Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Мали џин 1/1
cesto volim da pomenem Vuka Rasovica, koji zbog povrede Kojica poslednjih 5 kola ima samo Dzigija Ninkovica u spicu, a onda Nikolicu dolaze Skuletic i Lazovic.. i pravi ono sranje u Pazaru (da, sranje nista manje nego Suma u NS ili Antic u Juznoj Africi, bez obzira sto nije kriv, kriv je)..

Opet nije njega razneo Stitarac nego igraci koje je Stitarac vodio, po istom tom osnovu M.Nikolic nije prebacio Vuka Rasovica u prvom mandatu.
U drugom imao je najboljeg igraca ikada na ovim terenima Leonarda, imao je Djurdjevica i da ne nabrajam dalje.

Sjajno balansira autoritet (kao Stanoje), sjajno motivise (kao Stanoje) ali mu je igra bas takva - sablonska.
Takvom igrom imas 0:0 vs Totenhem u Beogradu i guzi te Asteras Tripolis.. bukvalno INDENTICNO kao Stanoja. Postujem ih kao trenere, mislim da su iznad proseka, ali upravo taj prosek je ono sto Partizan ne sme da bude!
To je jedini razlog zasto sam gotivio Savu toliko a Boga mi i Granta (pogledajte snimke nase igre tada!)
Ono sto mi smeta je sto su Tumbakovic i Vermezovic atraktivniju igru forsirali, a to su pregazeni treneri iz proslog veka.
Nama treba jebeni Rinus Mihels, revolucija, nova filozofija, novi Partizan a zapravo onaj stari Gegicev ili Mladinicev, Golcev..
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Leonardo je trebao biti plaćen koliko god traži njegova glava luda. I to uplata dan pre roka. Svakog meseca.
Jebala ga i njega s.arabija i fudbal koji se gleda iz preklimatizovanih hotela. Života bez. Ali volim tu njegovu glavu ludu.
Upravo sve ti jebem. Uvek.

Z. Tošić kada je stigao u PFC posle CSKA...

Jebote koja sam ja očekivanja imao od njega. Legitimni LS igrač. Bas sam razmišljao kako od njega treba da napravimo legendu. Malo marketing i to, da ga ispostujemo što se kaže.Vratio se lik, a nije za staro gvožđe.
Pa on pokida, pa mu pevamo da nam jebe žene ako hoće jer je zajebo LS da igra u svetom dresu. Pa onda još neki povratnik takav... Secemo vene, poštujemo što su nas udostojili( ne brkati sa cascavanjem prisustvom), staju na čelo našeg tima. Znaju da mora da se zapne, ali zato su i tu. Moderne legende.
A ono kurac od ovce.
Sa Lazarom sam već bio realniji. On je virio i ranije ispod ženine suknje. Ako mu žena nije ona koju dzajka čuva kao svoju ćerku?
Jebiga brzo loženje, još brže hladjenje.
 
  • Like
Reactions: MAK

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Ali za novi, odnosno stari Partizan (Špica, Bobeka, Gegića, Mladinića, Bjekovića, Golca) trebaju nam i novi odnosno stari igrači - kakve je u doba tih i takvih trenera Partizan imao!
A sad takvih igrača ili nema, ili uglavnom ne igraju u Srbiji!
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Z. Tošić kada je stigao u PFC posle CSKA...
Previse se osporava Tosiceva uloga u povratnickom mandatu.
Disparitet ocene i stvarnog doprinosa igri su posledica toga sto smo ocekivali da nam dolazi jedan od najboljih igraca CSKA u 21. veku malo ispod vrhunca sopstvenih dometa.
Koliko se samo razotkrio i raspao celavi Miletic nakon njegovog odlaska, nije znao gde udara.
Tosic da je imao snage za 90 minuta protiv AZ-a, verujem da ne bismo doziveli onakav slom.

Doduse, umeo je previse ocigledno da sakati polukontre bespotrebnim prepipkavanjem lopte i vracanjem zadnjoj liniji tako da i ne cudi opsti negativni utisak o njegovim igrama.
 
  • Like
Reactions: Dzo

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Umeo je očigledno da odaje utisak igrača koji jedva čeka da padne i eventualno iznudi slobodnjak, umesto da recimo potrči...
I Danko Lazović je u poslednjem mandatu radio to isto, plus što je neprekidno nekome nešto prigovarao na terenu...
Tužno je gledati igrače koje pamtiš kao brze i ubojite kako se prenemažu po terenu...
Koji god doprinos da su imali i davali, opet to nije bilo to...
Ni blizu.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ali za novi, odnosno stari Partizan (Špica, Bobeka, Gegića, Mladinića, Bjekovića, Golca) trebaju nam i novi odnosno stari igrači - kakve je u doba tih i takvih trenera Partizan imao!
A sad takvih igrača ili nema, ili uglavnom ne igraju u Srbiji!
po meni postovani Gorane trebaju nam muda, plan i ljubav.

Trebaju nam: Popovici, Bazdari, Stjepanovici, Bojati, Vlahovici, Pavlovici, Stojkovici, Colici, Jovici, Stulici itd
treba nam 30000 FRENETICNIH GROBARA svaku svaku utakmicu (najezio se dok pisem) koje boli kurac dal smo 15. ili 1. na tabeli
i koji veruju da cemo biti 1.

treba nam revolucija koja sama po sebi nosi rizik!
deca + nas 30000 i 5 godina vremena

trener? ko god... ja dizem obe ruke za Sasu Ilica.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Poštovani, a ko od nas ima te tri prve stavke i kao takav priliku da povede Partizan u pravom smeru?
O klincima, navijačima i Iliću nema potrebe da puno pišem...
Klinci će biti prodati ako vrede već u svojih 18-19 godina.
Navijači, vidi se kakvi su.
Ilić će možda nekad biti trener, ako to negde dokaže i i pokaže.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
ja to utopisticki, ali zar nije nama Partizan utopija?

hocu reci.. dolaze treneri i odlaze.. dolaze stranci i odlaze... pravimo klince i prodajemo..
navijaci tu i nisu tu...

okreni obrni mi od 1966 ne licimo na klub po postulatu po kom smo osnovani - da budemo najbolji.
ja jesam klinac za neke ovde (38 imam) ali za neke sam i mator.

Meni lige sampiona lige evrope.. bod ili prezimljavanje.. meni to ne znaci nista, ni titule ni kupovi.. nista
Meni je Partizan jedna iracionalna emocija, zbog koje a malo da umrem (doslovno), meni je Partizan pas ali i osmeh Sase Ilica, meni je Partizan gol Vukica protiv Slavije, meni je Partizan ideal, ka kome sam taj Partizan mora da tezi. Evo dovoljno si iskusan da provalis zasto mi je Denis Stojkovic miljenik, zasto volim Ilica Vukica ali i Duljaja i Racu Petrovica, zasto volim Isailovica i Delibasica ali i zasto sam obozavao Dragana Cirica.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Umeo je očigledno da odaje utisak igrača koji jedva čeka da padne i eventualno iznudi slobodnjak, umesto da recimo potrči...
Tužno je gledati igrače koje pamtiš kao brze i ubojite kako se prenemažu po terenu...
Prenemaganje je stvar mentaliteta, karaktera.
Neymar se prenemaze, Tosic jednostavno nije mogao. Kroz celu karijeru se nije prenemagao, ne znam zasto bi poceo u fudbalski poznim godinama?
Koji god doprinos da su imali i davali, opet to nije bilo to...
Ni blizu.
Nije to bilo ono sto smo ocekivali da ce pruzati. Ocekivali, opravdano ili ne to je druga tema.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Mare je otisao jer je video kakvu “sledecu sezonu” spremaju cigani

To smo svi videli i znali, kao i svaki trener posle njega. Da li to znači da unapred odustajemo od borbe? Da li je Dule ikada odustajao od borbe? Ako smo svi znali šta cigani spremaju, odnosno šta cigani rade od kad je Nenadjebivi na vlasti, onda mi kao navijači nemamo pravo da išta tražimo i kažemo ekipi, igračima, treneru pa i jebenoj Upravi, jer svi znamo da će cigani biti prvi.

Ja samo Marku ne mogu da oprostim odlazak. Lično me je to pogodilo. Neka je klinačko razmišljanje ali sam se osetio izdanim od njega, kao i da je ceo klub posle istorijske sezone izdan. Mislio sam i nadao se da je on naš fudbalski Vujošević iako je i on imao mana, iako sam i na njegove neke partije itekako imao zamerke.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Tesko se moze naci sportista u ovoj eri koji ce da trci unapred izgubljenu trku, trku u kojoj nema promil sanse na uspeh. U okruzenju gde je jedan klub privilegovan kao ni jedan nikada pre.
I u tom kontekstu treba gledati odlaske Marka Nikolica ili Trinkijerija u basketu.
Ljudi su jednostavno trazili sredinu gde su mogli posteno da se takmice sa konkurentnim timom.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Meni lige sampiona lige evrope.. bod ili prezimljavanje.. meni to ne znaci nista, ni titule ni kupovi.. nista
Meni je Partizan jedna iracionalna emocija, zbog koje a malo da umrem (doslovno), meni je Partizan pas ali i osmeh Sase Ilica, meni je Partizan gol Vukica protiv Slavije, meni je Partizan ideal, ka kome sam taj Partizan mora da tezi. Evo dovoljno si iskusan da provalis zasto mi je Denis Stojkovic miljenik, zasto volim Ilica Vukica ali i Duljaja i Racu Petrovica, zasto volim Isailovica i Delibasica ali i zasto sam obozavao Dragana Cirica.

+1 Partizan je za mene način života.

A Dankove makaze protiv Slavije, gol Ilieva protiv Hamarbija, gol Krstajića Lazio, Odita Šerif, Iliev Newcastle, Boya Lazio, Kežman Rijeka, Cleo Rhyl, Žile Steaua.. i svi ti prelepi golovi našeg Partizana
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
jedino sam (namerno) izdvajao samo nase igrace, kroz smisao “ako zadrzimo nase, nece nam ni trebati stranci” ali da, svi ti golovi.. uh ima ih mnogo.. pa pas, pas koji mi je nekad veca umetnost od samog gola..

da igramo ultra-napadacki ZAUVEK, da se to zapise na teloptiku, hramu.. uvek napadacki! i kad nam treba 0:2 za prolaz.. napadaj da ne bude 1:3 i ispadnemo! jebe mi se za prolaz! hocu da pokusavamo! da jurisamo! hocu da igramo na prvu, pa nek pogrese 100 puta, nek gubimo 5:0 svaku jebe mi se, hocu da to deca uce i treniraju isto pa kroz razvijanje i vreme doci ce generacija! Hocu tranziciju u kojoj ucestvuje svih 10 igraca! Hocu presing da im ne daju da disu... Hocu brzinu, hocu momke na terenu koji za prvu tetovazu biraju nas grb! Hocu da nam sve selekcije zive u istom “olimpijskom selu” pod istim crno belim krovom!
Hocu da FK ne kupi igraca za pola miliona da greje klupu nego da to prosledi vaterpolo klubu npr
Hocu jedinstveno, posebno sportsko drustvo unikatno na celom svetu!
Hocu u svakom sportu uvek da budemo fer plej da grizemo i napadamo! Pa ako poginemo neka bude u lepoti a ne u sramoti!
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Jedini način da čovek živi i preživi (ali kao čovek!) uz Partizan je da na Partizan gleda kao na utopiju...
Ali, daj da ipak probamo sa Kujblom70 kao predsednikom JSD i FK!
Brate, svaka ti je riječ bila ka' u Njegoša!
Partizan nije Partizan ako ne napada!
Napadaj, napadaj, Partizane napadaj.
:šal
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
U jednom bih se čvrsto složio sa tobom @kujblo70

Ja Partizan nisam zavoleo zbog trofeja. Boli me kurac za titulu, ili broj pobeda u derbiju.
Partizan nije personifikacija samo uspeha, više puta sam bolovao nego što sam se radovao. Nije mi žao, jer to je moj klub.
A on ima dušu, ima šarm, identitet, ima crno bele boje. Ne bih voleo da to izgubimo po cenu rezultata i broja titula.
Uvek na gol više, i uvek lepo na oko, jer to je pravi DNK Partizana
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Da igramo ultra-napadacki ZAUVEK, da se to zapise na teloptiku, hramu.. uvek napadacki! i kad nam treba 0:2 za prolaz.. napadaj da ne bude 1:3 i ispadnemo! jebe mi se za prolaz! hocu da pokusavamo! da jurisamo! hocu da igramo na prvu, pa nek pogrese 100 puta, nek gubimo 5:0 svaku jebe mi se, hocu da to deca uce i treniraju isto pa kroz razvijanje i vreme doci ce generacija! Hocu tranziciju u kojoj ucestvuje svih 10 igraca! Hocu presing da im ne daju da disu... Hocu brzinu, hocu momke na terenu koji za prvu tetovazu biraju nas grb! Hocu da nam sve selekcije zive u istom “olimpijskom selu” pod istim crno belim krovom!
Hocu da FK ne kupi igraca za pola miliona da greje klupu nego da to prosledi vaterpolo klubu npr
Hocu jedinstveno, posebno sportsko drustvo unikatno na celom svetu!
Hocu u svakom sportu uvek da budemo fer plej da grizemo i napadamo! Pa ako poginemo neka bude u lepoti a ne u sramoti!

Amin, prijatelju, amin! Ovaj tvoj post bi morao da bude preambula klupskog ustava i prvi clan svakog ugovora koji se potpisuje. Doci ce ponovo Partizanove bebe i ponovo cemo igradi finale i ako povedemo i nastavimo da napadamo, pa primimo dva iz polukontri, kao onda na Hejselu, nemam nista protiv, mada nesto mislim da bismo ovaj put mi dali jos dva. Pravili smo kroz nasu istoriju razne gluposti, ali nikada nismo bili funjare. Drzati high ground ima svoju cenu, ali noblesse oblige. Biti uz Partizan je pre svega eticka i estetska odluka, tu nema kompromisa.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Goran Tomić bio bi mnogo stroziji ali i pravedniji.. pored svega gore-navedenog Partizan je stav! disciplina! jebena vojska!

vidjen si na splavu - ispisnica!
neprimerno ponasanje u javnosti - ispisnica!
starlete kurave - ispisnica!
kocka kladionica - ispisnica!
duvas, pusis, giras se, opijas se - ispisnica!

Cava Dimitrijevic, Curcic, Ciric i nekolicina ostalih su izuzeci koji potvrdjuju pravilo.

Samo “sekta” nas moze spasiti i podici, nista vise.

30000 freneticnih Grobara kao 1 na prijateljskoj kamoli prvrenstvenoj.. preduslov.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.750
Ponavljam se, ali moram...
Ja sam ubedjen, posto zivimo tu gde zivimo, i posto nam ne samo o glavi, vec i o poljskom wc-u odlucuje psihopata sa ekipom ostalih psihopata, krimosa, budala... Da je iz predsednistva Srbije naredjeno da on mora da ode, da je nebitno sta ce biti obrazlozeno kao razlog, i da se to medijski isprati kao i uvek od kada su vucicevci na vlasti...
Slican scenario je primenjen i u slucaju Andree.
Ja to tako osecam, i dok me neko ne ubedi, dokazima u suprotno, ne verujem u nijednu drugu pricu.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
@kujblo70 bravo majstore! To sto ti pises, jednom sam i ja pomenuo ovdje. Da nas je 30.000 ujedinjenih, kurac bi psihopata smio da se izdrkava na nama, kurac bi i uprava povlacila poteze koje povlace. Opozicionih 30.000 koji Partizanu zele dobro i nista zauzvrat, nikakve povlastice. Ne bi svako ni smio da ulazi u upravu, vec ljudi s mudima i zeljom da naprave pravi evropski Partizan. Jebi ga mastamo i sanjamo i o 30.000 i o timu sa 6 mladih talenata i 5 majstora poput Leonarda, Evertona, Zuke, Klea, ali jebi ga, nacekacemo se do tih vremena, a mozda ni tada... NUSKNVP!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top