Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Kakvog golmana su ovi idioti ranije drzali na klupi...
Teski idioti umesto da covek ima kontinuitet igara... Pratio sam malo Rad dok je branio i bio prezadovoljan kada smo ga potpisali ali ni ono skidanje slobodnog Milijasu nije bilo dovoljno "strucnjacima" da shvate da imamo dobrog golmana...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.335
Локација
Nickname
Holender igrao 0 do 1 prvo i 0 do 1 drugo.
Stojke samo nastavi da ljubiš loptu.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ovde pomaze samo trener stranac.
Nemac iz druge bundes lige.

Holender sem prvog promasaja, odlican.

Nije dzabe Natko rekao da je Celavi jedan od boljih golmana sa kojima se susreo u toku karijere sto se tice penala. Ta Natkova recenica mi je prosla kroz glavu kad je sudija svirao penal.
Bravo Celavi!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631
Stanojevic Celavom da ustupi platu za novembar posto je samo on odbranama doprineo da ovo bude prva nasa pobeda pod Stanojevicem protiv neke (iole) ozbiljnije ekipe od kad je dosao. Izmene ne mogu da shvatim jer ocigledno nisam dovoljno fudbalski pismen da bi ih razumeo pogotovo mi je nedostizno da skontam kako to da uvek iste izmene pravimo i kad gubimo i kad vodimo...ako ima neko na forumu da razume ovu pojavu molim da razjasni.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Lazar Markovic direktan krivac za prvi gol, bolje sa igracem manje da igramo.

Morali smo da damo bar jos 2 gola, nerealno je sta promasujemo.

Filip Stevanovic, kakav Man City decace, krije se od lopte.

Imamo i golmana konacno
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Moguće da u 3 kinesku ligu se ovako utakmice privode kraju, ne znam, nisam gledao. U modernom fudbalu uzmeš loptu i kratkim pasevima i kontrama sačuvaš ili povisiš prednost.
Koji mozak treba da budeš da nabiješ 8 igrača nazad i braniš rezultat?
Holender treba da se otkupi, ima odlično kretanje, igra nekoliko pozicija, jebiga omašio šanse ali je svojim klretanjem i sam stvorio iste.
Trener je zadovoljan bekovima, a desni bek ni aut ne zna da baci, ceo život igra beka i svaku utakmicu pogrešno baci aut.
Ne znam dal je onaj Kek slobodan, da ga angažujemo za trenera, potreban nam je jedan takav znalac i moderan trener.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
161
Reaction score
206
Локација
Beograd
Natko na pravoj poziciji bolja igra,što se odbrane tiče ništa ne valja,
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
801
Da čovek nije naučio kad je sam pred golmanom (Holander) podkopa loptu. Banjak promasaj kao i sva letosnja pojacanja. Stanojević veliko razocarenje. Meni je najveci negativni utisak, kad oni imaju loptu, mi trckaramo oko njih, oni rade sta hoće, ni trunke agresije kao da igraju pioniri protiv A tima. Holander i pored mojih kritika bar udje u šansu za razliku od ranije Matica
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
možda je nebitan podatak ali moram da ovo napišem jer ne jače od mene:

na godišnjicu najofanzivnijeg i najvećeg preokreta u istoriji evrokupova, trener Partizana 36 godina kasnije završava utakmicu sa osam defanzivno orijentisanih igrača na terenu.

jebo me Bog i sveti Haralampije, na šta smo mi spali
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Stanoje
Koliko sam te cenio kao veliku grobarčinu i trenera koji je digao Partizan iz neke krize i polupao cigane. Sada si bukvalno pao mnogo u mojim očima. Na stranu što je pošteno dati vremena da napraviš nešto jer se dalo i ostalima, ali ovakav pristup na kraju je direktan uzrok gubitka bodova.

Odlično smo igrali drugo do Stanojevićevih izmena. Krstim se i dalje. Čoveče, nismo mi Spartak pa da pravimo ovakve izmene?!
Zar si toliko plašljiv?

Ostaće upamćeni i promašaji Holendera.

Suma sumarum, ekipa je odigrala solidno, čak i toliko osporavani Miljković, ali sa ovakvom filozofijom trenera se mi borimo za drugo mesto.

Partizan, šampionski tim ne trpi ovakav plašljiv, ziheraški pristup. Žuti karton za Stanoja, do kraja polusezone ili sve pobede ili da se ne ljubimo.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.751
U nasem fudbalu, ako se ne varam, profesionalnom ligom se smatraju prva i druga, sve ispod toga se smatra amaterskim ligama.
Kad smo prosle godine u kupu gostovali Vodojazi, koja je zonas, delovali smo bas mocno, profesionalno, i to sa drugim timom.
Danas da gostujemo u Grosnici sa najboljim timom, mislim da bi bila pata karta. Na sta smo mi spali...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top