Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
ovo vec postaje ozbiljan problem...mora Savo pod hitno da krene da uradi nesto po ovom pitanju
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
801
Zabole me vise kurac za Partizan jebi te se majmuni!!!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.212
Reaction score
33.503
Локација
vaginamandibularia
I sta sad?
Da li napisati da idu svi kolektivno u tri picke materine i biti banovan?
Da li se posrati na sve od odbrane koja ne postoji preko veznog reda koji ne moze da zatvori nista do napada koji je ocigledno toliki krs da svaka jebena ekipa koja hoce moze da ide u kontre sa 5 igraca jer nas napad ima realizaciju kontri 1 od 20?
Kako komentarisati ovaj kurac od igre?
Recite mi, posto od jada ne znam vise zasto pratim ovo.
Cist amaterizam.
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Овај дебели коментатор са Арене се радује као да му се родио син на преокрет Напретка. Кад им је на 2:1 пресекао лопту Павловић само што није закукао. И после неко кења да навија за Партизан.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.450
Reaction score
4.803
Savo onomad reče da će učiti iz grešaka i da ih neće ponavljati... danas kada jurimo gol, ubacuje fucking Šćekića... PONOVO
Na klupi sedi Filip Stevanović

Kao što sam u 75. minutu utakmice u Hagu znao da nećemo pobediti, to isto sam znao danas u 65. minutu... iskustvo višedecenijskog praćenja Partizana...
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
To je to kad nam treba 20 šansi za jedan gol. Stojković na klupu. Lutovac u teleoptik.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Nije ovo više slučajnost. Ovo je posljedica takve kurcobolje kod dosta igrača. Mnogima je ispod časti da se vrate u odbranu, ne daj bože da sprintom isprate nekog protivničkog igrača. Promašaji su jedna priča, ali ovo je neozbiljnost i neprofesionalnost.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Savo onomad reče da će učiti iz grešaka i da ih neće ponavljati... danas kada jurimo gol, ubacuje fucking Šćekića... PONOVO
Na klupi sedi Filip Stevanović

Kao što sam u 75. minutu utakmice u Hagu znao da nećemo pobediti, to isto sam znao danas u 65. minutu... iskustvo višedecenijskog praćenja Partizana...
Шћекић није играо данас.
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
457
Reaction score
1.248
Pošto se iz grešaka očito nista ne uči, onda samo motka treba da radi...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Svima koji su bili učesnici ove bruke danas, po 3 mjesečna primanja oduzeti.

Kakva jebena taktička nedisciplina, sebičnost i nonšalancija već vidljiva u prvom poluvremenu, da je toliko očigledno bilo da ćemo zasrati opet.

Ne trebaju nama neprijatelji, sami sebi vrlo rado pucamo u noge.

Ovo što mi sebi radimo postaje već jako ružna navika.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top