Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Karte za finale od sutra umesto od danas, srećno sa nabavljanjem ako uopšte budu pustili
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Debilčine!
Iscimali su se ljudi iz okolnih gradova jutros!
Još pazi, neki lik iz uprave ili kog god kurca radničkog nam "SOLI PAMET" da navijamo za BEOGRADSKI KLUB a da je savez BEOGRADSKI i da nas zajebo SAVEZ tj NAŠ KLUB. Bio je počašćen jebiga
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Hoće li neko u 20 marke da će se igrati bez prisustva publike? :D

Ovo je tako predvidljivo, da predvidljivije nije moglo biti. Bezveze su se naši cimali do Niša, mogli smo lagano kod nas ili u NS igrati.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
Не би ме чудило и да пониште куп и да сада у 3 објаве да има нових 600 заражених, јеби га, прошло звездино славље ЗАСЛУЖЕНЕ титуле и избори, сад може опет карантин.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Ali pisalo svugde 22. juna od 11 do 19 na biletarnici, izgleda da je pala neka odluka u 3-4 ujutru
i ako puste, kapiram da će 2000-3000 da se podeli danas partijski, 1000 za mlade preduzetnike sa juga, znači možda 4000-5000 za nas sa falinkom
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ali pisalo svugde 22. juna od 11 do 19 na biletarnici, izgleda da je pala neka odluka u 3-4 ujutru
i ako puste, kapiram da će 2000-3000 da se podeli danas partijski, 1000 za mlade preduzetnike sa juga, znači možda 4000-5000 za nas sa falinkom
Jutros odem isto ispred i vidim ne radi biletarnica a ljudi čekaju. Sramota. Derbi može 22k ovde ne sme više od 6k. Jebite se. Idem sutra opet.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Iako ga cenim on ima mnogo propusta pozadi, mislim da je neko već pominjao, a svi smo primetili. S druge strane, mislim da je kontinuitet u zadnjoj liniji jako bitan, stoga ovo i nije tako loš potez.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Danilo Grujic sudi finale.
Kud ga ,,moji,, Lazarevčani ne odrobijaše pre neki dan...(ko hoće nek pogleda na temi srpski fudbal...)
Čovek zadatka, samo je pitanje da li je neki zadatak za finale kupa već (odavno) dobio, ili će da sudi kako se njemu lično ,,ćefne,,?
Đubre.
Ali, ako smo pravi, i sudija i stav ,,pa to je nepravda igrati finale van AP Vojvodine,, nam ne mogu ništa...
Iskreno se nadam da ćemo ih sve skupa ,,petardirati,, pa da bar stavimo tačku kako treba na ovu sezonu.
:napred-partizan:
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Jbg, ove sezone su se sva takmičenja gde smo mogli da ostvarimo uspeh prekidala, tako da... videćemo.

Psihopata je toliko opijen situacijom "može mi se", da to ne sluti na dobro.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.557
Локација
Novi Sad
U zadnjih 5-6-7 godina je izaslo iz mode da desna krila igraju desnonogi igraci(kao i leva levonogi), u tome vidim moguci problem Lazara Markovica.
Osim resenja u vidu prebacivanja na levo krilo,vidim da je praksa zadnjih godina da se brzonoga krila prebacuju na poziciju beka...primeri su Kvardado( Juventus), Hesus Navas(Sevilja).
Posto mi deluje da Savo ima moderna shvatanja fudbala, mozda za Lazara nije sve izgubljeno..:)
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Kakav je raspored navijača u Nišu, da li je poznato? Nigde ne mogu da nađem.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
U zadnjih 5-6-7 godina je izaslo iz mode da desna krila igraju desnonogi igraci(kao i leva levonogi), u tome vidim moguci problem Lazara Markovica.
Osim resenja u vidu prebacivanja na levo krilo,vidim da je praksa zadnjih godina da se brzonoga krila prebacuju na poziciju beka...primeri su Kvardado( Juventus), Hesus Navas(Sevilja).
Posto mi deluje da Savo ima moderna shvatanja fudbala, mozda za Lazara nije sve izgubljeno..

Razumem potpuno logiku iza stavljanja krila na beka i primere koje si naveo.
Medjutim mislim da moje srce ne bi izdrzalo tu Markecovu kurcobolju u zadnjoj liniji, a ne bih stvarno da umrem pre 30-te.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Miletic produzio ugovor...
Malo je u padu sa energijom i zeljom,nadam se da ce mu novi ugovor biti podsticaj da se vrati na svoj nivo....
Onda je pouzdan u odbrani,dobar skok,nije spor...u napadu se dosta ponavlja ali bez neke preterane konkretnosti,slab centarsut...

Mislim da tesko u nasoj ligi ima bolji bek,da nebi lutali,dobar je potez...

Mileta,Celavi SRECNO i u nove POBEDE sa PARTIZANOM !!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top