Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

felix

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
43
Reaction score
195
Ja bih dao bubreg da vidim Asana kao wing backa. Mislim da bi kidao. Markec nema snage da istrci jedan sprint, tako da nema teorije da pokriva celu stranu, ali Holender igra to u reprezentaciji pa bi bilo vrlo zanimljivo videti njega levo, a desno Asana.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
369
Reaction score
1.529
Je su li ovog Stanoja u medjuvremenu oteli vanzemaljci, pa ne zna da se u Srbiji i Partizanu nista nije promenilo u zadnjih 20 i vise godina. Njemu treba 2 god.4 prelazna roka... pa ovde ko dobaci do 6 7 golova je vec jednom nogom iz Partizana a sa 15 i sa dve, deca se prodaju cim skinu pampers...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Sranje koje je Terzić izgorio o našem nivou je uvaljivanje kurca koje itekako će moći prodrmati FK Partizan iz korena ukoliko izgubimo.
Tako da meni lično sama pobeda ne čini potpuno zadovoljstvo.
Imaš gospodine Stanojeviću da sravniš kučku i bitnije u ta 5 minuta konferencije za medije da se osvrneš na tu izjavu prijatelja.
Ako to ne možeš sad nećeš ni za 5 prelaznih roka.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.991
Reaction score
26.011
Локација
ante portas

 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Mene samo zanima kakav to "rat" vodi naš FK sa FSS kad je dozvolio našim igračima da igraju za reprezentaciju? Napustićemo institucije i pozvaćemo Partizanove legende koje nisu deo trenutne garniture da napuste i oni. I koja je to poenta? Smejurija.

Pa valjda bi veći udarac bio da se nijedan naš igrač nije odazvao reprezentaciji da l seniorskoj ili mladoj, a oni nek se snalaze. I još da se pozove svaki naš bivši igrač da odbije seniorsku reprezentaciju, pa da se onda lepo sedne i popriča da li ćemo imati regularno prvenstvo ili nećemo. Pa da se sedne popričati malo o tome da je u interesu svih klubova da se poveća broj stranaca, a ukine ovo cigansko pravilo o bonusima. Koje će se svejedno ukinuti za godinu ili dve plafon, jer cigani imaju 3 igrača 99 godiše koji sledeće godine ne spadaju pod bonuse.

Bravo genijalci iz Uprave još jednom. Marković, Stevanović, Stojković, Popović i Zdjelar. Odličan posao, samo 5 igrača ste prepustili onima sa kojima ste u navodnom ratu.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Da igračima zabraniš da igraju za Reprezentaciju nije rat sa Savezom, već sa igračima.

Po meni je poželjno kritikovati ovu odvratnu upravu, ali nemojmo preterivati.
Igračima bi bio rat objavljen jedino ako će propasti bez te 1 eventualno 2 utakmice koja će im pisati u cv da su nastupili za A selekciju ili mladu prilikom transfera, samo onda nemoj da kukaš kako je savez protiv tebe. Kada ratuješ ili ideš do kraja ili ne pominji sudije, podređeni položaj u ligi i savezu i igraj za sns reprezentaciju. Ovo što sam napisao bi bio udar na ciganski savez, a ovo što oni rade je smejurija i privid širokoj grobarskoj masi da su šatro u ratu sa njima.

I ovo nije kritika samo upravi, ovo je kritika i igračima. Sledeća utakmica je protiv Turaka u gostima za 3 dana, a u nedelju igramo utakmicu sezonu. Valjda će se Zdjelar uspeti spremiti, evo Natko je u prošloj igrao 60, sada 70 minuta.. Kako vreme odmiče mislim da Natko neće biti u 4 stranca za derbi, a to me brine.

Sa takvom vrstom napada bismo mogli pregovarati o povećanju broja stranaca i ukidanju glupog pravila sa 2 na bar 1 bonusa.
 
Последња измена:

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
566
Reaction score
756
Apsolutno se slazem da ovo sto sada protiv saveza ne valja nista, ali nemojmo se zamajavati da bi se u savezu potresli kada bi mi povukli sve igrace...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Pa koje mi igrače možemo da povučemo, Zdjelara?
Ovi drugi u A reprezentaciji i nisu više igrači Partizana...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa 4 u mladoj reprezentaciji i Zdjelara da odbije poziv, a ovi ostali koji su napravili ime u Partizanu da se solidarišu. I nije to utopija, nego je to borba za klub kojeg gazi godinama ova vlast. Pa nek igraju samo cigani ionako su im crveni dresovi.

Jedini koji je dostojan Partizana igrač, a kojem je više pružio neki drugi klub od Partizana je Aleksandar Vuković, da su nam svi takvi ne bi nam sad ovako bilo...
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
da se solidarišu. I nije to utopija
Solidarisanje (u bilo kom većem smislu) je utopija.

Ja sam mislio do 16-e godine da je moguće da u nekoj (bar dalekoj) budućnosti Internacionala bude ljudski rod, a onda mi je umro Tito, pa se stvar docnije itekako iskomplikovala i u mojoj YU, a kamoli da mi ceo svet postane solidaran, bratski i milosrdan...
Jedino da možda Srbija, kad već toliko voli crvene (internacionala-proleterske) dresove, na njih nekako prišije i crvenu petokraku, pa da od nas nanovo krene ta moja omiljena utopija iz tinejdžerskog doba... :D
Mis'im, varim nekako crvene dresove samo ako su proleterski, a nikako ako ih kombinuju i sa belom bojom da zaliče na ,,zvezdaške,,...
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Povratak Stojkovića na gol ne bi bio ništa previše strašno za mene (mada bih UVEK pre dao šansu Popoviću, ili čak Stevanoviću), ali, budući da to znači povratak Svete Markovića na štopera pored toga, to je za mene katastrofalno rešenje, jbt vratili smo jednog od najgorih igrača koji su se forsirali ovde, i sad ćemo opet da ga forsiramo, i to kao igrača grčkih cigana (?!), dajte i Đerleka pa da izginemo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top