Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
A sta je bilo sa prvim transparentom u 4-om minutu?
Ko je postavio taj trans? Nisam gledao sve do 60-og min.
Због ваших личних интереса и проблема,нас данас на трибини нема
Симатизери упутили јужној трибини,ови ушли на терен и скинули
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.002
Локација
Beograd
Meni je ovo pravo osveženje. Posle dosta vremena mi nismo imali bačeno prvo poluvreme što je otkrovenje. Sviđa mi se taj visoki presing gde im nismo dozvoljava li do centra da dodju. Suma odličan, bambi solidan. Odbrana ok. Sadik nije špic.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Lepo kaze Savo Milosevic u ovoj ligi niko nema snage za 90 minuta. Juzna tribina se mnogo blamira i nista se ne razlikuju od cigana,transparent je bio na mestu,bolje bi bilo da su ga iskulirali. Velika greska Save Milosevica sto nije na poluvremenu menjao Ivanovica. Sadik dobro pokretan za visinu,Suma moze i bolje. Ovaj mali sto je usao na kraju dribla bolje od Tosica. Sve u svemu srecan zbog 3 boda. Kalaba igra da bude u izlogu mislim.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Previše šansi za samo 1:0 i onda dođeš u situaciju da strepiš zbog igrača manje. Ja bih mu dao crveni 10-15 sekundi ranije za onu sramotu od traženja penala a imaš žuti karton. On posle one sramotne reakcije u prvom poluvremenu kad je dobio prvi žuti karton nije smeo izaći na teren u nastavku. Ono se ranije gledalo kod cigana a sada šabanizam i renesansa došli i kod nas. Što je najgore, on je danas imao više dobrih poteza nego u prethodnih 10 utakmica i pored toga je užasan i taj deo terena je baš problematičan. Vidim Lutovac ni na klupi nije bio a novih pojačanja, ALI POJAČANJA, teško da će biti.
Suma danas odličan, ima slobodu. Asistirao Tošiću za gol, ovaj njemu skinuo dve lopte ali dobro je, zapravo bolje je!
Sadik... Nadam se samo da je totalno nespreman inače. Ovo danas po mom mišljenju loše. Ne može da primi čovek loptu, pogrešno se kreće.
Mali Pavlović je pola tima! Čovek lagano iznese kad treba. On i Ostojić odličan tandem, samouvereni, doduše nekad i previše ali odlični stvarno. Nažalost i to će razjebati prodajom malog. Nadam se da mu ovo nije poslednja utakmica pošto su se nekako čudno na kraju svi pozdravljali sa njim ali možda i tripujem.
Igramo presing, tučemo, ne odustajemo. Bolje nego inače, valjda će na nešto ličiti ovo ali mora još par pojačanja.

Solidno je počelo. Nadam se da tako nastavljamo i u četvrtak. Ne mislim da će biti lako uopšte.
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
458
Reaction score
1.249
Pošto smo u prethodnim prvenstvima olako na početku prosipali bodove i gubili titulu pre nego je prvenstvo čestito i počelo, ovo je pozitivan napredak. Naziru se neke konture igre koju Savo želi da isforsira.

Ali, bez pravih pojačanja nemamo čemu da se nadamo, barem što se tiče Evrope.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Због ваших личних интереса и проблема,нас данас на трибини нема
Симатизери упутили јужној трибини,ови ушли на терен и скинули
bravo za trans :clap

a evo i tih junacina sa juzne tribine, zasmetao im trans jer govori istinu, pa ce oni da pokazu ko je ko, pi*ka im materina da im pi*ka materina, nek idu cigane da biju gnjide jedne...



:angry-smiley-002::angry-smiley-002::angry-smiley-002:
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.479
Локација
Beograd
Ništa impresivno,ništa loše. Fizički izgledamo spremno. Kvalitet igre jako limitiran. Momci se bore. Svaka čast Bambiju. Drago mi je da mu je stalo.
Ivanović je svoje šanse ispucao. Sadik i Ožegol :cry:

Bilo ko može umesto kosatog Miletića,pa i nekalibrisani Urošević.

Odbrana solidna ali ako Pavlović ode u VELIKOM smo problemu.

Bukvalno ne dozvoliti svinjskoj hunti da izađe ako ne dođe pojačanje.

Ovo sa navijačima i transparentima je ogavno u svakom smislu. Kao da od starta priznajemo kapitulaciju. Ali neću ovde da se raspisujem o tome.

Sad rutinski eliminisati Velšane. I nastaviti u ligi (kakva god da je).
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.168
Reaction score
14.542
Локација
Brdo Banovo

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Odgledao sam prvo poluvreme i onako,nije to loše,Suma je izgleda oživeo,vidi se da se razume u fudbal,drugo nisam gledao,stigli gosti nenajavljeno(koji kurac baš tad dodjoše)pa sam pratio onako krišom ispod stola kretanje rezultata,i moram reći da sam poučen iskustvom iz poslednje dve godine strepeo do kraja,medjutim,po pisanju ovde na forumu izgleda da nam pobeda nije dolazila u pitanje.Teraj dalje do derbija,a posle da se osamimo na vrhu.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Svaka čast na pobedi momci. Mnogo više pozitivnih stvari na terenu od negativnih. Idemo dalje u nadi da će ovo sve malo bolje biti u četvrtak. Bravo Partizane.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
771
Reaction score
2.883
Локација
Banja Luka
Sta je pisalo na tome transparentu na istoku kod prvog prekida ?
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.716
Reaction score
23.243
Локација
Академија
На оваквим гостовањима се добија првенство у њива супер лиги. Нека свако гостовање буде 0:1 и ја ћу бити задовољан. Види се помак у односу на крај прошле сезоне. Срамота је за управу што није дозволила Сави бар једно озбиљно појачање. Сума је још увек далеко од нивоа који се од њега очекује, али био је видљив у игри, асистирао па и припретио пар пута. Да је Садик забио онај зицер, било би лакше. Идемо даље. Дајте сад те Велшане механичаре, конобаре и рибаре!
 

charlie sheen

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
86
Reaction score
108
Локација
Србија
@GORAN-BL "Zbog vaših ličnih interesa i problema, nas danas na tribini nema!"

Slažem se sa Jokanom. Treba igračima usaditi u glavu da pre svakog meča odbrojavaju broj pobeda, tj. utakmica do kraja prvenstva, a posle 90 minuta, smanjiti broj za jedan.
Ne smemo dozvoliti da kao prethodne sezone gubimo bodove po nekim selima i dozvolimo ciganiji da se već na startu prvenstva odlepi. Već ovakvi kakvi smo, mnogi će reći jadni i bedni, sa tri podeljene frakcije navijača, sa očajnom upravom koja iznutra sjebava Partizan trebamo biti konkuretni koliko god je to moguće. Neka svakom igraču, kao i navijaču proradi onaj Grobarski inat, koji je proradio te 2017 kada smo komšinicu doslovce silovali.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Jel jos nekome Suma zalicio na Moreiru?
Pritom ne mislim na frizuru :)

Prva takmicarska utakmica, desetak sansi, tri boda, ja zadovoljan.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.997
bravo za trans :clap

a evo i tih junacina sa juzne tribine, zasmetao im trans jer govori istinu, pa ce oni da pokazu ko je ko, pi*ka im materina da im pi*ka materina, nek idu cigane da biju gnjide jedne...


:angry-smiley-002::angry-smiley-002::angry-smiley-002:

Predstavnici ovih hool bojsa nam ne tako davno ovde na forumu ispirase mozak kako su njihove akcije protiv simpatizera bilie inicirane povredom njihovih osecanja. Sigurno je povreda necijih osecanja i danas bio povod akcije. Osecajni neki momci, osecajna neka tribina...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top