Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Za bunkericu treba igrati jednostavno, dupli pas, na prvu, cap-cap, a Ivanović brat ako uspe da odigra 1 od 5 dobrih lopti na prvu... Teško!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Асано нема шта да тражи против Линг Линг бункера у шпицу.
За Европу, друга прича, ту би Асано био одлично решење за центарфора.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ivanović poznat po realizaciji.
Gigić nije za Partizan.
Igraće Asano 9, Sadiq sa klupe.

Ja sam svojevremeno tvrdio da Suma veze nema zbog Đukića. Generalno sam stava da je sve do trenera, filozofije igre koju forsira, motivacije itd.
Savo očigledno ima neku viziju kako zeli da igra, a u toj viziji na prvom mestu je brz i napadački fudbal!
Defakto igramo mnogo brže, sa manje dodira, sa više utrcavanja u prostor, sa uopšteno više kretnji. To je i razlog dominacije u posedu i broju prilika u utakmicama kad se postavimo kao neko ko diktira tempo i zna šta hoće (u prevodu kad ne igramo taktiku lelemud čekalice).
Zato mislim da bi i ovakav Ivanović završavao posao tu i tamo, da bi mogao da bude neki džoker, da okrenu utakmicu ulazeći sa klupe, na poziciju napadača.
Sad ima i Natha koji deli lopte, Zdjelar je takođe podigao taj segment igre (koji je jos uvek los ali u odnosu na ranije znatno bolji), Asano i Stevanović isto brzi i dosta probijaju, imaće i Lazara, Urosevic preporodjen sebponavlja u napadu redovno... da ga jebem ako ne bi ćušnuo više lopti u gol od Sadika.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Додао бих и Лазара Павловића који би могао да експлодира у другој полусезони, рецимо на месту Суме.
Будући да Суми на крају сезоне истиче уговор, можда тако и решимо проблем тога ко ће играти на његовој позицији следеће сезоне.
Наравно уз квалитетан рад са Лакијем, у шта не сумњам, јер је Саво показао да одлично зна са младим играчима.


Ja samo zamišljam reakciju Birbasa kad da idealnu loptu Ivanoviću koji je prima tako što se lopta odbije od njega 4 metra. :whistling:

Па Садика исто тако баш и не краси неки добар пријем, али ни реализација. Ивановић би био сасвим солидно решење у Линг Лонгу. Мислим да би на позицији шпица (у Лиги, наравно) могао бити бољи и од Садика, па и Асана.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!


Почев од 14.09.2019. па до прве наредне репрезентативне паузе (06/19. октобар 2019.), Партизан ће одиграти следећих 7 утакмица:

ЛЛТ Супер лига, 8. коло, субота 14.09.2019: Пролетер Нови Сад – ПАРТИЗАН
УЕФА Лига Европе, 1. коло, четвртак 19.09.2019: ПАРТИЗАН – АЗ Алкмар
ЛЛТ Супер лига, 9. коло, недеља 22.09.2019: ПАРТИЗАН – Црвена звезда
*** Куп Србије, 1/16 финала, среда, 25.09.2019: ПАРТИЗАН – ?
ЛЛТ Супер лига, 10. коло, недеља 29.09.2019: Раднички – ПАРТИЗАН
УЕФА Лига Европе, 2. коло, четвртак 03.10.2019: Астана – ПАРТИЗАН
ЛЛТ Супер лига, 11. коло, недеља 06.10.2019: ПАРТИЗАН – Вождовац

*** Жреб за 1/16 финала Купа Србије још није одржан.

Mnogo stvari se lomi u narednih mesec dana, treba iskoristiti ovu pauzu za uigravanje, mada najbitniji sraf nije tu zbog reprezenacije (Natko).
Gde li ćemo uglaviti dve odložene utakmice?
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Па Садика исто тако баш и не краси неки добар пријем, али ни реализација. Ивановић би био сасвим солидно решење у Линг Лонгу. Мислим да би на позицији шпица (у Лиги, наравно) могао бити бољи и од Садика, па и Асана.
Sadiq ima vrhunski prijem grudima, u skoku, mislim da je to jedino dobro kod njega.
Pošto smo ostali sa njim, Japancem i Gigom Moravcem, ja moram sve nade da polažem u njega, šta ću...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@Maestro sve je to ok čak i da može da prodje ova ekipa zahteva igrača koji ne gleda sebi u noge kada dribla, jer će biti toliko brza da lopta ne sme mnogo da miruje.
Асано нема шта да тражи против Линг Линг бункера у шпицу.
За Европу, друга прича, ту би Асано био одлично решење за центарфора.
Ja iskren da budem nisam video kakvu tehniku šuta ima Asano, šutirao je par puta premalo za uzorak, ako ima iole dobru može da igra špica. Brz korak u prostor koze da napravi harakiri u JSL.
Ne zaboravite konstituciju Dijare, Asano je i jači, Dijara pored toga sto je uvek imao plejmejkere pored sebe imao je strahovit prvi korak koji je koristio protiv sporih stopera.
Ne moramo uvek šablonski na jake i glupe stopere sa od odgovorimo još jačim i glupljim napadačem. Mozemo da iskoristimo i njihove slabosti.
Uostalom struka je stala očigledno iza ovog tima nek frikombinuju...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Scekic i Zdjelar jednostavno moraju startati Evropu.
A brat Bibras moze da igra sto god pozeli.
----Scekic-Zdjelar---
Tosic-Suma-Natko
--------Asano---------


Imam utisak da ako jos par puta zamene Sumu sa Natkom u 60tom minutu Suma ce puci. Ionako je najbolji na terenu dok ne udje Natko samo se on okrene sa loptom prema golu.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
@Maestro sve je to ok čak i da može da prodje ova ekipa zahteva igrača koji ne gleda sebi u noge kada dribla, jer će biti toliko brza da lopta ne sme mnogo da miruje.

Ja iskren da budem nisam video kakvu tehniku šuta ima Asano, šutirao je par puta premalo za uzorak, ako ima iole dobru može da igra špica. Brz korak u prostor koze da napravi harakiri u JSL.
Ne zaboravite konstituciju Dijare, Asano je i jači, Dijara pored toga sto je uvek imao plejmejkere pored sebe imao je strahovit prvi korak koji je koristio protiv sporih stopera.
Ne moramo uvek šablonski na jake i glupe stopere sa od odgovorimo još jačim i glupljim napadačem. Mozemo da iskoristimo i njihove slabosti.
Uostalom struka je stala očigledno iza ovog tima nek frikombinuju...
У сваком случају, видећемо, треба свакако Асану још времена и да се адаптира на Линг Лонг, па ће тек онда моћи да се да неки конкретнији суд.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ovo je po meni stereotip za ling long, ispadoše jsl livadarski štoperi klase u kojoj ne prolazi fudbal sa fudbalerima koji su brzi i koji igraju napred.
Ti ako imaš sistem i razvijenu igru džabe mu pet autobusa da stavi ako igraš kako treba, ako melješ svih 90 minuta razvučeš ih po celom terenu raširiš igru, ne nabijaš loptu dubinskama, krila ne treba da ulaze u sredinu kao što to Bambi radi i samo stvara gužvu u sredini ako Asano ima smisla da igra špica verujem da može da igra i da na brzinu prvim korakom rešava domaće livadare.

@Ilyasova po meni tvoja postavka ni u snovima ne može ovako da startuje. Kako staviti Natka čoveka koji je znalac na krilo zašto si ga onda dovodio? Ti bi pored Markovića, Asana i Stevanovića stavio čoveka koji nije krilo na krilo i onda bismo opet imali problem sa organizacijom napada. Što se mene tiče Suma nije promašaj stavili su ga gde je njegova pozicija dao je neki doprinos nama i jedan deo otplatio zašta je doveden ne u potpunosti ali ja bih iskreno voleo da on odigra kako treba ovu jesen i da mi njega već na zimu prodamo ako možemo izvući nešto za njega u junu mu ističe ugovor. Igrač koji ima problem u glavi, koji jednostavno nije za ozbiljan fudbal na neke pozicije ne bih dovodio afrikance daj za veznjake dovodi latinoamerikance, špance portugalce ljude koji su tehničari u odbrani i u špicu bih dovodio afrikance. Meni na primer igrač kojeg sam voleo dok je bio kod nas je Abu al džabe ligu evrope odvali a preko one stvari igra domaću ligu.
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Ivanovic ima ocigledan problem sa prijemom, i jos ocigledniji sa realizacijom.
Sadik ima solidan prijem, i nikakvu realizaciju.
Gigic ima problem da udje u 16, ali ne protivnickih, vec u nasih prvih 16.

Ajde da vidimo sta Savo i Djumi imaju spremno, pored ocigledne sabotaze izdajnicke uprave koja im nije obezbedila pristojnog golgetera, pa bio on razbijac ili brzinac.
Pravo na kikseve u nasoj ligi ne bi trebalo da imamo, makar u narednih 5 kola, jeste da kiksiraju i Real i Barsa, i Siti itd. ali ta prica ne pije vodu ako mi kiksiramo svako drugo kolo kao do sada.
Uostalom celavi im je dao recept kako se uzima titula u ovoj dzamahirijskoj ligi, naspanujes ekipu da grize svako kolo, i cudo se mozda ipak desi na kraju.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ivanović ima problem što je pre Partizana igrao uglavnom nameštene utakmice. Ništa lično protiv dečka i uvek ima moju maksimalnu podršku, ali to je činjenica.
 

Thomas

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
41
Reaction score
86
Локација
Bg
Ivanović u špicu = #51 part two, nit bolji nit gori
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Mene brine Sadik i njegov sut. Covjek suta loptu ispravljenom nogom jer skoro da nema butnog misica. Bojim se da ce tako sjebati sebi koljeno pa cemo ostati i bez njega. Sve mogu da shvatim, teatralnost, promasaj solidne sanse i neku glupost na terenu i van njega ali da nisi u stanju da cestito plasiras loptu u gol sansi to je stvarno previse. Idi u teretanu, nabildaj malo te noge jbt.

Ivanovic je antifudbaler na krilu. u spicu bi mogao mozda da malo vise pomogne ako se u medjuvremenu nauci da odigra dupli pas i da napada prostor jer imamo igrace koji mogu da podjele dobru loptu. A te dvije stvari cini mi se da Sadik radi bolje. Tehnika kod Ivanovica je losa, kod Sadika diskutabilna.

Prema tome u JSL svejedno ko igra spica, u Evropi probati sa Asanom kad god je moguce jer ce biti prostora da se trci i da se fino odigra.
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
jedva cekam da se ova pauza za reprezentacije zavrsi krece nam paklen ritam do sledece pauze pocetkom oktobramince ce biti paklen ritam do decembra...
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Evo ga Natkho u Ljubljani sa reprezentacijom Izraela, kapiten
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top