Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.631
Mislim da Partizan ne smije da razmišlja na taj način da kaže da mu je neka utakmica nebitna, tako ni ova danas.

Ja na sve ovo gledam kao na igranje sa imenom i grbom Partizana. Bez obzira što je kup uskoro, ali ta konstantna fraza "teške su nam noge" poslije 2 utakmice u sedmicu dana su glupost i način da ne napreduješ.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Kad bismo sudili po ovoj utakmici, ovde niko ko je danas bio na terenu ne zaslužuje crno-beli dres Partizana.
Osim eventualno golmana, ali nisam pogrešio u prvoj rečenici, jerbo nam je golman nosio žuti dres.

Videli smo u prvom poluvremenu kako to izgleda kad imaš obavezne klince u timu i kada igraju domaći a ne strani igrači - a izgleda jalovo, nemoćno, nekvalitetno...
A videli smo i u drugom poluvremenu kako to izgleda kada ubaciš strance u tim, ali su oni u tom trenutku na nivou ,,uspavanih lepotica,,...jerbo očigledno nisu dostigli radnu, voljnu i misaonu temperaturu potrebnu za utakmicu...

Lazar Marković je nadam se, čitao nekad strip o velikom veziru Iznogudu koji hoće da postane kalif na mesto kalifa?
E pa, ako on hoće da bude ,,kalif,, Bambi Tošić na mesto ,,kalifa,, Bambija Tošića, nek se čuju telefonom, pa nek pokuša da nađe neki angažman tamo kod Bambija, u Kini...
Sad će imati fudbalsku takmičarsku pauzu do septembra, pa nek dobro porazmisli - hoće li da i dalje igra fudbal aktivno ili rekreativno, dakle, ili teretana, atletska staza, fudbalski teren ili...

Čoveče, to je jedini fudbaler Partizana koji je bio član jednog Liverpula, i mi od njega očekujemo da rešava utakmice, daje golove, asistira...jbt, Moreira nije nikad igrao u Liverpulu, Leonardo nije i niti će, Suma nije i niti će, itd...Pa?
Lazare brate, nemoj biti bivša klasa na terenu, ni mnogo veće legende Partizana nisu sebi to dozvoljavale (neke i jesu)...razumem ja, dugo nisi igrao, bila pauza zbog Korone, ali kakve to veze ima sa terenom?
Nama tamo treba 11 pobednika. Ne 11 ljubitelja fudbala i Partizana.

Na prvom prolećnom derbiju nije se video. Mislio sam možda na drugom pokida...nije pokidao...mislio sam bar će danas da ,,povuče,,...nije povukao...evo, kažem, sad ide odmor pa pauza, pa pripreme, pa...pamet u glavu...ko šta hoće, ko šta može, ko šta neće ili ne može...

Inače, ovaj poraz nam je odlična priprema za kup, Vojvodina nam šutnula na gol jedan jedini put i to iz apsolutno nepostojećeg penala...
Stranci nam će se u sredu probuditi na vreme, Sadik će biti u timu, Kalaba takođe, Zdjelar neće dobiti ,,poštedu,, svih 90 minuta i to je to.
Kup je naš.

Šteta što Arena nema ideju ili muda pa da snima i prenosi ko se to i sa kim ,,sporečkao,, ili ,,popičkao,, posle meča, al ajde, nek nastave u sredu, pa ćemo valjda nešto i da vidimo...
Lalatović je narkoman (ali to ne pišem da bih ga vređao) vidi se po ponašanju, trzanju, nekontrolisanim pokretima i percepciji...pokušava da ,,digne temperaturu,, pred finale, ali...jedno je dizanje temperature jedno je igranje lopte...
Čuj, Niš grobarski grad i kao neka usluga Partizanu što se tamo igra...

Jebote s kim mi ovde delimo prostor, mi igramo i po suncu i po blatu i po snegu i po oranicama, i gostujemo 100 puta u tom jebenom kupu, i nikad ne dramimo oko toga...20 i kusur godina nismo imali penal za nas u derbiju...20 i kusur godina jebu nas sudije na sve načine...i nikom ništa...

I opet svi ovi drugi kao neko nam nešto pomaže i oni su kao nešto oštećeni i poniženi i uvređeni...
Brate vi možete samo da budete poniženi ako se ovi naši raspucaju a ne požele da stanu...

Ali to je fudbal, ništa drugo...
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
- Treći golman
- Rezervni levi bek
- Rezervna dva štopera
- Vezni igrač pet godina van forme na desnom beku
- Mali tehničar, 10ka na poziciji zadnjeg veznog
- Rezultatski apsolutno nebitna utakmica

Podsetiću gospodu na ovom forumu da kad je glavni golman Liverpula izašao i kad im se par igrača u sredini povredilo, ispali su u LŠ, Sitiju se cela sezona raspala jer se Laporte povredio, itd, itd, dajem samo najočiglednije primere.

Jebiga, ako dosad nismo izbacili upravu, ne očekujte od Sava koji je u klubu sezonu i po da popravi sve probleme. Ako vam smeta, i ako ste mogli da se skupite za derbi, skupite se i napravite neku veliku promenu negde.

Šta će ovde sve čovek pročitati i koliko mi nemamo ama ni trunku poverenja u svoj tim, to je strašno.

Pojescemo ih u sredu.

Amin...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kritike za celokupnu sezonu ostavimo za četvrtak, a ima ih na pretek.

U sredu da odvalimo narkomanovu cigančicu dva pa ćemo lako.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Zdjelar dosta grijesio, al jos jednom pokazao da je on kapiten ove ekipe. To je karakter koji je potreban za titulu. Mali Stulic pokazao da ima muda, Ramos odigrao jos jednu solidnu partiju, mozda nesto i bude od njega.

Koga boli kurac dal je mala desetka igrala zadnjeg ili prednjeg veznog? Nije problem sto nije dobro odigrao, vec sto nije ni pokusao. Trckarao, skakutao i vracao stoperima loptu cim bi protivnicki igrac prisao na pola metra. I tako deseti put ove sezone. Babovic je u tim godinama bio Gatuzo u odnosu na njega

Ivanovic nikom nije dodao loptu dok je nije 5 puta pipnuo. A ne zna je pipnuti ni jednom.

Markovica je tuzno gledati. Lola se doveo u red da lici na fudbalera (zbog starleta vjerovatno, al nebitno), a on izgleda kao da ima 40 godina.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Pogresno ocekivanje. Fudbaler koji nikada nije bio predvodnik ni u jednoj ekipi nece to biti ni u Partizanu.
On je već bio neko ko je u Partizanu ,,vukao,, tim do pobeda...
Samo je tad bio mlađi. I brži.
Ali on ni sada nije star! A nije ni spor!
Ali nikako da ,,upali motore,,...samo nešto gleda, razmišlja...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Daj prekinite sa tim izgovorom "nebitna utakmica". Pa trening nije nebitan, prijateljska nije nebitna, pripremna nije nebitna, kamoli takmicarska, pogotovo kada igra Partizan. Boli me zeludac, bukvalno. Od stresa...
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Lazar Markovic igra fudbal kao da je rekreativac. Takav mu je stil igre. Laganica varijanta,da se malo istrcim sa starim drugarima i odoh kuci,nema zara,nema borbe,uzas. Ako se ne dozove pameti i ne pocne da igra maksimalno da se lepo razilazimo.
Lazar Pavlovic jako slican fazon,a za njega mi je to tek enigma,u tim godinama u prvom timu da igras kao mrtvo puvalo i plus neku alibi igru a kao nevidjen talenat? Van pameti.
Stulic pokazuje da bi tu moglo biti nesto od njega,samo neka vredno radi i svaki put kada izadje na teren da da sve od sebe.
A ovu pajsersku ekipu cemo da slomimo u finalu!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Brežančić je bespotreban, nema ništa nit trči, ne skače, ne može duel da dobije i centarsut nismo videli ali smo Šehovića izbacili zbog jednog kiksa.
Sramota je da se ovde ne pominje penal ove cigansture koja nas cele sezone na svakoj utakmici uništava.Lik se zalece u Markovica, udara u njega i ovaj penal svira.Gde je pritisak na debila da nam ne sudi više?
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Svaka utakmica koju igra Partizan je vazna,ma i prijateljska....i uvek je bitan i pristup i rezultat...
Pristup danas nije upitan,bilo je to dobro.

Rezultat opet ne valja,i vec smo pisali o tome da ako zelimo titule u narednim godinama,moramo da pojacanja dovedemo za kvalitetnu rotaciju ,koja bi se na utakmicama koristila po 2,3 igraca da se odmori a ne ovo vise od pola tima....
Po meni tu je za sada Savova mana,koju nadam se da ce brzo da ispravi...

Ovima moramo u Kupu podhitno 3,4komada da sastavimo,da znaju gde im je mesto...
Nema opustanja grobari,jako u Sredu...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Lazar Markovic igra fudbal kao da je rekreativac. Takav mu je stil igre. Laganica varijanta,da se malo istrcim sa starim drugarima i odoh kuci,nema zara,nema borbe,uzas. Ako se ne dozove pameti i ne pocne da igra maksimalno da se lepo razilazimo.
Lazar Pavlovic jako slican fazon,a za njega mi je to tek enigma,u tim godinama u prvom timu da igras kao mrtvo puvalo i plus neku alibi igru a kao nevidjen talenat? Van pameti.
Stulic pokazuje da bi tu moglo biti nesto od njega,samo neka vredno radi i svaki put kada izadje na teren da da sve od sebe.
A ovu pajsersku ekipu cemo da slomimo u finalu!
Markovic ima brzinu, ima tehniku ali on je nakon cestih povreda izgubio ono sto je u fudbalu najvaznije i bez cega ne mozes da se bavis ozbiljnim fudbalom - izdrzljivost. On je inteligentan igrac i svestan je toga i zato nekad deluje previse "nonsalantno" jer ako ti ne mozes da se sprinterski ponavaljas stalno tokom meca kao brat Asano ili Sadik onda moras drugacije da pristupis igri. Medjutim, jos je mlad, jos uvek je u godinama kad telo moze da se menja i ovaj strucni stab ima kvalitet da ga vrati na trenutak kad je igrao najbolje u karijeri, a mozda i podigne iznad toga.....uostalom to su uspeli sa Sumom, Sadikom, Asanom....a oni jos uvek napreduju nisu stali... Ogroman potencijal lezi u nasoj navali - ogroman.... (level CSKA iz 2005) Svaki poraz boli ali mislim da nije pravi trenutak da gubimo poverenje u ovaj tim i strucni stab.....
 
Последња измена:

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Ne čitam novine niti portale, ne gledam vesti na televizijama, nemam instaliran ni jedan portal na telefonu... jutros sretnem komšiju u prodavnici, kaže vi baš ne možete bez sranja kad igrate sa Vojvodinom, ja reko pa dobro, izgubili, nevažna utakmica, igrali sa trećim timom... on kaže ne to nego tuča... kakva tuča? Pa pišu svi... dođem kući, uđem preko kompa na portale, svi do jednog imaju naslov " Opšta tuča igrača Partizana i Vojvodine"... jesam ja lud? U prenosu nije bilo nikakve "opšte tuče"...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Da, nebitna utakmica i vec receno milion puta zasto ali.... A narkomansko govno cemo da izjebemo kad najvise treba - u sredu.

Generalno se ja slazem sa vama koji tvrdite da nema nebitnih utakmica za Partizan i da ne treba da dopusta da se ekipe tipa Spartak, vojvodina (namerno malim slovima - ciganka kurva broj 2) slade pobedama nad nama... medjutim...

... da smo izveli najjaci tim i dobili 0:3 ali da su nam ova govna ciganska broj dva povredili igraca ili dva, ko zna, ne bi me cudilo... i to sve pred mnogo bitniju utakmicu za trofej posle samo 5 dana onda bi se druga prica "pricala"... cinjenica je da mi nemamo dobre zamene i tu se Kizo slazem sa tobom da su pre svega krivci ovi sto su ih doveli i da treba da odgovaraju ali svi znamo da od toga nema nista... odoh u drugu tematiku pa da se vratim... dakle, ubedjen sam da bi se to desilo jer znamo koja narkomancina vodi ove i kakav su oni klub (potrcko ciganskoj kurvi iz Beograda) tako da podrzavam Savu sto nije hteo da rizikuje (utakmica je realno bila nebitna sa aspekta da nam bodovi nisu bili potrebni u tom mecu i s obzirom da opet po milioniti put sa njima igramo mnogo vazniji mec u sredu) i sacuvao najbolje igrace spremne za finale kupa gde cemo jebati novosadsku cigansku drolju i to ce zajedno najvise da boli i njih i njihovu sestru ciganku beogradsku.

Zivi bili pa videli.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Pa sto ne povrijedise Zdjelara, Natka ili Sumu?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top