Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Asana kao da nece gol, dosta puta su njemu dodavali loptu, ali ona uvek prodje pored njega zamalo, i zavrsi kao kod Natka juce, i covek postigne gol.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Asano mnogo radi na terenu.. sto neko rece igra i beka i krilo, na drugoj strani brat Caki igra levog veznog, bukvalno!
Urosevic je postao toliko dominantan da je zaprepascujuce!!

Otvorno je za 3-6-1 ili 3-5-2 od proleca!
Otvoreno kao nikad do sad!
Kod te formacije je dobro sto se Urosevic caskom vrati u liniju nazad, a Cela pomeri na beka, pa imamo 4 pozadi u toku same utakmice kad pozelimo!
Mnogo igraca sarenih profila!
Sadik svojom nelagodom i brzinom moze da razvlaci kao drugi spic, moze po potrebi na krilo koje non stop pritiska na gol. (Iznudjen penal protiv az i asistencija juce - preslikani)
Necu mnogo da davim, i znam da mnogi nece prepoznati, samo razmilijam napamet,,

F8F6F81A-CF22-4087-B564-21A8779DECAA.jpeg
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Jel se neko seca Rikarda?
Dugo nismo imali ovoliko dominantnog napadaca. Imali smo majstore prethodnih godina i Djurdjevica i Rikarda i Tavambu, ali nikoga nisu toliko tesko cuvali kao Sadika.

Stvarno igramo odlican fudbal, u vecini meceva, ali mislim da fali par igraca da bi se te vece oscilacije smanjile i da se pobedjuje i kad ne ide.
Cini mi se kada ne igra Bambi da smo mnogo opasniji i probojniji po boku, samim tim i Asano dobija vise prostora.
Mislim da nam u ovoj ekipi fali igrac kao Jojic umesto Sume, neko sa boljim pregledom igre i ko ume da razigra saigrace.
Takav jedan da dodje na zimu, Markovic da se spremi, Natko da poboljsa jos malo kondiciju, mogao bi to da bude paklen tim..
U svakom slucaju posle dve sezone ponovo jedva cekam da gledam Partizan.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810

Contador

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2018
Порука
31
Reaction score
24
Локација
Novi Sad
Igrao je protiv Voždovca i Lučana. Protiv Čukaričkog je ušao na 1:0. Da je startovao ne bi ni primili ni taj jedan. A igrao je i protiv cigana. 0 udaraca na gol. Neće baš bit da nema njegovog udjela u tome.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.659
Локација
Beograd

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Asano daje puno za ekipu. Kad bi igao kao Tosic samo napad imao bi sigurno bolji ucinak sto se tice golova i asistencija. Imao je promasaja to stoji. Medjutim on stalno pomaze Urosevicu i svaki put udari sprint u napad kad uzmemo loptu. Ja mislim da su nam Molde i Backa Topola dali gol preko lijeve strane. Sve ostalo smo primili preko desne strane. Da sad ne nabrajam pojedinacno, ako sam pogrijesio prastajte. Sigurno tu ima dosta i njegovog doprinosa. Ne mogu trazit svaku utakmicu od njega gol ili asistenciju ali bilo bo pozeljno da i on nekad povuce i rjesi utakmicu kad zatreba. Ja znam da navijaci moraju da imaju nekog koga ce da hejtuju al mislim da Asano to nije zasluzio.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
...........................................
Urosevic je postao toliko dominantan da je zaprepascujuce!!
...............................................
On me podseca na igrace sa kraja 80-ih..... zilav, moze da trci do prekosutra, nije jak al cik ga se otarasi ako mozes, stalno agresivan....ostace mu lopta u posedu makar pao preko nje 3 puta u jednom driblingu. Stvarno strahovita promena kod njega od kad je dosao novi strucni stab.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
asano i tosic su ocajni u situacijama 1vs1. i to je jedan od razloga sto nismo ubitacni onoliko koliko bi trebalo. kod japanca se primecuju dobre stvari, ali generalno, decko je van forme. to se najbolje vidi kada sebi da predugacak for, gde mu lopta bezi u gol aut.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Asano je brži od pameti, zato greši. On pre odradi nešto nego što razmisli i reši šta će. Nisam pametan šta treba raditi sa njim. Krila Asano i Tošić nam prave velike probleme. Stevanović je klinac, dozira mu se minutaža, sve razumem da ne može igrati svaku po 90 minuta ali mi ipak deluje da može da dobije koji minut više, naročito što se desi da spoji po dve utakmice bez iole minutaže. Smatram i da Lutovac treba više minuta da dobije. Igrao je 3-4 utakmice, znam da je ulazio u šanse ali ga gol nije hteo iz izglednih pozicija, mislim da je u kupu dao jedan kada je Ivanović dominirao. Dve asistencije ima za sad. Mislim da mu treba više šanse pružiti, ima sasvim solidan centaršut, jak je i može solidno defanzivno da pomogne za razliku od Tošića.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Asano u stvari preozbiljno shvata svoje takticke zadatke, meni to tako deluje. Neverovatno se trudi u defanzivi i osim sto se tu trosi razlog za njegovo slabije ofanzivno izdanje vidim u poziciji koju igra jer mislim da je on iznudjeno levo krilo i da mu je prava pozicija na mestu drugog napadaca ili iza napadaca. Zbog toga sto je opasan po gol iz tog centralnog dela je i bio zanimljiv Vengeru. Moze i na nasim utakmicama da se primeti kako protivnik krece da se lomi i kako se otvaraju mogucnosti kad se Asano nadje u tom centralnom delu frontalno prema golu. Medjutim tu je Suma, Sadik isto dominira u tom delu terena, Tatko takodje napada taj deo i onda je Asano cesce izolovan i vise sluzi kao diverzija nego sto direktno ucestvuje u akciji. On moze i sa pozicije levog krila da bude opasniji po gol nego sto je sad ali bi onda defanziva po toj strani pala na ledja Urosevica kao sto po desnoj pada na Miletica kad igra Tosic. Asano nije igrac koji moze da trci od 16 do 16 bez negativnih posledica u njegovim ofanzivnim delovanjima. On je za kratke sprinteve na malom prostoru gde ce sa dva-tri koraka da pravi razliku kao sto je Dijara radio. Protiv Vojvodie je kod gola Tatka povukao celu odbranu na sebe, a kod gola Sadika doveo u neodlucnost odbranu protivnika i omogucio Sadiku gol i sve to iz centralnog dela, iz 16 metara.
 
Последња измена:

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Po meni Tosic bi trebalo da igra iza napadaca,jer vise nema tu brzinu da bi igrao krilo.U ovoj konstalaciji tesko da cemo ga videti na toj poziciji barem ne dok je Suma tu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.659
Локација
Beograd
Uh, pa ovo je sjajno!

Mnogo pametnih i emotivnih reči je napisano o Partizanu na ovom Forumu (naravno i uz gomilu nepametnih i dosadnih), ali ovo izrečeno na tom snimku je tako jezgrovito, iskreno i moćno!
Pokazuje da je nama Partizan najveći i najvažniji Klub na celom svetu, a da je naš stari stadion nama najlepši i najdraži na tom istom svetu...i da su naši zarđali reflektori koji nam zasvetle sa Topčiderskog Brda zapravo svetionici koji nam nam pokazuju neki naš put - pa ma kakav da je...
Ne meri se to brojem trofeja i pobeda, niti brojem stolica i starošću betona...

Zna to i oseća svaki pravi navijač Partizana, samo ne ume to svako tako lepo da sroči, kao ovi ljudi na snimku...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Po meni Tosic nebi trebalo nikako da igra, kao starter. Non stop primamo golove preko desne strane jer ne pomaze Mileticu. Za njega je dovoljno da udje 20-30 minuta kad jurimo rezultat da proba namjestit nekako loptu na lijevu nogu i pogodit gol. Odavno je on igrac poteza. Savo uci na greskama, od proljeca sigurno nece biti starter.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Super je ovaj video, nego jel mora ovako dupli audio ili to moze da se odabere jedan, a ja ne umem?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top