Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa on spada u ove mlade.Baš dobar potez, evo divim se jer je pokazao da su tanki za ovaj nivo.
Samo bi voleo da vidim Štulica jedno 3,4 utakmice sa pravim veznjacima pa da vidimo kakav je.
I da dodam, tamo do septembra ima da vidite koliko je sadašnji trener limitiran u svakom pogledu što se tiče modernog fudbala
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.660
Pustio mlade a u veznom redu Ščekić i Jojić da kreiraju igru, bravo za tebe i trenera.Pored takvih kreatora u veznom redu, niko nista ne bi uradio. ne daje se na taj način šansa mladima, tako se omaložavaju mladi igrači.
Шћекић и ајде има неку своју позитивну улогу ако му се не да превише слободе и ако се ограничи на оно што добро ради - деструкција противничке игре, корекција.... а за Јојића се слажем, не видим какву он позитивну улогу има....осим прекида..а чак и да је најбољи извиђач прекида н свету (а није) није ми јасно шта је то показао у игри да заслужи оволико поверење. Буквално се урлало на Суму кад не оправда новац који се уложио у њега, а овај ни пола од Суме није у стању до сада да покаже (ни пола од Здјелара ако нећемо да га поредимо са Сумом). Селекција је врло лоше одрађена у смислу да продају најбољих играча нисмо капитализовали на прави начин и кад се на то дода и најава да ће на лето да оде свако ко нешто вреди онда је то ситуација која је најблаже речено забрињавајућа.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@PFChampion Ali suština je da smo imali na krilima u špicu i ofanzivnog veznog sve mladi igrači.Ne može Ščekič da kreira njima neki pas, ne može ni Jojić, pa se lako dokaze da nisu za ovaj nivo.A to se i tvrdi preko izjava trenera od kad je došao.Mogu zamisliti kako se ti dečaci osećaju.Oni treba da se bodre a ne da se kude.ž
Jović kako omaši šansu trener podivlja na klupu i mahom ga zameni.To nije padagog.Tako se ne radi sa mladim igračima, sušta suprotnost od Save.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Može li neko da navede poimence i tačno po broju koliko trenutno F.K.Partizan ima igrača sa potpisanim profesionalnim ugovorom, da li su sada u Partizanu, Teleoptiku, ili u nekim drugim klubovima na pozajmici, i, ko im je menadžer...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Sta bi tek jadni decaci radili da Im je trener neki zli debeli davitelj, pa ima da Im opere mozak I unisti kariere.
Neverovatno je u šta su se igrači i navijači u fudbalu pretvorili... Zato na svetu i imamo malo trenera koji imaju svoje ja, jako malo trenera koji ne titraju jajca igračima.

Ne valja kad ne igraju deca, a ako pak pusti u igru 6 bonusa, ne valja ni to jer jebiga ne igraju sa iskusnim igračima. Jović se izborio da igra u postavi sa Asanom, Natkom, Holenderom. Neka se i ostali izbore. Da li vi stvarno mislite da Štulić ima potrebni kvalitet za startnih 11 kao Jović, da ne bi igrao umesto Holendera?
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Može li neko da navede poimence i tačno po broju koliko trenutno F.K.Partizan ima igrača sa potpisanim profesionalnim ugovorom, da li su sada u Partizanu, Teleoptiku, ili u nekim drugim klubovima na pozajmici, i, ko im je menadžer...
To je jako teško reći, jer potpišemo velik broj mlađih igrača da ih ne bi neko uzeo i posle nam natrljao na nos ako negde proigraju pa se gleda da ih potpišemo što više. Ima baš puno takvih igrača kao što su Cucin, Arambašić itd i nzm koliko još mladih koji i nisu na pozajmnicama. Plus imamo još jednu grupu igrača koje bih jao okarakterisao kao “misteriozni transferi” jer zaista ne znam ko je i zašto potpisao te igrače. To su igrači kao što su Bojan Matić, Gigić, Pešukić pa onda onaj štoper Lalatović itd. U kakvom su statusu igrači u Teleoptiku zaista ne znam, uglavnom teško je to precizno utvrditi :D
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Ne uzmemo li taj kup, osim uprave kojoj ce se klimati, u istoj losoj poziciji ce se naci i trener
Ne klima se njima nista !
U zadnjih 6 godina mi imamo jednu znaci JEDNU titulu, da ne kazem da smo se od titula oprastali u jebenom oktobru a i tu jednu smo uzeli uz tango smrti !
I
Nikom nista
Da njima ima sta da se klima davno bi oni pali
Mi da nismo imali prodaje Strahinje i Filipa vrv bi do sada bili u teškoj krizi.
Pa mi smo i sad u teskoj krizi samo niko da objasni kako
Igrana je evropa prosle sezone otisao kalaba za 10 milki pa sadik pa i fica prodat, od pojacanja smo dobili "nasu decu" koju niko nece a dug nam je sve veci ?!
Ali opet nema para

U klub je prosle sezone usla i vise nego solidna kinta koju necemo imati svake godine i ?! Jel video neko neki napredak, jel smo dobili ove godine ozbiljniji tim ?! Jel moze iko da kaze u sta je otisao taj novac i kakvu je korist imao partizan od toga... Sad ide prica kako moraju da odu (bogati) stranci ?!
Prvo 450 somica (koliko ima asano) uopste nije mnogo ne da nije mnogo nego bi mi to trebali da isplacujemo ko iz picke u fazonu evo sine i da te castimo zasluzio si
Drugo kako misle da udju u to slavica cukteras evropsko takmicenje, tako sto ce sve sto valja da rasprodaju?!
Pa onda kad ispadnemo opet nece biti para jer nismo igrali evropu ?!

Ova govna koja vode nas klub mrzim vise nego cigane (mada tu i nema neke razlike)
 
Последња измена:

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Takuma i Bibras neka nam donesu kup i grupnu fazu. A onda ćemo sledeće sezone da gledamo Pavlovića kako kreira, da se ložimo kad Baždar spakuje 3 komada Kabelu a ja kupujem sezonsku za Istok da gledam kako Miljkon userava Kolarova na boku, meni veća radost ne treba.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Za pocetak da se trener promeni , sa ovim evropu mozemo samo da sanjamo .
Kasnije i uprava .

P.S.
Drago ce mi biti ako bude publike u finalu kupa , mozda bacimo neku anti rezimsku parolu apropo vladalaca.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Drugo kako misle da udju u to slavica cukteras evropsko takmicenje, tako sto ce sve sto valja da rasprodaju
Slažem se za drugi deo posle zareza ali nikako sa ovim nazivom kup Slavice Ćukteraš.

Totenhem, Roma, Viljareal, Bazel, Marselj, Menhengladbah, Fajnord su nam potencijalni protivnici u četvrtom kolu tj. plej ofu ako se ne završe ostala prvenstva u našu korist, poslednji smo u grupi nosioca.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.660
Мислим да то није баш тачно али свеједно и поред тога што знамо да ће бити тешко ући у ЛК једнако као у ЛЕ ми се миримо са потенцијалним одласком Асана, Здјелара......опет кажем, буде ли отишао неко од играча који су највећим делом изнели ову сезону - слободно можемо да угасимо светло. А не да се најављује да ће неко од њих отићи него да ће сви отићи.
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Ne klima se njima nista !
U zadnjih 6 godina mi imamo jednu znaci JEDNU titulu, da ne kazem da smo se od titula oprastali u jebenom oktobru a i tu jednu smo uzeli uz tango smrti !
I
Nikom nista
Da njima ima sta da se klima davno bi oni pali

Pa mi smo i sad u teskoj krizi samo niko da objasni kako
Igrana je evropa prosle sezone otisao kalaba za 10 milki pa sadik pa i fica prodat, od pojacanja smo dobili "nasu decu" koju niko nece a dug nam je sve veci ?!
Ali opet nema para

U klub je prosle sezone usla i vise nego solidna kinta koju necemo imati svake godine i ?! Jel video neko neki napredak, jel smo dobili ove godine ozbiljniji tim ?! Jel moze iko da kaze u sta je otisao taj novac i kakvu je korist imao partizan od toga... Sad ide prica kako moraju da odu (bogati) stranci ?!
Prvo 450 somica (koliko ima asano) uopste nije mnogo ne da nije mnogo nego bi mi to trebali da isplacujemo ko iz picke u fazonu evo sine i da te castimo zasluzio si
Drugo kako misle da udju u to slavica cukteras evropsko takmicenje, tako sto ce sve sto valja da rasprodaju?!
Pa onda kad ispadnemo opet nece biti para jer nismo igrali evropu ?!

Ova govna koja vode nas klub mrzim vise nego cigane (mada tu i nema neke razlike)
Ušle su solidne pare mada se solidno i trošilo na leto 2019 a i pravo je pitanje šta su zapravo i kako ispregovarali naši “vrli” menadžeri iz uprave oko tih transfera. Van onoga što čitam iz medija ja zapravo uopšte ne znam za koliko je tačno koji igrač prodat. Malo, malo pa iskoči da treba da se ispuni još neki bonus da bi se dobile neke pare i slično kad na to nadodaš standardne krađe naše uprave, Vučeline tompuse i platu za Bajbeka, Obradovića, Brezu itd to mu dođe na to da nema para.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Мислим да то није баш тачно али свеједно и поред тога што знамо да ће бити тешко ући у ЛК једнако као у ЛЕ ми се миримо са потенцијалним одласком Асана, Здјелара......опет кажем, буде ли отишао неко од играча који су највећим делом изнели ову сезону - слободно можемо да угасимо светло. А не да се најављује да ће неко од њих отићи него да ће сви отићи.

Suma , Natho i Asano odlaze 99 posto.
Zdjelar ako stigne neka bas dobra ponuda .
Naravno ceka se da Sadik umulja jos ta dva gola i da se vidi da li ce Almerija uci u primeru.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Nama(citaj okupatorima u upravi) najvise odgovara da Almerija ne udje u primeru i da ostvarimo 40% od prodaje. Koliko sam ja skapirao takva je klauzula u ugovoru.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.264
Reaction score
6.965
Uprava i zeli da se rijesi trojice stranaca, to je vec vidjen scenario mnogo puta do sada. Stanoje mi je drag lik, radi sa onim sto ima, ali moje misljenje je da nije trener za Evropu. Daj Boze da me demantuje. Napravio je vrhunski niz pobjeda u ligi, impresivan, igre variraju, ali smo ubjedljivi rezultatski. Protiv cigojnera smo dva puta pve sezone kiksali, nadam se da cemo im vratiti u kupu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.660
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Dobro bre Vazura,ne moras vise da narucujes ovakve tekstove,jasno je da necemo otkupiti Holendera za pisljivih 450 hiljada,kao sto je jasno da bi iste sekunde prodali sve ovo sto valja i od stranaca i od domacih igraca. Natko,Asano,Zdjelar,Holender,Svetozar Markovic,Suma,mozda i Vujacic i Scekic,sve rasprodajte! Tako rade ozbiljni klubovi,prodaju sve sto valja,pola tima promene i onda se bore za drugo mesto,pa sta hoces vise,treba biti ispred Vojvodine,nije to mala stvar.
Gade mi se govnari,Vazura posebno jer je umislio da je vlasnik kluba.
Umesto lepo da odmah uzmemo Makarica i Prestiza iz domace lige,dovedemo jos jednog napadaca stranca koji stvarno ima kvalitet i konacno resimo tu poziciju,otkupimo Holendera i da gledamo kako najbolje da resimo odbranu posto ce ostati ozbiljna rupa na poziciji stopera. Placemo i za igracem tipa Everton,ali najgore je sto vec vidim kuda ide cela prica,spremam se za nekog povratnika istrosenog koji “oseca klub” i odlazak svega sto valja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top