Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
870
Reaction score
1.931
Локација
Kuci
Eeee da je neko pametan na celu kluba...

Ko jos ima ovakav luksuz, prodas Stevanovica, on jos nije otiso, a mi vec imamo Jovica. Vise mi se svidja kako on igra, mada mislim da bi Stevanovic bio bolji u centrali, poluspic tako nesto.

Dosadna pobeda, sve reseno mnogo pre kraja, neka svaka bude takva.

Mnogo neozbiljnih gresaka na sredini terena doduse, koje bi jaci protivnik (RUBIN) olako iskoristio
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Dokaz svega što pokazuju gospoda Nikolić i Stanoje. Ne rešava pojedinac nego tim. Dolaskom Stanoja smo vratili gromadu na mesto.

Niz nek se nastavi, bitno je završiti sezonu bez poraza od drolje i spremiti se za konferenciju i titulu.

Polako dolaze na mesto neke stvari -

  • Kada je Vujačić dolazio bio sam oduševljen i nisam mogao da verujem da ne može da se izbori.
  • Isto tako, mislim da će Jović, ako ovako nastavi, biti još jedan zlatni dečak. Bez lopte je opasan i strahovito brzo menja pravac. Neko mu je dao slab pas u prostor a on je ćušnuo loptu i eksplodirao :respect
  • Bebeka treba sačekati, biće on super iako ne izgleda tako
  • Edit: Napisano gore ali mi ne primamo golove. E to je normalno, a ne da ne možemo da vežemo više od tri pobede od odlaska Nikolića...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Bravo momci!

Sigurno nije lako terati loptu u ovom nakaradnom okruzenje.




Sutra ce vec ovi drugi brze, jace, bolje, da cestitaju desetku u indeksu.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Dobra naša utakmica iako protivnik nije pravo mjerilo. Bez obzira na to, sigurno odigrano. Kad gledaš meč znaš da nijednog trenutka naša pobjeda neće doći u pitanje. To nam je nedostajalo u prethodnom periodu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Jel Suma povrijedjen ili opet majmunisemo sa sastavom, pa cemo ga ubacivati da vadi kestenje ako zaseremo.
Ili cuvamo igrace od zestokog ritma.
I koja je presuda? Je l' majmunisanje sa sastavom? Ili možda Stanojević došao da uništi klub?

Igrali nekako na mahove, stistnemo ih, damo gol, pa spustimo gas. Bar se meni tako činilo.
Bravo za Jovića!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Igra Partizan fudbala ponovo. Secam se onog prvog Stanojevog mandata kad je bilo samo pitanje ko ce sve da da gol a ne i da li cemo sa pobedimo. Mislim da se to vreme vraca. Markovic oziveo a mali Jovic je ozbiljan projekat.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
I koja je presuda? Je l' majmunisanje sa sastavom? Ili možda Stanojević došao da uništi klub?

Igrali nekako na mahove, stistnemo ih, damo gol, pa spustimo gas. Bar se meni tako činilo.
Bravo za Jovića!
Presuda je kao i za proslu jesen, nemamo mi taj luksuz da se majmunisemo i da u svaku utakmicu moramo uci sa najjacim sastavom jer nismo cigani da nam se protivnici sklanjaju.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Pa je l' ovo bilo majmunisanje, ja samo pitam, s obzirom na tok utakmice? Ili je možda ipak dobra odluka trenera bila u pitanju?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Pobedili smo, drago mi je što ga je Holender dao , zaslužio je.

ALI, zbog startne postava Kiflica i Jojić?! i izmena Lazar (+traka?!?!) i Štulić (mučeno dete u 80 min na 0:0 - ma jok, nije pritisak na mladog igrača), STANOJE, prijatelju, moram da te pitam:


Jel i dalje mislis da se drogira?
Ili je sada prestao.

Pobjeda je pobjeda, a 90% vas bi u slucaju danasnjeg poraza posle meca pitalo ono sto sam ja prije (bas kao sto si ti gore).
I nemam problem sa tim, ne patim da me svi vole ili da pisem postove kojima cu dobijati pluseve jer se eto podudaraju sa vecinskim misljenjem.

Suma kada moze stajati na nogama mora i treba biti u prvih 11.
Partizan na svome stadionu "mora" (treba igrati sa dva napadaca), bez dva zadnja vezna.
I to je stvar od koje nikada necu odustati.
I nije to samo zbog formacije, vec neceg mnogo veceg, da se pokaze ciganskim filijalama i prije izlaska na teren da idemo da ih zgazimo kao najvece:picka-ciganska:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Lazar sa priprema i Lazar sada nije isti. Kiflica - neverovatno mi ovo što ću reći - prilično korektan. Jojiću promenjena minutaža.
I vrlo bitna stvar - moj komentar koji si citirao je bio POSLE utakmice, a ne PRE.

Dva zadnja vezna ne znači nužno da je formacija defanzivna, što smo i pokazali.

Da li Suma treba da bude u prvih 11 ili ne - ja uopšte neću da ulazim u to. Trener je taj koji snosi odgovornost za rezultat. A rezultat je više nego povoljan danas bio, uz više nego korektnu igru. Bar je to moje mišljenje.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Ti kao ovi sa JT nas ne zanima ko je u upravi mi smo tu da navijamo za Partizan.
E jbg mene zanima ko je u prvih 11 i imam svoje misljenje ko bi trebao da bude, na osnovu svega do sada prikazanog.
Ne moze da me ne zanima to sto je Miljkovic i dalje prva opcija na beku, kad traume nosim godinama.
Mozda bi sa Sumom dali 5 komada.

A kakvo bi tvoje misljenje bilo da smo kiksali?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Voleo bih da su treneri izmedju Stanoja i Nikolića imali kontinuitet rezultata, onda bi ova diskusija oko Stanoja možda imala smisla.

Ovako, on je šef, grobarčina, ludi Pantić nek mi naduva jaja na 100 atmosfera. Svaki njegov video koristim da mu se poserem u usta zbog toga što seje mržnju prema Stanojeviću. Jel mi želimo da pobedjujemo ili da umiremo u lepoti?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Pa vidi, sad ŠBBKBB, ne znam da ti kažem. Pošto recimo ne verujem da je bilo 0:0, da bi uveo Bajbeka, na primer.
Ne znamo da je utakmica išla drugim tokom, šta bi trener menjao i u kom momentu.

Moje pitanje tebi je bilo jednostavno - da li i dalje misliš da je bilo majmunisanje, a ti odgovaraš kontra-pitanjem "a šta da smo izgubili"

Naravno da imaš pravo na svoje mišljenje. Mene ne zanima ko je u prvih 11 sve dok pobeđujemo i dok igra liči na nešto, tj dok vidim je ta postava plod neke ideje trenerove.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Jeste majmunisanje.
Ali da dodam da sam mozda malo pretjerao sa rijecu majmunisanje i zamjenio bi je sa glupiranjem.
Stojim pri tome da nemamo taj luksuz kao neki da ne igramo sa najjacim sastavom.
Jel sad ok?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@Jokic

Uz dužno poštovanje imamo 16 igrača koji mogu da tamburaju ovu ligu. Pričam ti ovo kao neko kome je Suma ubedljivo najbolji igrač ove lige posle Leonarda. Stanojević je napravio ozbiljnu disciplinu u igri gde se zalažemo da ne gubimo bodove, a izgleda da smo počeli da se zalažemo i da ne primamo golove.

Ako ste pažljivo slušali Stanojevića pred ovaj prvi meč: “Prvi sastav će se iskristalisati nakon 3-5 mečeva, sad imam 5 izmena i nemam prvih 11 dok sve ove momke ne ispoštujem zbog zalaganja. Kad budem video koji su definitivno prvih 11, manje ću rotirati.”
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.874
Reaction score
13.644
Сума и Натхо код Станојевића изгледа деле исту позицију тј. исту улогу у тиму и зато се смењују. Сума је претходне две утакмице у лиги играо 60-70 мин након чега га је у једној мењао баш Натхо, а у другој су стартовали заједно. Сад је Натхо играо 60 мин па ушао Сума. Натхо је највише играо док је Сума лечио ону повреду ока са дербија, а касније је Сума имао све већу минутажу.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Ok. Ne slazem se sa tim. Miljkovic moze samo tamburu tamburati i tu bi bilo problema. Mislim da ovaj tim nema dovoljno kvalitetnih igraca, pogotovo ne 16.
Ali nek bude da ja grijesim i da ovaj tim otplese taj Tango, bicu najsrecniji covjek na svijetu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top