Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Svaka cast Natku i sto vise ovakvih u crno-bijelom dresu ali ovo je Oblakov gol. Jeste bio zaklonjen ali sa ove daljine plus nije ni u ćošak golman kao što je on mora da brani..
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.775
Reaction score
19.413
Локација
Nickname
Jedno pitanje.

Da li ima ikakvih naznaka ili još bolje proverenih informacija da se meč sa ciganijom koji je planiran za 21.9. odloži za 22.9. zbog nastupa Partizana 19.9. u LE?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
I ja imam pitanje kad na kraju igramo protiv Proletera?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Na sajtu Linglong Super Lige pise da se igra u subotu od 20:30h medjutim na sajtu Arene Sport u programskoj semi stoji da igramo u nedelju od 18:00h. Mislim da bi ovo drugo trebalo biti tacan termin.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ja sam naleteo na vest da je na zahtev policije promenjen termin na subotu.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Razmišljao sam nešto jer svi spominju "rehabilitaciju" kada se vrati neko od naših igrača. Ali nisam mogao da se setim više primera da je neko od povratnika napravio neki dobar transfer posle Partizana.

Samo mi pao na pamet Danko Lazović posle prvog povratka. On je stvarno napravio odličnu karijeru posle toga. I naravno Saša Ilić kada je otišao u Galatasaraj. Svi ostali su završili karijere ili su skroz propali.. Eto možda Iliev, mada Legija je (danas!) u rangu sa našim Partizanom tako da je ne bi računao.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Razmišljao sam nešto jer svi spominju "rehabilitaciju" kada se vrati neko od naših igrača. Ali nisam mogao da se setim više primera da je neko od povratnika napravio neki dobar transfer posle Partizana.

Samo mi pao na pamet Danko Lazović posle prvog povratka. On je stvarno napravio odličnu karijeru posle toga. I naravno Saša Ilić kada je otišao u Galatasaraj. Svi ostali su završili karijere ili su skroz propali.. Eto možda Iliev, mada Legija je (danas!) u rangu sa našim Partizanom tako da je ne bi računao.
Kako mracan komentar, aj da stavimo moto kluba:
"Partizan, mesto gde karijere umiru!"
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.706
Reaction score
23.152
Локација
Академија
Кад ће већ једном крај ове репрезентативне паузе?! Ужелех се наших црно-белих као да је последња утакмица била пре два месеца. Надам се са је Саво лепо искористио ову паузу и спремио екипу за наставак сезоне. Нарочито за дерби и први меч у ЛЕ.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Razmišljao sam nešto jer svi spominju "rehabilitaciju" kada se vrati neko od naših igrača. Ali nisam mogao da se setim više primera da je neko od povratnika napravio neki dobar transfer posle Partizana.

Rehabilitovati znaci vratiti na neko prethodno stanje, tako da smo mi sve povratnike uspjesno rehabilitovali.
Problem je samo sto je prethodno stanje igraca koje smo do sada vracali bilo polufudbaler.

Ne mozes rehabilitovati Lolu Smiljanica i Marka Jovanovica da naprave ozbiljan transfer.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa do sad su povratnici bili svi 30+ godina.Retko kad mi vratimo nekog mlađeg sem Pantića i sad Lazara.Što se tiče veznog reda ja mislim da je mali Laki Pavlovic rešenje za neke 3,4 sezone.Mali ima sve da postane vrhunski fudbaler, prgav, bezobrazan, jak u duelu, dobar šut i pregled igre.Problem je što sad imamo i Sumu i Natka na tu poziciju, moraće Savo da kombinuje i da Laki dobija veću šansu
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.794
Pa baš zato što kada se vrate ovde, to znači da nisu ni blizu stanja koje je dovoljno da bi nešto igrali preko, inače se ne bi ni vraćali. E sad, to što su i takvi uglavnom više nego idealni za našu ligu, to samo govori o tome kakav nam je fudbal i liga.

Fudbal je biznis, a ne ljubav, karijere su kratke i svako ko misli da će neko doći zbog ljubavi i lepih očiju živi u velikoj zabludi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top