Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Dokaz je lice Natka i Sume/Asana kod izmena.

Сумино гунђање себи у браду и шеткање до аут линије док имамо негативан резултат мени је фасцинантно. Па онда она ситуација док њихов лежи а ми цео минут титрамо лопту неодлучни да ли да нападнемо или да је избацимо док је нервозни Милетић није деганжирао ван стадиона у налету фер-плеј осећања. Јел Станоје беше пре почетка лиге нагласио да нећемо избацивати лопту кад противник лежи нити да очекујемо да они то раде? Минут до краја надокнаде Милетић баца лопту поред играча Пазара уместо да му је да да што пре изведе аут.

Ја сам вазда мислио да ако већ не доводимо појачања дај да уиграмо то што имамо, да нађемо неку тактику и улоге које ће да им крију мане па нек временом то иде као сат и дај Боже надограђује се. Али сад кад погледам не могу да се сетим да је скоро неко био стандардан две сезоне, а да се треће нисмо већ ужелели да му видимо леђа. Ући у сезону са планом да Здјелар опет игра сваку, а притом да му не продужиш уговор пре почетка исте, нити доведеш конкуренцију ако оде, је по мени исто леп пример дебилизма. А и рекао бих да овај тим има губитнички став и да су већ навикнути на овакве резултате и лепо ушушкани у томе да буду у борби за друго место. Павловић кад је отишао изјави како су нас сјебале мале утакмице јер смо из врха сваког сем ТСЦ-а победили, а ми од 7 екипа са горње половине нисмо кикснули само против Ниша, а тај ТСЦ што је ушао из друге лиге не победимо ниједном. Повратници у суперлигу су нам гадан проблем изгледа. Традиционално.

У задњих 20 година у домаћој лиги смо 6 пута изгубили утакмицу на којој смо водили на полувремену. Од тих 6 пута 2 су прошле сезоне. Данас нас Пазар окрене за 20 минута. Много је.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.634
Savo jeste zabrljao i razocarao i tu nema sta vise da se doda ali nesto se cudno desava se igracima....onakva nonsalantnost i totalno odsustvo agresije.....pa onda totalno pomracenje uma nekih igraca i 2 poklon gola, ej 2 za nekoliko minuta....
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@ZatucaniZapadnjak Ćelavi je trener sa velikim T!

I Ćelavi je bio u istoj ovoj situaciji, pa je presekao i rasčistio igrački kadar i doveo ono što mu je bilo potrebno.
Сумино гунђање себи у браду и шеткање до аут линије док имамо негативан резултат мени је фасцинантно.
Igra za sebe i svoju statistiku pa tek za klub. Igrač sa kojim se ne uzima titula kao glavnim igračem, pa nek kaže ko šta hoće.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.328
Reaction score
37.510
Ćelavi ih nije mogao sam dovesti, morala su govna iz uprave da pristanu na tako nešto. Savo je pristao na to da mu ne dovedu nikoga, bio zadovoljan timom... kraj priče.

Ispravka. Ili je tražio pojačanja i nije ih dobio iii je sam pristao da krene u sezonu sa ovim što ima. U oba slučaja je pojeo govno.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Golman,bekovi,stoper, vezni i napadac, novi trener sa novi strucni stab i uprava i da cekamo narednu godinu za titulu.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
znaju ovi stariji sa foruma, a pogotovo moderatori koliko sam bodova i banovanja zaradio zbog prozivanja neznalica koje svasta pisu.. ali mudro je cutati..

Svim pokusajima navijaca Partizana zelim Radovana Curcica na klupi.

i naravno Stefana Babovica za sportskog direktora!

Utisak posle utakmice - bes! Utisak posle iscitavanja upisa ovde - kakve navijace imaju, dobro nisu 7:2 izgubili!

Sram vas bilo sve (mislim na ove sto zive da Partizan izgubi ili “navijaju” za Arsenal i Juventus pa nas “uporedjuju” a dolaze ovde da pametuju!

Gore izadanje i od “fudbalera” danas!
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Gledam pocetak ovog danasnjeg meca i mislim u sebi kako smo stvarno mnogo bolje usli u mec nego protiv Napretka. Energija je bila zaista na nivou, igra sasvim solidna...I onda jebena kontra, glup penal i opet ista prica, jurimo zaostatak...Takodje, neverovatno je koliko smo primili golova, pogotovo imajuci u vidu broj suteva protivnika. Mislim da u poslednje dve god svaki drugi-treci sut u okvir gola zavrsi u mrezi...Jezivo.

E sad, ja necu zbog golova kriviti Savu 100%, ne moze on umesto Ostojica da sutne tu loptu kako treba, to je individualna greska i nema sta. Ono sto meni jako smeta jeste to sto je Savo prakticno zaboravio na svoj intervju pre pocetka sezone gde kaze da ove godine moramo promeniti pristup u domacim utakmicama. Ako znamo da nam je tim takav da voli napadacki stil i da nam je odbrana suplja kao sir, zasto druze na 2-1 za nas nisi postavio ekipu u blok? Pustis ih lepo da grade igru i cekas...Pogubili bi se skroz...Ovako srljas da das jos jedan i ostavljas odbranu na cedilu umesto da se timski branimo. Totalna nedisciplina. Svi smo ovo zamerali Marku, sto je cuvao rezultat, ali sad je vise nego jasno da je to jedini nacin da se uzimaju bodovi. Barem u ovoj situaciji, kada nemamo ni dovoljno kvalitetan ni sirok igracki kadar...
 

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
Ma da, ćelavi je fabio kapelo lično, a Savo neznalica. A nije leonardo imao zasluga za titulu i đurđević, i milenković mislim tada, i sistem dijeljenja bodova nakon prvog kruga, i neverovatna pobjeda vozdovca, koja se više neće nikad ponoviti. Ovo danas je samo krivica igrača, e sad koji je razlog ne znam. Prije svega igraca iz odbrane, a i zadnjeg veznog. Psihički su slabi, preveliki im je pritisak, sad kad je pod moranje. E to je već problem našeg društva, zašto bi bilo pod moranje. Jbt to je ,,samo,, fudbal. Nije kraj svijeta, i ako se izgubi. Jer već za 4 dana ide nova utakmica, ide i evropa. Vi bi sad nakon 5 dana od početka nove sezone sve rasterali. Onaj jedan kaže mrš bivšem fudbaleru partizana, a sadašnjem treneru. I to navijač partizana, ma daj, bježi tamo.
 

Tarantino

Početnik
Учлањен(а)
23.10.2019
Порука
118
Reaction score
336
Локација
Stara Pazova
Marku Nikolicu svaka cast,nikad necu zaboraviti onu sezonu i onaj Nis,ali isto tako necu zaboraviti ni Ludogorec,daju nam dva gola,mi nekim cudom uzvratimo i izjednacimo,oni se uplase ko grlice i povuku se do svog gola a mi nemamo sts da rsdimo,dodajemo se na pola terena totalno izgubljeni. Onda je Trajkovic dobio crveni i kraj,mozda je sad bolji trener ali on nije bio za jace utakmice nikako
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
znaju ovi stariji sa foruma, a pogotovo moderatori koliko sam bodova i banovanja zaradio zbog prozivanja neznalica koje svasta pisu.. ali mudro je cutati..

Svim pokusajima navijaca Partizana zelim Radovana Curcica na klupi.

i naravno Stefana Babovica za sportskog direktora!

Utisak posle utakmice - bes! Utisak posle iscitavanja upisa ovde - kakve navijace imaju, dobro nisu 7:2 izgubili!

Sram vas bilo sve (mislim na ove sto zive da Partizan izgubi ili “navijaju” za Arsenal i Juventus pa nas “uporedjuju” a dolaze ovde da pametuju!

Gore izadanje i od “fudbalera” danas!

Па нисмо изгубили толико пуком срећом и захваљујући томе што нисмо играли против неког прволигашког тима, већ против друголигаша са средине табеле.

И Радован је већ на клупи.

Тиха језа све ово шта се дешава...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ma da, ćelavi je fabio kapelo lično, a Savo neznalica. A nije leonardo imao zasluga za titulu i đurđević, i milenković mislim tada, i sistem dijeljenja bodova nakon prvog kruga, i neverovatna pobjeda vozdovca, koja se više neće nikad ponoviti. Ovo danas je samo krivica igrača, e sad koji je razlog ne znam. Prije svega igraca iz odbrane, a i zadnjeg veznog. Psihički su slabi, preveliki im je pritisak, sad kad je pod moranje. E to je već problem našeg društva, zašto bi bilo pod moranje. Jbt to je ,,samo,, fudbal. Nije kraj svijeta, i ako se izgubi. Jer već za 4 dana ide nova utakmica, ide i evropa. Vi bi sad nakon 5 dana od početka nove sezone sve rasterali. Onaj jedan kaže mrš bivšem fudbaleru partizana, a sadašnjem treneru. I to navijač partizana, ma daj, bježi tamo.

druze propustio si priliku da cutis...

mi pricamo o drugom kolu i vec kasnimo 3 boda,kako bi izdrzali pritisak da moraju da pobede svaku da bi ostaliu trci za titulu...

naravno da su leonardo i djurdjevic imali udela, ali ja ponavljam da nam protivnici nisu stvarali sansu na utakmici a kamoli ovo da preokrenemo i opet izgubimo...

i o milosevicu cemo moci pricati tek kad bude vodio neki klub posle nas, tj.ako.... mislim da ce biti dodat spisku batice,drule koji su se ipak vratili noznom tenisu...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Natho - igrac manje!
Zdjelar - bez Scekica - igrac manje! koliko gresaka u pasu to je tragedija!
Suma - na trenutke dobar, broj lopti koje je dobio od Natka i Zdjelara ZAJEDNO = JEDNA
Šta je Suma, ako je Natko igrač manje?

Nemoj da se zajebavamo, porediti Sumu sa Natkom je greh prema fudbalu. Koliko lopti da Suma? Mislim kad zadovolji svoju potrebu da overi loptu jedno 10 puta? Igrač za ekipe sredine tabele, bez pritiska, da žonglira, igra petom, igra sa 16 dodira, da gol ili asistenciju na svake 3 4 utakmice, proturi kroz noge dobije aplazu pa izgubi loptu itd.

Natko i Zdjelar su blago Partizana, ne u materijalnom nego karakternom i igračkom smislu. Suma nema crtu pobednika koju imaju ova dvojica, a njima fali igrač koji bi ih upotpunio.
 
Последња измена:

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Па нисмо изгубили толико пуком срећом и захваљујући томе што нисмо играли против неког прволигашког тима, већ против друголигаша са средине табеле.

И Радован је већ на клупи.

Тиха језа све ово шта се дешава...
mozda smo trebali da izgubimo onda bi neki bili srecni, a neki drugi prestali da prate Partizan?

win win za mene, preziveo sam petarde od rvata rapida slavija, preziveo sam petah tikve, preziveo sam gol u rupi posle 100 god, preziveo sam kup posle 100god, preziveo sam pobedu u rupi posle 100god, preziveo sam ove i one... lako bi ja sa 7:2
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ahahaha a znate sta je najjace... zbog ove glupe korone se sve pomerilo pa tako i granica kad mozemo se pozdraviti sa titulom...

Ove godine je to septembar...
 

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
Savo je napravio pomak, u evropi pogotovo, meni lično to i jeste mjerilo kvaliteta.

Sjecate se kad je đukić pobjedio mačvu na početku prvenstva 5:0, kosovic jankovic rapsodija veselje, euforija. Nismo uzeli titulu. Znaci pocetak sezone nije presudan. Oterali smo ga brzo, za mene je godina dana brzo. Hoce li ikad iko ostati 4-5 godina na klupi, a sezona je tek počela.

@grobarani
Nisam rekao da si cigan, ali nije lijepo mrškati partizanovce valjda na partizanovom forumu.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.717
Mislim, sad je skretanje sa teme, ali istine radi.. Protiv Ludogoreca smo dali golove u 30 i 35, trajkovic je dobio crveni u 41. Jel smo trebali možda do 40. da preokrenemo na 4:2???

A tek ovi biseri, igrači su krivi, a na klupi Savo Ferdinand miriše cveće i kandiduje se za zlatnu malinu u kategoriji izmena. I nema veze, izgubili smo, pa šta, sledeću ćemo pobediti, važno da su se deca istrčala, važno je učestvovati. A lako je bilo Nikoliću, on samo vezao 30 pobeda da bi bili prvaci, pa još i taj Voždovac...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top