Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Iz ove perspektive, kakav smo tim imali 2017. godine i kakvog trenera !!! Stojke u formi, Vule u formi, Bleki i Ostoja bedem, Everton kidao, Leo i Đuka ubice !!!!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@kujblo70 odučili smo ciganje od fudbala do Suminog izlaska?
O čemu pišeš?Šta si gledao?Pa oni su se šetali po našoj desnoj strani do Suminog izlaska i stvorili 2,3 izgledne šanse.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Najjacu ekipu u poslednjoj deceniji smo imali prosle sezone i bili bi jos jaci da se uprava ispruzila za Rajkovica i da je Savo prihvatio cinjenicu da curimo po desnoj strani i da nam treba promena na bolje na toj poziciji plus jos jedan zadnji vezni u rotaciji (Docic...opet sranje u reziji uprave) i plus drugacije takticko resenje za domacu ligu. Bez desnog beka smo igrali celu proslu sezonu i isto tako se uslo u novu, sta reci. Nista od toga se nije desilo, nastavili smo "ranjeni" u novu sezonu, desili su se porazi u ligi koji su se desili i posle toga se nastavilo sa losim odlukama - menjanje trenera u sred kvalifikacija i neposredno nakon priprema i to sa trenerom koji ima skroz drugaciji pogled na fudbal sto je problem za ekipu bez obzira koliko je taj novi trener kvalitetan ili ne. Kao da je tradicija morala biti nastavjena pa je novi trener nastavio da hoda po greskama starog sa novim desnim bekom koji obnavlja stari minus. Iz minusa u minus....u citavom tom haosu bilo nam je potrebno 120 minuta da izbacimo Sfintul i protiv Sarloe su sve lose odluke uprave kulminirale i od tad klizimo na dole.....derbi smo docekali u organizacionom haosu i odigrali smo ga u skladu sa tim...

Pre 4 meseca smo bili toliko blizu da stabilizujemo selekciju da takvu priliku necemo skoro imali, a ne verujem ni da smo je ranije imali. Kao da smo dopuzali do par metara od vrha, a onda krene lavina i vrati nas daleko nazad. Uprava je bila glavni kreator citavog tog ludila i besmisla koji nas je ponovo vratio u novo uigravanje i prepakiranje ekipe, a samo su trebali na zimu da plate Rajkovica, sada Docica i da Miletic ranije ode i da dodje bolji desni bek. Taj minimalni finansijski rizik i te minimalne promene su mogle cuda da naprave ali Dociceva karijera nije krenula u nasem pravcu pa je covek nekako sudbonosno izgubio koleno zahvaljujuci nasoj upravi, onda je otisao Miletic, a doslo "ono" da igra beka....u derbi udjosmo bez napadaca, od 5 pojacanja koja smo doveli u finisu 3 njih treba ponovo da uce fudbal i podizu formu sa dna pre nego sto zalice na nesto....uprava nije htela da dovede nikog na vreme jer su spekulanti i sibicari, Savo je bio zadovoljan, Stanojevicu treba vise vremena i dok se sve to naredja i namesti mi smo ostali i bez Evrope i bez derbija i udaljili smo se od titule....jedno veliko rezultatsko NISTA. Sad nam sleduje gomila utakmica u ligi u kojima ne mozes da dobijes nista, a mozes da izgubis svaki delic sebe natenane. Ona kanta od tima ce i dalje da dobija po ligi "sluzbeno" sa 3:0, mi cemo da ih pratimo koliko mozemo, zimski prelazni rok ce vrv da bude vrhunac transfer zavrzlame i ko zna kako cemo da izgledamo posle njega......za narednu sezonu nam se verovatno smesi treci rang evropskog takmicenja pa je utoliko strepnja pred zimski prelazni rok veca jer ako uprava bude procenila da nam ne treba jaci tim za Evropu kao sto je procenila ove sezone mozete da zamislite sta nas tek ceka kad oni na zimu i naredno leto budu procenjivali sta nam treba za rezervnu Ligu Evrope..... Stanojevic moze da se koprca vamo-tamo i da burgija nesto za ekipu ali ako oni procene da previse odudara od njihovih ambicija i njega ce da sklone kao sto su sklonili sve pre njega. I Savi su na pocetku doveli sve igrace koje je trazio, a posle videli smo sami sta je bilo.......ne sumnjajte da ce da nastave svoj sistem rada sa trenerima i na Stanojevicu. Iskoriste trenere dok ne podignu cenu ekipe, kad se to desi, sklone ga i sledi rasprodaja.....
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Da završim sa derbijem:
Ništa nismo mi posebno uradili, a oni su bili bezopasni osim prekida.
Znao sam da ćemo da primimo gol kao verovatno i većina usled kriminalnog poseda.

Za ovakav posed nema opravdanja ljudi moji. Trener direktan krivac sa izborom 11 nakon reprezentativne pauze gde je motivisao tim da preda loptu impotentnim ciganima.

Ako to već radiš, onda kontre treba da ti budu ubitačne i da imaš makar još dve tri mrtve šanse. Tri pasa nismo spojili u drugom. Loše, jako loše i sramtono. Razočarala me i izjava da je zadovoljan.

Hoću da vidim drastičnu promenu nakon zimskih priprema u trčanju bez obzira kakva taktika bila. Sve i da imaš manji posed ti moraš u tranziciji da odigraš silovt napad. Lazar Marković treba da se stidi što ga dete izbacilo iz balansa na kraju. Dečko jel si ti doručkovao? Ja na terminu sa svoji 92kg zakucavam onakvu kontru. Ko da muda nismo imali onaj dan (čast izuzecima, Urošević, Banjak, Sveta, Zdjelar, Fića)
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@kujblo70 odučili smo ciganje od fudbala do Suminog izlaska?
O čemu pišeš?Šta si gledao?Pa oni su se šetali po našoj desnoj strani do Suminog izlaska i stvorili 2,3 izgledne šanse.

2,3 izgledne sanse?? ja to nisam video? neka intervencjja stojkovica? neka precka stativa? neki sut u okvir gola? daj brate reci konkretno koje sanse..

kako smo ih oducili? eto bas tako, vodimo 1:0 i od svake polukontre padaju na dupe..

Uzeli smo im 3 lopte u zoni30 od njihovog gola za 15min fudbala
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@kujblo70 lepo uzmeš i pogledaš.Užasni smo bili dok se Asano nije vratio na krilo.
Pa pišeš do izlaska Sume da smo bili bolji.Sad pogledaj ta 20 minuta i vidi kako su probijali kad su hteli na levoj strani.Imali su šanse i to je njihov najbolji period igre.Ti pišeš da smo bili bolji u taj period.
Ma ubili smo ih od kontre, kako da ne.Imali smo par kontri al to je sve kada je Suma izašao_Od 30 minuta pa do poluvreme.A kontre moraš imati kad si stavio ceo tim na svoju polovinu, što je nevidjena sramota za naš klub.
Nismo mi Radnik ili Bačka.
Samo nastavite da podržavate ovu sramotnu taktiku za derbi.Uvek smo cigani jebavali zbog takvog mentaliteta, sad smo sami počeli da igramo katanaco.Igrali smo mi i sa drugim trenerima čekalicu, ali čekalicu, nikad ovako top full level bata đora!
 
Последња измена:

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Smešno je da nisu prišli golu.Pa njihova najbolja igra je bila u tih 30 minuta.Imali su par šansi, gde smo izbacivali loptu iz naših 16m.Po našpoj desnoj strani su prolazili kako su hteli.Nismo mi gledali istu utakmicu.
Evo iz glave odma, imao je neko od njih šut iz okreta koji je prošao blizu naše leve stative.Par prodora kataia i ubacivanje u naših 16m.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.

1:20 je taj korner kad je Suma izašao, sve šanse su stvorili posle toga. Verovatno si mislio na ovaj prodor Kataija kad se prošetao desnom stranom ali to je sve bilo posle Suminog izlaska.

Sve razumem, ali ne razumem zašto veličate cigansku ekipu, oni su goli kurac pa 2 pasa ne umeju da vežu. Šta im znači taj posed lopte kad je isti bio opasniji po njihov gol nego po naš
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Imali su dve sanse i to je to, jednu iz prekida i ona stativa ali smo dozvolili da kruze oko naseg sesnaesterca i da se sepure kao da su barselona, a ne kanta od tima - to je ono sto boli i sto je sramotno pa cak i tada smo napravili vise sansi u igri od njih. Posed lopte je bio sramotan i to sve nasom krivicom, a ne zato sto oni znaju dva pasa da spoje. Stanojevic nije naucio nista iz gresaka, kao onomad sto ni Savo nije umeo da uci. Stanojevic ne shvata da ce sa onakvim pristupom, ma koliko mi bili dobri u polju u defanzivi, ekipa uvek da procuri na prekidima. To se desilo protiv Sarloe (x2 gola posle prekida) to se desilo i u svim utakmicama koje je vodio u Evropi u prvom mandatu. Sedenje u krila golmanu i velik broj primljenih golova posle prekida. Mi smo u derbiju cekali kraj utakmice umesto da je privedemo kraju i to nam je doslo glave i protiv Az-a i sada i u svim utakmicama gde smo ispustali prednost. Taktika na nivou Surdulice koja je samo potvrdjena onakvim izmenama u finisu. Impotentno, uplaseno, bez ikakvog samopouzdanja i vere u ekipu i svoje mogucnosti...to je bila nasa tatika. Svaki iole jaci presing koji smo napravili cigani su pucali kao grancica i umesto da to neko na klupi primeti i da ohrabruje ekipu na tako nesto mi smo stali iza lopte, omogucili ciganima da se oslobode pritiska i cekali kraj....i kraj je dosao. Ako bi bajern npr hteo da napravi taktiku koja je po svim parametrima totalno suprotna od njihove trenutne onda bi to bilo ovo sto smo mi pokazali u derbiju.
 
Последња измена:

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Niko ne veliča ciganjjsku igru al su bili bolji u prvih 30 minuta, izašao je Suma u 14 minutu, ja sam se prešao mislio sam da je kasnije izašao.Imali su jednu šansu kad je Banjak izbacio loptu ispred onog italijana do izlaska Sume.
Kad je izašao imali su još dve šanse od 14 do 17 minuta i to lepe šanse.Evo upravo sam odgledao.ć
Daleko od toga da su oni nešto igrali ali je prvih 30 min bio najbolji period njihove igre i realno nismo imali šanse u tom periodu, naše kontre su bile ona Marković i još dve koje je uništio Jojić u drugoj polovoni prvog poluvremena,
Da na te šanse sam mislio što su imali od 14 do 17, to su 3 šanse i sasvim su solidne.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Imali su dve sanse i to je to, jednu iz prekida i ona stativa ali smo dozvolili da kruze oko naseg sesnaesterca i da se sepure kao da su barselona, a ne kanta od tima - to je ono sto boli i sto je sramotno pa cak i tada smo napravili vise sansi u igri od njih. Stanojevic nije naucio nista iz gresaka, kao onomad sto ni Savo nije umeo da uci. Stanojevic ne shvata da ce sa onakvim pristupom, ma koliko mi bili dobri u polju u defanzivi, ekipa uvek da procuri na prekidima. To se desilo protiv Sarloe (x2 gola posle prekida) to se desilo i u svim utakmicama koje je vodio u Evropi u prvom mandatu. Sedenje u krila golmanu i velik broj primljenih golova posle prekida. Mi smo u derbiju cekali kraj utakmice umesto da je privedemo kraju i to nam je doslo glave i protiv Az-a i sada i u svim utakmicama gde smo ispustali prednost. Taktika na nivou Surdulice koja je samo potvrdjena onakvim izmenama u finisu. Impotentno, uplaseno, bez ikakvog samopouzdanja i vere u ekipu i svoje mogucnosti...to je bila nasa tatika. Svaki iole jaci presing koji smo napravili cigani su pucali kao grancica i umesto da to neko na klupi primeti i da ohrabruje ekipu na tako nesto mi smo stali iza lopte i cekali kraj....i kraj je dosao.

Apsolutno, Stanojević je krivac za rezultat u derbiju. Bili su zreli da im se da još 2 komada i lagano da se isprate u rupu pa nek ispaljulju vatromet sebi u dupe. Samo mi smeta ovo veličanje ciganske igre i argumenti koji nisu na mestu. Ne zaboravite da im je poklonjen penal

Da na te šanse sam mislio što su imali od 14 do 17, to su 3 šanse i sasvim su solidne.

Pa da ali pazi, i te šanse su posledica konfuzije i loše komunikacije kod nas. Marković je ušao i ostao napred, sećam se dobro da su kod tog kornera ostala 3 naša igrača napred i da smo im zato dali višak u sredini. Mislim možemo da analiziramo naše dobre i loše poteze, ali nema vajde
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Stanojević je morao ono dete da ubaci Štulića, bar u drugo poluvreme.
Jeste on mnogo mlad ali mogli smo da dobijemo napadača u derbiju.Prvo, on bi dva igrača odvlačio, oba centralna.
Oni jure rezultat, ako je klinac po centrali, imali bi Marković i Asano slobodne bokove.U škripcu su bili zbog mesara koji je imao žuti karton i u suštini on im je jedini zadnii vezni, oni čak su igrali i bez zadnjeg veznog neke utakmice.
Ovako smo imali dva krila, od kojih samo Marković može da skoči i niko nije uspevao da zadrži loptu napred.
Nemaš nikog za špica, imaš dete, ubaci dete.Načnuti su.Ne možeš da se još više povučeš.
To je najveća greška, zato što ne bi izgubili ništa ako bi ušao Štulić umesto Jojića.
Pa ok, moguće da je konfuzija, ali i već drugi put na istu foru nas varaju kod kornera, Šarloa i sad opet.To ne sme da se dešava.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Mi za nasu ligu treba da budemo bajern, da sabijamo protivnika u misje rupe visokim presingom i tempom, da i posle 5:0 i dalje trazimo gol, da ih podavimo bre ko pilice, pluca da im iscupamo, a ne da dozvolimo sebi da dodjemo u situaciju da grcevito cuvamo rezultat protiv cigana i zaltiborca....tu je i Savo fulao i tu Stanojevic nije nista promenio, a da li ce ne znam ali za sad je sve to promena bez, ravna crta.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.400
Reaction score
3.254
Локација
Tamo gde su Grobari
Pa dobro, ubacili su loptu par puta u 16m, i šta su uradili? Nisu ni prema golu šutnuli. To po meni nisu šanse, jedine šanse su imali kada su pogodili stativu i kada je falšineli promašio za dlaku, ostalo je bilo sviranje kurca.

Mi kada dominiramo, imamo prave ŠANSE, toliko da možemo da im uvalimo 3-5 komada. To što se pretežno završi minimalnom pobedom, ni meni nije jasno. Ovog puta nije tako bilo i naravno da nam deluje mnogo loše.

Znao sam da nam treba drugi gol, ali takav osećaj imam skoro uvjek protiv njih, zna se zbog čega.

Ni meni se nije svidjela naša igra, ali nemoj da padamo na glupost kako su oni dominirali, jer su konačno uspjeli da šutnu na naš gol. Po šansama smo bili jednaki, oni su imali veći posed i sudiju

Danas napad na Kup!:napred-partizan:
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@nasa stvar @Мали џин

gledao pazljivo brate, i odgledacu ponovo snimak do izlaska Sume..

jeste to 14-15-16min ali tvrdim da nisu dobacili do 16, ne znam samo kad je bila ona korner “sansa”

sve ostalo sigurno se desava posle Suminog sakacenja.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@kujblo70 Ma dešava se posle Suminog izlaska, baš u tim momentima, jedna pre i dve odmah nakon izlaska.Bile su u 16m sve tri.Ali nismo imali brate kontre u tom periodu, one su u drugom delu prvog poluvremena.Mi smo najbolje odigrali od 30 do 45 minuta u prvo poluvreme.
Mislim da smo najzad stavili tačku na besmislicu da Suma treba da igra 30 minuta u drugo poluvreme, kad protivnik izgubi snagu.
Ili će možda za 2 meseca opet da se pusta ta priča?
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top