Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.066
Reaction score
4.241
Локација
Humska 1
Saponjica niko ne spominje, sta je sa njim?

Ja generalno ne vidim kakve povratnike mi mozemo da dovedemo a da nam donesu kvalitet. Pricamo o Fejsi, neki se bune vidim, a po meni je nerealno o njemu i ovim gore uopste i mastati. Tuzno je u kakvoj smo situaciji.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Sadiq je upravo postigao 2 gola i ostvaren je prvi bonus os 500k evra. Samo sto to još uvijek ne znači da će Španci momentalno da uplate novac, zavisi kad je isplata predvidjena ugovorom, a i Spanci su poznati kao ozbiljni prevaranti, da godinama kasne ako nisu ugovorene bankarske garancije.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Sadiq je upravo postigao 2 gola i ostvaren je prvi bonus os 500k evra. Samo sto to još uvijek ne znači da će Španci momentalno da uplate novac, zavisi kad je isplata predvidjena ugovorom, a i Spanci su poznati kao ozbiljni prevaranti, da godinama kasne ako nisu ugovorene bankarske garancije.
Ne brini se za uplatu. Imaju bogate gazde, pare nisu problem. Problem je kako ce vazura potrošiti novac.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Na dugove, ne boj se. Ne želim da znam na koliko je narastao.
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Saponjica niko ne spominje, sta je sa njim?

Ja generalno ne vidim kakve povratnike mi mozemo da dovedemo a da nam donesu kvalitet. Pricamo o Fejsi, neki se bune vidim, a po meni je nerealno o njemu i ovim gore uopste i mastati. Tuzno je u kakvoj smo situaciji.
Šaponjić je u Kadizu, po meni on nam nije potreban jer imamo Milovanovića, Baždara, Štulića i Borisa Krstića u podmlatku. Nije loš Šaponja, samo nije ni neka klasa. Od povratnika teško da ima nekog ko bi nam doneo ekstra kvalitet sem Jovetića što je nerealno.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Koliko smo ozbiljni za sledeću sezonu videćemo kroz prelazni rok. Pre svega toga, ne smemo da dozvolimo poraz od gana u finalu. Mislim da postoji realna opasnost da usled lošeg rez u finalu gledamo drugog na klupi od sledeće sezone.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Ne, nego će da igra za džabe doveka u Partizanu.

@maidros Isti komentar za gašenje svetla si mogao da napišeš i kada je Savo izjavio da mu ne trebaju pojačanja pred početak sezone.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ne, nego će da igra za džabe doveka u Partizanu.

@maidros Isti komentar za gašenje svetla si mogao da napišeš i kada je Savo izjavio da mu ne trebaju pojačanja pred početak sezone.
Savo je doveo Sadika, Asana i Natka.
Dok je on bio tu klub nam je imao kakvu takvu perspektivu.
Sta je ovo sada?

Cigani se pojacavaju brutalno, a mi se gasimo.

Ko to ne vidi taj je lud.

Ne mogu na danasnji dan da pozivam na nasilje, ali ovo......
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ništa novo za naš klub. Pare su negde na cloudu kad se prodaju igrači. Igračima se uvek dugovalo samo što ćeš kurac Japancu da duguješ lovu.

Ovakom politikom samo zatvaraš vrata ozbiljnim pojačanjima.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Надајмо се да се јуче запио са Лолом и Лазаром, па пијан сео за комп и да ће обрисати поруку када се пробуди
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Da je ovo normalna drzava celokupna uprava bi danas podnela ostavke, ali naravno nije, i nastavice da unistavaju nas klub a vi grobari i dalje cutite i posmatrajte nemo sta se desava...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top