Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Ali jug koji u 90om minutu pri rezultatu 2:2 kada jurmo gol za pobedu proziva ove sa istoka sa "Kimi peder" i "Rade kupus", dok ovi sa istoka pevaju "Jug je tamo gde su Grobari", a onda jos smesnije, posle treceg primljenog gola, kao ironicno pevaju "Difens".
Bravo carevi, idemooo smesni ste!
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Posle ona 2 penala drzavnog projekta protiv Indjije je postalo jasno da ne mozemo osvojiti titulu osim ako ne pobedimo sve do kraja, sto smo znali da je nemoguce. Dva derbija u prvenstvu do kraja sezone cemo pobediti i u to sam ubedjen, ove manje utakmice su nam vec duze vreme problem. Nista novo, da tako kazem, nije izgubljeno danasnjim porazom, kao i prosle godine, osvojicemo kup i to je to nazalost.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Partizanovci, pevali su jos nesto ironicno kao, ne mogu sad da se setim..
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Ali ljudi, ''kakvi god da su, naši su!''
''Sadik će biti opasan, odličan igrač, pazite šta vam kažem!''
''Sve ćemo da utegnemo sad za zimu!''

Neke od nebuloza koje sam video na ovom forumu, koje nisam komentarisao.
Ako neko i dalje veruje da mi sa Sadikom možemo da napravimo legitiman iskorak, svaka mu čast.
Lutovac na desnom beku je vrhunac Savove nesposobnosti.

Svi ste kukali da se nastavi nemilosrdna ofanziva - evo vam ga sad.

I ne, nije kriv ni Natho ni Zdjelar što ne mogu da pokriju teren. Nije kriv Miletić što je stalno pod pritiskom da pokrije celu stranu terena đto on ne može. I nije kriv Sadik što promaši deset zicera.
Čak nije ni Savo kriv u dugoročnom smislu (iako je ovo danas njegov poraz) - mi smo prosto užasno pokriveni van startnih 11 na većini pozicija, a pošto je toliko kapitala misteriozno nestalo iz kluba uprethodnom periodu, nismo ni u mogućnosti da sve to popravimo.

Dokle god ne sredimo svoje dvorište i ne zaštitimo ga, nema smisla da se čudimo što i vetar i komšinica šalju lišće i đubre na našu teritoriju.

Samo terajte, majstori u kancelarijama. Jebite nas. I treba, ne zaslužujemo bolje.

Ozbiljan tim psihijara napraviti.

P.S. veliki, poslednji pozdrav za gospodina Filipovića i saučešće porodici. Čoveka nisam znao lično, nisam ni bio na forumu kad je on bio aktivan ali evidentno je ostavio veliki trag ovde, i drago mi je što su to ljudi prepoznali. Ako to nije bio dovoljan motiv igračima, ne znam šta onda jeste.

Nek počiva u miru.

Sudeći po svemu, uskoro će mu se, tamo negde, pridružiti i ovaj klub...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Ma kakav odlazak Save,to bi znacilo vracanje stvari 5 koraka unazad.Ja mu zameram samo dovodjenje ovih igraca koji ne igraju nikako,i zbog kojih ne postoji sistem rotacije ,koji je neophodan..Ja znam da su ti igraci jeftini,ali sto puta se potvrdilo da su oni u stvari najskuplji,jer od njih nemas nista jer ne igraju ni u ping pong ligi.Generalno u fudbalu se manje nerviram,jer znam da titulu osvojiti ne mozemo,a u Evropu idemo sigurno.Mnogo vise me nervira to stanje nemoci da se to promeni,nego ovo.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Lutovac na desnom beku je vrhunac Savove nesposobnosti.
Па шта је требао да уради, да он уђе на терен и заигра десног бека?!
Није он крив што управа није хтела да доведе кршеног бека, макар као замену, него су довели Пешуку, црногорску комбинацију.

П.С. ЂУМИ ОДЛАЗИ!
 

nemavise

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
123
Reaction score
582
dok ovi sa istoka pevaju "Jug je tamo gde su Grobari", a onda jos smesnije, posle treceg primljenog gola, kao ironicno pevaju "Difens".
Bravo carevi, idemooo smesni ste!
Pre nego što još nešto istrabunjaš u afektu. Boli nas uvo šta oni pevaju, mi smo pevali Partizanu. Postoji pesma Partizane oleoleole, Partizan je neverovatan tim, pa se i na tu melodiju nadovezala Jug je tamo gde su Grobari, ne znam šta ti tu nije jasno i šta je tu spektakularno....
Skandiralo se Difens, Difens, jer ćemo još više prsnuti, ja ne mogu više prso sam... svako ko je bio na stadionu poludeo je i još je pod utiskom "difensa" u Alkmaru, i na 2:1 se ironično od muke pevalo Difens, Difens jer se naziralo kuda opet vodi rezultat 2:0...
Filipović Dule!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Fali nam kvaliteta u igrackom kadru i to je sustina. Ovaj tim moze igrati dobro ali ne moze pobjedivati u kontinuitetu. Prosle godine nije mogao ni igrati ni pobjedjivati. Nama je za bilo kakav rezultat u linglongu potreban je kontinuitet. To mozemo postici samo sa pojacanjima i prosirenjem rotacije. Najveci poraz moze biti odlazak Save. Jedini trener u poslednjih x godina koji je znao sta hoce kad je dosao, ima neku viziju, ima dobar tim oko sebe. Drugo je sto mi hocemo sve i odmah, a to tako ne moze. Neki proces mora da postoji. Sto je najgore vjerujemo da moze sve i odmah, pa zato narod i vjeruje vucicu kad im obecava plate i penzije za 2 godine da ce biti tolike, a necemo to dostici ni za 20 godina u realnosti. Nemojte biti smjesni i prizivat ostavku. Jel hocete opet Vermezovica, Drulovica, Kizu i sl? Savo imas podrsku, rezi i lomi gdje treba. Ako moze prvo na golmanskoj poziciji. Respekt za Stojketa ali ovo ocigledno ne ide vise. Kosta nas puno jbg.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Čitajući ovu izjavu mislim da mu je pun kufer svega. Vidim dva scenarija -

  1. Ostanak uz remont tima u januaru
  2. Odlazak uz dolazak Ćelavog Gospodina
Nešto mi govori da je opcija 2 izvesnija.
 

nemavise

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
123
Reaction score
582
VI ste jedan od većih problema, pardon, ONI... Neee, i VI i ONI.
Što ne pevate usni?
Zato što OVI što su danas na Jugu i jesu ONI, ono strano telo koje je tu Iz principa što bi se reklo, a ne jer vole Partizan.
Dodji pa da pevamo zajedno. Nek nas dodje 2000 svaku, pa ćemo pevati, nije problem. Ti iz fotelje želiš da diriguješ šta mi da pevamo i nas 100 posle utakmice da drže po 45 minuta i biju panduri u hodniku ili ispred.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.096
Локација
Академија
Овакве ствари решавају тренер и капитен рибањем играча у свлачионици одмах после меча. Али, како Стојке некога да риба после онога у Хагу? По мом мишљењу, решење је дати капитенску траку Натху и препустити му дириговање над играчима током меча. Овакав пад у игри у другом полувремену једноставно не сме да се дешава. Није ствар у изменама него у приступу. Више пута су током ове сезоне показали да могу да играју против било кога. Не прихватам оправдања типа "то је последица менталитета" или "ми смо проклет клуб", то једноставно није прихватљиво. Који менталитет имају играчи Напретка, немачки или јапански? Мора да се игра фудбал све време а не само 45 минута.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Ovom tosicu ocigledno pise u ugovoru da mora da igra. Suma standardno napravi par dobrih poteza i onda da izvinite zasere, kad se sve sabere oduzme prosecan igrac. Ali eto ima i nesto dobro Tosic prvi put ove sezone prebacio zivi zid, a da je lopta zavrsila prema okviru gola. Jaoj jaoj pa trcali bi vi meni sutra u 7 ili bi vam lepo ko covek skinuo sa plate pa bi se malo uozbiljili,a ne da se zajebavate.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Sprdali ste se sa mojim ukazivanjem na Sadikove mane i postavljali šaljive upise, tada je to bilo šaljivo čak sam se na jedan upis i nasmejao jer smo pobedili, večeras već nije. Ponoviću se iz prošlog upisa 6 bodova smo izgubili zbog njegove realizacije 1 na 1, ovaj iz Napretka mu je lepo danas pokazao kako se to radi.

Pevalo se nekoliko puta protiv šizoja kad god je bilo više mase, šta može 100 ljudi. Da mi stvarno volimo taj klub mi bi dolazili u mnogo većoj brojci, ovu upravu bi davno oterali a pevalo bi se svaku utakmicu onome koji je ukanalio klub bez problema. Kakvi smo trenutno navijači takav nam je i klub.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.627
@Fontanana
Znam da vama iz priče možda ne deluje tako, ali ste isti.
Isti ste, nevezano za moju geografsku lokaciju. Čak se iz ove moje ozloglašene fotelje lakše primete neke stvari, koje na stadionu ili u hali pod euforijom ne bih mogao da vidim/osetim.
Vi ne znate gde bijete.
Znam ja zašto ne (smete da) pevate, bilo je retoričko pitanje, a sa brojkama ne moraš da se gađaš jer sam bio/gledao i kada je bilo 2000 ljudi, pa je bilo podjednako smešno.
Idemo još jednom, ako neko nije čuo:
-Demir Jukić, tu tu tu tu tu,
-Perović Ivan, tu tu tu tu tu,
-Saša Matić, tu tu tu tu tu,
.
.
.
-Oterajte cigane, tu tu tu tu tu,
.
.
.
-Splićani, Splićani, Splićani,
.
.
.
-Kompas radi kućoooo...
.
.
-Jug je tamo gde suu Grobariiii, tu tu tu tu tu.
.
.
Partizan gubi, sudije kradu, nije bitno jer mi smo Partizan, a ovi dole što igraju, pa prolazni su majku mu, a uvek će ostati snimci na instagramu ko je IZGRMEO, ko je bio na šipci, ko je bacio bolju prozivku...
.
Ovde bi išla neka psovka ali sam obećao da neću.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top