Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

nemavise

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
123
Reaction score
582
Ništa brate, osim što uglavnom mašiš poentu i pokušavaš da kroz neki otužan humor budeš oštriji, nastavi iz ozloglašene fotelje da teraš upravu, organizuješ pesme koje će se pevati i pružaš podršku Partizanu. A ja koji ne znam gde bijem ću bez karte u Hag, pa da gledam u lokalnom pabu, pa ću u Šabac, pa iz Šapca u Arenu, pa sad na fudbalu da mrznem i za to vreme ću da razmišljam hmm da li će Nemanja odobriti ovu pesmu, ili će popljuvati i reći da smo svi isti hmm

Jaka stvar difens, difens ni minut nije trajalo...i iz tog difensa je odma preraslo u igraj, napadaj, ali se to neće prokomentarisati

I to što stavljaš imena pokojnih uglavnom mladih dečaka u neki šaljivo/ironičan post je isto tužno i jadno... Ako ti smeta petosekundno skandiranje bilo kom tragično nastradalom Grobaru, onda smo mnogo loši ljudi... Nažalost, danas smo dodali novo ime na taj spisak, Filipović Dule, i nikada nećemo zaboraviti našu braću Grobare, Partizanovce... jer su to ljudi koji su živeli za Partizan, istinski!
 
Последња измена:

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Isto je da li sedeo u fotelji ili vikao difens, difens na 2:1, tačnije nije, jer foteljaš ne ispada smešan.
Ja kada sam na utakmici, ne treba mi dirigent da mi kaže kad treba da zviždim, kad da aplaudiram, a najmanje mi treba dirigent koji će da se zajebava sa Partizanom i tokom utakmice, koji nema pojma kako se prati fudbalska, a najpre košarkaška utakmica. Ovo važi i za vas i za njih.
Naravno, sve se nastavlja na sledećoj utakmici, bitna je "priča", a Partizan neka tone.
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Ја сам за Николића ако постоји могућност да се врати. Човек је озбиљан тактичар у односу на Милошевића, који прави аматерске грешке. Милошевић има физички добро припремљену екипу, уме да мотивише играче на почетку утакмице, али све после тога је лоше.

Видим и Пантић спомиње Николића :

Capture.png
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Savo treba da ostane !
Da formira na zimu kostur i dovede pojacanja,i spremno docekamo sledecu sezonu i u Evropi i Prvenstvu.
Jbg,postasmo i mi FK Sledeca sezona,ali sta da se radi to je realnost
I opet sve snage na Kup,a i to ce vraski tesko biti...
Da se NE LAZEMO kako ekipe podjednako nam treba i REMONT TRIBINE....dajmo Grobari pa valjda je Partizan na prvom mestu! Moramo se ujediniti ! Ovako razbijeni,lako nas je busiti iznutra,ovo nikuda ne vodi....nama ni ne trebaju protivnicki navijaci..
GROBARI SAMO PARTIZAN !!!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.101
Локација
Академија
Погледајте мало постове од пре подне. Сви сте били за то да Саво треба да остане а сад му већ пакујете кофере.
(...) По мом мишљењу Саво је нешто најбоље што се десило Партизану последњих година и биће ми јако криво ако се његова прича овде на ружан начин заврши. Случајеви његових успешних претходника, који су листом сви отерани, не уливају превише наде у другачији сценарио. Време ће показати. Волео бих да не будем у праву. (....)
Ово сам написао јутрос, пре нешто више од дванаест сати. У Србији се неке ствари, углавном оне лоше, дешавају муњевитом брзином....
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Na forumu se uglavnom komentariše pod utiskom nekoliko utakmica, ako su rezultati dobri onda ne dao Bog da izneseš kritiku, kad su loši onda je pljuvačina i naravno otud takvo komentarisanje i pisanje nebuloza.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
@Fontanana
Ne stavljam ja u šaljivi ton nikoga osim vas, jer se obezvredili svaku od tih žrtava, pretvarajući njihova imena u pesme i sredstvo za prepucavanje.
Doviđenja, jer ne želim više da dozvoljavam sebi da ulazim u rasprave sa nekim ko stvarno misli da još uvek postoji prava priča, osim "običnih" ljudi.
Izvini @Maestro, jer ne umem da spustim loptu. Verovatno i nisam za ovaj vid komunikacije.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Titulu možemo samo da sanjamo dok traje diktatura to se znalo i pre početka sezone.
Psihopata to neće dozvoliti a i naša uprava to ne želi da mu priredi...jednostavno nije ih on tu postavio zbog naših titula nego zbog titula za sekundarce...
Iskreno posle onoga gola Sume iz ofsajda...mislim da je bolje da smo sačuvali obraz i izgubili nego da nas nosati i tvorzan provlače kao alibi za svoje krađe
Možda se samo tešim ali tako se sada osećam i posle toga gola sam razmišljo samo u pravcu da ne želim takav gol i da ne želim da Partizan tako pobeđuje.
Mislim da je to čista Partizanština i da je u ovome vremenu naj bitnije sačuvati obraz mada mislim da je izvesno da ova uprava ima sasvim drugi zadatak a to je da nas izjednači sa gurbetima u očima prosečnih ljudi koji ne zadiru u materiju
Voleti Partizan svakim danom sve više i širiti Partizanštinu....to je verujte mi poslednja sveta stvar koja je ostala u ovom zlom vremenu i ne dati da psiho i to uništi...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.875
Reaction score
13.647
Ovaj strucni stab mora da ostane na mestu, a ostanak uprave i mnogih igraca treba da se dovede u pitanje. Eto tako tim redom, a ne obrnuto. Vraticemo se godinu i po dana unazad ako ovaj strucni stab ode. Namerno kazem godinu i po dana jer ako Savo i strucni stab ne ostanu bicemo u goroj situaciji nego pre dolaska Bate.

Ne smemo da padamo u malodusnost i da donosimo samoubilacke odluke. Savo treba u zimskom prelaznom roku da izvrsi jos jednu cistku i to je cela prica.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Ја сам за Николића ако постоји могућност да се врати. Човек је озбиљан тактичар у односу на Милошевића, који прави аматерске грешке. Милошевић има физички добро припремљену екипу, уме да мотивише играче на почетку утакмице, али све после тога је лоше.

Видим и Пантић спомиње Николића :

Capture.png
a oce li mozda vazura i vucela da procene da ne mogu vise da budu u upravi partizana ?!
koja gnjida od "coveka"

sadik moze da bude prvi napadac ali cukarickom, ekipi koja ima sampionske ambicije ne !
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Zato što OVI što su danas na Jugu i jesu ONI, ono strano telo koje je tu Iz principa što bi se reklo, a ne jer vole Partizan.
Dodji pa da pevamo zajedno. Nek nas dodje 2000 svaku, pa ćemo pevati, nije problem. Ti iz fotelje želiš da diriguješ šta mi da pevamo i nas 100 posle utakmice da drže po 45 minuta i biju panduri u hodniku ili ispred.
Nažalost svaki Grobar ima slično viđenje i razmišljanje kada je pod krilom neke grupe.Tako da možda nisu isti ali su slični.
A bukvalno isti sa tačke gledišta čoveka koji je došao da gleda Partizan i očekuje od "kritične mase" da zakači svoju energiju prateći takt igre Partizana
To je činjenica i ne postoji ni jedan argument koji to može pobiti.
Zašto samo 2000 da dođu? Neka dođu 10000 duša.
Takođe sam siguran kada sinonim za "Partizanovce" "Grobari Jug""Zabranjene"bude bio 90 minuta Partizanova igra i dešavanje na terenu -ta grupa će imati 2000 na svojoj strani svaku utakmicu
Drugovi sa tribine,njihov pomen?
Postoje toliko načina na koje se može čuvati sećanje na druga,brata,oca,sestru a da nije skandiranje kada se treba bodriti Partizan
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Grave druze Artmedija i ono navijanje je bilo 2004.. deca koja su sad na tribinama su imala 4,5,6,7 godina, ne znaju oni za to! Bas kao sto ja ne znam za Hajduk u Humskoj 78..
Ne vredi ni polemisati, nego, posto sam igrom slucaja bio na zapadu, jel istina da je neko vredjao Savu sa istoka??
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ova ekipa, zajedno sa Savom, ima pristojan potencijal za visoke ciljeve, ali sa mnogo dječijih bolesti. Ako želimo da postanemo ozbiljna ekipa, na tom putu mi se njih moramo oslobađati. Imamo dva rješenja, da nastavimo da radimo na tome i da istrpimo ovakve ispade na račun rezultata i gubljenja živaca nas Partizanovaca i Grobara, ili da krenemo ispočetka i da opet prolazimo kroz isto u najboljem slučaju, ili da imamo limitiranu ekipu, koja neće imati velikih padova, ali ni velikih uspona. Ja dajem podršku za Savu i stručni štab.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
Da su uslovi takmicenja regularni i ovaj nas danasnji kiks bi izgledao ko jedan od nesrecnih poraza a u trci za titulom bi imali i dalje najvece sanse, jer ne zaboravimo ovaj tim je najvise pokazao ove sezone od svih Srpskih timova sto u Evropi, sto u domacem prvenstvu, sto u derbiju. Druga je stvar sto cigani mogu sve da dobiju i da navijace izvedu umesto fudbalera a uz njih i uvek nekoliko njihovih filijala se guraju na drugo, trece mesto samo da su ispred nas.
Regularni uslovi su prvo sta treba obezbediti a dali neko iz uprave zna kako ili dali uopste i hoce tj dali uopste i sme to je druga prica.
 

nemavise

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
123
Reaction score
582
Zašto samo 2000 da dođu? Neka dođu 10000 duša.
Takođe sam siguran kada sinonim za "Partizanovce" "Grobari Jug""Zabranjene"bude bio 90 minuta Partizanova igra i dešavanje na terenu -ta grupa će imati 2000 na svojoj strani svaku utakmicu
Drugovi sa tribine,njihov pomen?
Postoje toliko načina na koje se može čuvati sećanje na druga,brata,oca,sestru a da nije skandiranje kada se treba bodriti Partizan
Što se nas tiče, nas ionako mnogi i smatraju simpatizerskom tribinom :D, jer pratimo igru, mi svi volimo Partizan, i zaista se trudimo, pogotovo u basketu da navijanje prati teren... u fudbalu je možda malo drugačije jer nas ima 150,200 pa i nemamo neki uticaj iskreno, a i manje više poznat je šampion još i pre prvenstva i to dodatno ubija ljude... meni je iskreno dodatno žao, kad bilo gde pročitam da smo mi isti kao trenutni ljudi na Jugu, jer zaista ne bih voleo ni da znate ono što ja znam o tim ljudima tamo, šta oni rade, ne bih voleo ni da ste u koži mnogih naših pojedinaca.
Neka dodje i 30 000, gde bi kraj bio svim našim željama u odabiru pesama, teranju uprava i bodrenju Partizana... ovako je sve to uglavnom virtuelno mudrovanje.
Za pomene, slažem se da je često preterivanje nabrajanje pokojnih ljudi, kao i sve češće pravljenje zastava, jer je to automatski nekakva nepravda prema još mnogima koji su nas prerano napustili, a koji se tada izostave...I ja sam ZA npr., da se uradi samo jedna zastava za SVE koji su nas napustili, u njihovu čast, a da skandiranje i podsećanje bude samo na godišnjice smrti.

Kup je naš :D Napred Partizan!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top