Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Eto prilike da Stanoje pokaže malo hrabrosti i stavi Džonija Štulića u 11, pa da vidimo.
Nemamo šta za izgubiti, jer nema ko drugi da igra špica.
Stevanovič, Asano po krilima, Štulić devetka i iza njega, a možda i sa njim bliže golu Suma i udri po Čuki.
Baš mi krivo za Holendera, taman počeo gaziti.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Do kurca vise... cim malo pomislis da se nesto dobro desava..

Gledajuci kako je do sad Stanoje radio, Asano u spic a Jojic od starta na krilo sve ostalo se zna osim toga dal Natko ili Suma pocinju.

Markovic je valjda jos uvjek u radionici na kanalu...
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.937
Reaction score
7.347
Локација
Banja Luka
Rekoh ja sa se BENDZAMIN BATON nece naigrati. Rijetko kojem povratniku sam se obradovao kao njemu.

A to što nemamo klasicnog spicq izuzev, Štulica, nije problem. Igramo sa 5 krila i zadnjih 19 minuta ulazi Bebek da pjevusice razbije prethodno iznoreni bunker
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.009
Reaction score
26.074
Локација
ante portas
 
  • Like
Reactions: Dzo
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sad ozbiljno bez nekih prepucavanja, koji je kurac bio da se onako lako odreknu Matića.
Konstantno se kod nas fura ta priča da se od rezerve očekuje učinak prvotimca pa se polivaju govnima. Nemamo one igrače rotacije tipa Davidov, Đuričković, da odrade koji minut, osveže ekipu fizički itd. Ok sve i da ne zna da trči, bio bi nam od koristi i neko ko je u životu bar nazvan napadačem.
Stvarno je suludo da posle dolaska ovog Francuza za kog je svako ko je prošao i pored googlea, video da se povređuje češće nego što se stankeli zaglavi glavudža u ragastovu vrata, ne ostavi igrač rotacije za ne daj bože i zamene.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.105
Reaction score
14.560
Локација
Kipar
I Matica i Djordja Ivanovica.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.644
Локација
Beograd
I Matić i Đorđe Ivanović nisu bili fudbaleri za Partizan.
Druga je stvar što su se i mnogi drugi takvi obreli u Partizanu, ili to što nam ekipa nije izbalansirana ili sastavljena onako kako treba...
To što Đole Haubica rešeta po Sloveniji pokazuje da je igrač za Olimpiju, ili da je tamošnja ,premijer, liga ipak slabija od naše, a ne da je šteta što je otišao iz Partizana...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.105
Reaction score
14.560
Локација
Kipar
Oni nisu bili igraci za Partizan ali koliko boljih na klupi mi trenutno imamo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.644
Локација
Beograd
Glupo je da sad ,prozivamo-prizivamo, Savu za neke greške ili zasluge, kada i Stanoje može da ima svoje, a i ,viša sila, (Korona) ,radi, svoje - prema tome, šta je tu je, neko je odlučio da Štuliću treba dati šansu, pa evo mu šansa!
Asa takođe može na špica (makar drugog), imamo igrače koji mogu da odigraju krila, imamo vezista kol'ko 'oćeš, dakle - no problemo...
Nek pokažu zašto su u Partizanu...
Neko je npr. procenio da Birma Partizanu ne treba, a trebaju nam Laki, Fića, Denis, pa onda nek Laki, Fića, Denis pokažu koliko su bolji od Birme, nek Partizan pobedi Čuku i - ,mirna Bačka,! :D
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.779
Локација
Beograd
Stvarno, trebalo bi, prodrmati Bjekovića, ne valja, da nam i strana pojačanja, virusima truju
Kao i "legende" kluba, da su sa establišmentom dobri, podvala?!
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217

Ljudi koji dugo prate fudbal i(li) se razumeju u njega spremni su ruku u vatru da stave na konstataciju da je Sejduba Suma idealna rezerva. Taj stav obrazlažu njegovom konstitucijom, kretnjama između linija tima i direktnim fudbalom tako što se kad primi loptu obavezno zaleti na protivnika. Po pravilu, donosi komparativnu prednosti Partizanu u situacijama posle 60. minuta. Kad se rival potroši, fizički posustane, kad mu koncentracija nije ista kao na početku utakmica, tad fudabaler Sumine građe tela pravi razliku.

Ова констатација људи што се разумеју у фудбал и има неког смисла али исто тако и не пије воду претерано ако се узме у обзир да је Сума улазио са клупе и у четири суперлигашка пораза. Ваљда је боље имати га на терену од старта како би до 60.-ог минута имали предност од бар два гола него чекати тај 60. да он размрдава екипу против разних Металаца?

Ово није уперено против Суме, већ тог недостатка дефинисаности његове улоге, час је стартер, час је џокер, час је офанзивни везни, час је полушпиц. За ових годину и по дана смо одиграли 53 утакмице у домаћим такмичењима, 7 је пропустио због повреда, 3 због суспензија. Од преостале 43 наступио је на 38, као стартер 25 пута, више од сат времена на терену провео 19 пута, а читав меч само 9 пута. Толико ротирање би можда имало смисла да смо узели бар неки трофеј или остварили пристојан резултат у лиги или добили неког младог играча на његовој позицији, а ми нисмо ништа од тога урадили. По мени, ако је план ући с њим и у наредне европске квалификације онда га лепо с пролећа зацементирати у прву поставу (наравно ако му залагање буде на нивоу) и држати на терену док може да стоји на ногама.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.009
Reaction score
26.074
Локација
ante portas

 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ова констатација људи што се разумеју у фудбал и има неког смисла али исто тако и не пије воду претерано ако се узме у обзир да је Сума улазио са клупе и у четири суперлигашка пораза. Ваљда је боље имати га на терену од старта како би до 60.-ог минута имали предност од бар два гола него чекати тај 60. да он размрдава екипу против разних Металаца?
Po mom mišljenju, u Evropi i u jačim jsl utakmicama (vojvodina, cigani, tsc, čukarički) bi mi počinjao u drugom poluvremenu da li celo drugo ili pola sata nebitno. To sam već pisao za derbi, da bi mi svaki derbi počeo sa klupe. Kad je motivisan i kad mu se igra, jedan od najjačih igrača u ligi. I tad je neverovatno produktivan za tim. Pod 2, protivnici padnu na fizičkom nivou i onda dođe još više do izražaja njegova lucidnost i svežina, a pod 3 nikako nije isti kriterijum suđenja u prvom i u drugom poluvremenu. Klasičan džoker bi mi bio, to bi još više imalo smisla kad bi ograničenje stranaca bilo podignuto na 7-8.

Taman je Natko spreman za tih 45 do 60 minuta.
 
  • Like
Reactions: Dzo

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Po mom mišljenju, u Evropi i u jačim jsl utakmicama (vojvodina, cigani, tsc, čukarički) bi mi počinjao u drugom poluvremenu da li celo drugo ili pola sata nebitno.

Ma da, bolje mi da jurimo rezultat nego protivnik. Odlična taktika koja je urodila plodom u Belgiji. Toliko smo ih razbili tom taktikom da još ne mogu da se oporave. Od tad imaju jednu pobedu u 9-10 utakmica. Prejaki Belgijanci...

U kom još klubu na svetu najbolji igrač počinje sa klupe? Samo kod nas mogu da prođu ovakvi naručeni i nepotpisani tekstovi.

Kad je motivisan i kad mu se igra

Opet ti o ovome! Ostali se zato ubiše od motivacije!
 
Последња измена:

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.105
Reaction score
14.560
Локација
Kipar
Neverovatne stvari se plasiraju od mozart sporta, inace nezvanicnog glasila sekte. Suma najbolji igrac Partizana bolji kao zamena. Kao da mi imamo gomilu igraca boljih od njega. I takve bljuvotine se primaju kod nasih navijaca.
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
A ovo stvarno vec postaje komicno sta se pise po ovim ciganskim portalima. Zasto se uvek potencira neki Partizanov neuspeh, bilo da je rec o takmicenju ili o igracima. A gde su svi oni zvezdini promasaji, ni jedan tekst o tome nisam procitao, a ima brdo fudbalera koji su napravili 10x bolju karijeru nego u zvezdi, a ovde se spominje neki Kosovic i Ivanovic koji igraju u osrednjim ligama u prosecnim klubovima. Iz krajnosti u krajnost...
 
  • Like
Reactions: BaX
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Статус
Затворена за писање одговора.
Top