Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
zasto je Sadik losiji nego pre 3 meseca? Kad nesto ne umes da objasnis, uvek se radi o novcu. Saznacete uskoro kad bude oprastao (ili ne) dugovanja.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Kod Save ti igrači nisu igrali, što znači da mogu biti samo kombinacije uprave ili pokušaji da se ubode potencijalno dobar igrač npr. sa nabrojanim Crnogorcima.


Zanimljivo... Igrao mu je dvije godine Miletic koji je duplo losiji od tog Miljkovica, i? A slusali smo i price (od Save, ne od Vazure) o izizetnim brzinama Pesukica, sjajnoj lijevoj nozi Lalata... Jesam ja svrsavao kad je doveden Matic ili Savo? A poslije crno dijete lipsava godinu dana jer ovaj nije kadar ni 10 minuta da odigra ako nije 4 nula.
Sad je Markovic los, a kod save nije bio? Itd, itd...

Pa nije baš taj tim toliko loš da ga je neko "uvalio".

Nije los, al je defanzivno ocajan, a klupu mogu skloniti, samo dzaba smeta kraj terena. I to nije od juce, o tome trubimo vise od godinu dana. I vise od godinu dana kiksamo svaku trecu utakmicu. I sad je Stanoje kriv, a Savo nije...

Jel nam valjao desni bek (nismo ga ni imali, al aj)? Aj mi reci kojeg je to beka boljeg od Miljkovica Stanoje mogao dovesti nakon sto je Savo odlucio da dovede stranog stopera...
Kojeg lijevog beka da dovede? Vidim spominju ovde mnogi Sehovica, pa da pitam, jel ga Stanoje otpisao zarad Brezancicevog napretka?

Ono sto je Savo zamislio je sjajno i fenomenalno je to zapoceo, al je poslije napravio poprilican broj svinjarija, ne znam zasto je problem da se to kaze?

I jos nesto, covjek je sam otisao, nije otjeran. Izgrlio se i izljubio sa Vazurom i Vucelom, zahvalio se na divnoj saradnji i otisao. Deset dana prije utakmice za kohu je znao da moze klub gurnuti u tri lijepe picke materine...
 
Последња измена:

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Stanoojević nije samo prevara od trenera, već je i prevara od Grobara. Najobičniji limitirani kondicioni trener koji jednostavno ne ume da radi svoj posao, ali vrlo umešno prodaje neko “svoje grobarstvo”.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Stanojevic nije izjavio nista sto mesecima/godinama nije ocigledno...
Da, stvarno je proslih godina odnos "nekog" igraca bio savrsen i nismo zbog tog odnosa gubili bodove svake druge utakmice... bas niko ovde nije pricao/pisao o tome i niko ga nije pravdao raznoraznim tvrdnjama, npr. bojkotuju ga saigraci i nece da mu dodaju loptu, i slicnim drugim nebulozama...
Vidim sad ce Stanojevic da bude kriv mnogima ovde jer je rekao istinu... mrzi strance izgleda, tvrde neki...
Sadik ima odredjene kvalitete, ali odavno vec igra za sebe, za svoju statistiku, sebicno... to nije problem? Treba da se cuti na to?
Da, najveci krivac je uprava jer jedino razmislja kako i za koliko da ga proda, plus nikakvu alternativu nije nasla. Govna su i kancer koji nas izjeda, tu nema nikakve dileme.
Ali ne vidim sto bi gurali pod tepih i probleme u igri kojih je na pretek, npr. statistiku da igram jednu utakmicu dobro pa pet ocajno, i tako godinama vec, ili veliki problem da igram samo za sebe...
 
  • Like
Reactions: Dzo

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Da je ovo normalna liga sa normalnim pravilima i da je sve drugo u klubu bar priblizno normalno mi bi bili tim sa Stevanovicem, D.Stojkovicem, Stulicem, Pavlovicem (i onim drugim), Colicem, Popovicem, Zdjelarom i 15-17 stranaca......jer sve ostalo je, najblaze receno, sviranje kurcu. Vredi li komentarisati Miljkovicevu reakciju kod gola gde cuva vazduh i svaljivanje krivice na saigraca ? Vredi li vise komentarisati bilo sta i bilo koga......sve je jasno kao dan bez ijedne izgovorene reci.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Sva pojačanja su trebala biti dovedena do početka 1. kola kvalifikacija za LE. Kad kažem pojačanja, ne da se proda Sadik i dovede igrač nego da se dovede još jedan napadač koji zna da daje golove. Da se popune rupe u odbrani i na sredini. I da smo sa pojacanjima ispali u kv za LE, nama je svejedno trebao tim sposoban da osvoji titulu, ako planiramo da igramo bar LE sledeće godine. Ovako su nam uvalili qrcinu, ostali bez titule u oktobru, bez LE i sa intertoto kupom koji će biti profitabilan kao kup Srbije....
I sad posle svega ovoga, posle svih ovih godina promena trenera i igrača ovi iz uprave i dalje jašu, refersujem portale u nadi da ću videti ostavke, jer ovo vise nije ni do trenera ni igrača. Ovo je čista sabotaza... A mi ćemo u dalje ovde kriv je Savo, Stanjoe, Sadik, Suma... A oni se nisu čak ni iscimali da dovedu neka pojačanja s obzirom da bez evrope i titule možemo da se slikamo...


Edit:
I plus da se boris kao uprava kluba čiji je to posao za povećanje broja stranaca, jer i sami vide da je domaćeg dobrog igrača teško dovesti, a plaćamo lošu robu preskupo...
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Jel vas sramota toliko da pljujete Stanoja?
Obraza imate li?

Moderatori sto cine? Banuju nas par stalno a ovoliko pljuvanje naseg trenera se tolerise???

I forum je spao na veoma niske grane.

Losi dani na sve frontove za partizanovce.

Previše si nadobudan za nekog višestrukog prestupnika! Mjesec dana ban i posljednje upozorenje!
 
Последња измена од уредника:

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Да не бих према себи испао љигавац, у обавези сам да кажем да ми се Сале Станојевић гади скоро као Саво Милошевић, а не сумњам да ће га достићи ускоро. Али обећао сам себи да нећу дозволити да пијем бан и будем ускраћен читања форума.

Срам вас било, љиге љигаве... свих вас којима је Партизан дао све што имате у животу, а ништа не чините заузврат.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
166
Reaction score
222
Локација
Beograd
Stanojević je upropastio što su godinama gradili Milinković, Đukić,Mirković,Savo
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Просипали смо, али нам барем нису носили игру пропали Рамаданијеви пулени који сви зајдено немају 500 скупљених минута у задње 2 сезоне.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.104
Reaction score
5.105
Локација
vezenemam
Koliko su ljudi licemjerni, to je nevjerovatno...

Miljkovic je bolji bek od Miletica. Obradovica Savo pokusao dovesti jedno 5 puta, vjerovatno i tokom ovog prelaznog roka. Od kad je dosao, prica se o menadzerima i taljenju... A Pesukic, Lola, Vujacic, Brezancic, Laltovic i ekipa nista, a?

Pustite covjeka jebote, Savo mu je uvalio tim 10 dana pred utakmicu sezone ( mogao je biti faca, izgurati jos 10 dana u mulju srpskog fudbala, pa otici ko covjek. Ovako je usrao sezonu i pobjegao na vrijeme da ne bude kriv... ), sa popunjenom kvotom stranaca. Koga da dovede nakon ispadanja iz Evrope?

I sta, ukanalio nas Stanoje, kao da smo sa Savom gazili u jsl...

Znam da ce sad da se nakace razni likovi, pa da kazem jos jednom - zao mi je sto je Savo otisao, izuzetno cijenim ono sto je pokusavao da uradi, ali ovo sto se od prvog dana pise o Stanojevicu je bruka i sramota. Ne zato sto je on Gtobar, niti zbog nekih starih zasluga, vec prosto zato sto za ovo sto nam se desava nije ni izbliza kriv koliko Savo.
Apsolutno, bravo...Sačekajmo samo da naš nepravedno napadani trener raščisti malo ovaj žalosni tim, otarasi se Savinog škarta, počev sa strancima, pa da na krilima nepravedno osporavane partizanove dece/povratnika krene renesansa u linglongu i jebropi/konferenciji.
Puna podrška i treneru i upravi, zajedničkim snagama rade sve u interesu Partizana, ko god da sumnja u to je izdajnik i najgori ciganin.
p.s.
neko lepo napisa ranije - vratismo se 10 godina unazad dolaskom "Stanoja" i pregalačkim radom uprave - biće dobro ako nije i 20-25 godina.
i nije on "mačka u džaku", kako napisah ranije, bliži je mišu....
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Kakva nebuloza. Savo u aktivnoj sezoni 2019/2020 ukupno vezao tri pobede. Dao bi mu otkaz na polusezoni. Stanoje je problem. Idem sam na ladjenje bez bana da ne komentarišem ovakve postove gde se osudjuje neko kritikuje kurcobolju igrača.

Sumu svi znate da sam branio i najavio da će Sava da mu vrati karijeru. Opet igra toplo hladno. Stranci moraju da igraju da bi ih se oslobodili. Obe ruke da prodamo sledeće: Natko, Sadik i Suma. Nek pravi on neki drugi tim, ovaj je sve samo ne šampionski, ovo je tim koji nema motiva da igra, takav mi ne treba u Partizanu.

Toliko od mene na temu Stanoje. Samo seci Stanoje, teraj šta misliš da treba da oteraš, znam da ćeš podići igru i da ćemo biti bolji. Za sada smo jako loši. Napred Partizan!
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
372
Reaction score
1.533
Kakva nebuloza. Savo u aktivnoj sezoni 2019/2020 ukupno vezao tri pobede. Dao bi mu otkaz na polusezoni. Stanoje je problem. Idem sam na ladjenje bez bana da ne komentarišem ovakve postove gde se osudjuje neko kritikuje kurcobolju igrača.

Sumu svi znate da sam branio i najavio da će Sava da mu vrati karijeru. Opet igra toplo hladno. Stranci moraju da igraju da bi ih se oslobodili. Obe ruke da prodamo sledeće: Natko, Sadik i Suma. Nek pravi on neki drugi tim, ovaj je sve samo ne šampionski, ovo je tim koji nema motiva da igra, takav mi ne treba u Partizanu.

Toliko od mene na temu Stanoje. Samo seci Stanoje, teraj šta misliš da treba da oteraš, znam da ćeš podići igru i da ćemo biti bolji. Za sada smo jako loši. Napred Partizan!
utakmica traje dva poluvremena, naravno da je bila losa igra i jednog i drugog,ali oni su ti koji jos mogu potezom da je odluce
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.116
Reaction score
14.634
Локација
Kipar
@Direktor_Grobar, zaista me zanima, i nije provokacija, kako ocenjujes igru Markovica u Belgiji? Da li je moguce da ona izvedba, zajedno sa ovom danas, nije za osudu? Kada se javno prozivaju Suma i Sadik zasto ne prozivati i nasu decu koja igraju za piste i vece pare( od Sadika na primer).
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Da nisam gledao utakmicu pomislio bih da su ostali kidisali na protivnika, a Suma i Sadik jedini ladili jaja i kvarili tu sliku.
Ja sam gledala izjavu Stanojevića posle meča i ovaj deo o Sumi i Sadiku nisam čula. A čula sam sve ovo ostalo što se navodi u tekstu. Moguće da sam propustila.

Kao prvo, igra uopšte nije bila tragična. Realizacija jeste. Jedino kod izmena zameram ulazak Matića. Ali računam, mora i on nešto da odigra ako ćemo da ga uvalimo nekome. A kad će da uđe ako ne na 1:0 za nas sa igračem više?

To što nismo vodili 2 ili 3 ili više golova razlike, ne znači da ne treba da nam se opravdano dosudi penal, sve i da je poslednja sekunda.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top