim komentarima bezivotnih (ciganskih) reportera.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.783
Reaction score
29.700
Локација
Beograd
Има више народних пословица које могу да опишу шта би се могло десити са фракцијама ако се заједно појаве на малом простору, од оне ,,врана врани очи не вади,, до оне ,,ком обојци, ком опанци,,...
Наравно да је ужасно ако младићи који навијају за Партизан треба да се гледају попреко као непријатељи и туку међусобно, али и ова прилика (утакмица) показује колико је лоше и ненормално ,,стање,, разједињених Партизанових навијача...

А они и даље некакву ,,навијачку причу,, стављају изнад свега...

ЕДИТ:
Мислим да је неко од домаћина изјавио како неће бити доласка организованих Партизанових навијача, али...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Partizan 85 N.Stevanović 2 Pešukić 5 Vujačić 67 Dinga 72 Urošević 99 Smiljanić 27 Lakčević 50 Marković 97 Lutovac 18 Ivanović 45 Gigić

Klupa 41 Popović(G) 23 Ostojić 31 Brežančić 30 Rašković 33 Stanojlović 40 Đorđević 90 Jovanović
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Promenu rezultata iz Grošnice možemo pratiti preko dimnih signala.

Al za svaki slučaj da pitam ...neki link? :D
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
imate i na zvanicnom sajtu uzivo tok utakmice

 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Nije fer da igra Urosevic, osim ako je sam zahtevao.
Covek je u 5 najboljih igraca ove lepe jeseni za nas Partizanovce, i mislim da zasluzuje predah , a mogao je neko vec da popuni to mesto.
I da iskoristim priliku ujedno da mu se izvinim, jer sam cvrsto verovao da je jedna od najslabijih karika u inace lose nastimovanom timu Partizana prosle sezone.
Urke brate izvini.

Sto se mene tice danas sam u modu " Vodojaza je srce Srbije!!! "
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top