Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.457
Reaction score
38.251
Hajde ljudi, mora neko da zna koje je ovo smeće od novina. Ovako nešto moram imati iako novine ne kupujem 10+ godina.

index.php
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
zadnja strana sport to je bljuc ili novosti
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.350
Локација
Žrnov
Ne liči mi boja i kvalite papira na novosti...više mi po tome liči na onaj nesrećni danas
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.457
Reaction score
38.251
Ovo su novine od nedelje, pošto je odbojka igrana u subotu. Veća bi fora bile da su izašle danas, ali ne menja mnogo stvar.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.960
Reaction score
21.945

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Ne budite zavarani tvorzinim spinovima, sve su to uigrane varijante..
Ocekujem uskoro neki naslov na " Njuznetu" tipa : " Povecava se broj dozvoljenih srpskih igraca sa 3 na cetiri u Ling Long ligi Srbije".
Jer se ovaj put o tome radi.
Da im se dozvoli da upregnu sva grla kupljena na vasaru.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.318
Reaction score
10.946
Локација
Beograd
Najgori, znamo to i mi, ne treba da se izvinjavaš
:cool: elem, na radiju vesti, taman čitaju o našoj pobedi, u radnju mi ulazi kolega, vozač, bivši fudbaler a mlad čovek, ciganštura, taman ono 2:0, on saže glavu, uzima robu da nosi i onako, popišan, baš niste morali... Ja da vrisnem od smeha, da kažem, pa nismo ali eto, kad se nudite, što da ne, uđe mušterija i prilika propade... Kakogod, meni danas ne smeta ni ponedeljak, ni umor od posla, ni ovo šugavo vreme, ni kišica, ništa, ama baš ništa... Nirvana, ljudi, nirvana...
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Одгледах сад снимак утакмице.

Саво тактички разбио Кларка. После доста мучног прелазног рока, успели смо на крају да скрпимо сасвим пристојну екипу. Разноврсност у нападу нам је убедљиво најјачи адут, а за то је заслужан нико други него тренер. Успео је да фудбалски оживи Суму и Бамбија, имао је довољно храбрости да у ватру гурне клинца од 16 година, уз Асана који може да игра и у шпицу и на крилу и мајстора фудбала Натха ова екипа игра нападачки и на гол више. Плус кад се Марковић врати у форму, противници неће моћи да нас стигну.
А то је баш оно што желим да гледам. Брз и офанзиван Партизан који стално гази противника.
Можда се то као против Аз Алкмара обије о главу, али момцима нико неће замерити јер гину сви као један за победу и сваки гол.

Већ данас треба архивирати дерби, наредни меч нам је у среду у Ивањици и ту морамо да узмемо три бода.

А лепа Снежа није вредна коментарисања. Класична кокошка.
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Samo zelim da se zahvalim svim igracima Partizana, nasem Savi i strucnom stabu, upravi i navijacima iz svih jebenih frakcija i svima vama ovde na forumu za uzitak i divnu nedelju i ponedeljak i svu srecu u mom srcu. Citam i uzivam.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.457
Reaction score
38.251
Статус
Затворена за писање одговора.
Top