Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
mi titulu necemo osvojiti zato sto ovaj tim nema kvalitet da bi osvojio titulu, na kraju ce opet prosuti nekih 30 bodova
tu titule nema, sa ovom ekipom nema tog trenera koji bi titulu osvojio

nama su neophodana bukvalno 4-5 pojacanja minimum plus zamena kompletne klupe koja je beskorisna
pa da pricamo o necemu
Najmanje je do tima. Najviše zbog cele situacije u savezu i generalno u Srbiji. Mi ćemo teško videti titulu dok vlada ova sekta na čelu sa psihom. Ali mi je svakako drago što se vratio Stanojević na mestu uspeha.
 
  • Like
Reactions: MAK

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Najmanje je do tima. Najviše zbog cele situacije u savezu i generalno u Srbiji. Mi ćemo teško videti titulu dok vlada ova sekta na čelu sa psihom.
ne mogu sa tim da se slozim
te price o ciganima, savezu, varu... mislim odma se setim one dvorske lude
ovaj tim nema kvalitet za titulu i to je sustina i pre svega pa onda sve ostalo
ne mozes da pricas o sudijama a oprastas se od titule u oktobru
ako prosipas bodove po raznim lucanima i surdulicama a vala i na jna i onda jaooo bre savez

e sad zasto imamo takav tim, zasto imamo takvu upravu to vec ima veze sa srbijom generalno i psihom
 
  • Like
Reactions: MAK

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ma ok je to, ali je i normalno da psihova mezimica prospe po neki bod. Neverovatno je da obaraju rekorde po broju pobeda u jednoj sezoni i ne znaju za poraz protiv nekog domaćeg kluba sem Partizana. A onda ih razvalimo u svakom derbiju. Uostalom vidi se kako nam sude svaku bitniju utakmicu.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
Ovo sto prica Kiza je poenta. Olosi u upravi, ispod prosecan tim nisu dovoljni da osvojimo i nenamesteno prvenstvo a da ne pricamo i o ovakvom namestenom.
Mi jedva izborimo 2. mesto a da bi mogli da se borimo za titulu prvo moramo da obezbedimo da imamo 10 bodova vise od 3. na tabeli.

Drago mi je sto je Sale tu ali dok god su ovi gmazovi u upravi nemam nikakvu nadu. Mi bre koliko smo losi strepimo da slucajno izvucemo jebeni Botosani, a za ovaj zreb Sarlroa u gostima vec pricamo da smo zavrsili sa Evropom. U neka lepsa vremena bismo rekli ma kakav Sarlroa.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Meni je prosto neverovatno da sa ovim timom udjes u LS. Ispod je sastav protiv Anderlehta.

1598987271957.png

Ovde od kvalitetnih igraca imas Klea, Ilieva, Ilica, Racu i Krstajica. Ostalo je sve nivo Mladost Lucani.
Ajde mozda Jovanovic tu solidan. I Brasanac na klupi, mada on je bio jos mlad.
Ostali nisu videli prvu postavu posle Partizana..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
ne mogu sa tim da se slozim
te price o ciganima, savezu, varu... mislim odma se setim one dvorske lude
ovaj tim nema kvalitet za titulu i to je sustina i pre svega pa onda sve ostalo
ne mozes da pricas o sudijama a oprastas se od titule u oktobru
ako prosipas bodove po raznim lucanima i surdulicama a vala i na jna i onda jaooo bre savez

e sad zasto imamo takav tim, zasto imamo takvu upravu to vec ima veze sa srbijom generalno i psihom
Čekaj, hoćeš da kažeš da mi nemamo kvaliteta za titulu, a cigani imaju?
Ja garantujem da kad bi pustili da se igra regularno klali bismo se do poslednjeg kola sa njima, minimum barabar.

pa jeste jaoo savez i jaooo sudije, kad mi krvarimo svaku utakmicu a oni znaju da dobijaju
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Meni je prosto neverovatno da sa ovim timom udjes u LS. Ispod je sastav protiv Anderlehta.

Погледајте прилог 10249

Ovde od kvalitetnih igraca imas Klea, Ilieva, Ilica, Racu i Krstajica. Ostalo je sve nivo Mladost Lucani.
Ajde mozda Jovanovic tu solidan. I Brasanac na klupi, mada on je bio jos mlad.
Ostali nisu videli prvu postavu posle Partizana..
Jel znaš zašto je to tako? Seti se kako ih je zategao, kako smo leteli u Briselu? Disciplina, rad, taktika. Iskreno nismo se ni u grupi obrukali sa malo izmenjenim sastavom.

Jel vučeš paralelu izmedju njega i Nikolića. Isto tako je Nikolić digao FK Rad, cigane 2 a realno i nas gde su u oba mandata sevali golovi u 4-4-2 formaciji

Danko/Škuletić
Leo/Djurdjevic

Kakav kurac mi da igramo 4-5-1 u našoj ligi??? Ja sam van sebe danas, od očaja do sjaja, cigani nam ližu jaja. Videćete.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
166
Reaction score
222
Локација
Beograd
Čekaj, hoćeš da kažeš da mi nemamo kvaliteta za titulu, a cigani imaju?
Ja garantujem da kad bi pustili da se igra regularno klali bismo se do poslednjeg kola sa njima, minimum barabar.

pa jeste jaoo savez i jaooo sudije, kad mi krvarimo svaku utakmicu a oni znaju da dobijaju
Pismo Sava Miloševića
Što se tiče odluke koju sam doneo, ostavke na mesto šefa stručnog štaba FK Partizan, smatram da više ne mogu da izvučem od ove ekipe više od onoga što smo do sada uradili. Stoga mislim da je maksimalno korektno prema svima, klubu, navijačima, zaposlenima, odnosno prema samoj ekipi da se sklonim. Ovo nije odluka koja je doneta preko noći iz revolta, već koja je u meni postojala i trajala mesec dana. Znate da nikad nisam tražio opravdanje i krivca u drugima, uvek sam polazio od sebe, tako da kada sam shvatio da se ne možemo boriti za ciljeve koje sam ja zacrtao na početku sezone, najpoštenije je bilo da preuzmem odgovornost i krivicu na sebe i da odem.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Meni je prosto neverovatno da sa ovim timom udjes u LS. Ispod je sastav protiv Anderlehta.

Погледајте прилог 10249

Ovde od kvalitetnih igraca imas Klea, Ilieva, Ilica, Racu i Krstajica. Ostalo je sve nivo Mladost Lucani.
Ajde mozda Jovanovic tu solidan. I Brasanac na klupi, mada on je bio jos mlad.
Ostali nisu videli prvu postavu posle Partizana..
Lazevski je bio masina, hteo to neko da prizna ili ne.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Jel znaš zašto je to tako? Seti se kako ih je zategao, kako smo leteli u Briselu? Disciplina, rad, taktika. Iskreno nismo se ni u grupi obrukali sa malo izmenjenim sastavom.

Jel vučeš paralelu izmedju njega i Nikolića. Isto tako je Nikolić digao FK Rad, cigane 2 a realno i nas gde su u oba mandata sevali golovi u 4-4-2 formaciji

Danko/Škuletić
Leo/Djurdjevic

Kakav kurac mi da igramo 4-5-1 u našoj ligi??? Ja sam van sebe danas, od očaja do sjaja, cigani nam ližu jaja. Videćete.
Zasto pominjes leo djurdjevic
Tada smo isto igrali sa 1 spicem
Leo je bio krilo koje je ulazilo u sredinu
Nesto sto bi kod nas asano cesce trebao da radi jer kad god da se ubacivjo u sredinu dao je gol....
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Taj gospodin bi mogao da popuni mesto sportskog direktora koje je valjda (barem na papiru) trenutno upražnjeno.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.934
Reaction score
26.828
Crni Mateja, da li vidi na sta lici? :krsti:
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
401
Reaction score
1.510
Stanoje, grobarčina, borac i krvavi radnik(zvuči linglongaški :) ) je stigao a ovoliko pesimizma i mračenja na forumu kao da je došao neki mlitavko koji će da ćuti.
Za drugo ne znam ali ganci nek se spreme.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top