Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Verovatno ce se znati sutra termin kada bude izvlacenje "nominalnog" domacina na utakmici.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.404
Reaction score
10.455
Локација
okupirana Srbija

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Govna su sve zakomplikovala, utakmica je po propoziciji takmičenja trebala biti u rupi, bilo bi obrnuto da su oni pobedili.

Nemam ništa protiv Niša da je to bilo određeno još pre početka prvog kola kupa, ovako 8 dana pred finale određivati je žešći debilizam. Ako se već rukovodstva klubova ne mogu dogovoriti, najpoštenije je žrebati Bg/NS. Možda ja imam pogrešan ugao shvatanja, ali meni je veća draž kad je pola domaće, pola gostujuće publike. Nemamo mi čega da se bojimo, isprašilli bi ih i u Ns i u Bg, ispadneš šmeker, a ne da se vazura ciganiše ovako.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Просто не знам како ће да преживе тих сат времена вожње до Новог Сада и назад.

Могу сланинари да дувају курац, не би они пошли нигде ван свог града.

Неутрални терен је најправеднији, а биће лепо поновити фешту од пре три године и гробарску инвазију на Ниш.
javno zovem na forumu da pijemo zajedno a privatno se dogovaramo gde :D
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Zasto uopste ove godine nije bilo odredjeno pre pocetka gde se igra finale, a ne 10 dana pre finala.
A kad je situacija takva kakva je najpostenije bi bilo zreb i pola kapaciteta njima pola nama.

Nemam nista protiv Nisa licno,ali prvo su zajahali sa KRK-om da se stalno igra tamo, a sad ce izgleda i sa fudbalim kao da su tamo najbolji uslovi.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Zasto uopste ove godine nije bilo odredjeno pre pocetka gde se igra finale, a ne 10 dana pre finala.
A kad je situacija takva kakva je najpostenije bi bilo zreb i pola kapaciteta njima pola nama.

Nemam nista protiv Nisa licno,ali prvo su zajahali sa KRK-om da se stalno igra tamo, a sad ce izgleda i sa fudbalim kao da su tamo najbolji uslovi.
Мислим да је правило да се финале игра на ЈНА, осим ако смо ми у финалу, онда је то на договору клубова.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.236
Bolji smo od slanine, tako da je svejedno gde cemo podici pehar! :navijac
to prvo treba pokazati na terenu u finalu
vec sam pisao o tome, bez euforije, jos nista nije osvojeno
jesmo bolji od njih ali ne trebamo ih podceniti
na klupi imaju onog ludjaka kome ne bi bilo nista sladje nego da uzme ovaj trofej i to u finalu protiv nas
najvise se plasim neke slavljenicke atmosfere, nema potrebe

nadam se sto boljoj podrsci u nisu
da nam tribinu 20+ godinu nisu vodili razni profiteri koji su prodali grobarstvo za saku dolara verujem da bi sami napunili cair, bukvalno sve tribine, ovako nadam se nekoj poseti kao u maju 2017
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631
Ne znam zasto vas to cudi kad svi znate da i bez korone fudbalski zakon ne postoji, a kamo li sada kad mogu koronu da iskoriste kao izgovor za jos veci organizacioni cirkus.

Sto se tice Banjaka....6-7 godina je proveo u fudbalskoj skoli Barselone.....nema greske sa njim. Barselona ima najvece zahteve i tesko im je da izaberu nekog klinca iz svoje skole ali svake godine izbace gomilu igraca koji bi za nase uslove bili potencijalne mega zvezde. Asano i Sadik su bili veliki talenti dok su igrali za Romu odnosno Arsenal ali nisu dobili pravu sansu tako da je genijalno sto je Savo napao igrace koji su bili izbor takvih klubova.... Banjak je samo nastavak takve transfer politike kad su stranci u pitanju. Tatko je posebna prica i bez Tosica taj transfer se verovatno nikad ne bi realizovao tj. ne bi ni pomislili da ga dovedemo.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Finale Kupa u Nisu...samo da se jos ponovi ambijent kao kad smo jurisali po duplu krunu,a moze i rezultat...

Dovedena zamena za Pavlovica,ne secam se da je ikada ovako rano,na vreme dovedena zamena,BRAVO BRAVO...

I dalje uzivam u ove dve prelepe pobede,raduje me kako rastemo,kako to Strucni stab namesta...samo jos da krenemo od pocetka jako na malim utakmicama da nemaju prostora gurbeti da namestaju titule!

Da jos malo uzivamo u igrama i zalaganju malog Pavlovica,pa da gledamo nove talente...mozda nekog novog Mitra,nije odavno spic izleteo iz nase skole...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.968
Локација
Kobasicarija "Venac".
forumasi iz slovenije, kakav je banjak bio u ljubljanskoj epizodi?
finale kupa mora da se odredi pre pocetka sezone, i tu mora biti tacka na sva moguca muljanja i navlacenja na neciji tas(nas sigurno ne). nis mi je sasvim ok resenje. mada, najveca nepoznanica mi je kvalitet terena, sto je najvaznije.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
serAlex,apsolutno se slazem...ko im jebe mater,sve i da smo 10x bolji,sto bi mi njima cinili uslugu... mozda sam nerealan,ali po meni treba osoosobiti jedan stadion ,tipa Smederevo,i da se tamo igra finale kupa...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Šampionski je ovo nema šta. Sreda radni dan, finale kupa u 16h. :clap:respect

Fa kup, kup kralja, finale kupa Nemačke sve se igralo subotom do sad, samo mi utakmicu koja treba da predstavlja u fudbalu nešto veliko stavljamo na radni dan i to u 16h. Pa mater vam jebem svima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top