Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.889
Локација
Žrnov
malo sam se pribojavala jučerašnje utakmice... prvih 10ak minuta nije slutilo na dobro... sreća, uzeli se momci uPamet.

odavno me neki naš igrač nije iznervirao kao onaj nesrećnih Ivanović kada ovom detetu nije dodato loptu, nego zabidžio k'o ovan :mad:
razumem da mora ima neke minute, ako ćemo da ga se ratosiljamo.... koje smo mi pare bacili na njega - sramotno.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.558
Локација
Beograd
Juče me nešto zezao (kompjuterski) internet, pa sam pokušao da vidim kako je to biti na Partizan.netu putem mobilnog telefona...
Ne znam ljudi kako uopšte uspevate da nešto otkucate sa onim malim slovcima, a čitati dugačke postove, tako je teško - da verujem da ih tim putem baš retko ko čita...

Što se tiče naše utakmice, iznenađujući nam je bio postotak realizacije, ali...tako mu to dođe u fudbalu...nekad imaš 100 šansi pa ćorak, a nekad ,,iz prve,, daješ golove...kad bi čovek mogao da bira kad koju ,,opciju,, da upotrebi, pa da izabere najbolju onda kad je najvažnije, ali...nije nam to dato...

Znao sam da ćemo ,,povući ručnu,, kad su golovi u pitanju u drugom poluvremenu, jer uvek to tako radimo poslednjih decenija, što se meni baš i ne sviđa...ali ko mene šta pita...
Uprkos ubedljivih 4:1, ima tu još dosta stvari da se popravi, ali...bila je i ta ,,Korona pauza,, i sezona je na nekom samom svom kraju, i igramo u ritmu subota-sreda-nedelja, itd...

Ostaje još i taj prvenstvo-kup ,,dvomeč,, sa Vojvodinom...daj da to rešimo kako treba, pa ćemo onda da teoretišemo šta još treba...

A Radio-Mileva prelaznog roka trajaće nikad duže...nadajmo se i ne samo dugo, nego i uspešno...

Naravno FSS još uvek nije rešio kada i gde će se igrati finale kupa što je van svake pameti, ali - to se od njih uvek i očekuje...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa bolje je i Novi Sad nego Jagodina. Ne znam čega se mi imamo bojati? Sever i zapad njima, nama istok i jug i eto pola pola. Ko zna u kakvom stanju je stadion Jagodine.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.397
Reaction score
4.611
Локација
Zemun

Za dve godine ćemo živeti bolje...
Sve je jasno kao dan - zašto režim(ska fufa) neće VAR

 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
401
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Neverovatno je da će novosadska kurva uspeti da izgura priču sa Jagodinom,čemu služi nasa uprava osim da krade i da se drugi sprdaju sa njom?!
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Sta fali Jagodini :D . Pride tu je u Aquq park itd ... Inace vise me brine prica o ponovnom uvodjenje mera ...
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Da je malo nizi sigurno bi odavno bio deo neke ponajbolje evropske ekipe. Ko nema bas dobru procenu lako moze oko da ga prevari u vezi Sadika bas zbog njegove konstitucije. Pa primera radi Sadik je za onog duguljastog Pitera Krauca iz nekadasnjeg Liverpula Bog fudbala....za Jan Kolera isto....
Nemoj neko da me shvati pogresno ali ako je vec sudjeno da zivimo od transfera onda neka strance prodajemo kad stignu dobre ponude kako bi imali sredstava da duze zadrzimo nase klince. Za sad uprava prodaje i strance i klince ali se (uzalud?) nadam nekom preokretu u njihovim glavama.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Malo je igraca sa kojima se Sadik moze uporedjivati. Ne pada mi na panet ni jedna slicna skalamerija poslije Nwankwa Kanua.

Na ovom klipu iznad se vidi koliko je nezgodan i koliko tu ima potencijala, a ogroman plus je i to sto se vecina njegovih nedostataka moze znacajno ispraviti (igra glavom, zavrsnica, pa i pas).
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top