Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nasa skola vecinom izbacuje igrace za mali fudbal, tu i tamo se pojavi neki igrac koji odudara i odlazi veoma brzo. Atleticizam i fizicke sposobnosti su u fokusu modernog fudbala. Ne moze svako biti Mbape ali ako hoces igrati ozbiljan fudbal moras biti dovoljno jak da isporucis batine suparniku a i da trpis batine. Kondicija i izdrzljivost se podrazumjevaju.

Za Markovica cini se nema spasa, kad je od stakla. To sto on zna i moze je dovoljno da se igra ovo smece od fudbala u Srbiji ali sta vrijedi kad je non stop na kanalu kod majstora.

Za Jojica ima jos sanse, ali ce se sve vidjeti posle zimskih priprema. Ako ima zelju da se ozbiljno bavi fudbalom i dalje, popravit ce se u suportnom rashodovanje. Nikad vise on nece igrati lige 5, jer ako su te u svabiji mjerili i ispitivali i nijedan klub nije htio da te uzme, ti za taj fudbal nisi. Mozes da odes na izlet u Rusiju, Tursku, Grcku, pod uslovom da se istaknes u ling ling-u sto i nije tako tesko ako imas imalo volje i smisla.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Aj sad, Vukić nam je ponajbolja ofanzivni veznjak od Ćirića, totalno podcenjen i totalni majstor fudbala.
A ovo da se Jojić vraća u lige petice posle austrije, teško ide, iako mi je lično simpatičan igrač.

On je i prije Austrije mogao u lige 5, ali se nije htio odreci novca koji je primao od Turaka. Mozda je mogao i na pozajmicu u neku Italiju ili Njemacku, ali je birao Austrijance i nas jer smo mu garantovali minutazu, a pretpostavljam da mu je to najbitnije kako bi vratio formu prije isteka ugovora s Turcima.

Nemam pojma, mozda nisam u pravu, ali mnogo losiji igraci, sa mnogo losijim CV-om se godinama potucaju po ligama petice, ne vjerujem da za Jojica u normalnom stanju nema mjesta bar u nekoj Veroni...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.103
Reaction score
14.550
Локација
Kipar
Cist lopovluk. Meni samo nije jasno, posto se prica kako je dobar momak, kako ga nije sramota jedan dinar da naplati za ovo sto igra.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ja iskreno ne znam dal njega hoće neko? Zašto bi ga iko uzeo, on ne igra.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.767
Reaction score
19.388
Локација
Nickname
Ono što je on promašio na poslednjem derbiju rutinski bi završio i Šćekić u duelu sa onim ciganskim slinavkom.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
opet smo (ste, vecina) iz krajnosti u krajnost!!
ajmo polako, po zemlji, pas igra!

2018: JAO KAD BI SE VRATIO MARKEC, JAO PLATI VAZURA MILION SAMO DA SE VRATI
2020: SISAJ MAJMUNE MARS IZ PARTIZANA

dodacu posle ona dva gola u ivanjici:

MARKEC MAJSTORE

pa gol u krusevcu uz povredu:

ETO NJEMU MARKEC NE IGRA U PRVOJ POSTAVI

pa sad skoro je bio igrac utakmice ovde na forumu:

BRAVO JAO MAJSTOR


Ocigledno nije jos u formi, ocigledno ima psihicku barijeru jer jos jedna povreda mu zavrsava karijeru!

Veliki je Grobar! veliki! iz svog dzepa pomaze ovim slabije placenim kad dinara ne vide!
placao stanarine jer klub kasni!
necu dalje!!! a ima jos!

dovoljno da USTANEMO kad se pomene, ne igra dobro - ok, transfer i sve najbolje u daljoj karijeri!

Pljuvanje po takvim ljudima i igracima se vraca u Alkmaru i Sarloa i tako dalje, zapamtite sta sam vam rekao!

Ajmo malo POSTOVANJA braco Grobari, ajmo malo dostojanstva.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Ima li negde sastav tima? Video snimak?
Hahahahahaha! I meni je zao, poštovani Gorane, što nema Vaše reportaže sa ove utakmice. Meni je ovo izašlo na Google kao vest, a ne bih da kacim link ovde, jer vodi ka smecu od novina, koje smo zabranili na forumu(bar ja tako mislim).
Nema nekog izveštaja, to što sam napisao je sazeta varijanta njihovog pisanija. Nema ni fotografija, ni kada su bili golovi, ni sastava, a kamoli snimaka...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top