Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.733
Локација
Beograd
Da, uz jednu razliku, bilo bi na nož da je tu bio Stanoje, ovako su ovi posle Nikolića obezbedili ciganima titulu bez kradje već u septembru.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.118
Reaction score
4.380
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
U kupu i derbiju zavisiš samo od sebe, tako da ovaj tim na čelu sa Stanojem mora to da dokaže. 2 prelazna roka + pripreme za kup i derbi dovoljno ako to Stanojem ne ostvari može da se pridruži Savi. Jednu priliku sa derbijem je propustio i to mu opraštam (tek je stigao) ali zato ima popravni u sledećem derbiju i kupu. Utakmicu sa ns droljom računam pod obične i neka se niz nastavi. Što se tiče toga dali bi Stanoje bio za petama ciganima da je bio od starta sezone, šbkb imaće priliku sledeće sezone(ako ostane do tad).
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.733
Локација
Beograd
Nabijao ih je i Stanoje na k redovno. I opet će. Nisi svestan kako ćemo da ih izdominiramo u aprilu. Ne ložim se na visoku pobedu, biće samo pobeda ali taktička dominacija. Zna to kurva. Nek uzme titulu, ako ih nije sramota.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Cigani imaju svu moguću logistiku, imaju prednost u tome što naša uprava radi u njihovu korist. Mi imamo samo naše igrače i stručni štab.
I plus što imaju ozbiljnu rotaciju, ozbiljne pare su grunute u tim. Retko koji igrač kod njih koji sada igra će negde preko imati toliku platu, pa jel bilo nedavno da se žalila Snežana na platu.

Za razliku od one naše šampionske sezone gde su uz pomoć sudija veliki deo prvenstva nezasluženo bili na prvom mestu, nisu imali kvalitet ni za drugo mesto. Sad je razlika što uz svu tu logistiku, imaju kvalitetan tim koji bi se u normalnim uslovima klao sa nama do poslednjeg kola.

Mi u ovoj sezoni, a pogotovo sledećoj trebamo imati pristup kao Nikolićev Partizan. Svaka utakmica je za nas finale sezone, svaka utakmica je rat i samo tako se možemo pripremeti za derbi. U ovoj sezoni treba puniti baterije za tu utakmicu, ova ekipa mora da živi za tu utakmicu, mora izaći u rupu sa željom da ih odvalimo u svakom smislu.

Jedino šta me plaši za derbi je naš štoperski tandem, znam dosadan sam ali ovaj štoperski par će nas izdati na prvoj jačoj utakmici. Nikad gori štoperski par nismo imali, subjektivan osećaj.

Što se tiče Vojvodine, rutinsku pobedu očekujem.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.874
Reaction score
25.507
Локација
ante portas
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.118
Reaction score
4.380
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Svi Partizanovi timovi sa raznim trenerima su u derbijima ovisili o ponašanju sudija ali im dosta puta nije ni to pomoglo tako da sam uvek bio za varijantu sve je do nas i našeg pristupa. Mi moramo da im se useremo u život sa svom njihovom logistikom, timovima, trenerima, presednicima, gaspromom, q-palcima... Realnost u derbiju??? Znate dobro šta kaže naš General na temu
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.443
Ово ми је вероватно најупечатљивији дерби из те прве епизоде Станојевића


Поклон пенал циганима у финишу полувремена, паузу на полувремену смо провели на клупи јер нисмо безбедно могли да дођемо до свлачионице, министар одбране после меча нахвалио покушај цигана да осакате Стојковића изјавом "само турски коњаници положили испит", на крају победа 2-0..... Побеђивали смо их за време наше доминације, побеђивали смо их и кад су имали 2 пенала форе, побеђујемо их и сада кад лажно доминирају.....побеђујемо их увек и у свим околностима.....то их највише боли и то све изгледа утиче толико на њихову психу да дођу до тачке кад један недосуђен корнер након истека надокнаде времена може да им изазове све оно. Због свега тога предстојећи дерби ће бити вероватно најбесрамнији у последњих 10 година кад су цигани у питању, чека нас све и свашта, не би ме чудило да судије полако крену да нас сакате по лиги картонима да останемо без неког битног играча за дерби. На прошлом је Сума умало остао без очију, а играо се на нашем стадиону. На њиховом нас тек чека свашта.
 
Последња измена:

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.785
Reaction score
7.514
Локација
25-i maj
Jasno je da hoce da ogade ljudima Partizan,odvoje prave navijace od stadiona,zastrase i anesteziraju javnost pre nego rade buduce budalastine protiv nas. Njihovu proslavu ispadanja,izvodjenje kornera i ostalo sam prosledio familiji u Italiji od kojih neki navijaju za Inter i ljudi placu od smeha,ali u fazonu nista novo kad je Deki Stankovic u pitanju(iako ga gotive) jer je to lik kome je tek posle 5 godina izlazenja po diskotekama u Milanu,nekako neko uspeo da objasni da bas i nije fazon da mu viri lastis od Dolce i Gabana bokserica iz farmerki.Naravno kad su takvi ljudi predstavnici tvog naroda negde tesko je objasniti strancima da Srbija nije zemlja iz Borata nego zemlja koja je ovoj planeti dala velike ljude. Inace razmisljao sam da se nama dogodi situacija kao njima da trener uzme da izvodi korner i da mi kao navijamo,da dovozimo oklopna vozila i tenkove ispred tribine mislim da bih se bukvalno zakopao u zemlju od muke i blama. Nema sumnje da ce doci dan da ce i u Srbiji morati da se postuje neki zakon,da postoje neke moralne norme i tada ce bas,bas nategnuto reci da si navijac tog fUDBAshkog kluba.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
624
Reaction score
2.027
Bojim se da nam se sprema rumunski scenario. Kocnicari ovog pomahnitalog voza dobili su otkaz kao tehnoloski visak a voz ubrzava, ubrzava....
Bojim se samo da ce kao kod rumuna raditi neki sud u nekom od Ovca,Borca, Krnjaca jendeku kraj puta, u glibu i bojim se da naslucujem kako ce porota sastavljena od tri besna sirotana odluciti....
Bojim se da ce ovaj voz, kad jednom ispadne iz sina pobiti i mnoge neduzne ljude, zene i decu koji mu se nadju na putanji.
I bojim se da ce razne podrepne muve, lizoguzi i sisojevici, u opstem metezu izvuci svoje pare i guzice preko grane......
A stvari se ubrzavaju na nase oci.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.874
Reaction score
25.507
Локација
ante portas
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.733
Локација
Beograd
Nekako prazna konferencija. Namazao je laleta, nahvalio ga, a s druge strane mu sprema osvetu za jedan od ova tri neverovatna poraza ove sezone.

Očekujem da ih sutra dobijemo sa 3:0 ili 4:1, mada bih bio zadovoljan i minimalnom pobedom. Ne vidim drugačiji ishod, mislim da su tanki za Stanojevicev Partizan.
 
  • Like
Reactions: Dzo
Статус
Затворена за писање одговора.
Top