Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Tavamba je vrhunski napadač za naše uslove. Nije Umar Sadik, ali je svakako veoma koristan. Da je sreće da je još kod nas (ili da de vrati)!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ovde si se zajebao.

Osim što je čovek sa crvenim šeširom definitivno bio nosilac ekipe posle odlaska Leonarda, dao je i namestio ukupno 31 gol u sezoni 17/18.

Ali, nosiocem ekipe ga ne čini ta statistika, već uticaj na igru koji je imao.
Moja greška u izražavanju. Slažem se sa poslednjom rečenicom.
Jeste bio je igrač oko kojeg se vrtela igra, bunarili smo i preskakali igru, postigao je 12 i namestio 9 golova u ligi što je odlično ali za takvog napadača (kao i za Umara što važi) trebaš imati drugog špica ili krila mnogo efikasnija, što je i poenta posta. Onda je Ožegović trebao biti taj koji će postići 20, a Bambi 15.

Kad sam se uhvatio Engleza u istom postu, Lester kad je bio šampion Vardi je postigao 24, a Marez 17. Čelsi naredne sezone tandem Košta 20 i Azar 16, 36 golova ukupno. Siti naredne 2 godine šampion, i u prvoj i u drugoj tituli Aguero postigao po 21 gol. Sterling 18, pa 17.
A prošla sezona mi je odličan primer za ono što hoću reći, Liverpul bio šampion. Firmino dao 9 i namestio 8 golova, slično Tavambinom učinku. E sad klinac bi bili šampioni da Salah nije dao 19, a Mane 18 golova.

Кад би био сигуран да ће уместо њега доћи бољи штопер онда бих једва чекао да сви оду па да доведемо боље играче од тренутних. Међутим у пракси је то тотално супротно у нашем случају. Од свих играча можда само уместо Миљковића можемо сигурно да доведемо бољег
Ako ne možemo dovesti bolje od Miljkovića, Vujačića i Markovića, raspuštaj sve i daj 3 klinca pozadi, nek se loptaju i uče u našem klubu.
Partizan je veliki i klub i mora postojati neka linija, ako već nisi tehnički obučen moraš posedovati potrebne fizikalije za današnji fudbal.

Mi se nećemo moći nositi sledeće sezone ni sa ciganima ni u evropi ako ostane ovako i ako odu pojedini. Na ovo što imamo moramo dovesti 5-6 igrača.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Uvek je lepo pobediti cigansku filijalu, a posebno je lepo cuti brata na kokainu kako kuka.
Malo stvari me je zabolelo koliko ono ponizavanje Partizana u tim utakmicama sa filijalama, posebno sa ovom novosadskom.

Cudi me da niko ne pominje akciju kod gola. Uigrano do perfekcije, taj gol koji nam je doneo pobedu je cist uticaj treninga na ishod. Nije tajna da imam mnogo sta da zamerim Stanojevicu generalno, ali on ovakve utakmice sprema majstorski.

Sveta je prelezao neke bolesti koje ima vecina mladih igraca i lepo je videti kako igra. To sto je dao gol nema veze sa ovim sto pricam, generalno to nije isti igrac koji je u prvom mandatu igrao kod nas. Nikad mu nisam zamerio veliki broj kikseva i necu ih zameriti bas nijednom tako mladom igracu, a on je pravi primer kako moze da se izadje iz toga. Mali dominira terenom.

Opet, trebace nam komplet nova odbrana sledece sezone. Sveta ce nazad, Vujacic nije taj kvalitet, na klupi niko nema ni blizu kvalitet. Od svih nasih bekova kombinovano ne moze da se sastavi jedan da valja. Mi nekako i uspevamo da ispeglamo sve to, drugacija je i filozofija igre kod Stanojevica pa nam odbrana nije pod tolikim pritiskom kao kod nekih drugih. Medjutim, ako nameravamo da osvojimo titulu, to ce doneti ozbiljne probleme. Stojkovic vise ne moze, mali Popovic ne uliva poverenje i ujedno je previse mlad za tu poziciju, golmani sazrevaju kasnije. Trebace nam i tu igrac.

Bitno je da smo pobedili, tesko bi mi palo suprotno, bas tesko... A kup ko kup, bitnije mi je sto je utakmica sa sampionom univerzuma nego sto je utakmica za pehar. Bilo bi lepo pokazati im gde im je mesto.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Ako ne možemo dovesti bolje od Miljkovića, Vujačića i Markovića, raspuštaj sve i daj 3 klinca pozadi, nek se loptaju i uče u našem klubu.
Partizan je veliki i klub i mora postojati neka linija, ako već nisi tehnički obučen moraš posedovati potrebne fizikalije za današnji fudbal.

Mi se nećemo moći nositi sledeće sezone ni sa ciganima ni u evropi ako ostane ovako i ako odu pojedini. Na ovo što imamo moramo dovesti 5-6 igrača.
Ми можемо довести питање је хоћемо ли. Ако продамо понајбоље играче и ако тренер добије недовољан буџет (што је врло вероватно) за селектирање екипе онда ту нема много места за напредак. Тако да ако продамо понајбоље играче и распустимо поједине играче онда нам неће требати 5-6 играча него 15-16.....
Кад оде Марковић, ако оде Бањак....ако оде Вујачић пошто јелте није довољно добар (што може дa се каже за 70 екипе)..онда ти требају 3 нова штопера.. Тако да кад би по критеријуму којим си оценио Вујачића оценио и остале играче схватио би да би нам требало тако негде око 15-16 нових играча, а не 5-6...... Можемо ми да пројектујемо шта хоћемо али према досадашњем искуству реалност је следећа:
Продаће Здјелара, Асана и Суму...можда и Бањака, Бајбека ако неко хоће да их узме поготово овог другог. Довешћемо неке просечњаке на месту шпица и у везном реду.....ајде, можда постоји шанса да нам се посрећи да доведемо бар једног играча који ће да прави разлику...и то је то. Да се лупамо у дупе ако за Јовића не стигне "понуда која се не одбија" и ако Натхо не одлучи да му је доста овог пинг-понга и да је време за неки ментално лаганији фудбал и јачу лову негде на истоку.... Стевановић ће бити и дефинитивно бивши играч....као и Света Марковић... Стојковић још једну годину старији као и Обрадовић, Остојић, Миљкон.... Јојић и Маркец искуснији и спорији, слабији... Талентовани клинци који надолазе ће морати да се покажу па док они кусају фудбал на кашичицу нама време тече.... Биће зајебано....не гајим уопште илузију да ћемо бити нешто осетно јачи него сад....ако уопште и будемо јачи
 
Последња измена:

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Slazem se sa svim sto si napisao.
Ali ovo za Stojkovica ne razumijem. Dje ste vi vidjeli da on ne moze? Ja koliko vidim on odlicno brani.

Takodje se slazem i da treba da dovedemo jednog mladog golmana. Ali prica da Stojkovic ne valja, meni nesto ne pije vodu.
Gde si video da moze? Ne smeta meni ni da mali Popovic brani protiv Cajetine, ali smo se ocigledno navikli na ovo sivilo od lige u kom su nam rivali Cukaricki i ciganske filijale iz Nisa i Novog Sada.

Ne vidim uopste potrebu da pojasnjavam sta je problem sa Stojkovicem na golu svakome kome pamcenje doseze malo vise unazad, recimo bar do utakmica koje su nam zapravo nesto znacile...
Izbecicu i da nabrajam sve njegove kiks golove u zadnjih par sezona kojih ovako iz glave mogu da se setim, ozbiljan broj. Vec sam bio meta kritika za slicnu stvar oko Urosevica, mada i dalje stojim iza svega toga.

I u najboljim godinama je imao jasne mane. Ja odavno drhtim na svaki sut iz daljine i svaki ostar centarsut koji ide u okvir i taj strah se razvijao godinama, ne samo u ovoj sezoni koju smo izgubili odavno. Ako ti nemas taj osecaj, a po ovome sto si napisao deluje da nemas, onda ja to postujem i voleo bih da i ja mogu tako.

Isto tako nisam rekao da Popovic ne treba da dobije sansu i da treba da ga se odreknemo. Sa tim da Popovic ne uliva poverenje sam ciljao na to da on ne moze TRENUTNO da bude prvi golman. Prosto po mom misljenju nema kvalitet da bude prvi golman sampiona Srbije i tima koji ce da igra ozbiljan fudbal u iole ozbiljnom evropskom takmicenju. To sto mi nismo takav klub je totalno druga prica.
A ni sam Popovic nije kriv za to, prosto je premlad i dobio je sansu samo zato sto govna iz uprave ne mogu da naprave mladih igraca koliko mogu da ih prodaju pre nego sto pocnu da se briju, dakle zbog bonusa.
Ne postaje se igrac preko noci, malom je morala i treba i dalje da se daje sansa, ali brate slagao bih ozbiljno kad bih rekao da uliva poverenje.
Nama treba prvi golman i to prilicno urgentno. Trebao nam je i pre pocetka ove sezone.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ako ne možemo dovesti bolje od Miljkovića, Vujačića i Markovića, raspuštaj sve i daj 3 klinca pozadi, nek se loptaju i uče u našem klubu.
Partizan je veliki i klub i mora postojati neka linija, ako već nisi tehnički obučen moraš posedovati potrebne fizikalije za današnji fudbal.
Ove dve teze su direktno suprotstavljene.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pre nego li sam udario enter i postavio post, sam napisao 11 klinaca ali sam prepravio na 3 jer se vodila debata o odbrani, mislio sam da je revoltiranost kao i karikiranje jasno vidljivo ali sledeći put ću za one koji traže iglu u plastu sena pisati jasnije. Postoje 2 puta i oba su poštena, igrati sa klincima i boriti se za opstanak ili uložiti u ekipu i boriti se, pa šta ti Bog da.
*Da li su Pavlović, Bleki, Lazar Marković i Aleksandar Mitrović imali podjednake ili čak i jače fizičke karakteristike od livadara kad su izašli iz omladinske škole?

Ova tema nije klub književnika pa da se traže greške u pisanijama, već sportska tema na kojoj je poželjno pročitati i napisati nešto fudbalski, pa makar to bio i laički zaključak. Mene kao navijača Partizana interesuje zašto smo u drugom poluvremenu derbija imali problem sa iznošenjem lopti? Ja sam 20 ispucavanja u drugom poluvremenu zapisao i od tih 20 u samo 5 smo sačuvali loptu. I to je ogroman problem, zbog toga nismo imali kontrolu poseda.
Štoperi su nam preslabi i direktni su krivci toga.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ja odavno drhtim na svaki sut iz daljine i svaki ostar centarsut koji ide u okvir i taj strah se razvijao godinama, ne samo u ovoj sezoni koju smo izgubili odavno. Ako ti nemas taj osecaj, a po ovome sto si napisao deluje da nemas, onda ja to postujem i voleo bih da i ja mogu tako.

Ja se stvarno ne brinem kad je on na golu.
Desavali su mu se kiksevi, to se svima desava. Ali moras priznati i da ima ne mali broj maestralnih odbrana koje su nas i te kako sacuvale poraza na pojedinim utakmicama..
Jednostavno meni on uliva povjerenje kao golman.

Popovic je mlad i nekako mi ne lici na golmana. Volio bih da grijesim ali nekako kad ga gledam on kao da se plasi da mu neko nesto ne kaze.
Umjesto da ima petlju kao Jovic pa da gospodari sesnajstercom.

Novi golman nam treba. To niko ne spori.
Neki mladi nas da se uzme, ali neki koji vrijedi, a ne neki koji se plasi.

Medjutim nije nama najveci problem golman. Imamo mi i napad da popunjavamo opasno, pa sredinu, i odbranu isto.
Tako da golman moze da ceka.


Onda svi pricate kako mladi ne dobijaju sansu. A dje da je dobiju? Na kojim utakmicama?
Evo Stulic udje i svaku loptu koju dobije on upropasti. I sta sad njega treba da forsiramo na ustrb rezultata? Da trosimo utakmice na njega pa ako proigra super, ako ne nema veze.. Ja ne vidim da tako moze da radi jedan tim koji hoce da bude sampion.

Gledajte mali Jovic grize kao lud. Od pocetka kad je dobio sansu on pokazuje da se na njega moze racunati. Onda Stevanovic isto kad je pocinjao odmah nam je pokazao da je igrac za prvi tim. Medjutim City ga ubi. I mislim da je on zavrsio svoju karijeru sa ovim. City ce ga dati u neki Vitese, neki Gent Genk na pojzamicu i on ce se tamo utopiti u te lige i kraj njegove karijere. Nebih volio ovako da bude ali sve ide ka tome.

Mladi igrac dobije sansu ne iskoristi je u dvije utakmice i cao zdravo. Nema tu sazaljenja nikakvog. Daj drugog mladog igraca. Zivot je takav, ne iskoristis pocetnu sansu i kraj. Druge sanse se tesko otvaraju.

Ps..Uhvatio sam se kritika na racun Stulica kao da imam nesto protiv njega. A stvarno nemam i zelim mu sjajnu karijeru.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ако продамо понајбоље играче и ако тренер добије недовољан буџет (што је врло вероватно) за селектирање екипе онда ту нема много места за напредак.
Onda lepo bude gospodin kao što su bili Marko Nikolić i Andrea Trinkijeri i ode. Jedino što tražim od sportskog sektora je da rade u korist kluba, pusti te priče nema se para, jel se nema? Super, raspuštaj sve i daj klince uz po kojeg iskusnog i da se borimo za opstanak ili ovo drugo da se pokupi i ode, pa nek dovedu nekog drugog ko će za crno-belu platicu da prihvati ulogu ikebane. Proći će kao Savo što je prošao bude li ćutao i biće bivši krajem jeseni ako se ne budemo pojačali kako treba.


Тако да ако продамо понајбоље играче и распустимо поједине играче онда нам неће требати 5-6 играча него 15-16.....
LINEUP111619163459999.png

Sastav za evropu. Ne fali baš 15 kao što ti kažeš, fali 6 ali tih 6 da budu u svakom smislu reči pojačanja, ako ode Zdjelar fali nam radilica u vezi.
Klupa: Stojković, Ostojić/klinac štoper, Živković, Jojić, Šćekić, Jović, Milovanović. I doveo bih iz domaće lige Docića i Lukića za klupu. Ništa ovaj tim nije skuplji od sadašnjeg, a fizički i tehnički mnogo jači igrači. Kad napraviš ovakvu ekipu bez kombinacija i istrošenih igrača, onda pričaj o ciganima kako kradu.
Odlaze Asano, Suma, Banjak, Lazar Marković, Zdjelar, Vujačić.
Štulića i Lazara Pavlovića na pozajmicu.

Mi pričamo o Vujačiću kao štoperu, a cigani dogovaraju Dragovića i Prijovića... Ako se ne pojačamo ozbiljnim igračima, nemamo šta tražiti ni u direktnom duelu sa njima, a ni u evropi sa polovnjacima i istrošenim igračima. Pa već sada imaju napred ozbiljan potencijal, mi u drugom poluvremenu nismo znali gde je levo, nema ko da iznese loptu, nema ko da tu loptu zadrži, da se uspostavi pas igra.

Ne znam zašto žališ za malim Stevanovićem, imamo Jovića.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Kome istice ugovor na ljeto?
Zna li se?

Jojicu? Lazaru Markovicu? Jel njima? Jos nekom.

Nikad nisam nesto pratio pricu oko ovih ugovora koliko traju...
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Meni čak više ne pije vodu da Popović ne uliva poverenje.
Imamo najbolju kombinaciju golmana u ligi.
Za sledeću sezonu i takmičenja koja igramo biće okej.
Meni je Popović bolji od Stojkovića trenutno, bolje igra nogom i bolje prati igru. Ne znam da li je imao jedan kiks posle onog na početku karijere. Stojke malo malo pa kiksne mada i dalje ponekad izvuče dobre odbrane kao protiv Vojvodine.
Uvek je lepo pobediti cigansku filijalu, a posebno je lepo cuti brata na kokainu kako kuka.
Malo stvari me je zabolelo koliko ono ponizavanje Partizana u tim utakmicama sa filijalama, posebno sa ovom novosadskom.

Cudi me da niko ne pominje akciju kod gola. Uigrano do perfekcije, taj gol koji nam je doneo pobedu je cist uticaj treninga na ishod. Nije tajna da imam mnogo sta da zamerim Stanojevicu generalno, ali on ovakve utakmice sprema majstorski.

Sveta je prelezao neke bolesti koje ima vecina mladih igraca i lepo je videti kako igra. To sto je dao gol nema veze sa ovim sto pricam, generalno to nije isti igrac koji je u prvom mandatu igrao kod nas. Nikad mu nisam zamerio veliki broj kikseva i necu ih zameriti bas nijednom tako mladom igracu, a on je pravi primer kako moze da se izadje iz toga. Mali dominira terenom.

Opet, trebace nam komplet nova odbrana sledece sezone. Sveta ce nazad, Vujacic nije taj kvalitet, na klupi niko nema ni blizu kvalitet. Od svih nasih bekova kombinovano ne moze da se sastavi jedan da valja. Mi nekako i uspevamo da ispeglamo sve to, drugacija je i filozofija igre kod Stanojevica pa nam odbrana nije pod tolikim pritiskom kao kod nekih drugih. Medjutim, ako nameravamo da osvojimo titulu, to ce doneti ozbiljne probleme. Stojkovic vise ne moze, mali Popovic ne uliva poverenje i ujedno je previse mlad za tu poziciju, golmani sazrevaju kasnije. Trebace nam i tu igrac.

Bitno je da smo pobedili, tesko bi mi palo suprotno, bas tesko... A kup ko kup, bitnije mi je sto je utakmica sa sampionom univerzuma nego sto je utakmica za pehar. Bilo bi lepo pokazati im gde im je mesto.
Meni je Popović bolji od Stojkovića trenutno, bolje igra nogom i bolje prati igru. Ne znam da li je imao jedan kiks posle onog na početku karijere, Stojke malo malo pa kiksne mada i dalje ponekad izvuče dobre odbrane kao protiv Vojvodine. Da li ćemo dovesti golmana koji je bolji od Stojkovića i Popovića sa našim nikakvim uslovima? Iskreno sumnjam, poslednji golman koji je došao sa nekakvom reputacijom i za ne male pare je bio Šaranov a on je vrv najgori golman Partizana kojeg pamtim. Tako da je za mene Popović sasvim ok rešenje čak i ako bude kiksao, uostalom Stojković je gadno kiksao protiv Asatane, Malatije i AZa samo smo prva dva kiksa preživeli a treći nismo tako da ne vidim zašto jednom mladom golmanu ne bi dali šansu prvi put posle nekog vremena i možda dobili rešenje na duže staze.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Onda lepo bude gospodin kao što su bili Marko Nikolić i Andrea Trinkijeri i ode. Jedino što tražim od sportskog sektora je da rade u korist kluba, pusti te priče nema se para, jel se nema? Super, raspuštaj sve i daj klince uz po kojeg iskusnog i da se borimo za opstanak ili ovo drugo da se pokupi i ode, pa nek dovedu nekog drugog ko će za crno-belu platicu da prihvati ulogu ikebane. Proći će kao Savo što je prošao bude li ćutao i biće bivši krajem jeseni ako se ne budemo pojačali kako treba.



Погледајте прилог 12052

Sastav za evropu. Ne fali baš 15 kao što ti kažeš, fali 6 ali tih 6 da budu u svakom smislu reči pojačanja, ako ode Zdjelar fali nam radilica u vezi.
Klupa: Stojković, Ostojić/klinac štoper, Živković, Jojić, Šćekić, Jović, Milovanović. I doveo bih iz domaće lige Docića i Lukića za klupu. Ništa ovaj tim nije skuplji od sadašnjeg, a fizički i tehnički mnogo jači igrači. Kad napraviš ovakvu ekipu bez kombinacija i istrošenih igrača, onda pričaj o ciganima kako kradu.
Odlaze Asano, Suma, Banjak, Lazar Marković, Zdjelar, Vujačić.
Štulića i Lazara Pavlovića na pozajmicu.

Mi pričamo o Vujačiću kao štoperu, a cigani dogovaraju Dragovića i Prijovića... Ako se ne pojačamo ozbiljnim igračima, nemamo šta tražiti ni u direktnom duelu sa njima, a ni u evropi sa polovnjacima i istrošenim igračima. Pa već sada imaju napred ozbiljan potencijal, mi u drugom poluvremenu nismo znali gde je levo, nema ko da iznese loptu, nema ko da tu loptu zadrži, da se uspostavi pas igra.

Ne znam zašto žališ za malim Stevanovićem, imamo Jovića.

Кад будемо имали неограничен буџет као цигани и читаву логистику за штеловање иза себе онда можемо да се поредимо са њима - што значи никад, логично како и треба да буде јер они су они, а ми смо ми и ту је увек постојала јасна граница...ја сам мислио да је свима одавно јасно да нема смисла да се поредимо са њима у било којој причи. Све у свему ово што ти пројектујеш је тотално немогуће да се деси. Једино што је реално из свега овога што си навео је да оду сви они који су нешто показали ове сезоне попут Асана, Вујачића, Здјелара......а да ли ће да дође неки Евертонолики или Смиљанићолики то је већ питање....Доцић сигурно неће да прихвати да греје клупу, а ни Лукић....а колико је лига конференције примамљива странцима и колико ће наше првенство бити примамљиво странцима након свега овога са Уефом то исто процени сам

Наша убедљиво најбоља и најпаметнија одлука у играчком, финансијском и сваком смислу би била да задржимо тренутни састав свим силама уз довођење једног нападача и евентуално штопера кад Света оде плус да се убаце у конкуренцију Чолић, Лакчевић, Д.Стојковић и још понеки клинци....
Ако кренемо са продајама и са новим тамбурањем екипе бићемо гори него ове сезоне то запамти.

Жалио бих за Стевановићем чак и да је Јовић бољи од Месија јер увек је катастрофа кад тако млад и талентован играч којег смо школовали прерано напусти клуб. Да је ово нормална средина и да смо ми нормалан клуб пре 21 године не би отишли ни на летовање вани, а камо ли да их распродајемо за плату једног играча из тих најбогатијих клубова.....
 
Последња измена:

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Pojačanja za našu ligu su besmislena, valjda smo se uverili da se do titule ne može ni sa 800 vezanih pobeda u ovoj ciganskoj ligi. Meni je trenutno trofej pobeda nad ciganima i eventualno neki mlad igrač koji izađe i ostavi pečat kao što je to uradi Stevanović ili kao što to radi Jović. Lično bih voleo da imamo bar 6-7 igrača iz naše škole u prvom timu non stop uz možda 2-3 stranca koja su dobro selektirana kao što su to Asano i Sadik, ako to može Ajaks možemo valjda i mi. Pojačanja iz naše lige bih dovodio samo izuzetno ako zaista nešto vrede jer od pojačanja tipa Bojan Matić, Gigić i slično nemamo ništa sem povećanja duga a u omladinskoj školi imamo takve i bolje igrače koji su spremni da igraju za hiljadu evra. Što se evrope tiče nagrade su male ako ih uopšte bude bilo u svetlu najnovijih događaja a takmičenje može biti itekako teško mada opet i sa ovakvim timom uz eventualno jednog štopera i špica trebalo bi bar da dođemo do zadnjeg kola pa šta nam bog da, uz malo sreće možda i prođemo, ni Molde nismo baš prošli glat da se ne lažemo. I sa ciganima ne treba da se poredimo, zaista je neukusno, to što oni rade njima na čast, nisu prodali igrača dve godine a dovode pojačanja u aprilu, imaju veći budžet od pola serije A. Koliko je to realno u ovakvoj zemlji, prosudite sami...ali svakome ko razmišlja iole logično je jasno o čemu se radi.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Glasne su najave kresanja budzeta, i formiranje znatno jeftinijeg tima. Možda i pogodimo tako, kad već nismo sa milionskim platama za L. Markovica, Jojica, ranije sa Bambijem. I onako smo tu oko drugog, trećeg mjesta i Intertoto kupu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top