Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Koliko smo samo titula izgubili u proslosti zbog “vojnicke casti” “ja sam vasovic zar ja da ga rusim” i slicno.. nekad je titula moranje! mene ove sezone evropa raduje ali ne zanima!!! ako ispadnemo u prvom kolu trepnuti necu! utakmica sezone Pazar sutra u 17:00 i tako za svaku sledecu!

samo dve situacije nam garantuju titulu: 38-0-0 moze gol razlika da bude 40:1 (racunao ovo u ks),

ili 37-1-0

sve ostalo - titula nije u nasim rukama!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.429
Reaction score
40.817
Локација
Žrnov
Pa vidi, ja sam to protumačila kao grešku grafike Arene.... videla sam da je sudija na tabli svojoj pokazao +5, nisam videla momenat kad je "digao" +10.. ali kao što rekoh, moguće da ja nisam videla taj momenat, isto kao što je moguće da je i "digao" +10 greškom, pa ispravio na +5
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.312
Reaction score
37.385
...E pa rođaci, u ovoj sezoni koja je za budućnost kluba bitnija nego 20 prethodnih (možda i više) vi raspredate o tome što je sudija svirao penal u našu korist, i to penal koji se sudi u 90% utakmica liga petica odmah a ostalih 10% posle VAR-a. Pri tom, ako se ne varam, mi smo dobili utakmicu 1:3, dakle posle tog penala dali smo još jedan gol - ako sam ja dobro videla...

Došla Jasmina, stavila tačku, kraj priče. ;) ;-)

Koliko smo samo titula izgubili u proslosti zbog “vojnicke casti” “ja sam vasovic zar ja da ga rusim” i slicno...

Moj pokojni otac mu to nikada nije oprostio, nadam se da su gore raspravili kako treba.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
E pa rođaci, u ovoj sezoni koja je za budućnost kluba bitnija nego 20 prethodnih (možda i više) vi raspredate o tome što je sudija svirao penal u našu korist, i to penal koji se sudi u 90% utakmica liga petica odmah a ostalih 10% posle VAR-a. Pri tom, ako se ne varam, mi smo dobili utakmicu 1:3, dakle posle tog penala dali smo još jedan gol - ako sam ja dobro videla.
Baš zato što je ova sezona veoma bitna za budućnost kluba (nije da nisam o ovome smarao tokom prošle sezone) trebaju se isprsiti za pojačanja, a ne amaterski poslovati.

Desni bek, centralni vezni, krilo i ako Sadik ode napadač!
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Упадамо у клопку цигана да причамо о "грешкама". Јер их није било...

Нама треба, нажалост, континуитет победа да би могли да нешто планирамо....које су овакве или онакве...

Нажалост сам написао јер то није нормална ситуација било где...ни PSG ни Real нити Barselona немају свуда и увек само победе...Али то нам је одавно јасно...

Због тога лично нисам оптимиста јер нама би одговарало онда да играмо 4. пута са циганима да би могли да говоримо о шансама...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Pazi majka mu stara, skloniše čoveka koji je svirao penal koji je čist kao suza, a VAR neće. E pa gospodo draga za ovo treba da se žalimo i UEFI i FIFI. Kako se lepo mešaju kad njima ne odgovara. Čak kazne čoveka kad je sve regularno.
:picka-ciganska:
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa vidi, ja sam to protumačila kao grešku grafike Arene.... videla sam da je sudija na tabli svojoj pokazao +5, nisam videla momenat kad je "digao" +10.. ali kao što rekoh, moguće da ja nisam videla taj momenat, isto kao što je moguće da je i "digao" +10 greškom, pa ispravio na +5

Podigao 10 minuta ili ne, ispod 8 se nije smelo igrati ali realno zabole nas. :D

@Matke22
Napadač nam treba i sad dok je Sadiq tu jer i da ostane kod nas ove sezone (što je malo verovatno) ne može čovek igrati sve utakmice po 90 minuta.
 
  • Like
Reactions: BaX

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Treba i to je očigledno ali takođe je očigledno da se oni neće isprsiti za golgetera dok je Sadik tu. Morala bi se menjati formacija i faktički u toj 4 4 2 je Suma višak. Banjak, Asano, Natko, Suma, Sadik. 5 stranaca i da dođe strani špic to je 6 stranaca, neminovnost je dakle da moramo nekog od postojećih stranaca prodati ako bismo želeli tu formaciju sa 2 špica.

Jednostavnije je da dovedemo krilo koje ima dribling na malom prostoru i koje zna dati gol. Suma je po meni višak u ovom sistemu, kako god da okreneš, Golasa bi nam legao kao budali šamar.
 
  • Like
Reactions: BaX

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Podigao 10 minuta ili ne, ispod 8 se nije smelo igrati ali realno zabole nas. :D
'Ajde recimo da si u pravu što se tiče tog vremena koje se nije igralo u 45 minuta drugog poluvremena. Ali 'ajde da postavimo stvari ovako: jedna ekipa juri rezultat, a druga odugovlači svjesno i namjerno; zabijemo gol, okrene se situacija; dođe vrijeme za nadoknadu, a ti sad praktično trebaš nagraditi minutama ekipu koja je odugovlačila.
Meni je nelogično. Možda nije tako pravedno, ali je pravično.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Citam vase rasprave vezane za Scekica i slozio bih se da je Scekic dobar igrac, borac i ja ga licno gotivim. Protiv ovih bunkera prosto nema potrebe za dva zadnja vezna. Mi nismo imali problema u odbrani cak i gol koji smo primili je greska Asana, pa nesto slabija reakcija Ostoje.

Meni je trenutno sporan Asano. U ovim ligaskim utakmicama koje se ne igrajh na nasem stadionu Asano nije koristan. I kada je bunker na JNA tu nesto i moze da uradi, ali na ovim manjim terenima on nam stvarno ne doprinosi. Na tim pozicijama potrebni su znalci i hitri igraci, kao sto je bio Jankovic, Leonardo, pa i Nemanja Mihajlovic jedno vreme. Asano ne moze da igra kada mora mnogo da se solira i izmislja, on je igrac pasa i otvaranja i trazi prostor cega u ovoj ligi nema.

Suma je velika prednost i veliki problem nas. Moze da bude najbolji ilo najgori na terenu, to se mora promeniti.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Podrška za brata Sumu, kome je čak i kolega @Goran Tomić počeo da smanjuje minutažu.

I dalje smatram da nema svrhe diskutovati o pojačanjima, osim u slučaju odlazaka neke od udarnih igala, a onda i nećemo biti preterano jači, niti ćemo imati jaču rotaciju. Od "pojačanja" na postojeći kadar možemo dobiti samo neke boranijaševiće i sličnu boraniju.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Gde ste vi svi gledali tog Golasa pa znate da bi bas preporodio? Kad je dosao Leonardo komentaru su bili uzasni a za ovog svi znaju da je super-ultra-majstor pa me zanima kako znate da je super igrac,bolji od Sume,Leonarda i Klea zajedno?
Bibras ga je gledao i ako on kaze da ce podici kvalitet igre, meni je sasvim dovoljno.
Drugo, ko je rekao da je bolji od Leonarda i Klea? Koliko znam nisu deo naseg tima u ovom momentu.
Od Sume ce sigurno biti bolji na 3 od 4 utakmice, a bas to nam treba - konstantnost i profesionalizam, umesto "igram kad ja hocu".
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.886
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Mi nismo imali problema u odbrani cak i gol koji smo primili je greska Asana, pa nesto slabija reakcija Ostoje...

Ne zajebavaj. Dva puta nam je lopta šetala kroz peterac, dva puta su bežali ne markirani iza leđa odbrane.

Gol smo primili jer naši štoperi markiraju ko Stivi Vonder i predviđaju šta će da se desi sa loptom, a ne reaguju da spreče svaku eventualnost (što bi bilo normalno)
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Lazare prva rečenica je istina i ne sporim je ali takođe je istina da je Asano kriv koliko i Ostoja. Lopta se nikad ne izbacuje u sredinu već na stranu. Zato je Ostojić i bio ljut, naravno to ga ne opravdava za njegovu lošu reakciju.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Bas sam ispratio tu reakciju celavog... I to se dva puta "cimnuo" da krene pa zastao...

U svakom slucaju, nedopustivo je da tako primamo golove.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Lazare prva rečenica je istina i ne sporim je ali takođe je istina da je Asano kriv koliko i Ostoja. Lopta se nikad ne izbacuje u sredinu već na stranu. Zato je Ostojić i bio ljut, naravno to ga ne opravdava za njegovu lošu reakciju.
Jeste Asano pogresno reagovao ali ne sme Suma da zakasni da spasi Asanovo izbacivanje, ne sme Zdjelar da okrece ledja igracu koji sutira i ne sme Ostojic da dopusti da onaj igrac pored njega ukrade loptu, Mileticevu reakciju je objasnio kolega @djomla , a cela odbrana je lezerno i kasno izasla napred niti smo stajali u liniji kako treba pa smo i ofsajd zamku propustili da napravimo. Mnogo je tu vezanih pogresnih reakcija bilo. Ne smemo da ocekujemo da jedan igrac resi situaciju (Asano) moramo kao kolektiv da delujemo i da se ne opustamo, a u ovoj situaciji smo bili opusteni skroz.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Zdjelar je isto lose reagovao, okrenuo je ledja kod suta, to ne bi smelo da se desava igracu Partizana.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top