Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Tuga sta reci.
Jebote mi se borimo za drugo mesto, nije nam vise ni ono sigurno.
Nismo akciju jednu stvorili i ko ljudi uputili udarac na gol.
Ogromna razlika u igri od prosle polu sezone. Sta su oni radili na pripremama da mi je znati.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Jedan momenat bih samo napomenuo, u vezi zlatnog dečka od 12 miliona, ovde poznatijeg kao Bog fudbala. Ja razumem taj lažni hajp novinara koji jure tiraž ili su naručeni, ali ne razumem kod ljudi ovde... Čovek je na granici između profesionalnog i amaterskog igrača. Tom koji za njega da 12 miliona odmah postaviti staratelja.

Ps. Sasvim sam siguran da će ovi što su ga nazivali Bogom fudbala da kažu da su bili ironični, a mi koji to nismo shvatili funkcionalno nepismeni.

Utakmicu, kao i ove do sada, nepotrebno je komentarisati.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Sadik je u teškom kanalu. Doveli smo Matića kao zamjenu. Za njega je Nemanja Nikolić igračina. Matić, čovjek od 1,90 niti jednom se nije zagradio, primio loptu, odložio saigraču, nego je bježao od lopte. Spor, trom, sporo razmišlja. Zašto niste dali šansu mladom Savi Arambašiću? Pa bolje da gledam njega nego Sadika u kanalu, a lošiji od Matića sigurno nije. Ivanovića da ne komentarišem. Asano i kad probije nema kome centrirati. Na kraju smo nekako izvukli pobjedu, uz penal...ne znam. Pod hitno treba nešto da se mijenja. I još nešto, koji kurac plaćate pripreme u inostranstvu? Zašto? Da bi se žalili na terene livadarske? Jesmo li ikada izašli bolji iz zimskih priprema? Vama treba platiti pripreme ali kod Džombe u Kuli pa da bar naučite igrati po džombama jer vam po dobrim terenima ne ide ništa bolje.
 
Последња измена:

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Tesko je gledati ovu ekipu i istovremeno biti svestan da su bacili godinu dana svoje karijere jer glava ne postoji. Potencijal, kvalitet cisto fudbalski postoji, Evropa je to pokazala, ne moze me ni -30 uveriti u suprotno. Steta. Bukvalno baceno godinu dana.

A tek poseta... Svi negativni rekordi se obaraju u tom smislu. Da je korona virus svuda na svetu sem na nasem stadionu, ljudi ne bi dosli.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366
Nikada gore spiceve nismo imali, Matic je doveden da bude pojacanje, on ima konstituciju, ali ne zna da se otvori, zagradi, slabo pokretljiv, tezak. Sadika opet necu komentarisati, on nije fudbaler. Veceras nismo imali kreativca, mali Stevanovic se trudio, zamenio ga nezainteresovani Markovic, tuga ziva. Pa, mi smo za taj novac koji smo dali za platu Markovica, mogli da dovedemo recimo ovog malog Cumica, sta rade nasi skauti, ako ih uopste i imamo. Ne juri se titula sa Sadikom i Maticem, ali ni sa Vucelom i Vazurom. Sadik se veceras sapinje o loptu, Urosevic je masi celu u dobroj situaciji, Scekic nema osnovnu fudbalsku tehniku i mnogo toga jos ...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.874
Reaction score
13.646
Kao da su vanzemaljci oteli onaj Partizan od jeseni i ostavili nam lose klonove...osim par igraca.....pa jos povreda Sume pa povreda Natka....a klupe nigde....ako premostimo sa pobedama naredne 3 utakmice na konju smo.
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Poseta je sada najmanji problem,to ce se resiti samo od sebe onog trenutka kada svi u klubu budu prvo posteni prema sebi a posle i prema drugima. Dokle god uprava vara navijace i igrace,navijaci varaju a i biju i ubijaju navijace,igraci varaju navijace i sebe..nece biti ni boljitka ni posete! Tacno nam klub lici na bugarskog svercera laznih parfema...amin
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Igras sa jednim špicem u ligi. Jebo vas taj fubal. Ne razumem da ti vadiš Sadika u 57’. Pa Mitar igra svaki do kraja, jel ti vidiš išta tvrdoglavi čoveče.
Pripreme go kurac, igra nam je duplo sporija u odnosu na jesen.

  • Surdulica načneš u smiraju pp iz slobodnjaka
  • TSC penal
  • Radnicki penal
Da nije tužno možda bih se malo nasmejao. Očekujem još veći pad i kikseve jer se u njihovim glavama sezona zavrsila i oni to sad fino odradjuju. Nemam šta da zamerim fazon.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Tužna država, liga, Partizan...
Dve stvari nikako nemogu da razumem.
1. Urošević. Kako i na kakvu magiju je taj dečko uspeo da uđe na naš stadion ( mislim na teren). Partizan je veliki klub, finalista KŠ, osvajač puno titula i kupova, igra solidno povremeno u evropi pa mi nije jasno kako je njemu uspela prevara da on zaigra u takvom timu. Dečko ako daje loptu u napred daje njima kad šutne niko na stadionu ne zna jel šut ili centaršut ili panična intervencija. Odbrana kao da ga nema jedan jedini put ga ovaj njhov igrač nije prešao ito na kraju kad se povredio. Sramota je da tako nepismen igrač igra na tako bitnom mestu jer za našu ligu bekovi su jako bitni zbog opstrukcije i bunkera ( ni Ćelavi nije puno bolji). Nisam voleo ni kosatog Miletića ali od Uroševića je bolji. Strašno šta sam napisao ali našim bekovima je centaršut misaona imenica a profesionalni fudbaleri...
2. Komentator. Jebo te Tošić. Svi smo čuli da je otišao i svi znamo da je izvodio prekide ne moraš nam to ponavljati svakih pet minuta. Čovek verovatno u nedostatku ideja ponavlja iste stvari kao budala. Strašno je da totalno nemaštoviti i ekstramno dosadni ljudi prenose Partizan iz godine u godinu.
Muka mi je od igre i još prenosi smarač ne razumem zašto ima problem da zadržavanje, opstrukciju i krepavanje na terenu nazove pravim imenom...

Uglavnom nije nama lako...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Najzanimljivi momenat utakmice se desio na tribinama. Grupacija sa Juga na 45 minuta je postala Zabranjeni pre Zabranjenih.

Napravili ljudi dvoglas sami sa sobom, mislim da je ovo sto se sa Grobarima desava nezabelezeno u navijackom svetu.

Tekma ocaj zivi, penal pravedno dosudjen. Savo Milosevic nije trener za Partizan, isto koliko i ona bagretina iz uprave nije kadra da vodi nas klub.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
Igras sa jednim špicem u ligi. Jebo vas taj fubal. Ne razumem da ti vadiš Sadika u 57’. Pa Mitar igra svaki do kraja, jel ti vidiš išta tvrdoglavi čoveče....
Sadik se povredio, bar tako je Savo izjavio.
Ali da je Savo/struka u krizi to stoji - jalova igra, vajni izgovori, šablonske izmene...trenerske hrabrosti bez.
Dolazi sad Spartak, valjda će krenuti bar malo na bolje.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ne podsmevam se, niti pokusavam da na silu kritikujem klub i igru... i bez toga ima sta da se kritikuje jer je sve otislo u kurac... ali me zanima kako je bre ovo penal? Najozbiljnije, kao da pratimo drugi sport, gledam sta ljudi pisu i ne verujem.

Igrac Nisa izbije loptu i u istom tom pokretu nagazi Urosevica. Ne vidim sta moze da uradi sa nogom, igrao je loptom pre nego sto mu je bukvalno pala na stopalo nasem igracu?
Po toj logici bi svaki klizeci bio faul bez obzira sto prvo izbijes loptu, jer posle zakacis i oboris igraca protivnika.

Ovakvi penali ne donose nama ni bod, a ni tri boda. Jedino sto donose je snimljeno opravdanje ciganima za sve kradje kojih smo se nagledali ovih godina, a koje cemo jos gledati.
Ne treba nam. Lopta treba i mora da ide na tribine u takvim situacijama.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top