Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.289
Sram vas bilo!!! I Savu i igrace i upravu ( mada ovi poslednji su govna oduvek bili). Dzabe sve u evropi kad se ovako odigra 3 put za 4 kola. Sramota. Ne pisem vise nista da ne dobijem ban.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.237
Nema nikakavo opravdanje sto igraci igraju u ritmu sreda-nedelja, oni su profesionalci i na svaku utakmicu treba da daju svoj maksimum. Kako frustriracki deluje da za tim koji navijas borba za titulu je izgubljena jos u oktobru a sezona traje do kraj maja meseca. Zna i uprava a i strucni stab da nas osnovni prioritet je borba za titulu u domace prvenstvo i da sto dalje klub dogura u evrokupovima.Kako se navijac oseca kad njegov klub izgubi 3 od 4 zadnje prvenstvene utakmice( u sve 4 Partizan je skoro apsolutni favorit) a pritom niko od uprave i strucnog staba ne snosi nikakva odgovornost. Dajte vise dosta sa improvizacije mora klub da vode najbolje i najsposobnije ljudi kojiim nesto Partizan znaci, nazalost vise smo na ivici ponora nego da se klubu vrati stari pobednicki i sampionski sjaj.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Boli najviše što se našim porazima daje legitimitet eskort dami sns srbije. Proćiće i ovo pasje vreme, neka.
Ne znam kako profesionalni sportista može birati utakmice, pa jebote igraš na terminu pa želiš da pobediš a ne da kiksaš protiv mnogo lošijih od tebe. Samo bod nas ostavlja u igri za prolaz dalje, AZ je preozbiljna ekipa. Kad ste šmekeri i kad nemate motiva za domaće prvenstvo lepo prođite u nokaut fazu.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Savo je izgubio autoritet jer vlada nedisciplina i ne postoji želja da se igra. Tačka. 3/4 poraza gde si apsolutno jači tim je dokaz. Tačka. Ne vidim da urla na igrače, više urla na sudije.

Jbg, da je tako isto bi se ponavljalo i u Evropi.
Mi smo tamo izlazili kao pobednici protiv vrlo ozbiljnih ekipa. Molde ce najverovatnije biti sampion svoje zemlje, jer ima +6 na 4 kola do kraja. Malatija je na tabeli 3, ispred Galate i Besiktasa. Astana je prva u Kazahstanu, sa realnim sansama da osvoji prvenstvo.
Jedan Mancester je ovde dosao i branio se poput JSL ekipa, i to ne u rezervnom sastavu, vec sa 6-7 prvotimaca u startnoj postavi.
Dakle, jeste tacno da u Evropi ne igraju bunker i da nam je mnogo lakse da igramo, ali nemoguce da tamo sve funkcionise super a u domacoj ligi smo mrtvi i nedisciplinovani!

Do pre par nedelja smo imali iza sebe samo kiks sa TSC, koji je bas ono klasican kiks, kad imas svoj dan i meljes ali lopta nece u gol (na stranu govna koja su usla u sezonu sa jednim napadacem, pa je to mozda i najveci razlog zasto nismo uvaljali jos koji gol)!
U derbiju smo galaktikose iz lige sampiona oducili od fudbala.
Onda sledi kradja sa Vozdovcem, otimacina, i znamo sta se sve tada desilo... kasnjenje utakmice, igraci usli u mec smoreni i demotivisani jer su gledali lopovluk iz Krusevca. Savin intervju na kraju kada je sve jasno rekao, ne mozemo protiv svih, ne mozemo na ovaj nacin da igramo, ne dozvoljavaju nam, u ovim uslovima ne postoji sansa da se ukljucimo u borbu za titulu!
I onda potop. Lucani i Cukaricki, dve samarcine!
Mene sve ovo iznad, kad se ovako hronoloski pobroji, navodi samo na jedan zakljucak: digli su ruke od prvenstva. Igraju ga, jer moraju, ali fokus je bacen na EL, i otuda tolika razlika u igri i pristupu u Evropi i JSL.
Preko nedelje gorimo od zelje, kidamo, ginemo, a vikendom bez ideje, volje, polu mrtvi... tesko je mnogo naterati sebe da das svoj maksimum, kad znas da nije dovoljno i da ce ti sudija ponistiti gol zbog izmisljenog ofsajda, ili protivniku pokloniti penal. Tesko je naci motivaciju...
Moguce i da je jos dodatni pritisak stavljen na citav klub, zbog talasanja posle derbija, zbog redovnog skandiranja kokezi i vucicu, zbog prekida do kojih to dovodi.... na celu ove zemlje je ozbiljno bolestan covek, koji se odlucuje na takve poteze bez da trepne i potrese se!

Ne treba svakako amnestirati igrace i strucni stab od krivice. Uslov za izlazak u Evropu je dobar plasman u ligi, a da bi se to postiglo mora se naci nacin da se ekipa motivise i natera da igra. Na kraju krajeva za to obavezuje ime Partizana, tradicija, dres koji nose, pa i primanja koja imaju za to sto rade!
Savo jos uvek pece zanat, jos uvek uci u hodu, i neke greske i porazi idu njemu na dusu, pre svega zbog promasaja u taktici, ali da budemo iskreni skroz, on ni nema prostora za manevar. Ima jednog spica i nikakvu klupu, nema opciju koja moze da okrene utakmicu kada udje sa klupe, nema mnogo kombinacija za tumbanja i improvizaciju. Ja sam do skoro mislio da ima i gresi u sablonskim izmenama, ali sam shvatio da svi koji cekaju sansu sa klupe, nisu tog kalibra da budu dzokeri i prelome tok utakmice u nasu korist.
Zna se ko je za to najodgovorniji, ne zelim ni da ih spomenem ovde!

Treba podrzati i Savu i ceo strucni stab, kao i igrace, bice oni opet pravi, proigrace, i to ne kazem jer je popularno srati o podrsci i prosipati neku kvazi lojalnost i ljubav, vec zato sto bi u ovom trenutku bilo najgore moguce resenje da Savo podnese ostavku i da nam dodje neki novi Rasovic ili Bata Mirkovic, treneri bez iskustva, autoriteta, svog ja!
Deluje da covek ima viziju i zeli da gradi neki sistem sa svojim saradnicima, i tek je na pocetku tog posla za koji ce trebati vremena, i pre svega regularnosti lige i postenog sudjenja, jer u svakoj makar i polu postenoj ligi ovi kiksevi ne bi mnogo znacili, jer je normalna stvar i logicna da i ostali kiksiraju... ovde ocigledno to nije, ali treba izdrzati dok prodje ovo zlo i bilo bi lepo da kada taj trenutak dodje, mi imamo isti strucni stab, sa vec nekim iskustvom i stazom u klubu i sa kakvim takvim sistemom!

Govnima iz uprava ne smemo dopustiti da ga puste niz vodu zbog par kikseva u ligi gde ti glavni konkurent kiksira jednom u 20 kola!
Ako su zasrali i bili toliko glupi da ostave struku na jednom napadacu i sa rupama u timu, neka im bar obezbede bolje uslove za rad. Neka im osiguraju status kakav zasluzuje ovako veliki klub kakav je Partizan. Nemoj da nas tretiraju kao neku tamo Surdulicu i Ivanjicu, nemoj da nas brutalno ponizavaju kradjama, i delegiranjem sudija. Mora se izvrsiti pritisak na savez, i iskoristiti sav uticaj i trenutne garniture i nekih proslih, da se ne dozvoli vise da nas guraju u ambis i urnisu lopovlucima, pri tome smejuci nam se u lice, jer to direktno gura ekipu u kanal a ovim doktorima preko puta omogucava da seru o tome kako smo mi sami sebi krivi, jer eto gubimo i kad je sve regularno i kad oni igraju posteno!
 
Последња измена:

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.835
Ista stvar se provlaci od pocetka sezone.
Napad nije konkretan, trapav u zavrsnici.
Kad nismo uspeli da umuvamo jos 2 komada protiv AZ sa igracem vise, a imali smo sansi 100% i jos nekoliko takvih utakmica u LLSL i to je to.

Jebiga, kako ulazimo u sezone, sledecu titulu cu slaviti kao rodjendan. Ovo je postalo tragedija i ulazi u tradiciju.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Mene vise brine to kako cemo dovoditi pojacanja pogotovo strance kad vide sta se ovde radi i kakva je situacija tesko da ce neki kvalitetan doci.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Savo je da kažem početnik i za početnika ovo što radi je fenomenalno. Igramo netipično za nas, za našu ligu. S obzirom da je ovo početak onoga što Milošević i saradnici žele, oscilacije su normalne i mislim da će ova ekipa uz par pojačanja i škartiranje par igrača koji definitivno nemaju mesto u Partizanu igrati ludački fudbal kroz godinu dana. Šanse stvaramo, strašno će biti kad počne da ulazi samo pola od ovoga. OK, ono juče je bilo loše, bez želje prevelike što se ne sme tolerisati. Ako pojedincima manjka interesovanje za domaću ligu, tu mislim na igrače, ma imamo mi mlade koji mogu da uskoče. Ne verujem da se odustaje od ove lige ali igrati je sa igračima koje zabole... to ne sme da se toleriše. Žalosno je što već čekam polusezonu ali radujem se pauzi i prelaznom roku, da se raskrsti sa nekim igračima.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
1:1 ili poraz, svejedno je. Mi moramo da pobeđujemo po svaki cenu jbg... 1 bod nam ne znači preterano, 3 su uvek moranje. Ne verujem da bih se nešto bolje osećao da se utakmica na Brdu završila 1:1.
Ne bih se slozio, zato sto igramo protiv ocigledno jednog od direktnih konkurenata za poziciju na tabeli. Drugu, trecu, koju vec.
Mi i dalje gledamo zaostatak za prvim mestom, a ozbiljno se povecava zaostatak i za losijim mestima.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Kod drugog gola što smo primili prvi krivac jeste Stojković ali pre toga amater iz Spartaka gubi loptu, onaj tamo levo skroz što je stajao, verovatno Urošević ajde što ne izlazi da napravi očigledan ofsajd kao Ostojić, on se i ne vraća nazad da spreči kontru, izgleda ostao na centru jer ovaj što je dao gol je bio iza njega u ovoj kontri a samo je Ivanović trčao da spreči kontru iako je bio najdalje od svih.Takvo ponašanje govori sve u kakvom se kurcu nalazi tim što se tiče odgovornosti
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
E to je poenta. To se precesto desava. Isti model kao kod Ivana Tomica. Posed 90:10, ide kontra, nema vracanja nazad, gol, uvek ista prica.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Ni ja nisam za smenu trenera naravno, ali neke stvari moraju da se menjaju.
Ne mozemo da pobedjujemo samo utakmice gde se protivnik postavi onako kako nama odgovara.

Savo je pricao kako je bolje sto u napadu imamo 3-4 igraca koji mogu da daju gol, a ne samo jednog.
Asano igra svaku utakmicu skoro, koliko ih je dao? Tosic nista bolji.
Suma igra kad mu se igra, juce se nije ni otvarao da prima loptu, to je ono sto me uzasava. Ne samo on, vecina ode napred i ceka loptu.

Evo sad mozzartsport pise o sukobu Natha i Sume:

 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
166
Reaction score
222
Локација
Beograd
Priča o biranju utakmica nema smisla,svaki tim koji izađe sa pojačanom odbranom i sredinom terena mi ne možemo da rešimo, na sredini nas prebije.Posed lopte posle prvog poluvremena 52% - 48% do 70 min. Čukarički ima veći posed lopte.Očigledan problem su tri beskorisna igrača Asano,Tošić i Suma i dok se ne reši njihov problem nema nam pomoći. Natko se gura pozadi da se Sumi napravi mesto.Skok igra ne postoji.
Nekoliko zapažanja :eek:dbrana kod prvog gola, Asano na prvoj stativi,svi primljeni golovi kada nema Pavlovića na svom mestu ili je u napadu ili pokriva levu stranu(Asano),proslava gola Ivanovića sa igračima sa klupe, start nad Sadikom (lakat u glavu)na početku utakmice, bez reakcije naših igrača i pritiska na sudiju.
Zbog nezainteresovanosti igrača pitam se da li primaju plate.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Kod drugog gola što smo primili prvi krivac jeste Stojković ali pre toga amater iz Spartaka gubi loptu, onaj tamo levo skroz što je stajao, verovatno Urošević ajde što ne izlazi da napravi očigledan ofsajd kao Ostojić, on se i ne vraća nazad da spreči kontru, izgleda ostao na centru jer ovaj što je dao gol je bio iza njega u ovoj kontri a samo je Ivanović trčao da spreči kontru iako je bio najdalje od svih.Takvo ponašanje govori sve u kakvom se kurcu nalazi tim što se tiče odgovornosti
E to je poenta. To se precesto desava. Isti model kao kod Ivana Tomica. Posed 90:10, ide kontra, nema vracanja nazad, gol, uvek ista prica.

To je greška zadnjih veznih. Gde su bili da pokriju? Oni se nabiju napred, samo naprave gužvu nama a kontre ne pokrivaju.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa Šćekić je valjda ušao da spreči kontru.On je u napadu a i u sprečavanju kontri totalno neupotrebljiv.Izmena Suma-Šćekić je bila nepotrebna.Suma kakav, takav je jedini mogao da izmisli gol juče.Mnogo se on menja, čak i protiv Manchestera gde je bio najbolji on je zamenjen dok gubimo.Ja ne razumem zašto ga menja, i protiv Moldea ista stvar tamo, opet ga promenio al smo sreća izmislili nekako gol inače bi bila katastrofalna sezona.
Ma niko ne traži smenu Miloševića, diskutujemo o našoj igri, timu, ovo je forum za razmenu mišljenja.Pa nismo mi turski konjanici pa da ćutimo kad nešto ne valja i slavimo pobede
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Da da, neshvatljive izmene SUMA>ŠĆEKIĆ! A to nije prvi put i ne znam da li je jednom urodilo plodom. Od brata Crnogorca realno nikakve vajde nemamo, niti napred niti pozadi. Čovek ima dva metra a igra kao poplašen zec.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Moram da cestitam.....ciganima.....

Ipak su uspeli. Trud, visegodisnji, im se isplatio. Totalna histerija medju navijacima FK Partizan-a, kao posledica "losih rezultata".

Cigansko namestanje utakmica, prvenstava i svega ostalog, je urodilo plodom, jer vise nije normalno izgubiti utakmicu u prvenstvu. Ok, tri poraza, boli, ali sveukupno, nije lose : igramo evropu, imamo dobar tim, znamo sta nam treba u zimskom prelaznom roku, znamo i ko nam ne treba iz sadasnje postave, uvodimo klince u pogon, podigli smo cenu svim igracima.....medjutim, zbog ciganskih marifetluka,pojedinci dozivljavaju poraz kao sigurnu smrt. Zamislite, jedan tim je u prvenstvu izgubio vec tri utakmice, a verovatno ce ih biti jos po neki do kraja prvenstva. Kakav uzas, jel' da ? Odmah ne valja trener, igraci su qrac itd...

Pa to cigani i zele. I po svemu procitanom, kod vecine su uspeli.

Ne dajemo im "legitimitet" time sto smo izgubili. Upravo je kontra stvar. Nije razlika 10 bodova zato sto smo izgubili 3 utakmice. Razlika je tolika zato sto su oni namestili utakmice, bar 5, da ne igube niti jedan bod.

Mislite o tome....
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.289
Bitna dimenzija njegove igre je htenje i volja. Kada igra protiv cigana i motivisan je to sasvim pristojno i korisno izgleda. Dok protiv ostalih livadara mu se bas i ne trci toliko.
Protiv ozbiljnih ekipa je smesan al dobro retko se susrecemo sa takvima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top