Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Потрошио сам све увреде на стадиону, не желим на њих да хабам тастатуру...

Браво момци, до неба вам хвала за ово брутално разваљивање! Пресрећан сам, јеботе...заиста немам речи...

Ти си Понос Мој!

Напред Партизан!
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Genijalan post! Ali meni to nekako i tuzno pomalo. Tacno mogu da zamislim tog nesrecnika...
 
Последња измена од уредника:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
@Mokoena86
Molim te, ovo je zlatno doba, a svi smo mi pre svega Srbi. Potpuno je normalno hapsiti navijaca Partizana za verbalni delikt. Nadam se, verujem u pravosudne nezavisne organe ove zemlje i ocekujem da brzo budu osudjeni na visegodisnje zatvorske kazne. Pa dokle vise ta sranja sa Grobarima, videste pre neki dan kako decu vaspitavaju...
Potpuno je druga stvar sto se ne hapsi i osudi navijac zvezde a zapravo ubica Demira Jukica, jer svako realan shvata i vidi da tu nema elemenata krivicnog dela, i nema potrebe da policija i tuzilastvo reaguju.
Sve je ok.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.525
Borjan izjavio da je Sumi lopta prešla preko noge kod gola, sad je sve jasno, neregularno 100%. :buhaha

Ako je tačno da je ovo govno makar jedan sekund svog života pomislilo da navija za nas, mene sramota.

"Lep šut, lep gol - svaka čast. Prešla mu je preko noge malo, ali šta da se radi. Tako je kako je, desio se lep gol i to je to."

Izvor B92
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.505
Reaction score
1.257
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Hvala vam momci, hvala Savo, strucni stab...tako jeeeeee!!!!!!!

Razmontirali smo svemirski tim!!!! pustio sam Lolu sa one cuvene kzs 2007 i stavio na IG stori! Slavimo braco, imamo i sta!

E da, pobjeda za svu onu djecu od cetvrtka, a posebno za Isaiju! Ne daj se mali!
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Sta oće bre da gledaju budale da li je bio faul nad Stojkovićem!?Pa sunce im bem kalaisano,bezobrazno!Ovo kao da je severna Koreja!Možda ovaj glavni plače pa ne znaju sta ce od muke...pa nesto ajd da seru.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Ohladila se glava malo pa da kazem koju.
Bravo crno beli bravo!!!!
Kao sto sam i rekao pre neki dan sve od cetvrtka je doslo na naplatu.
Sad nek namestaju ako im nije glupo.
Mada cigani su to, ljudski olos i talog. Na pocetku minut cutanja a oni se deru ustase, ustase:picka-ciganska: Kad god mislim da ne mogu da budu bedniji oni sami sebe damantuju.
Pozitivni utisci- rezultat, Suma, Savo sa izmenama, koreografija na Jugu i navijanje Partizanovaca.
Negativni- Sadik:pop i navijanje na jugu. Skoro 70 min bili samo posmatraci.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Eno onaj gad mrkela vec kaze da im je ponisten cist gol..video on iz loze sve, ko teletabis onomad da je presla gol liniju. Pusikare nikada da se pomire sa porazom, jebo mater pravi su cigani.

Sad sam ponovo pogledao snimak i mislim da su u toj situaciji prvo oštećeni za penal pa za poništen gol, očigledan faul Stojkovića u skoku, a ovaj nije sudio ni penal, ni gol posle toga nije priznao.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Čestitke momcima, Savi pogotovo. Rutinirao je lažnog Klarka. Savo jbni kriptonit.
Drago mi je zbog svih, bašbašbaš. Drago mi je što smo stvari postavili na svoje mjesto i razotkrili veliku prevaru koja se zove nafrakana i napucana ciganska kurvetina.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Eno onaj gad mrkela vec kaze da im je ponisten cist gol..video on iz loze sve, ko teletabis onomad da je presla gol liniju. Pusikare nikada da se pomire sa porazom, jebo mater pravi su cigani.


Pa da je u petercu samo popreko pogledao Stojkovica faul je, a kamoli ono. Ali, dobro je. Zabrinuo bi se covjek da bi mogli priznati da smo bili bolji pa dovesti jos pojacanja ili otpustiti trenera. Ovako je odlicno.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Covek obican da se informise recimo samo iz zurnala,blica,mozzarta mislio bi da je Milojevic-Murinjo,da je Pavkov-Tore Andre FLO, da je Borjana-Kasiljas da su to taktike,munje blicevi a covek koji je bio veceras na stadionu ili gledao tu miljenicu politicko-udbasko novinarskih krugova mogao je da vidi da je to sve jedan kurac kao i politika koju vodi njihov najbolesniji navijac i da ga tim bez napadaca, jeftiniji 10 puta rastavlja na komade. Bravo Partizane!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top