Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
382
Reaction score
3.444
Локација
Kući.
Tonemo lagano. Sve što valja odlazi, ostaje škart i ne izgleda da će biti bolje. Više se ni ne nadam nekim boljim vremenima.

Ja bukvalno ne vidim u kom pravcu mi idemo i čemu možemo da se nadamo.

Da, navijaće se za Partizan i dalje, voleće se još više. Ali deluje da će i biti sve teže.

Nije lako, a sad bogami nije ni lepo.

Ali i ovo če proći.

Idemo dalje. Volim Partizan.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Gde radi taj sa avatara?
Totenhemu treba trener, valjda ce tamo.

Stojkovic, Vujacic, S. Markovic, Miljkovic, L. Markovic i na kraju Jojic. Momci koji zaradjuju od fudbala trenutno, a da ni oni ne znaju kako. Svaka cast pogotovo Jojicu i Miljkovicu, umece je zaradjivati takve pare, a biti znalac kao sto su onj.

Stanoje pakuj se ako ne oteras ovih 6 igraca.

Amater, do amatera, boli koliko ne znamo i koliko smo fizicki nejaki.
Tvoj Stanoje ti ih je doveo.

Savo sto je napravio ovaj ne zna ni da nacrta.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Bojim se da ako se nesto drasticno ne promjeni necemo vidjeti titulu cijelu deceniju. Najgora godina za SD Partizan od osnivanja.

Titulu nećemo uzeti dok je prljavi rom av na vlasti, to jest dok se za sve u ovoj zemlji pita.. nije mi jasno koliko puta to ovde mora da se napiše da bi to neki ljudi skapirali, ovde ne mislim na kolegu na čiji sam se post zakačio nego generalno na 70% ovog foruma.
Toliko mi je sns Partizan ogadio sport da po prvi put u životu nisam odgledao ni 1min derbija.

Plus sam prekršio reč da se ne javljam više u sportskim temama dok je av bog i batina u ovoj jadnoj državi, ali bilo je jače od mene.

Valjda će nam jednom iz dupeta doći u glavu..
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.141
Reaction score
14.813
Локација
Kipar
Nije jasno na osnovu cega se ocekivao bolji rezultat. Tim u raspadu, odlazi najbolji igrac zbog neisplacenih obaveza, uprava spava, ne postoji, gomila poluigraca u timu...
Rezultat je jos i dobar. Bruka je na njihovoj strani sto ovu lesinu od kluba nisu uspeli da dobiju u regularnom toku.
Stanojevic jos jednom pokazao sta znaci anti-fudbal. Hteo sam pre meca da napisem da ocekujem jedino da izadjemo i odigramo lepu utakmicu za gledanje. Pa kako i da igras fudbal sa skartom koji si dovukao. Steta sto i Obradovic nije igrao da vidimo kome smo produzili ugovor.
Ako nista drugo bar je grbovic srecan, bice platice.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Imam osećaj da je Asano iz Turske koji je preko kurca pitao za rezultat derbija više želeo pobedu večeras od ovih što osećaju Partizan.
Šta da se radi, jebite nas tu smo za vas koju primate pare i osećate ovako Partizan.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Za ostavljanje Jojića na terenu duže od 45 minuta, Stanojević je zaslužio oduzimanje diplome i prava bavljenja ovim poslom do kraja života, ono je jedna tragedija od igrača, nije mogao da hoda a ne da misli, i ti ga ostavljaš na terenu, doviđento treneru. Lazara Markovića da ne spominjem, taj čovjek uzima u usta jednog Asana, obraza bez, vuče se na terenu kao prebijena mačka. Sam koncept načina vođenja ove ekipa zvan ''naša djeca, osjećaju klub'' prolazi samo u onim seljačkim malim klubovima gdje su navijači lokalci pa guraju svoje jer se svi poznaju, žive zajedno. Kurac moj naše dijete, ili možeš ili ne možeš, ili si igrač za Partizan ili nisi, pa bio ti igrač u rangu Batistute nekada, ako sada ne možeš, doviđenja prijatno. Ona pičkica Ivanić i raspali Katai su prolazili to ''naše dijete'' kao mrtvo kuče na ulici, lagano sa pola snage. Druga stvar, Vujačić, Šćekić, MIljković, svaka čast momcima na borbenosti, nisu krivi što su u prvoj postavi ali oni su jedva igrači za klupu. Toliko sporo kretanje, toliko sporo razmišljanje, zaista ispod svakog nivoa nekog mog poimanja Partizanove igre. Treća stvar, Vazura i Vučeliću, umrite već jednom kad nećete da idete iz kluba.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.278
Reaction score
7.088
Neko je vec napisao, dali smo im legitimitet svim kradjama i svim nepravdama i lopovlucima. Uzese nas dva puta ove godine i jednom nerjeseno. Upravi jebem sve u usta, jer Partizan nema krstenog napadaca. Mali Stevanovic je vise zivosti uzeo nego Markovic i Jovic zajedno. Stulic - nema nista od njega, moje skromno misljenje, lopta se odbija od njega, nesiguran, uplasen. Jojic odron, Markovic odron. Miljkovic se trudio, ponavljao, ne mogu zamjeriti. Holander, ko je to? Ja ga vidio nisam. Ostojic je najveci Grobar i mudonja u ekipi. Jovic mali dobar, opasan, ali nema s kim. Ne znam, nisam trener, ali ako je vec moralo ovako, volio bih da sam vidio Jovica i Stevanovica po bokovima, Natha i Sumu barem 30-40 min. Stanojevicu, lose, jako lose. Filozofija fubala iz 2000-ih. Ne ide ovako, nema brzine, nema cvrstine, nista, nema ideje, nema kreativnosti. Bas sam sjeban maksimalno.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.706
Sramota me neka bila kad sam vidio kako ih onaj katai i ivanić nižu, probijaju se kroz Jojića, Lazara, Zdjelara i Šćekića kao da su čunjevi jebeni! Nikakav otpor, fizička nemoć!

Sram vas bilo, ako znate za taj osjećaj.

Muka me hvata od saznanja da ćh i sljedeće sezone da gledam Miljkovića, Jojića, L. Markovića, jer znate, oni osjećaju klub.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
ja sam za razliku od mnogih solidno zadovoljan ovim derbijem...imali smo trenutke kada krenemo napred,presnik i oni ne znaju sta ce ...da smo imali krstenog spica da li bi 2 komada...ovi penali ne znam da li moze da se kaze da nas je stojkovic izbacio iz koloseka sa onim incidentom...jojic je sramota za partizan i sto stanoje drzi njega ceo mec..gde je suma? jbg ne znam sta nas ocekuje sledece sezone sumnjam da ce dovoditi dobre igrace ali videcemo
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Partizanova deca. Ne zelim više da ih vidim očima.
Da imamo budzet od milion evra, moramp imati napadača.
Nije problem izgubiti, nisu bili bolji, ali nismo ni mi.
Mi nemamo jednog klasnog igrača, užasna selekcija. Ovako nesto se ne pamti. Imali smo 5x manji budzet, ali smo imali Zajica i Djordja Lazic, koji bi ovo rijesili glat. U ovom momentu Dj. Ivanovic je premija za nas.

Na kraju svakog razočaranja, meni sa uma ne silazi Saša Ilić. Zašto taj čovjek ne reaguje, zašto ne okupi jos 2 covjeka sa sobom i najuri ove izdajnike? Nema pravo ovako da se ponaša, da ne progovori riječ, nema pravo da ostane bez reakcije na sve ovo što nam radi Vazura.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.074
Reaction score
4.304
Локација
Humska 1
Kada pomislis sve sto moze da te zaboli, si video u 120+ min. igre, vidis Obradovica kako se sprda, smeje, grli Bena... i voditeljku koja dize treneru moral sa recima, kako smo sjajno odigrali.

Nemam ni snage ni volje bilo sta pametno da napisem, sem da sam negde ravnodusan na to sto vec drugu godinu za redom imamo situaciju gde govna iz uprave ne mogu da se vade na trofej. Al jebiga, Srbija...

I opet pitam: Da li postoji i jedna legenda, koja moze nesto povuci i stati ovom sakacenju Partizana na put?!?! SRAM VAS BILO!!!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Tvoj Stanoje ti ih je doveo.

Savo sto je napravio ovaj ne zna ni da nacrta.
L. Markovica, Vujacica i Stojkovica je Stanoje doveo?

Sto se mene tice nek sutra ode ako ce u letnjem prelaznom roku dovoditi poluinvalide zvanu nasa deca.
I necu od njega posle takvog prelaznog roka praviti zrtvu, kao sto ti pravis od Sava, kome je ekipa od zime pa do pocetka nove sezone licila na razbijenu bandu.

Ni Savo (previse zelen) ni Stanoje (zbog ocigledno losih transfera) ne zasluzuju klupu Partizana.

A sta je to Savo sem Kupa napravio? Koji rezultat? Kad kazes da ovaj ne zna ni da nacrta? :D

Glavni problem je uprava, pa tek onda treneri koji imaju mana. Da mozemo da ih spojimo u jednog, licili bi na modernog trenera, posto ne mozemo jebiga.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Da smo osvojili nista ne menja. Uzas smo blagi, uzas su i oni ali vise ulazu. Mi smo amaterski klub bez plana. Bez napadaca. Kao sto rekoh, Stanoje ima sledecu sezonu da vidim rok i ulazak u sezonu, ali opet on nije srz problema, gledamo ovo jos ko zna koliko
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ne pisem odavno(nema potrebe) jer je tesko komentarisati fudbal u drzavi u kojoj vlada diktatura(ovaj je gori nego Franko).
Ali...odigrati ovako pickasto Finale Kupa,bez IKAKVE ideje i cekati penale je dovoljan znak da Stanoje mora da leti jos veceras.Ne bih da mesam Upravu,o tome se sve zna,njih treba bukvalno baciti u fekalijama da se uguse,ali potrositi ovako 120 minuta na utakmicu ...Stojke je ispao kompletan idiot na kraju sa penalima posle provokacije,on im je poklonio pobedu.Svaka cast Ostojicu sto je zeleo da nalupa nekog cigana,ovi ostali nasi kao da su vegani.Sudije picketine,sto je ocekivano_Onaj njihov golman-debil leti po 2 metra napred na penalima-sudije cute.Ovo je bio obican cirkus.A najveci cirkus je sto smo primali "medalje".Umesto da im polome lobanje dole, ovi nasi cute,a Stanoje daje izjavu???Stanoje nije nista naucio,"nasa deca" su obicne pijandure ,Vucic je ponosan na Upravu,to sam siguran.
A vama Braco,svaka cast kako toliko godina zivite u onoj zabokrecini,a da ne zucnete.
Nadam se da Stanojevic ima mozga i da ce otici jos veceras/sutra,zato sto je sve 3 utakmice izgubio ,igrao kao jajara,unistio nas je sa "svojim igracima".Dok ne padne ono ZLO,nama pomoci nema.Ali mogli smo bar odigrati sa mudima,a ne ko pizde da cekamo penale.Ovo nije PARTIZAN.
"Ti nisi Jakovljevic,ti si neki veci izdajnik". ----Balkanski spijun
I SVE NA KURAC....
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
167
Reaction score
996
Локација
JNA
Ja samo da se zahvalim golmanu , aman penzionisite ga vise . Covek najvise provocira a najslabije trpi provokacije , oni su bili mrtvi i napravio je digo ih tek toliko da nas dobiju ... Debil .
O ostalim stvarima necu , ne zelim da pisem o FK Partizan , previse mi to tesko pada . Svaka cast svima vama koji pratite sa zarom i istom tenzijom sve vreme , vi ste mazohisti , vi ste Partizan !
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.480
Локација
Beograd
finala se igraju da bi se dobila, ne da bi se izdržala.
s ovim jajarskim i jadnim pristupom, bolje nismo zaslužili.

golman od skoro 40 godina koji je branio na dva velika takmičenja, prošao kroz sedam zemalja i čovek čija je najjača karakteristika nekada bila branjenje penala:

- u četiri od pet situacija maši stranu gde lopta ide
- dopušta da mu lopta ode ispod ruke kad mu se desi da pogodi stranu
- naseda na provokaciju momka koji je duplo mlađi od njega
- govori pre početka utakmice da želi da ga ljudi siluju ako se izgubi finale kupa

iz Stare Pazove malo dobrog dolazi, pa tako nam je zapao još jedan vegan koji nas je ujebao.. doduše, ime sve govori.
njegov promašeni penal najizvesnija stvar u istoriji fudbala.
o čačanskoj starleti je sve rečeno, dokle god ta prevara bude igrala jedan jedini sekund u klubu neću biti zadovoljan

od trenera sam sve video, kad čovek treći derbi zaredom vadi dve najopasnije ofanzivne pretnje i čeka ne znam šta da nas izvuče, to je idealan putokaz gde ćemo biti i šta ćemo raditi (famozni princip nigde-ništa) i savetujem mu da ide odmah večeras da ne pokvari ono dobro što je uradio u prvom mandatu (pozdravio te Kleo). Makar je ispunio obećanje, nije izveo ekipu na teren već raštimovanu bandu pičkica (uz par izuzetaka)

uništili su nas, bolja ekipa je uzela trofej
potpuno adekvatan kraj jedne mučne sezone

ulazak u konferenciju = osvajanje LŠ

Sem nekolicine (Ostojić, Jović, i još par njih) NOSITE SE SVI U TRI LEPE PIČKE MATERINE IZ FUDBALSKOG KLUBA PARTIZAN

pozdravio vas Takuma Asano

lupaj ban, boli me kurac
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top